mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 277
Dołączył(a): 17.08.2008
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 21:48 
Cytuj  
Przepraszam, już wrzucam dwarfy. Stay tuned


Edit : Już, zapraszam do 1 posta.


_________________
Grobulkashht- Black Orc - Dragonback Mountains
Mabro - Engineer - Eltharion
----------------->Fury - Guild

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 22:07 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Mieć Swordmastera i Wardancera w jednej grze. Mmmmmm....

Ja bym chcial klasy prestizowe ehh. Np. Dla Magusa Demonolog albo Nekromanta, Dla BW Archmage albo WarMage itd.
Albo chociaz dostac Necrusa jako zwykla klase :e.

**

Posty: 277
Dołączył(a): 17.08.2008
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 22:09 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Razoth napisał(a):
Mieć Swordmastera i Wardancera w jednej grze. Mmmmmm....

Ja bym chcial klasy prestizowe ehh. Np. Dla Magusa Demonolog albo Nekromanta, Dla BW Archmage albo WarMage itd.
Albo chociaz dostac Necrusa jako zwykla klase :e.


Raczej zwykłą, bo nekrusy nic z chaosem wspólnego nie mają, ot źli magowie lubujący się w wyjątkowo mrocznej stronie magii :)


_________________
Grobulkashht- Black Orc - Dragonback Mountains
Mabro - Engineer - Eltharion
----------------->Fury - Guild

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 22:16 
Cytuj  
mabro napisał(a):
iniside napisał(a):
Razoth napisał(a):
Mieć Swordmastera i Wardancera w jednej grze. Mmmmmm....

Ja bym chcial klasy prestizowe ehh. Np. Dla Magusa Demonolog albo Nekromanta, Dla BW Archmage albo WarMage itd.
Albo chociaz dostac Necrusa jako zwykla klase :e.


Raczej zwykłą, bo nekrusy nic z chaosem wspólnego nie mają, ot źli magowie lubujący się w wyjątkowo mrocznej stronie magii :)

No niby tak. Ale w grze trzba ich podciagnac ich pod jakas frakcje. Idealnie pasuja pod Chaos.
Elfy sie tym nie paraja i tak sa praktycznie niesmiertelne, pozatym dla nich liczy sie zniewolic wroga żywcem a nie jako trupa.
Nie mam pomyslu na presizówke dla Sorca, hmm Warlock ? (okreslnie wziete wprost z Ang. wersji podrecznika, jakby ktos mial sie zamiar czepiac..).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 22:17 
Cytuj  
Nekromanta to by raczej do wampirów pasował.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 22:21 
Cytuj  
Ludzie tez zostaja Nekromantami. Czarnoksiężnik (aka Magus) wedlug podęcznika jeśli w pewnym momencie osiągnię dosatecznie duży poziom mocy może sie wyspecjalizować i zostać Demonologiem lub Nekromatą (czy czym tam chce).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 22:26 
Cytuj  
A czy w bitewniaku też coś takiego jest? Bo WAR jest robiony na podstawie bitewniaka a nie rpg z tego co mi wiadomo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 22:38 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
A czy w bitewniaku też coś takiego jest? Bo WAR jest robiony na podstawie bitewniaka a nie rpg z tego co mi wiadomo.

W biewniaki nie bylo Jako takiego Magusa byli tylko Warlockowie :P. Wiec z tym na podstawie to raczej chodzi o feeling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 22:46 
Cytuj  
Cytuj:
W biewniaki nie bylo Jako takiego Magusa byli tylko Warlockowie


Magus = Lord of Tzeentch

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2008, 06:01 
Cytuj  
Jeśli ktoś jest zainteresowany także innymi książkami ze świata WarHammera to może je pobrać stąd.
Razem to aż 24 pozycji. :P

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2008, 07:06 
Cytuj  
jesli kogos interesuje swiat mlotka i lubi troche poszukac to proponuje poczytac sobie historie ras z podrecznikow do battla ale z 4-5 edycji (teraz mamy 7)
jest w nich o wiele wiecej fajnych testow historycznych wlacznie z opisami bardziej znanych i znaczacych dla kazdej rasy
w nowszych podrecznikach historia jak dla mnie potraktowana jest po macoszemu :(
chociaz tez warto je przeczytac ze wzgledu na dzieje "aktualne" zeby wiedziec czemu jest tak a nie inaczej w warze :D
jakby co to chetnie odpowiem na pytanka :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2008, 12:58 
Cytuj  
Z wywiadu z Barnettem:

buffed.de: Will there be other playable races (bretons, skaven, wood elves, undead) in the future? (question from Malinkaja)

Paul Barnett: Yes. We can’t tell you which one. It’s a secret, but, yes.

Stawiam na elfów i szczury.

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2008, 13:20 
Cytuj  
Nie sadze... Przy dwoch rodzajach elfow juz w grze, bylyby zbyt podobne. Stawiam na skaveny i bretonczykow. Super byloby gdyby byli lizardmani, no ale chyba jednak oni poczekaja...
A co do dawania kradzionych materialow... drobny fail imho, ale kazdemu co lubi...
A.

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2008, 16:07 
Cytuj  
Hmm bretonczycy jakos nie maja zbyt wyrazistych klas. Tzn wiesz generalnie to sami rycerze ;-) Ja jednak stawiam na elfy i undeadow!


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2008, 16:38 
Cytuj  
skaveni i szkielety to dla mnie najlepsza opcja xD tyle że cos do orderu też by się przydało

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2008, 16:39 
Cytuj  
Super bylby Wardancer, tym bardziej, ze Order nie ma jeszcze dualwield klasy w przeciwienstwie do destro.
Tyle, ze juz jest jeden typowy MDPS, light armored na orderze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2008, 19:55 
Cytuj  
Do pary nic innego nie pasuje jak Bretonnia lub Leśne Elfy + Vampiry (a konkretnie linia Krwawych Smoków która się z tamtąd wywodzi).

Skaveni sobie mieszkają pod ziemią, a Tomb Kings w cholerę na południu razem z "Arabami" (którzy nie mają własnej armii w bitewniaku).

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2008, 19:59 
Cytuj  
Mają. W kazdy razie gdzies czytałem ze Araby mają armie.
Ale to chyba coś w stylu Warhammera 40k w kosmosie okrety kosmiczne, nie pamietam nazwy).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2008, 20:09 
Cytuj  
Mają w lore, nie mają figurek :roll:

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2008, 20:14 
Cytuj  
Nie maja. Wszystkie rozpiski armii arabii jakie sie ukazaly byly nieoficjalne. Pamietam tylko jedna "oficjalna" armie Arabii, opublikowaną w dodatku Warhammer Armies do 3. edycji mlotka... jakies... 19-20 lat temu. Nie mam teraz jak siegnac do podrecznika, ale tam bylo sporo roznych interesujacych armii - fimiry, kitaj, nippon, itd.
Wszystkie pozostale armie Arabii, jakie sie ukazaly, nawet na lamach WD czy innych pism Games Workshop byly nieoficjalne.
W Bretonii jest od diabla fajnych klas, ktore mozna wykorzystac niemal bezposrednio w mmorpg. Questing Knights, czarodziejki, znajdzie sie i jakis lucznik... Elfy lesne sa, IMHO, zbyt podobne do obecnych juz elfow zeby pojawily sie szybko w dodatku.
A.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.