mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 10:49 
Cytuj  
Jezeli zagram destro to na twoim servie, zebys nie mial watpliwosci czyje kung fu jest lepsze. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 11:14 
Cytuj  
ok. deal :-)
tylko zrob sie ladnie na czerwono, zebys lezac na zielonej trawce ladnie sie prezentowal :-)

**

Posty: 277
Dołączył(a): 17.08.2008
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 11:22 
Cytuj  
Pjur Beauty ^^

Obrazek


_________________
Grobulkashht- Black Orc - Dragonback Mountains
Mabro - Engineer - Eltharion
----------------->Fury - Guild

**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 16:39 
Cytuj  
dzisiaj zjadłem Runepriestem taką jedną sorcerke w 1 na 1...
aż żałuje że dla Tor'a skrina nie strzeliłem

tak więc da sie każdego uciachać

*

Posty: 63
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 22:19 
Cytuj  
Zacząłem grac Magusem i Sorcem dochodząc do 7 i 6 lvlu. Jak na razie duzy + dla Sorca za świetny dmg i daleki zasieg (idealny na Scenario). Jedynie co przeszkadza na tym poziomie to brak cc. Jak podbiega melee dps to nic nie można zrobić, bo przeważnie dostaje sie slowa i umiera w pare sekund :(
Magus ma niby 3 poziomy zasięgu dmgu, ale jak na razie srednio sie to sprawdza. No i szkoda ze pet nie może się ruszać ale i tak jest fajnie :)
Dodatkowym minusem jest sredni wyglada (brak dlugich wlosow). Pod tym wzgledem Maruder jest fajny :)


_________________
Soulforge - Największy serwis o Dragon Lance -> http://soulforge.shron.org

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 07:07 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Wydaje mi sie, ze w rozgrywca rvr bycie ranged dps jest dosc nudne. Zawsze gralem nukerami, ale tu mi sie nie chce. Magus wyglada znacznie ciekawiej od sorca. Wydaje sie, ze dobry player moze siac niezle zamieszanie na polu walki.
ja się upieram przy RDPS, melee jest troche męczące ze względu na to że się obijasz o innych i cię blokują czyli nie możesz się skupić na celu. przy tanku jest to git ale przy melee dps meczy.
może to moje tylko wrażenie.

magus bardzo mi się podoba, zrobiłem wczoraj R5 :P to chyba mirror inzyniera, ale nie hałasuje tak bardzo.

nie jest pierwszym celem w scenerio wiec zanim umrze robi taki dmg jak nuker pewnie bo umiera później :P - żartobliwie :wink:

btw magus jest prosty troche bo nie ma fury czy combustion - wszystko opiera sie o AP

Obrazek


_________________
psn


Ostatnio edytowano 11 wrz 2008, 07:16 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 07:14 
Cytuj  
Wszystko opiera sie o odpowiednie summonowanie demonow tak gdzies po rank >10. Nie masz demonów tracisz jakieś 35% utlity.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 07:16 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
umiera później :P - żartobliwie :wink:

grunt to umierac zartobliwie ;]

Staram sie dawac troche informacji o roznych klasach, czasem sprzecznych z tym co zauwazyliscie na tier1 scenario. Zeby dac troszke pelniejszy obraz, jak dana klasa prezentuje sie pozniej.
Magus ma bardzo duzo utility, a jednoczesnie specjalizujac sie w ktoryms mastery (np mid range) robi sie bardzo grozny i upierdliwy. Nie sprawdzalem dokladnie, ale z nowymi buffami do armor staje sie wyraznie najtwardszym ranged dps.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.