mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 11:09 
Cytuj  
Czyli różnie to bywa - u mnie w PQ był na 10 osób 1 szaman a z kolei dwóch marauderów i jakaś elfka się przypałętali do scenariusza greenskinów

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 11:12 
Cytuj  
Żeby zakończyć wszelkie dywagacje i wróżenie z fusów pozwoliłem sobie sporządzić zestawienie, które obrazuje liczebności poszczególnych karier.
Podpierałem się przy tym danymi, które można uzyskać ze strony WarDB.

Zestawienie znajdziecie pod tym adresem.


I nie mówcie mi już więcej, że engi jest dużo. :]
I jak pewno wszyscy się domyślają podium okupuje Destro. :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 11:22 
Cytuj  
U nas widac braki Zealotow i Squig Herderow, Magusow tez malo, reszta dosc dobrze dopasowana, dominuje Black Orc ale tych nigdy za duzo nie ma, sporo shamanow i podobnie tych tez nigdy nie ma za duzo :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 11:55 
Cytuj  
Prościej było by spytać które klasy są mniej popularne ;). A co do ilosci... jest maksymalny przepych wszelkich dark elfów. Ew. takie odnioslem wrazenie. Na scenario bywa, ze jest po 8 bitch elfek czy sorceretek... by potem na kolejnym było np. 7 DoKów. Nie zdazylo mi sie, by jakos wyrownanie były klasy na bg... chyba ze aktualnie na elfie scenario wpadli jacys chaosi czy greenskini (ale nawet wtedy jest z 5 sorceretek np).
Bardzo mało widuję squig herderow (co mnie dziwi, super klasa) i magusów.

Jak by ktos był ciekawy to u orderu jest najmniej White lionów.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 12:00 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Żeby zakończyć wszelkie dywagacje i wróżenie z fusów pozwoliłem sobie sporządzić zestawienie, które obrazuje liczebności poszczególnych karier.
Podpierałem się przy tym danymi, które można uzyskać ze strony WarDB.

Zestawienie znajdziecie pod tym adresem.


I nie mówcie mi już więcej, że engi jest dużo. :]
I jak pewno wszyscy się domyślają podium okupuje Destro. :]


Ok ale to i tak zależy od servera ;)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 12:10 
Cytuj  
No to trzeba bedzie rollnac white liona. Engineerow moze i jest malo total, ale wczoraj bylem na jednym rvr scenario na ktorym bylo 8 enginerow i ja. Masakra.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 12:13 
Cytuj  
ja pykalem engi wczoraj, 4 engi, rp, ib w grupie i destro zmasakrowani hehe

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 12:14 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Ok ale to i tak zależy od servera ;)

Pewne różnice na pewno mogą być, choć nie spodziewałbym się jakiś ogromnych przetasowań. Moje zestawienia uwzględnia wszystkie serwery - zarówno amerykańskie, jak i europejskie.

Przy okazji trzeba wziąć pod uwagę, że powyższe zestawienie uwzględnia tylko postacie prowadzone przez osoby, które zainstalowały klienta Curse'a.

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 12:39 
Cytuj  
czli dane nie są w żadne sposób wymierne, ja na wardb mam 3 postacie mniej więcej na tych samych lvl.


_________________
Obrazek

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 13:00 
Cytuj  
Sorry dakota ale sam nie tworzysz staystyki. Co nie zmienia faktu ze dane z Wardb to dane wtorne.

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 13:10 
Cytuj  
oczywista oczywistość...
tak samo jak nie wiem ile osób ma konta na curse z wieloma postaciami. Mogę tylko domniemywać że wiele. Widzę to po moich znajomych/ludziach z for/ect


_________________
Obrazek

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 13:13 
Cytuj  
Ciekawe kiedy zostana udostepnione oficjalne statystyki z serverow? W daoc afair codziennie udostepniano xml ze wszystkimi danymi.

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 13:24 
Cytuj  
dakota12 napisał(a):
czli dane nie są w żadne sposób wymierne, ja na wardb mam 3 postacie mniej więcej na tych samych lvl.

Jeśli będą oficjalne statystyki to też będą uwzglęniać Twoje 3 postacie. :]

Dużo lepsze takie statystyki niż żadne.
A na pewno lepsze niż wróżenie z fusów, na zasadzie "wczoraj widziałem 4xIB w kupie, więc jest ich na pęczki".
Te dane są dużo bardziej reprezentatywne nim się to niektórym wydaje.

Fapuse napisał(a):
...Co nie zmienia faktu ze dane z Wardb to dane wtorne.

To które nazwiesz pierwotnymi? :]
Jeśli już to można je nazwać próbą losową. Przy odrobinie zapału można z niej wysnuwać wnioski dotyczące całej populacji.
Oczywiście z określonym poziomem błędu statystycznego. ;)

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 13:42 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
To które nazwiesz pierwotnymi? :]
Jeśli już to można je nazwać próbą losową. Przy odrobinie zapału można z niej wysnuwać wnioski dotyczące całej populacji.
Oczywiście z określonym poziomem błędu statystycznego. ;)


Good point.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 17:26 
Cytuj  
W order jest za dużo Legolasów imo (praktycznie każde t2 scenario to 3-4 minimum), a po stronie destro zdecydowanie brakuje tych goblinów z czerwoną kulką ;) i zaelotów.

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2008, 18:18 
Cytuj  
Widzę, że jest bardzo duży rozrzut w proporcjach klas miedzy serwerami. Ktoś pisał, że u niego jest od cholery dark elfów. Na burloku wcale DE nie ma dużo i przez to czasem dostajemy baty na scenario - brak dps w postaci sorceress. Squigow natomiast jest bardzo malo, shamanów wcale nie tak dużo.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2008, 19:46 
Cytuj  
gram jako destro i w swoich zielonoskorych rejonach widze mase black orkow... malutko szamanow a pastuszkow poza mna jak spotkam jednego na rvr to sukces


_________________
Obrazek

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 08:57 
Cytuj  
Ja tam dużo Witch elfów widze, troche marauderów oraz Black Orków, na pewno mało jest Magusów...


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.