mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 18.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 10:41 
Cytuj  
Jestem poczatkujacym Wojownikiem -Podroznikiem... kopie rude i ja przetapiam a potem kuje.. tak jak wiekszosc:) mam juz (dopiero;p ) 57% mining i 47% blacksmithy i dopiero( tak mi sie wydaje ze dopiero ) 46 str i 11 dex.. czyli awansowalem +1 str i +1 dex czy to normalne?? Moj kumpel ma maga i satrtowal z 35 str i juz ma + 9 str.... a ja kopie kopie i :sad:( czy moze ktos mi powiedziec czy to normalne? czy niee??


_________________
Wierze w potege umyslu i stali


Posty: 41
Dołączył(a): 4.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 10:46 
Cytuj  
co w tym nienormalnego?
twój kumpel pewnie znacznie dłużej grał niż ty jak dotąd więc jest jak by na to nie patrzeć lepszy :razz:
chcesz szybkich wyników treningu? idź na pakernie i wal anabole, jedyny sposób o jakim gdziekolwiek słyszałem na to by trening dawał szybkie rezultaty. całe szczęście że w ultimie nie ma czegoś takiego :razz:
przepraszam jest makrowanie, równie durne postępowanie jak tych ciołków od sterydów.
staty ci urosną tylko musisz troche zaczekać, co było by zabawnego w tym jak byś po 15 minutach gry miał siłę zwiększoną o 10?


Posty: 4
Dołączył(a): 18.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 11:00 
Cytuj  
nie chodzi mi o to aby przez 15 minut miec +10 str tylko o sprawdzenie czy przy 57% mining jest normalne +1 str.. tylko tyle:)) i nie mam ochotu oszukiwac ;p wierz mi


_________________
Wierze w potege umyslu i stali


Posty: 41
Dołączył(a): 4.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 11:07 
Cytuj  
czy ja mówiłem że oszukujesz?
a czy ten mining to doszedl do 57% od zera?
jesli od zera to przyrost sily o jeden jest nienormalny chyba, zresztą czy ja się na tym znam? nawet nie jestem górnikiem tylko drwalem :razz: to po cholere głos zabieram?


Posty: 17
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 12:16 
Cytuj  
Ja mam ten sam problem. Jestem drwalem i ciesla. Startowalem jako lucznik wiec dochodzilem prawie od zera. Tera mam ok45% lumberjacking i do tej pory tylko +1 sily o dexie to nie wspomne. Czy to normalne??

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 12:26 
Cytuj  
TO moze ja cos dorzuce. Mianowicie praktycznie od poczatku powstania ZS gram wojownikiem ( gralem jakis czas lucznikiem ale z powodu lacza gra byla niemozliwa. Teraz mam inne wiec moze wroce ale nie o tym mowa ). Kilka tygodni temu zajalem sie kowalstwem. Gram okolo 1,5-2 h dziennie. I jak narazie otrzymalem przyrost sily +1, a miningu i blacka mam nieco wiecej niz ty. WIec to normalne. Twoj kolego zaczynal z mniejsza sila wiec szybciej mu urosla. Im mniejszy masz stat tym szybciej rosnie. Mniej wiecej tak to wyglada.

T.


Posty: 4
Dołączył(a): 18.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 12:35 
Cytuj  
Dzieki za odpowiedzi... ciesze sie ze uwazasz to za normalne.. a co do miningu to zakupilem nauke za 330 gb i zaczynalem od 33% .. wieczorem znow paregodzin nbede kopal rude i kul czepce i katany :smile:))))))) i zarabial pieniadze)) bo musze sie szkolic na arenie a to kosztuje :smile:))

*

Posty: 93
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 13:47 
Cytuj  
Na dexa najlepiej trening z graczem innym (slabymi KATANAMI lub szybka bronia). A sila to walka i kopanie najlepsze.


_________________
Jak masz czym, to się szczyć, ja chcę tylko godnie żyć, tak powinno być, to wystarczy mi. Licz się z tym.. Na przetrwanie przyszłych, lepszych, czy też gorszych dni. (c) by Peper/Mor W.A. - "Pożyjemy, Zobaczymy"

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 14:27 
Cytuj  
Juz nie. Kopanie nie jest najlepsze na zdobycie sily. Koniec z powiedzeniem "Chcesz byc wojownikiem, zostan gornikiem". Teraz sila rosnie dwa razy wolniej...

X.

PS. Nie pytajcie od czego jeszcze sila rosnie. Sami znajdzcie :wink:

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 16:04 
Cytuj  
albo i nie znajdziecie :grin: a co do tego kopania ze przy 57% czy ile tam miales tylko +1 str to jest w sam ras .. wiecej walcz potem kop i ta kdalej :grin: ale na wojownika miec 11 dexa .. toz ty nawet zbroi nie zalozysz :grin:
pozzd.


_________________
Here is the Door and there is the Way!


Posty: 17
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 20:58 
Cytuj  
Sila rosnie na pewno przy kopaniu i drwalstwie. Trzeba logicznie pomyslec przy czym jeszcze. Hym hym
*mysli*
niby kowalstwo
*mysli dalej*
*nic nie wymyslil*

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 22:10 
Cytuj  
O ja biedy. Tak to jest jak sie bierze za malo sily na starcie. Ale to juz moj problem.

T.

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 cze 2002, 22:40 
Cytuj  
Spróbujcie... Wresling

(cholera wygadałem się!!!)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.