mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Czy przedluzyles/planujesz przedluzyc subskrypcje po darmowym miesiacu?
tak - to jest to, na co czekałem 64%  64%  [ 113 ]
tak - z braku laku będę w to grał... 15%  15%  [ 27 ]
nie, ale czekam na zmiany 8%  8%  [ 14 ]
nie, oczekiwałem czegoś zupełnie innego (np. wracam do wow'a :P) 13%  13%  [ 23 ]
Liczba głosów : 177
Autor Wiadomość
***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 13:58 
Cytuj  
Mnie tylko zastanawia jaki jest sens tej ankiety skoro zdecydowana wiekszosc graczy nie wyszla jeszcze poza T1, T2..
Skoro juz porownujecie do WoW-a to tak samo mozna zrobic o tej grze ankiete - Jak oceniasz WoWa po Elwynn Forest i Westfall ? Czy bedziesz dalej w niego gral ?
Kto juz ma tu sytem living guilds z banerami rozpracowany, obrony keepow, miast, zwiedzil dokladnie swiat (dla mnie T1 jest wielki, a to duuuzo mniejszy tier niz endgamowe)...

Taka ankieta ma sens, ale za 3-4 miesiace. Nie mozna gry oceniac po 10% contentu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 14:05 
Cytuj  
simo napisał(a):
Kto juz ma tu sytem living guilds z banerami rozpracowany, obrony keepow, miast, zwiedzil dokladnie swiat

np. ja ;]


W ogole nie widze sensu tego topicu "bo na forum AoC byl", tam powstal gdy serwery zaczely sie wyludniac, natomiast w WAR widze przyplyw graczy. Bezsensowny sianie zametu, ludzie zaczna skakac sobie do gardel bez wyraznego powodu w tym topicu.

PS. i duzo bardziej pasowaloby "kto jeszcze w to NIE gra?"


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 14:23 
Cytuj  
bre napisał(a):
iniside czy moglbys na chwile przestac oblegac to forum ? co-2gi post jest twoj- troche ciezko sie to czyta.

Co drugi post w tym temacie fakt, nudze sie, ale i tak o niczym konkretnym nikt tu nie gada.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 14:26 
Cytuj  
@bre jakbyś nie zauważył, ale ten topic nadaje się tylko do działu flames jak już wspomniałem :)


_________________
no more wow...

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 14:58 
Cytuj  
W ogole nie widze sensu tego topicu "bo na forum AoC byl" (...)

Tym bardziej, ze minely dopiero 4 dni od premiery gry. Topic w dziale AOC zostal zalozony 4-go lipca, a gra miala premiere 23 maja.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 17:53 
Cytuj  
:lol: od lat lubię poczytać sobie tutejsze fora bo zawsze dawka śmiechu zapewniona...
Szczególnie jeżeli przychodzi do odwiecznych walk o wyższość jednych świąt nad drugimi - o gustach się nie dyskutuje więc peace ludzie - jedni lubią sobie poklepać bossów, drudzy wolą rzeźnię od rana do wieczora więc fanboyowskie teksty typu 'kto normalny będzie grać w x', jakieś nieuleczone urazy i nawiązywanie do konkurencyjnego tytułu w każdym poście czy też najśmieszniejszy dla mnie 'mr chorągiewka' dark_lord, który nie tak dawno opluwał WAR-a i zakochany był w AoC-u, teraz przekwalifikował się na fanboya WAR bo tak jest trendy :lol: są jedynie śmieszne - każdy spędza wolny czas po robocie jak mu pasuje i gdzie ma najwięcej funu, nieoglądając się na innych.
Ze swojej strony życzę WAR-owi jak najlepiej bo nie ma nic lepszego jak zdrowa konkurencja na rynku, mnie nie zainteresował ale fajnie że zainteresował wielu innych - oby trwał i rozwijał się jak najdłużej.
Moje dwa grosze.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 18:53 
Cytuj  
W zeszlym tygodniu dostalem dwie rzeczy w swoje lapki:
- Key do bety WotLK
- Retaila Warhammera

WoTLK --> Oblukalem pierwsza zone DK - dobilem 58 lvl, skopiowalem chara oblukalem zony w northrend i te nowa pseudo PvP super nowosc (Wintergrasp) po czym beta wyleciala z HDD szybciej niz swiatlo. :-)
WoW na dzien dzisiejszy nie oferuje nic oprocz nudy, powielanego contentu i nietrafionych pomyslow.

WAR --> co tu duzo pisac.... klimat, wojna, rzez, klimat, zajebiste PvP, dobre PvE (public questy), GENIALNY pomysl z Tome Of Knowledge, klimat, dobra grafika (ci ktorzy porownuja ja z wow chyba sa "little retarded"), duzy swiat, mnostwo mnostwo lore, rozbudowany social, poczucie ze gildia to nie tylko czat, mozliwosc wplywania na swiat gry, uczucie ze jestes malym trybikiem w poteznej wojennej machinie ktora zzera i pustoszy swiat, wspominalem juz o klimacie? :-) no to klimat.
Animacje (niektore), efekty czarow/skilii (tez niektore) i bugi techniczne do poprawki i bede ta gre kochal calym sercem.
Wiem ze nie bedzie raidow " na bossow" (albo malo) ale nie powiem zebym za tym tesknil.

Mam dopiero 12lvl widzialem tylko zony T1/T2 wiec moge zdanie zmienic ale nma dzien dzisiejszy odpowiedz pierwsza zdecydowanie. :-)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 19:00 
Cytuj  
trafne spostrzezenie co do dark lorda :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 19:49 
Cytuj  
simo napisał(a):
Nie mozna gry oceniac po 10% contentu.


Można. Jeśli komuś nie odpowiada mechanika gry to gapienie się na nią 3-4 miesiące nic nie zmieni. Używając przenośni - jak jakaś rozrywka cię nuży zamiast relaksować to znaczy, że to nie dla ciebie - proste.


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 20:26 
Cytuj  
panowie skonczcie juz te war vs wow , to jest proste war jest pure pvp WoW oferuje tylko to klepanie bosow w koleczko i arenki , co kto woli a z wara zobaczymy co wyjdzie za kilka miechow

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 20:31 
Cytuj  
kaikitka napisał(a):
simo napisał(a):
Nie mozna gry oceniac po 10% contentu.


Można. Jeśli komuś nie odpowiada mechanika gry to gapienie się na nią 3-4 miesiące nic nie zmieni. Używając przenośni - jak jakaś rozrywka cię nuży zamiast relaksować to znaczy, że to nie dla ciebie - proste.


Czyli uważasz że ktoś ma możliwość powiedzieć 'pve w wowie jest na poziomie trudności dla przedszkolaka' po zobaczeniu RFC i WC i nie narazić się na śmieszność ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 21:06 
Cytuj  
jestem po 3 z kawałkiem lat w wowie i 1 dniu niecałym w Warze i szczerze mowiac czekalem na cos takiego . Niestety czuje ze jestem skarzony wowem i ciagle porownuje i mam cos "ale" z drugiej strony War naprawde oferuje alternatywe dla wowa ktorego naprawde po tych latach mam dosc 70 wblem juz ktoras z koleji i co ?wlasnie nic ciagle to samo nudaaaaa a tu moze za jakis czas mi sie cos niespodoba ale najpiekniejsze jest to ze NIE WIEM:-) i codzinnie sobie wejde pobije q porobie to i tamto zeby poznac cos nowego i to jest cacy bo nawet wotlk niby da duzo nowych rzeczy ale one nie beda nowe znow 10 lvl up , nowy gear nowe instancje i co z tego?gra sie nie zmienia niestety po 6 miechach bede w tym samym miejscu . Tzn ciezko sie klucic z fanami jedngo czy drugiego narazie wiem ze dlugo juz chcialem uciec od Wowa a nie mialem gdzie a tu prosze moze jest ratunek:-)


_________________
Wish I Could RAPE the Day

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 21:23 
Cytuj  
Topik nedzny tak samo jak autor. Kopia "pierwszych wrazen z seksu z koza".


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 21:40 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Topik nedzny tak samo jak autor. Kopia "pierwszych wrazen z seksu z koza".


Twój nick jest nędzniejszy !


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 287
Dołączył(a): 10.03.2006
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 22:18 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Topik nedzny tak samo jak autor. Kopia "pierwszych wrazen z seksu z koza".


A mowia ze polacy nie sa smieszni... :) Punkt dla tego pana


_________________
Tragboo ~> Monique ~> Mondler ~> Pyroliza BloodElf mage ~> Byanka Druid ~> Methodx BE Pala

"Aby zwyciestwa nasze zatrzec mogly pamiec klesk doznanych..."

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 23:39 
Cytuj  
Nie podoba się WAR? Co to obchodzi ludzi którzy w niego grają? Co mnie obchodzi zgraja debili którym skoczyło ciśnienie, gdyż WAR ma "czelność" konkurować z ich ukochanym wowem.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 23:43 
Cytuj  
bo sie chlopaki nudza, w WoWie pustki na serverach teraz.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 23:53 
Cytuj  
Co to WoW ?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 00:13 
Cytuj  
Pierwsza gra z gatunku MMO i kopalnia pomyslow oraz inspiracji dla tworcow tego typu tytulow, na podstawie ktorej zostal stworzony m.in. swiat Warhammera. Heh, nie wiem jak w dobie szerokopasmowego internetu mozna takich rzeczy nie wiedziec. <zalamka>

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 00:21 
Cytuj  
Achem napisał(a):
:lol: od lat lubię poczytać sobie tutejsze fora bo zawsze dawka śmiechu zapewniona...
Szczególnie jeżeli przychodzi do odwiecznych walk o wyższość jednych świąt nad drugimi - o gustach się nie dyskutuje więc peace ludzie - jedni lubią sobie poklepać bossów, drudzy wolą rzeźnię od rana do wieczora więc fanboyowskie teksty typu 'kto normalny będzie grać w x', jakieś nieuleczone urazy i nawiązywanie do konkurencyjnego tytułu w każdym poście czy też najśmieszniejszy dla mnie 'mr chorągiewka' dark_lord, który nie tak dawno opluwał WAR-a i zakochany był w AoC-u, teraz przekwalifikował się na fanboya WAR bo tak jest trendy :lol: są jedynie śmieszne - każdy spędza wolny czas po robocie jak mu pasuje i gdzie ma najwięcej funu, nieoglądając się na innych.
Ze swojej strony życzę WAR-owi jak najlepiej bo nie ma nic lepszego jak zdrowa konkurencja na rynku, mnie nie zainteresował ale fajnie że zainteresował wielu innych - oby trwał i rozwijał się jak najdłużej.
Moje dwa grosze.


bez komentarza....

ps - temat do flames i tylko tam jest jego miejsce....


_________________
no more wow...


Ostatnio edytowano 23 wrz 2008, 00:31 przez dark_lord, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.