mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Gdzie bedziesz grac?
Core Axe Bite Pass 44%  44%  [ 75 ]
Core Karag Dron 1%  1%  [ 1 ]
Core Karag Orrud 2%  2%  [ 4 ]
Core Karak Eight Peaks 21%  21%  [ 35 ]
Core Karak Ungor 2%  2%  [ 3 ]
Core Karak-Azgal 7%  7%  [ 12 ]
Core Karak-Hirn 7%  7%  [ 12 ]
Core Karak-Izor 1%  1%  [ 1 ]
Core Karak-Norn 4%  4%  [ 7 ]
Core Karak-Vlag 2%  2%  [ 4 ]
Core Karaz-a-Karak 9%  9%  [ 15 ]
Liczba głosów : 169
Autor Wiadomość
*

Posty: 72
Dołączył(a): 31.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 15:20 
Cytuj  
embe napisał(a):
Bez przesady, kolejki nie sa zle, mozna przeciez poczekac te 5-10 minut ale smieszy mnie obracanie kota ogonem jak glownym argumentem przy wyborze serwera bylo ze na KEP nie bedzie kolejek i chciano grac spokojnie bez przeludnienia, teraz jak sa kolejki to jest to swietna rzecz :)


jak pamietasz to 3 gildie decydowaly o serwerze i zostal wybrany serwer proponowany przez Twierdze i 9 kohorte (my chcielismy bardziej zaludniony). Takze nie odwracam kota ogonem :)
Poza tym na razie serwery dzialaja na 1/3 populacji - prawdopodobnie jutro cap zostanie zwiekszony o 33%, a 18 wrzesnia o kolejne 33%, takze teraz
full/full=medium/medium

A to oznacza, ze wybralismy serwer, ktory bedzie mial wysoka populacje full/full docelowo (teraz ma medium/medium patrzac na finalne cyfry).


Ps. Embe prosba do ciebie to jesli chcesz robic wjazdy to zapraszam na priva, najpierw jako Warcry deklarowales ze chcesz brac udzial we wspolnym wyborze serwera z innymi gildiami, potem zcedowales swoj glos na Eagleeyes (leader Royal Legion) i nie pojawiles sie na umowionym spotkaniu oficerow gildii a na koniec olaliscie ustalenia innych gildii i poszliscie na Axe. No i teraz robisz jakies przykre wjazdy. Oszczedz sobie wstydu bo robisz sie zalosny. Mimo wszystko zycze Wam dobrej zabawy na Axe, naprawde. Pozdrawiam.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 15:25 
Cytuj  
Czytacie czasem cos wiecej niz pierwsza strone z topicow jakie ktos linkuje ?
Czy tylko wylapujecie ze Polacy sa tacy zli bla bla bla. Przez 3 strony przewinely sie narzekania na wlochow, hiszpanow, rosjan, polakow i kilka jeszcze innych narodowosci odnosnie tego ze na en serwerach spamuja chat w swoim ojczystym jezyku. Wiec nie myslcie ze jestescie tacy wyjatkowi w robieniu syfu na chacie w grach mmo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 15:32 
Cytuj  
Volc, ja oddalem glos Eagleeyes bo byl wybor miedzy Axe Bite Pass i Karaz-a-Karak, dlatego jak wybrano inny serwer my po dyskusji zdecydowalismy ze idziemy tam gdzie mielismy wlasne ustalenia juz wczesniej.
Argumenty o malej populacji i braku kolejek do nas nie trafialy dlatego wybralismy Axe Bite Pass, ktory na szczescie nie stal sie zadnym oficjalnym serwerem nikogo co jak widac nie bedzie tworzylo sztucznych problemow.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 15:34 
Cytuj  
A co z ruskimi ? :<

Btw. fajnie sie was czyta. Ale more drama pl0x!.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 15:39 
Cytuj  
Ruscy jednak niby wybrali inny server.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 15:42 
Cytuj  
iniside napisał(a):
A co z ruskimi ? :<

Btw. fajnie sie was czyta. Ale more drama pl0x!.


Znowu dalem sie wciagnac, moze dlatego ze gildia gra juz, a ja dopiero jutro i jestem smutny bo mi tylko zostalo czytanie forum :(
Ruskie podobno ida na open serwer, a zreszta to nie problem bo i tak za dwa miesiace beda miec swoje serwy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 15:53 
Cytuj  
Na kule juz nawet naskoczyli na wiadomym polskim forum owarhammerze. Biedak.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 16:00 
Cytuj  
No bo ile mozna...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 16:42 
Cytuj  
Embe i ten drugi co jest jasnowidzem, popatrzecie jak Wasz super hiper serwer wypada w porownaniu z innymi :)

Obrazek

edit: a i jeszcze jedno slowo o kolejkach, ale narazie czekam juz 30minut i nie moge wejsc, wiec z tymi opiniami ze kolejki sa fajne bym jednak sie powstrzymal :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 17:26 
Cytuj  
Ale dlaczego to wklejasz, przeciez gildie co poszly na KEP wlasnie nie chcialy kolejek i zapelnionych serwerow, a teraz jak sa full i maj akolejki to jest swietnie :)

Narazie jest to duza loteria, na dokladne staty z serwerow tzreba poczekac conajmniej tydzien.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 316
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 17:28 
Cytuj  
Na jakikolwiek server się nie pójdzie i tak jutro będzie wszędzie przynajmniej high, a 18 to juz w ogóle masakra xD

Aha no i współczuję graczom destruction na serverze Eltharion :)

*

Posty: 57
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 18:02 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Na kule juz nawet naskoczyli na wiadomym polskim forum owarhammerze. Biedak.


Wiesz, gdybym ja sie kazdym kretynem, co na mnie naskakuje w internecie przejmowal to juz bym dawno osiwial :lol:

A naskoczyli oczywiscie Ci, ktorzy byli przeciwko od momentu ogloszenia przez duze gildie serwera KEP :) Tak jak napisalem - malkontentow wszedzie jest pelno :) Ja zycze szerokiej drogi :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 19:21 
Cytuj  
Gadanie dzisiaj o kolejkach i tego typu rzeczach to glupota - jest 1/3 capa serverow, wiadomo ze kolejki dzis i pewnie jutro beda.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 22:48 
Cytuj  
A moze by tak liste serwerow uaktualnic w pierwszym poscie? Czy zostawiacie stara do ankiety?

*

Posty: 57
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 22:52 
Cytuj  
Jakos przeszla mi ochota na uaktualnianie czegokolwiek :)
Duzo polakow jest na KEP i to mnie cieszy, duzo gildi jest na KEP i to mnie cieszy, a reszta mam gleboko :)

Edit:
Pierwszy post zedytowany, temat do zamkniecia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 22:57 
Cytuj  
http://news.goha.ru/c/news/#223301

Oficjalny rosyjski serwer Core RvR to Karag Dron i Open RvR to Dragonback Mountains.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 23:06 
Cytuj  
embe napisał(a):
http://news.goha.ru/c/news/#223301

Oficjalny rosyjski serwer Core RvR to Karag Dron i Open RvR to Dragonback Mountains.


Idziemy tam! Szkoda, że nie RP, rosyjski RP był by dobry. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 23:15 
Cytuj  
embe napisał(a):
http://news.goha.ru/c/news/#223301

Oficjalny rosyjski serwer Core RvR to Karag Dron i Open RvR to Dragonback Mountains.

KD? Z tego co czytałem wybrali dokladnie takie same serwery jak polacy tutaj w ankietach. Czyli Axe i Dragonback.

http://forums.goha.ru/showthread.php?p=4670062

Russian community jest raczej nielubiane więc ludzie masowo rezygnuja ze swoich wczesniejszych wyborow.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 23:27 
Cytuj  
Jedna gildia ruska zdecydowala sie chyba isc na Axe Bite Pass do order ale nie ma potwierdzenia, dwie ida na destruction Karak Dron, a te giganty co maja po 500+ ludzi ida na destruction Dragonback Mountains.

Widzialem jak strach oblecial wszystkich jak sie dowiedzieli o ruskach, teraz sa migracje z Karak Dron, ale bez przesady chyba az tak zle nie jest z nimi mimo wszystko.
Byl tez koles co latal po roznych forach i pisal WARNING tu ida ruscy, tu ida polacy, tu ida turcy, ogolnie smieszne ale jakis to cel ma pewnie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 57
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 23:36 
Cytuj  
Po co dalej ciagnac ten temat? Czy jakis admin moze go zamknac? Decyzje zostaly podjete, wstepniak zedytowany, wyboldowane 3 serwery, na ktore chyba najwiecej Polakow poszlo i tyle.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.