mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 12:31 
Cytuj  
No wiesz, od czasu do czasu trzeba zajac sie czyms innym niz walka, a nie wszyscy sa wyznawcami Slaanesha, zeby byla im plec obojetna... albo nawet rasa;)
A.

**

Posty: 277
Dołączył(a): 17.08.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 21:57 
Cytuj  
Ciekawą rzecz ostatnio na scenariosach zauważyłem, zealoty zamiast healować do próbują dpsować ^^


_________________
Grobulkashht- Black Orc - Dragonback Mountains
Mabro - Engineer - Eltharion
----------------->Fury - Guild

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 22:34 
Cytuj  
no a czemu nie - zealot tez ma dps specc ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 22:40 
Cytuj  
mabro napisał(a):
Ciekawą rzecz ostatnio na scenariosach zauważyłem, zealoty zamiast healować do próbują dpsować ^^

Tez zauwazylem takich w trakcie zabawy tankiem. Cholera mnie tylko bierze jak widze lasery nad glowa, a ja zdycham przez 15sec :F

/wyladowanie frustracji


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 277
Dołączył(a): 17.08.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 23:53 
Cytuj  
No właśnie o to chodzi, ja latam, healuje kogo mogę, sam ocierając się o śmierć, patrze a tu 4 zealotów napierdala w order scourge'm a reszta zdycha ^^


_________________
Grobulkashht- Black Orc - Dragonback Mountains
Mabro - Engineer - Eltharion
----------------->Fury - Guild

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 09:27 
Cytuj  
ale na poczatku taki Zealot ma beznadziejny DPS, wiec jak DPSowac, no rozumiem wrzucic DoTa i zaczac leczyc, ale Scourge ? LOL 3s cast a w tym czasie tank zostaje dobijany ;)

*

Posty: 54
Dołączył(a): 7.04.2008
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 13:21 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
ale na poczatku taki Zealot ma beznadziejny DPS, wiec jak DPSowac, no rozumiem wrzucic DoTa i zaczac leczyc, ale Scourge ? LOL 3s cast a w tym czasie tank zostaje dobijany ;)


dokładnie ... DoT'y przynajmniej na poczatkowych lvlach ma insty ... wiec jak juz to tylko DoT, a tak to buff/heal


Posty: 24
Dołączył(a): 27.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 19:55 
Cytuj  
jako ze nie zdazylem pograc bety wiecej niz 15min zanim moj komp powiedzial "nie" i poszedl dysk ;) to mam pytanie do ludzi ktorzy grali zealotem a wczesniej grali w wowa tez.

czy zealot ma wiele zadan (jak np. priest w wowie- dispele, mana burny itd) czy jest tylko prostym heal botem ktory rzuci pare buffow na wstepie a potem tylko patrzy na paski i spamuje heal?

**

Posty: 277
Dołączył(a): 17.08.2008
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 20:40 
Cytuj  
vognar napisał(a):
jako ze nie zdazylem pograc bety wiecej niz 15min zanim moj komp powiedzial "nie" i poszedl dysk ;) to mam pytanie do ludzi ktorzy grali zealotem a wczesniej grali w wowa tez.

czy zealot ma wiele zadan (jak np. priest w wowie- dispele, mana burny itd) czy jest tylko prostym heal botem ktory rzuci pare buffow na wstepie a potem tylko patrzy na paski i spamuje heal?



No ma dużo ciekawych skilli, ale ogólnie to trzeba dużo leczyć, taka jego rola, a poza tym że trzeba leczyć to trzeba i spierdalać, bo nikt nie pomyśli żeby cię bronić ;)


_________________
Grobulkashht- Black Orc - Dragonback Mountains
Mabro - Engineer - Eltharion
----------------->Fury - Guild

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 21:21 
Cytuj  
Pomysli pomysli, narazie w becie to jeszcze jest "kazdy za siebie".

Przyjdzie retail, ludzie naucza sie wykorzystywac detekcje kolizji i sie zacznie tankowanie w pvp. A dzieki temu mozna naprawde ladnie bronic healera. Oczywiscie vs 1 cel a nie zerg, jednak zawsze cos.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2008, 07:32 
Cytuj  
Dla mnie dziwne jest to że jak gram RP to prawie nikt mnie nie atakuje a jak gram Zealotem to jestem primary target dla 100% przeciwnego warbandu :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.


Posty: 8
Dołączył(a): 12.09.2008
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2008, 07:53 
Cytuj  
RP trudniej rozpoznać wśród walki? Zealot bardziej charakterystyczny, pogiety i wyższy ;) A te krasnale to tak samo wygladaja, ino im sie pałki trzymajace w reku zmienija ;]

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 09:19 
Cytuj  
Gra Zealotem jako PvP healerem jest wielką frajdą, mam imo odpowiednie skille by wyleczyć kogoś w zergu, samego siebie jak mnie Bright Wizard namierzy, ogólnie z przeżywalnoscia nie jest źle. Oczywiscie nieśmiertelny nie jestem i taki Witch Hunter na plecach jak nikt go zemnie nie zdejmie to mnie pośle do piachu.

Mój styl walki na BG:
Na ofensywny target daje debuffa co obniża resisty i dota a defensywny to w zależnosci jak nikt na mnie nie siedzi to ten 3 sec cast jest skuteczny a w innym wypatku HoT plus tarcza i spam instant heala, trzeba również wspomniec o heal-u z morale jest bardzo skuteczny. Smaczkiem napewna jest dodatkowy skill który dostaje gracz którego zbufuje!

Postać imo mega klimatyczna i bardzo ciekawa w stylu gry i rozwoju, szczerze polecam!!!


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 09:23 
Cytuj  
Uwielbiam zealotów z ogromną przeżywalnością:) im więcej takich jest tym lepiej dla mojego BW:) a największą frajdę sprawiają healerzy, którzy stoją koło siebie w scenario...

Ale też trzeba przyznać, że coraz więcej jest ogarniętych graczy, którzy potrafią wykorzystać możliwości jakie daje im Zealot:) A morale heal to najbardziej wq. rzecz dla BW - target już prawie schodzi i nagle wszystko zaczynamy od początku;) (chociaż z perspektywy mojego rune priesta to najfajniesza rzecz od czasu wymyślenia seksu :] )


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 11:19 
Cytuj  
szkoda, ze tak rzadko uzywasz tego morale Neon ;-pp
zealot schodzi w chwile moment kiedy wpadamy na niego ;-p
problem sie zaczyna jak jest 4 healerow i sie healuja nawzajem.
ale i na to jest metoda ;-p.
generalnie wydaje mi sie ze zealot jest ciut latwiejszy do ubicia niz shaman.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 11:34 
Cytuj  
Mendol nawet nie wiesz jak czesto ten heal ratuje dupe Jokerowi:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 11:37 
Cytuj  
tez se wybierasz target do healowania ;-p
to dlatego tak czesto musze z respawnu korzystac, ha!
zdrajca!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 11:44 
Cytuj  
To dlatego że jak wpadasz w zerg orków to sięgasz im do kolan i cię nie widać pojawia się komunikat not in line of sight;)
EOT


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 12:08 
Cytuj  
Moze ktos dac info jak sie klasa sprawuje w t2/t3 ?
Gra sie latwiej niz na poczatku czy trudniej ? Jest fun czy moze czym dalej w las tym gorzej ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 12:12 
Cytuj  
Im dalej w las...tym więcej debufów (np RP ma -100% do healing done on target) więcej do dispelowania, kombinowania z pozycją, ucieczkami przez WH itd. Zealot i RP to najlepsi healerzy w grze - zawsze będziesz jednym z pierwszych celów itd. Jak masz dobry team do grania będziesz nie do zajebania;) (nawet nie czuję jak rymuję;))
Ważne jest dobierania taktyk itd. Gra staje się bardziej skomplikowana, więcej wymaga niż wciskania na zmianę hot, insta heal, jak trzeba to dlugi heal, o naładowało się morale więc napierdalam morale:) Ale jeszcze raz podkreślę - nie ma lepszego defensywnego healera w destro niż zealot;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.