mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 08:30 
Cytuj  
No wlasnie o tym mowie - w kameralnych starciach typu 6v6 to moze cos zdzialac ale imo w zergu , mass PvP to wlasnie brakuje mu specjalizacji .Co z tego iz przykladowo moze byc "teoretycznie" tankiem skoro nigdy najlepszym tankiem nie bedzie , tak samo dps-em i healerem .A robienie jakiegos mixa sprawi iz klasa w sumie nie bedzie juz w ogole dobra w niczym...Owszem zgodze sie ze moze blizej mu do paladyna bo na + jest napewno to iz moze nosic medium armor ale najlepiej by bylo jakby sie wypowiedzial ktos kto bral udzial w jakichs wiekszych bitewkach :)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 00:32 
Cytuj  
Narazie mam 5 level, bardzo milo gra sie WP.
Lore, klimat klasy bardzo fajny.

Mechanika gry tez... Glownie latam i tluke mlotkiem ile wlezie, czasami cos polecze, buffy dla party - fajna urozmaicona rozgrywka.

Bardzo silna klasa w 1vs1 na pewno. Dzis dorwal mnie jakis caster i dark elf z dual wieldem. Dzieki healowi przezylem, najpierw usieklem castera, a pozniej juz przyleciala reszta ekipy :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 06:39 
Cytuj  
mnie najbardziej w WP podoba sie, że ma wybór czy grac w pierwszej linii i czerpać fury z walenia młotkiem czy raczej z tyłu i konwertować (skill który konwertuje AP do fury z 10 sek cd)

WP nie musi wogóle walic młotkiem żeby leczyć - przynajmniej z tego co widziałem, przyklękam, 3 sekundy i mam 200+ fury (250 to max)

można też przyklękac pod obstrzałem bo to się nie interuptuje - normalnie walcze melee i konwertuje a koles mnie wali w głowe, wstaje i lecze siebie.

podoba mi sie też ze WP niektóre rzeczy moze castowac w ruchu


_________________
psn

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 08:07 
Cytuj  
Supplication fajna sprawa ale jeśli ktoś ogranicza się do stania i rzucania heali dzięki niemu to niech rolnie RP.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 08:15 
Cytuj  
ja też gram Wp, lvl 8 obecnie. W pve nie ma problemu z tankowaniem championow i jakichs tam addow, (pq dla empire chapter2, ten z odbiciem keepa zrobilismy w 5 osob, 2 WP 3Wizardow(swoja droga BW to chyba 80% populacji orderu wybralo...)), w pvp nie ma zadnego problemu pojechac solo przeciwnika 3-4 levele wyzej (mowie o nordenwatch, jak narazie nie pchalem sie w tereny open rvr ;) ) Ogolnie bardzo przyjemna do gry klasa postaci, chcialem grac RP, ale bede gral WP w retailu.

PS character title: Ow my Eye, zdobyty za klikniecie na sobie 100 razy :D

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 08:19 
Cytuj  
Fajnei sie czyta wasze dyskusje, daje to poczucie że gra ma głębie już teraz, jest o czym dyskutować, w dziale AoC właściwie nie było o czym pisać.

A no i żeby nie było OT : nakręciliście mnie na WP. Już wiem jaką klasą bede grał :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 08:24 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Supplication fajna sprawa ale jeśli ktoś ogranicza się do stania i rzucania heali dzięki niemu to niech rolnie RP.

V.
jasne ale fajnie mieć opcje - ktoś pisał tu że walczy melee żeby mieć na heale - niekoniecznie

ja nie wiem jak wyglada rvr na ranku 40 ale jeżeli nie bedzie zergu i nie bede mógł trzymac dystansu moim BW to ide WP :P


_________________
psn

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 08:31 
Cytuj  
Z rvr na ostatnim tierze wynikalo, ze BW zachowuje swoj kosmiczny dmg, ale sklada sie go bardzo latwo, zwlaszcza jak walka to typowy zerg... WP na ostatnim tierze nie widzialem za wielu ale ogolnie wygladalo to tak, ze wszystkie klasy healujace, mimo nizszego dps od czystych fighterow, byly strasznie ciezkie do zabicia dzieki selfhealom. WP to taki czysty paladyn w starorolplejowym stylu:)
A.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 08:38 
Cytuj  
InkubPendragon napisał(a):
Z rvr na ostatnim tierze wynikalo, ze BW zachowuje swoj kosmiczny dmg, ale sklada sie go bardzo latwo, zwlaszcza jak walka to typowy zerg... WP na ostatnim tierze nie widzialem za wielu ale ogolnie wygladalo to tak, ze wszystkie klasy healujace, mimo nizszego dps od czystych fighterow, byly strasznie ciezkie do zabicia dzieki selfhealom. WP to taki czysty paladyn w starorolplejowym stylu:)
A.
spoko tylko ja myślałem że rvr to zabić, a nie wyżyć :P
nie bardzo wiem na ile w T4 się kampi i chodzi żeby wytrzymać a o ile trzeba poprostu to destruction wymłucić. taki mam dylemat.

BW na 11 ranku mam 1200 życia, IB ma 1500 na ranku 1 :P


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 09:19 
Cytuj  
Ze ja skorzystamz okazji, wlasnie ciuram WP na becie i za cholere nie moge wlaczyc autoattack. Wogole tu tego nie ma? Czy co? Bo "skill" jest... . Te ciagle napieprzanie przycisku potrafi byc czasami irytujace, szczgolnie jesli nie mam juz AP

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 09:20 
Cytuj  
widzałem w keybindach C - melee, cokolwiek to oznacza


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 09:33 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Ze ja skorzystamz okazji, wlasnie ciuram WP na becie i za cholere nie moge wlaczyc autoattack. Wogole tu tego nie ma? Czy co? Bo "skill" jest... . Te ciagle napieprzanie przycisku potrafi byc czasami irytujace, szczgolnie jesli nie mam juz AP


autoattack jest automatycznie on, tyle że zazwyczaj 'zaskakuje' dopiero po użyciu skilla. Samo klikniecie na przeciwnika nie powoduje ataku, strasznie to upierdliwe, poza tym możesz też nie widzieć normalnego ataku, jak masz broń z szybkością 3,9 (ja taki młoteczek mam) :p

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 10:24 
Cytuj  
Właśnie wykasowałem wszystkie postacie z destro i zrobiłem WP. Całkiem przyjemna klasa, kalka discipla co prawda ale inny klimacik.

Wychowany jestem na papierowym WH i chaos zle mi sie kojarzy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 12:03 
Cytuj  
wyświetlają się wam trofea na pasku(albo gdziekolwiek indziej)? jak do tej pory zdobyłem kilka, które powinny być widoczne np na pasku właśnie, albo na shouldersach, a tu kupa... nic nie widać.

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 12:07 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Właśnie wykasowałem wszystkie postacie z destro i zrobiłem WP. Całkiem przyjemna klasa, kalka discipla co prawda ale inny klimacik


2o, na ktorym serwerze?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 12:07 
Cytuj  
Z niektorymi sa problemy.
Moze sprobuj switchowac gear (w becie na marauderze udawalo mi sie tak umiescic czaszke na kolcu shouldera, mimo ze normalnym sposobem sie nie dalo - ustawialem w tym miejscu na shoulderach bez kolcow i switochowalem^^)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 32
Dołączył(a): 26.08.2008
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2008, 11:31 
Cytuj  
U mnie czasami mam problem gdy naciskam "nearest enemy" - opcja w ogóle nie załapuje i musze myszką klikać i zaznaczać przeciwników co w młynie jest masakryczne bo jest ciężko utrafić. W większości opcja ta wystepuje w RvR albo scenariuszach. Ma ktoś podobnie???

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2008, 12:04 
Cytuj  
ja mam podobnie, czasem jak wciskam tab, to nie zmienia mi targetu wogóle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2008, 12:08 
Cytuj  
To dlatego ze pod Tab jest domyslnie zbindowane Next Enemy.
Musicie w Key Bindach zmienic.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2008, 12:58 
Cytuj  
iniside napisał(a):
To dlatego ze pod Tab jest domyslnie zbindowane Next Enemy.
Musicie w Key Bindach zmienic.


hmm ok, ale jaka jest różnica między tymi dwoma (next enemy a nearest target)? Nearest target targetuje też defensive target?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.