mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 07:41 
Cytuj  
Czy zainstalowany w grze Punkbuster moze skutecznie wyeliminowac chinskich farmerow i sprzedawcow golda ? Mam nadzieje, ze tak bo jak na PB dostanie ktos bana to juz tego kompa wiecej sie z gra nie polaczy (nawet majac nowe konto)

http://herald.warhammeronline.com/warhe ... war?id=153

No chyba, ze chinczycy do kazdego reklamo-bota beda kupowali nowy komputer, ale nie wydaje mi sie zeby im sie chcialo.

Bylby to niezly przelom w grach mmo.


_________________



****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 08:02 
Cytuj  
Oby, oby to by bylo cos naprawde wspanialego gdybym nie musial ogladac spamu gold sellerow.

Inna sprawa, i to dosc powazne pytanie bo sie nigdzie nie doczytalem. Po cholere komu gold w WAR?
No bo, skille kupujemy i done. Mounta kupujemy i done. Graty watpie zeby sie zmienialo co 5 minut, wiec zawsze wystarczy. Po co komu 5000k golda?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 08:12 
Cytuj  
Huba napisał(a):
No bo, skille kupujemy i done. Mounta kupujemy i done. Graty watpie zeby sie zmienialo co 5 minut, wiec zawsze wystarczy. Po co komu 5000k golda?


po co gold ?
a epic mounta za co kupisz ? a materialy do craftingu ? a fajne rzeczy na AH ? a dziala i maszyny obleznicze ?


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 08:34 
Cytuj  
własciwie huba ma troche racje, bo gear za renown jest tani jak barszcz, podobnie maszyny obleznicze. Do tego 20lvl to na mounta spokojnie mozna nazbierac robiac rvr, nie wiem tylko jak wygladaja random dropowe itemki (te lepsze oczywiscie), ale z tego co widzialem/uzbieralem to renown gear byl najlepszy, a dodatkowo calkiem niezly sprzet jest za pq i influence rewards. Wiec moral z tego taki, ze gold ma znikome znaczenie. Wiecej bedzie imo renown/influence farmerow, niz gold sellerow :)

*

Posty: 83
Dołączył(a): 6.12.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 08:57 
Cytuj  
jeśli chodzi tak głębokie analizy ekonomiczne to imo dużo za wcześnie

np. jest przecież jeszcze "niebieski" gear z random dropa, który jest nieco lepszy od tego za renown


co do botów, gold-sellerów itp...nie ma się co łudzić, jeżeli gra będzie popularna to na pewno się pojawią pewne "firmy", każde softwarowe zapezpieczenie da się obejść, wszystko leży w gestii GM staffu i ich reakcji


_________________
. . .

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 09:01 
Cytuj  
Punkbustera tak latwo nie obejdziesz.


_________________



*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 09:08 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Czy zainstalowany w grze Punkbuster moze skutecznie wyeliminowac chinskich farmerow i sprzedawcow golda ? Mam nadzieje, ze tak bo jak na PB dostanie ktos bana to juz tego kompa wiecej sie z gra nie polaczy (nawet majac nowe konto)

http://herald.warhammeronline.com/warhe ... war?id=153

No chyba, ze chinczycy do kazdego reklamo-bota beda kupowali nowy komputer, ale nie wydaje mi sie zeby im sie chcialo.

Bylby to niezly przelom w grach mmo.


Zobaczy Silkroad - ma niezłe zabezpieczenia. I co? I nic. Boty, nie boty i kupa innych syfów. Są serwery, gdzie 90% to boty. Swoją drogą świetnie wykonane boty :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ


Posty: 13
Dołączył(a): 17.09.2007
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 09:11 
Cytuj  
z tym pb to tak nie dokonca bo on zbiera info o sprzecie i robi z tego raport i nadajeme mu jakis numer, i z tego co slyszalem wystaczy zmienic jeden komponent kompa (np. karte sieciowa) i juz jest inny numer.
Tak czytalem wiec nie bijcie jesli to nieprawda, a wolalbym zeby bylo nieprawda

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 09:12 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
No chyba, ze chinczycy do kazdego reklamo-bota beda kupowali nowy komputer, ale nie wydaje mi sie zeby im sie chcialo.


Ale mi zabezpieczenie, chinczyk bedzie musial poswiecic 20 minut na instalacje vmware.

Huragan napisał(a):
Punkbustera tak latwo nie obejdziesz.


hehe

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 09:25 
Cytuj  
Kwestia czy beda konsekwentnie tepic goldsellerow czy nie. Poza tym wydaje mi sie, ze nie potrzeba w war takich ilosci golda jak w innych tytulach.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 83
Dołączył(a): 6.12.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 10:03 
Cytuj  
Nam może nie, ale jak ktoś będzie zaczynał za pare miesięcy, w AH będzie pełno uber-gearu do kupienia, a na serwerze będzie już mnóstwo golda (co ma wpływ na ceny itemów), to start z pozycji biedaka-newbie może być frustrujący :)

A to z reguły do takich ludzi skierowana jest oferta goldsellerów i plvl.

Ale wciąż IMO najważniejsza jest reakcja staffu zanim syf w postaci 3rd-party rozprzestrzeni się na dobre. Jeśli będą walczyć, dusić w zarodku to będzie OK. Jeżeli pokpią sprawę na początku to już się nie wygrzebią.

Bądź co bądź, właśnie dlatego uwielbiam świeże MMO, jakiś czas nieskrępowanej niczym i uczciwej zabawy zawsze jest gwarantowany. Mam nadzieję że w przypadku WAR-a będzie to długi czas :)


_________________
. . .

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 21:54 
Cytuj  
W przypadku AoC pierwszy gold sprzedawali po tygodniu...
W kazdym innym bedzie tak samo. Takie czasy.


_________________
Obrazek

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 22:02 
Cytuj  
Totalnie lame pytanie ale: co się w WOWie za golda kupowało? Epixy, były BOE czy BOP? bo nie grałem srsly. W war pewnie będzie jak w wowie znając życie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 22:31 
Cytuj  
...mounty, konta z postaciami, prepaidy, teamy arenowe, taxi po instancjach, miejsce w raidzie w pro gildi itp :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 22:35 
Cytuj  
Swojego czasu samo raidowanie pochłaniało ogromne nakłady golda. Głupie naprawy sprzętu po rajdzie pełnym wipe'ow kosztowały fortunę (a te były 6 na 7 dni w tygodniu np.). Do tego poty, żarcia buffujące etc.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2008, 00:59 
Cytuj  
Gold farming to pikus, ja sie zastanawiam kiedy pojawi sie pierwszy - znany z daoc - RADAR :D

Dla niewtajemniczonych - bardzo fajny programik pokazujacy gdzie znajduja sie moby, gracze itd.
Oczywiscie illegal.


_________________
afk for quite a while

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2008, 01:35 
Cytuj  
co gaber znow bedziesz kradl samochody?? :)


_________________
retired...

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2008, 01:48 
Cytuj  
Duh, przezucilem sie na segwaye, skutery i inned gas-efficient wynalazki :P

Daj znac jak sciagniesz radar ha !


_________________
afk for quite a while

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2008, 07:39 
Cytuj  
bardzo fajny. rzeczywiscie zajebisty...
mysle, ze mythic powinien wprowadzic radar do ui.

**
Avatar użytkownika

Posty: 251
Dołączył(a): 12.06.2007
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 18:44 
Cytuj  
http://www.offgamers.com/warhammer-onli ... .ogm?tpl=0


_________________
Copied by many, equalled by none

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.