mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 07:12 
 
ja nie z tych co maja obsesje na punkcie pisowni.

powieraki to pieluchy :P

i mam sprawdzanie pisowni ale nie uzywam polskich liter wiec wali mnie to ze mam kolorowo jak pisze .
Zawsze sie czepiasz pisowni? Czy tylko w konkretnych przypadkach?


_________________
Nauka jazdy w Tychach

*

Posty: 54
Dołączył(a): 7.04.2008
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 07:17 
 
srodkowy_olek napisał(a):
problem w tym ze wlasnie mi kolego przyznales racje,
stwierdziles ze z screenem jest cos nie tak - nie zakwestionowales tego, ze obraz postaci jest podobny.
A ze screenem wszystko w porzadku, jeden zrobiony w wyzszej rozdzielczosci (2x) - na wszystkich suwakach w gore, wow zas ma wszystkie suwaki w dol. Wybrana jest podobna odleglosc od ukazanych mobkow - taka na jakiejs zazwyczaj przewija sie najwiecej postaci podczas gry - bo przeciez nie stoi sie z nosem przycisnietym do kazdego przechodnia.

krotko mowiac, dziekuje.

Ps. jak chcesz miec wiekszy to odpal se painta i przezuc do 4000x2000, ja nie widze potrzeby robienia screena tekstur "nieba" zeby pokazac jak wygladaja postacie.


:wtf: trolling :evil:

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 07:17 
 
reassor napisał(a):
powieraki to pieluchy :P


Powijaki chyba, lol.

Cytuj:
i mam sprawdzanie pisowni ale nie uzywam polskich liter wiec wali mnie to ze mam kolorowo jak pisze .
Zawsze sie czepiasz pisowni? Czy tylko w konkretnych przypadkach?


Czepiam się tylko wtedy, gdy ktoś wali kompletnego kwasa.
Dziwi mnie tylko agresja ludzi, którym się zwraca uwagę. W dobrej wierze to robię, bo jakbym chciał Cię obrazić to bym napisał "ty ch..." i tyle a nie się bawił w takie coś.
Peace.

Dobra, już nie offtopuję.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 07:20 
 
srodkowy_olek napisał(a):
iniside napisał(a):
srodkowy_olek napisał(a):
a ja w koncu wyczailem o co chodzi z ta grafika.
- bylem pewny ze gdzies juz widzialem taka animacje i detale srodowiska, tylko nie moglem sobie przypomniec gdzie. Zerkalem po kolei wszystkie mmo w jakie grywam i nic...az w koncu trafilem do pracy, odpalilem laptopa i wowa, gdzie wszystkie opcje grafiki sa na "low" - no i w koncu: MAM!
najwyzsze ustawienia who = najnizsze z wow.

no nic, pozostaje sie cieszyc ze to nie grafika w stylu uo.

Kiepska prowokacja.

czyj to alt btw ?



Sobie wypraszam, nie jestem zadnym altem. Druga sprawa to taka, ze to nie jest prowokacja, tylko irytacja faktem, ze grafika jest kiepska ;p Chcialbym zeby byla lepsza - w znaczeniu: bardziej dopracowana, konfigurowalna, etc. bo naprawde nie chce mi sie juz latac po arenach/raidach w wowie.
Lepsza grafika = wiecej ludzi, wiecej kasy, wieksza motywacja do rozbudowy gry. Tymczasie minie z miesiac retiala, poprzechodzi wam zauroczenie "klimatem" i tez pewnie zaczniecie zauwazac te elementy ktore zostaly skopane.

Jestes idiotą. Do tego ślepym. Wiele razy krytykowałem grafike Wara dalej to robie. Ale trzeba być poprostu debilem, zeby niezauwazyc ze War ma chociazby Bump Mapy..

Cytuj:
Gejów? Prawdziwe, mocne, rynsztokowe, średniowieczne miasto. A Bright Wizard College to klasa sama w sobie. ;)

I tak nie ma porownania do miasta, ktore lezyczesciowo na innym planie :P
Cytuj:
a wracajac do tematu

high who vs low wow

niewiem jak wam, ale mi sie kojarzy.

Trzeba bylo dac mniejszy obrazek. Zreszta juz na nim widać, że jestes altem, debilem i prowokatorem.

**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 07:23 
 
spox my bad.

masz racje mialo byc powijaki :D
nocke zarwalem i oczy mi sie zamykaja juz wiec prosze o wyrozumialosc.

koniec offtopa.

a na tenat to wogole nie pojmuje dlaczego ludzie sie czepiaja grafy - nie podoba sie to sio do wowa spowrotem.


_________________
Nauka jazdy w Tychach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 07:23 
 
Obrazek

ja jestem elo kid, to co że mam 13 lat, ale mi się podoba grafa wara :P


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 07:37 
 
Aż żałuje że nie jestem w domu bo wczoraj robiłem SS sobie WAR vs WoW , jak patrzyłem na te z WoW to mi się wydawało że czas się cofnął o te 4 lata... trzeba być naprawdę zaślepionym żeby twierdzić że WoW ma lepszą grafikę , nie sądziłem że to kiedyś powiem jako fanboj WoWa.

Desh zdradził order na rzecz destrykszonu :S ;)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 08:03 
 
Za to Destrakszon nigdy cie nie zdaradzi!.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 08:05 
 
iniside napisał(a):
Za to Destrakszon nigdy cie nie zdaradzi!.


No thnx wolę moją RP kurdupelkę ;)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 56
Dołączył(a): 2.07.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 08:09 
 
Pograłem trochę i mam mieszane uczucia:
- grafika nie dość ze słaba to mała możliwość konfiguracji. Za to porównując do np wowa wymagania dużo wyższe.
- świat (przynajmniej na początku) strasznie mały i liniowy. Nie ma możliwości zejścia z jedynej słusznej ścieżki która prowadzi cię do następnego npc z Questami.
-PvP jak dla mnie.. nie specjalna rewelacja. Spodziewałem sie czegoś lepszego niż bieganie od flagi do flagi. Zerg zerg i jeszcze raz zerg... ale początek może będzie lepiej później

Ogólnie gra sie bardzo przyjemnie.. ale powiem szczerze spodziewałem sie czegoś lepszego.

Ps.
Grając magusem troche sie uśmiałem słysząc kwestie NPC żywcem zerżnięte z wow (UD). "what u want?" "Speak quickly!"

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 08:25 
 
Dyskusja z altem jakiegos wow boya, ktory probuje trolowac jest dosc bezcelowa. Takich ludzi sie zlewa, a nie dokarmia zwracaniem uwagi. Jak mialbym postawic kase to imo Oycu sie nudzi i troluje.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 89
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 08:31 
 
Co do grafiki, to posiadaczom kompow powyzej min. spec goraco polecam wymuszenie AA/AF z poziomu sterownikow ... Nie ma zauwazalnego wplywu na wydajnosc a grafika zyskuje BARDZO.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 08:31 
 
Ratax napisał(a):
Pograłem trochę i mam mieszane uczucia:
- grafika nie dość ze słaba to mała możliwość konfiguracji. Za to porównując do np wowa wymagania dużo wyższe.
- świat (przynajmniej na początku) strasznie mały i liniowy. Nie ma możliwości zejścia z jedynej słusznej ścieżki która prowadzi cię do następnego npc z Questami.
-PvP jak dla mnie.. nie specjalna rewelacja. Spodziewałem sie czegoś lepszego niż bieganie od flagi do flagi. Zerg zerg i jeszcze raz zerg... ale początek może będzie lepiej później
"


- Opcje grafiki maja być dodane w następnym patchu to w koncu BETA.
- Potem świat się robi mniej liniowy :)
- Trzeba poczekać na retail i ustabilizowane gildie.

@UP To prawda ja mam wymuszone AA 16q i AF 16x


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 08:42 
 
obawiam się że z tym AA AF bardzo zdziwicie się w zergu :P ja właczałem ale dopóki nie zobacze jakie mam klatki w T4 do AA AF się nie bede przyzwyczajał


_________________
psn

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 08:43 
 
mogli by poprawic tez animacje postaci w combacie bo jak dla mnie jest taka jak w koreanskich grindowcach,no i nerf healers! ;-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 08:46 
 
Deshroom napisał(a):
obawiam się że z tym AA AF bardzo zdziwicie się w zergu :P ja właczałem ale dopóki nie zobacze jakie mam klatki w T4 do AA AF się nie bede przyzwyczajał

IMO nie. Wplywa FSAA jest pomijalny,szczegolnie na najnowszych kartach (od 8800GT w góre). Ja gram bedzie w zergu w FSAA x4 chodzic gorzej niz Crysis to poprostu Mythic zfailowal :P.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 08:48 
 
Deshroom napisał(a):
obawiam się że z tym AA AF bardzo zdziwicie się w zergu :P ja właczałem ale dopóki nie zobacze jakie mam klatki w T4 do AA AF się nie bede przyzwyczajał


Desh ja nie mam problemów ;) 4bg ram , 9800GTS i D2C 1,8 spokojnie daje radę :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 08:49 
 
Bloodleaf napisał(a):
Deshroom napisał(a):
obawiam się że z tym AA AF bardzo zdziwicie się w zergu :P ja właczałem ale dopóki nie zobacze jakie mam klatki w T4 do AA AF się nie bede przyzwyczajał


Desh ja nie mam problemów ;) 4bg ram , 9800GTS i D2C 1,8 spokojnie daje radę :)
ale który masz rank ? jaki to zerg ? (mam podobny sprzet)


_________________
psn

*

Posty: 56
Dołączył(a): 2.07.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 08:51 
 
Cytuj:
Dyskusja z altem jakiegos wow boya, ktory probuje trolowac jest dosc bezcelowa. Takich ludzi sie zlewa, a nie dokarmia zwracaniem uwagi. Jak mialbym postawic kase to imo Oycu sie nudzi i troluje.


Dlatego kocham tak to forum.. nie można mieć swojej opinii i ani gustu ..no bo przecież odrazu uniwersalne stwierdzenie "wowboy" które zamyka temat.
GL&HF

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 08:51 
 
iniside napisał(a):
IMO nie. Wplywa FSAA jest pomijalny,szczegolnie na najnowszych kartach (od 8800GT w góre). Ja gram bedzie w zergu w FSAA x4 chodzic gorzej niz Crysis to poprostu Mythic zfailowal :P.

Ja raczej nie uzywam aa w grach, ale jezeli wygladzane sa krawedzie na modelach postaci to w zergu karta ma duzo wiecej pracy. Natomiast anizo nie powinno byc zalezne od ilosci graczy na ekranie bo filtorwane sa chyba tylko tekstury budynkow, podloza itd.


_________________
Χ Ξ Σ


Ostatnio edytowano 11 wrz 2008, 08:52 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.