mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 13:13 
 
dla mnie klimat grafy war jest super (surowy, mało mangowy - cukierkowe TBC było beznadziejne), a animacja do zaakceptowania. moim zdaniem animacja jest gorsza niz w wow, ale przecież mogą to poprawić.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 13:20 
 
Ja czekam az gra zacznie dzialac lepiej niz Oblivion, bo narazie i dziala i wyglada gorzej ;<. (przynajmniej u mnie).

**

Posty: 330
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 13:21 
 
oddaje wlasne konto ..lvl 8 :roll: , gra super , ktos potrzebuje to oddam na czas bety tylko bo na mojego maila ;) pisac tu nie na pw


_________________
Obrazek


Posty: 44
Dołączył(a): 9.09.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 13:24 
 
ja chce


_________________
WoW: 70 Hunt, 70 Mage - retired
WAR: R 10 RR 7 Marauder of Makkaison

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 13:25 
 
iniside napisał(a):
Ja czekam az gra zacznie dzialac lepiej niz Oblivion, bo narazie i dziala i wyglada gorzej ;<. (przynajmniej u mnie).

Znowu nie grasz? :> CO do grafy to przydaloby sie popracowac nad animacjami niektorych postaci i zwiekszyc zasieg widzenia plus optymalizacja. Wszystko jest do zrobienia, pytanie czy im sie bedzie chcialo.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 330
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 13:26 
 
Kaymeth napisał(a):
ja chce


misz masz


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 13:31 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
iniside napisał(a):
Ja czekam az gra zacznie dzialac lepiej niz Oblivion, bo narazie i dziala i wyglada gorzej ;<. (przynajmniej u mnie).

Znowu nie grasz? :> CO do grafy to przydaloby sie popracowac nad animacjami niektorych postaci i zwiekszyc zasieg widzenia plus optymalizacja. Wszystko jest do zrobienia, pytanie czy im sie bedzie chcialo.
Gram :> Caly dzien wytrzymalem..
Mam nadzieje ze nie beda sie zajmowac pierdolami i zatrudnia jedno albo dwoch speców od silników, którzy tam sobie będą dłubać, zeby do doprowadzić do stanu dobrej używalności.


Posty: 44
Dołączył(a): 9.09.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 13:31 
 
wielkie dzieki ale terazm i wyskakuje ze zekomo zle dane.. :/ poradzicie cos.. ?


_________________
WoW: 70 Hunt, 70 Mage - retired
WAR: R 10 RR 7 Marauder of Makkaison

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 13:35 
 
srodkowy_olek napisał(a):
simo napisał(a):
srodkowy_olek napisał(a):
(...)


Co to znaczy ustawiany screen ? :lol: Podbieglem normalnie w grze, nacisnalem Print Screen i tyle.

A grafika i animacje duzo lepsze niz w WoW dla mnie, bo widze, ze gram czlowiekiem, a nie sztucznie biegajacym, przepakowanym sterydami mutantem.

Dla mnie najwazniejsze jest to, ze swietnie oddany jest klimat Warhammera, a nie bylem jeszcze w Altdorfie, ktory zapiera dech. Wiec czy gdzies beda jakies niedorobki graficzne to malo mnie interesuje. Caloksztalt, architektura, wioski, krajobrazy sa jak zywcem wyjete z figurkowego czy opowiadanego mlotka i to sie dla mnie liczy.


No normalnie "ustawiony" - patrzysz w kierunku pagorka ktory ukrywa wszelkie niedostatki graficzne za nim schowane. LOD, krotki dystans widzenia, itp, itd

Animacja jest gorsza, mniej dokladna, wyglada jakby miala mniej klatek animacji-tylko ze to 3d..wiec. Pomine ogolne wrazenie, ze postac plywa nad ziemia a jej ruchy nie maja nic wspolnego z tym jak sie przesuwa.
Sam wyglad poszczegolnych elementow srodowiska, detali, plotkow, domkow jest fajny, woda i ogien - sa zrobione lepiej niz w wowie (pomine kwestie paskudnego zachowania sie postaci w wodzie) - jednak zebrane to wszystko do kupy robi gorsze wrazenie niz "wow".


I juz przestan sie wypowiadac na temat czegos co jak sam mowisz malo Cie interesuje, jak juz sie zainteresujesz i bedziesz mial swoje zdanie poparte argumentami to sie zglos.

Cala Twoja wypowiedz mozna podsumowac tym o " a nie bylem jeszcze w Altdorfie, ktory zapiera dech". Bo wiesz, ja nie jadlem jeszcze nigdy rosolu ktory jest niezwykle smaczny.


Nie rozumiem dlaczego roscisz sobie prawo do mowienia co jest dobre a co nie. To jest kwestia gustu. Mnie sie bardziej podoba animacja i grafika w WAR, tobie na odwrot. Gorsze wrazenie robi dla ciebie, ale nie dla mnie, jasne ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 13:38 
 
simo napisał(a):
To jest kwestia gustu.
dlatego takie dyskusje prowadza zawsze do awantury :wink:


_________________
psn

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 13:44 
 
simo napisał(a):
Nie rozumiem dlaczego roscisz sobie prawo do mowienia co jest dobre a co nie. To jest kwestia gustu. Mnie sie bardziej podoba animacja i grafika w WAR, tobie na odwrot. Gorsze wrazenie robi dla ciebie, ale nie dla mnie, jasne ?


Kwestia gustu moze byc np to czy Ci sie podoba klimat gry. Kwestia gustu moze byc to czy bardziej CI sie podoba muzyka country czy disco polo. Ale kwestia gustu nie pozostaje to czy lepszy jest silnik od poloneza 1.5 super wypas 50km, z czego 30 zostalo w garazu, czy moze nowy silnik audi a8.
Moim zdaniem jestes kolego zaslepiony gra, co udowadniasz takimi wypowiedziami jak : "nie widzialem jeszcze, ale zapiera to dech w piersiach"

Ten engine niczym nie zaskakuje w roku 2008, za to ma wiele niedorobek i bugow, oraz jest kiepsko zoptymalizowany.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 13:47 
 
srodkowy_olek napisał(a):
Ten engine niczym nie zaskakuje w roku 2008,
nie zapomnij że silnik AOC miał zajebiste sutki i jak embe budował miasto to miał 5 FPS :P
dowalenie super grafy w mmorpg to nie jest takie git, mam high 1680x1050 i 70 fps. nie chce lepszej grafy


_________________
psn


Ostatnio edytowano 10 wrz 2008, 13:48 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 13:48 
 
srodkowy_olek napisał(a):
Ten engine niczym nie zaskakuje w roku 2008, za to ma wiele niedorobek i bugow, oraz jest kiepsko zoptymalizowany.

Fakt, ale ciagle grafika war>>wow co tez nie jest kwestia gustu, bo to po prostu widac. Moze zatem odpusc sobie pisanie na alcie zaslepiony disneylandem blizzarda.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 13:53 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
srodkowy_olek napisał(a):
Ten engine niczym nie zaskakuje w roku 2008, za to ma wiele niedorobek i bugow, oraz jest kiepsko zoptymalizowany.

Fakt, ale ciagle grafika war>>wow co tez nie jest kwestia gustu, bo to po prostu widac. Moze zatem odpusc sobie pisanie na alcie zaslepiony disneylandem blizzarda.

O tak brakuje tylko postprocessingu, i tego nieszczesnego dopracowania detali. Graficznie lepszy. Ale jeszcze kupe roboty maja zeby do doprowadzic do dobrego stanu imo.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 13:54 
 
Ja nie przepadam (już) za wow-em, mam wielkie nadzieje co do WAR-a.

Ale grafika i mozliwości engin'u WAR-a bardzo mi się nie podobają. To wszystko wyglada nijak, szczególnie rażą animacje i efekty czarów. Na plus mozna zaliczyć niektóre modele.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 24
Dołączył(a): 27.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 13:55 
 
Elendir napisał(a):
ktoś potrzebuje działajace konto ?? pisac tu nie na pm prosze, bo juz 3 oddalem ;) zostalo mi moje i jedno do oddania EU nie US oczywiscie....ide grac :P


z wielka checia przygarne!

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 13:57 
 
Shadhun napisał(a):
Ja nie przepadam (już) za wow-em, mam wielkie nadzieje co do WAR-a.

Ale grafika i mozliwości engin'u WAR-a bardzo mi się nie podobają. To wszystko wyglada nijak, szczególnie rażą animacje i efekty czarów. Na plus mozna zaliczyć niektóre modele.

Dziwisz sie. Na tym silniku dziala Civ IV i Oblivion (podalem specjalnie akurat dwa skrajne przypadki :P).

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 13:59 
 
Deshroom napisał(a):
srodkowy_olek napisał(a):
Ten engine niczym nie zaskakuje w roku 2008,
nie zapomnij że silnik AOC miał zajebiste sutki i jak embe budował miasto to miał 5 FPS :P
dowalenie super grafy w mmorpg to nie jest takie git, mam high 1680x1050 i 70 fps. nie chce lepszej grafy


Masz racje, super engine nie jest miara sukcesu, tak samo jak ogolnie pojety poziom graficzny. Tez nie chce lepszej grafy, ale przydalaby sie lepsza konfigurowalnosc opcji. Mozliwosc wylaczenia LOD, mozliwosc ustawienia pola widzenia az po horyzont, itd, itd. Przydaloby sie tez lepsze przewidywanie przez engine co bedzie niedlugo trzeba wyswietlic i buforowanie odpowiednich tekstur. No i ta nieszczesna aniamacji, szczegolnie w wodzie, kiedy postac przechodzi z fazy biegania do fazy plywania....czesto przez pare chwil w ogole nic nie robi - ani plywa ani nie biega - poprostu sie slizga po teksturach. Zreszta takich bolaczek jest wiecej.

Tor-Blend-Nam. Wiesz, to czy jestem na alcie to pewnie kwestia gustu. W sumie nie chce mi sie z Toba gadac. Napisales dwa zdania a tyle razy sie pomyliles, ze nie mam ochoty tego prostowac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 14:00 
 
z tego co widziałem LOD i inna konfiguracja w dół i w górę nadchodzi w następnym paczu :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 14:01 
 
Mi trochę animacja/grafa/efekty śmierdzą lotro, a to już w ogóle skunks. :) Niby mało znaczący element (powinien być) a odpycha od gry...


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.