mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 15:51 
 
Viracept napisał(a):

Są tacy ( w tym ja ), którym grafika/engine/animacje/klimat/combat/gameplay WAR niezwykle odpowiadają. Co kto lubi.

V.


Ja tez tak mam...

Z duzymi watpliwosciami podchodzilem do WAR-a po czytaniu wielu recenzji na WA. A ze zly combat, animacje, grafika. A tu sie okazuje, ze swiat i wykonanie gry mnie oczarowalo i mialbym teraz ogromny problem zeby np. wrocic do WoW-a. Np. 1 PQ dla Empire kiedy wielki Troll wychodzi z lasu, glosne odglosy lamanych drzew... Dla mnie super, jakos tak bardziej realistycznie, prawdziwie.
Czulem sie wczoraj podobnie jak kolega Cloud. Przypomnialy mi sie pierwsze dni w WoWie.

Gra ma po prostu to "cos" co tak ciezko zdefiniowac, a czego brak bylo np. w AoC.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 16:00 
 
Dla jednego ma cos, dla drugiego nie ma... szczerze mowiac po ok 8h gry to gra jest spoko, animacje jakie sa kazdy widzi, walka troszke wolna.. aczkolwiek tylko w pve ta dretwota walki mi przeszkadza. Na rvr jest spoko. Swiat maly, pq jak na razie to dla mnie jeden wielki zerg gdzie ktos kto praktycznie nic nie zrobi moze wygrac (wiem to z wlasnego doswiadczenia :p ). Z drugiej strony mozna siedziec na pq godzne i nic nie wygrac.. kau troszke. Swiat malutki, rvr na poczatek (z randomami) to takie smutne nawalanie sie o 3flagi (gram chaosem) - 0 emocji.. ogolnie jakos tak nijak -niby spoko, ale bez jakichkolwiek rewelacji (pve troszke posysa jak na razie). Klimacik 1mln razy lepszy niz w wowie.. no ale to warhammer :)

To takie moje pierwsze wrazenia...

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 16:03 
 
A ja wlasnie nie odczulem, ze swiat jest maly. Biegam duzo, pola, laki, lasy, a to dopiero T1 i sama strefa PvE. Tym bardziej, ze kazdy kolejny T bedzie wiekszy i skladal sie z wiekszej liczby zon. Do tego dochodza inne pairingi.
Dlatego tez wybiore core serwer zeby nie ograniczac sobie swiata.

*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 16:10 
 
Na pewno warto pograc conajmniej miesiac zeby dojsc do end-gane contentu i zobaczyc jak wtedy wyglada gameplay

To co teraz sie dzieje na serwerach i co ogladamy trzeba traktowac z pewnym dystansem - generalnie jest troche ogolnego chaosu w zwiaku z tym, ze to beta


_________________
Venzon 2003 @ EVE
Forum rekrutacyjne BUFU

Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 16:12 
 
Z tymi pq to się powinno troszkę uspokoić później, nie będzie takich "ataków" na to przez pół serwera z takim samym levelem co ty;) to myślę, że raczej będzie ciekawiej i w grupach:)

Ja wczoraj spokojnie łapałem się na nagrodę jak dobry roll był:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 16:19 
 
Grupa tu nie potrzebna, mozna wpasc sprzedac trzy strzaly i zgarnac loota - o to sie rozchodzi :)

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 16:24 
 
Juz troche zaczynaja tunowac PQ. W ostatnim patchu zwiekszyli + do rolla.
Mysle, ze beda patrzec co ludzie o tym pisza i dostosowywac.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**

Posty: 324
Dołączył(a): 12.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 16:33 
 
Jak sie komus znudzilo/nie podoba sie to chetnie przygarne kluczyk :)


_________________
http://www.talanar.wordpress.com

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 16:44 
 
Sidagel napisał(a):
Z tymi pq to się powinno troszkę uspokoić później, nie będzie takich "ataków" na to przez pół serwera z takim samym levelem co ty;) to myślę, że raczej będzie ciekawiej i w grupach:)

Ja wczoraj spokojnie łapałem się na nagrodę jak dobry roll był:)

W Tier 2 jest juz mniejszy nawal na PQ i sie fajnie robi w 6-12 osob [;.

**

Posty: 316
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 16:47 
 
Pograłem, pooglądałem, poquestowałem..

Grafika - nie jest to AoC, jednak przewyższa ona pozostałe mmorpg'i. Przydałoby się trochę więcej opcji w ustawieniach, mogliby pokombinować z LODem.

PQ - bardzo fajna sprawa, dużo ludzi je robi [zresztą takie ich założenie], niestety przynajmniej u mnie często bugują się w nich moby.

Scenario - póki, co grałem tylko te w t1 Orc i t1 chaos, zdecydowanie bardziej podoba mi się ten drugi.

Marauder - bałem się, że przy dość sporych potyczkach ciężko będzie przeżyć w I linii. Narazie idzie mi b.dobrze, łatwo ściągam Bright Wizardów i Witch Hunter, nieco gorzej Priest Warriorów. Zobaczymy, co będzie potem. Spory dmg, klimat. Nie ugrałem aż tylu lvl, nie chcę sobie psuć zabawy na przyszłość i robić wszystkie q drugi raz, dlatego zdecydowałem się pograć...

Shamanem - podobno dość uniwersalna klasa do dmg i heal'a, na początku dość monotonne spamowanie brain busta, w scenariosach nienajgorzej, chociaż z przeżywalnością było niezbyt dobrze, gorzej niż u maraudera.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 16:56 
 
Jelcyn napisał(a):
Nie ugrałem aż tylu lvl, nie chcę sobie psuć zabawy na przyszłość i robić wszystkie q drugi raz, dlatego zdecydowałem się pograć...

hehe a ja juz robie 4 orka
CB EU/2x US/ i teraz EU ;)
poczatek sie szybko przechodzi 10 lvl to luzacki jeden dzien

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 17:01 
 
No ja shamana juz 2 x robilem do 12 lev, ale dalej nie chcialem sobie psuc zabawy. Teraz zdecydowalem sie na zealota...do soboty popykam nim albo chosenem. Tank mi nigdy z krwi nie wyjdzie chyba ;)

Jelcyn, spamowanie BB to sredni sposob na dobre wyniki w walce. Duzo przyjemniej jest trzymac tanka przy fladze jak go atakuje kilka osob ;)
przy okazji rozdajac dote to tu to tam i dobijajac naruszonych powaznie.
A jak chodzi o przezywalnosc, to do 11 levelu, nie mialem najmniejszych problemow z przezyciem ataku pojedynczej, dowolnej klasy. No moze na poczatku bywalo ciezko, ale od momentu jak masz morale heala to przezywalnosc wzrasta drastycznie.

Nie ma nic lepszego niz Witch hunter reflektujacy sie zbyt pozno, ze nie da rady sie przebic przez heala przed swoja smiercia :D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**

Posty: 316
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 17:33 
 
Mnie strasznie mocno white lion'y biły, miałem pecha, że zawsze trafiałem na nich w scenariosach. Engineer czy runepriester nie dopadały mnie zbyt często, jeśli juz to ich uber wielki tank..

Ja się boję teraz grę włączać, bo mam ochotę pograć Marauderem, ale jak już mówiłem, nie chcę w headstarcie znowu tego samego robić.. Mam delirę warhammerową xP

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 17:50 
 
Gdzie umieścić film? na Youtube kiepska jakość, na vimeo deaktywowali upload


_________________
“The Engineer is the type of guy who brings a gun to a sword fight.”

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 17:52 
 
5YEGK-4BPJB-AQUF4-5TS66-5Q8Y8 do us bety


Posty: 24
Dołączył(a): 27.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 19:14 
 
ma ktos moze jescze kod do us bety? jesli tak to bardzo prosze na pw, dzieki.


Posty: 2
Dołączył(a): 14.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 19:32 
 
po prawie 2 dniach oczekiwania w końcu dane było mi zagrać. Tylko co z tego jak co chwilę mnie wywala do okienka wyboru serwera, nie mogę żadnego questu wziąć, nigdzie nie widzę żadnych mobków. ;/
Wy też tak macie, czy tylko ja jestem takim wybrańcem?

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 20:36 
 
jestes wybrancem ;]

napisze kilka slow od siebie na temat gry.
Rozpoczalem gre greenskin'ami , a konkretniej squig herderem ,bardzo fajny klimacik ,przyjemnie sie robi questy , takzwane public questy sa rewelacyjne ,Destruction mysli kontrluje sytuacje etc jest super ,dobilem do jakiegos 7lvl moim malym goblinkiem i cos mnie zaniepokoilo ,dmg jaki sie zadaje jest mizernie maly (przynajmniej tak jest do 6-7 lvlu ;p )

dla porowniania zrobilem odpowiednik SH ,czyli shadow warriora ,i tutaj ogolnie postac bije malego goblina o glowe ,nie dosyc ze lepszy jest w dmg to jeszcze ma 3 stance (1 zwieksza dmg zasieg ,druga zwieksza armor o 100%,trzecia krytka o 5%) o niebo lepiej sie gra SW niz SH ,minus jest taki ,to nie minus raczej a jeden wielki fuckup ,ze Order to pierdolone nastolatki ,ile sie nameczylem zeby zabic herosa z chaptera drugiego to myslalem ze oszaleje ,na scenariuszach roznie to bywa ,ale i tak zabawa jest niesamowita ,troche boli to ze postac ktora jest 4 lvl nizsza odemnie jest w stanie mnie zjesc (bodajze Dok)

co by tu jeszcze napisac ,przypomnijcie mi jak sie nazywa 1 scenariusz ,dla elfow ,otoz dawno sie tak nie ubawilem ,te dzwieki ,polmrok i ta zabawa,cos niesamowitego,jak ktos jeszcze nie byl na tym bg niech zrobi ktoregos z elfow ,jak narazie nie spotkalem sie jeszcze z taka 'bomba' :>

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 22:02 
 
a ja w koncu wyczailem o co chodzi z ta grafika.
- bylem pewny ze gdzies juz widzialem taka animacje i detale srodowiska, tylko nie moglem sobie przypomniec gdzie. Zerkalem po kolei wszystkie mmo w jakie grywam i nic...az w koncu trafilem do pracy, odpalilem laptopa i wowa, gdzie wszystkie opcje grafiki sa na "low" - no i w koncu: MAM!
najwyzsze ustawienia who = najnizsze z wow.

no nic, pozostaje sie cieszyc ze to nie grafika w stylu uo.

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 22:06 
 
srodkowy_olek napisał(a):
no i w koncu: MAM!
najwyzsze ustawienia who = najnizsze z wow.


No to teraz żeś przyjebał :P


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.