mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 55  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 16:24 
Cytuj  
Najlepiej jest zrobiony dwarf vs greenskins i to najlepiej widac. PQs dwufrakcyjne ( 1 step kto szybciej, jako reward next stepy tylko 1 frakcja), questy poukladane w calosc no i jakos lepiej sie tam siedzi niz w innych zonach.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 145
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 17:09 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
No i dobrze, tak czy siak - bonus nie duży. Na szczęście WAR nie powiela błędu WoW'a i nie jest gear based mmo.


Zapewne jest gear based. Inna sprawa ze ten gear pewnie bedzie dostepny zarowno dla casuali jak i nolifow.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 17:11 
Cytuj  
ile punktów w mastery potrzebuję, żeby móc skorzystać z pierwszetaktyki w drzewku? mam 3 no i taktyczka dalej szara, nigdzie sie nie pojawia. Czy może muszę spełnić jakieś dodatkowe wymagania?

@up wtf???

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 17:19 
Cytuj  
Najpierew musisz "dobic" drabinke pod dany skill/taktyke, a potem nastepny punkt wbic w nia.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 17:30 
Cytuj  
Gdzie się ćwiczy rzeczy odblokowane przez mastery?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 17:42 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Jak sie wchodzi do tego Sigmar's Hammer.
W becie jakies scrolle byly u vendora, a teraz?


Altdorf musi mieć rank 2 (jest napisane zresztą).
Scrolle też sprzedają co by można było się dostać z każdego miejsca na ziemi.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 18:10 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Zychoo napisał(a):
Jak sie wchodzi do tego Sigmar's Hammer.
W becie jakies scrolle byly u vendora, a teraz?


Altdorf musi mieć rank 2 (jest napisane zresztą).
Scrolle też sprzedają co by można było się dostać z każdego miejsca na ziemi.

EEee?
Altdorf leveluje? Gdzie te scrolle. Kto sprzedaje?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 18:21 
Cytuj  
Cytuj:
City Rank

A city will, at the beginning of a server begin as a Poor city, and may eventually become Prosperous. This is considered the city's Rank. Currently, cities can attain ranks from 1 to 5, although the names and benefits of these ranks are mostly unknown. Leveling to rank 5 is estimated to take a significant amount of time (months not weeks).

The rank of a capital city is proportional to the success of the players. City rank contributions are determined by what zone players adventure in, not by their army. A city's rank is tied into WAR's campaign system, as well as PvE achievements, and other factors such as crafting. The more you achieve, the richer your city becomes; gaining victory points in the campaign and successfully completing PvE quests all helps to create a thriving economy, causing capitals to become more prosperous. This will change the look of the city (a poor city might mostly be a slum covered in garbage, while a prosperous city will mostly be rich & clean neighborhoods). City guards will also level up with your city, so at rank 1 a guard will be a peasant drafted into the army and at rank 5 you will have well armored knights defending the city. Additional quests and features within the city will also open up when your city gains rank. For example, while Altdorf is poor, a player may overhear a peasant talking about seeing a giant "rat man"; as the city becomes more and more prosperous the culmination of the story will reveal Skaven tunnels under the city, allowing for players to explore new territory.

In addition to providing friendly players with special events, and new quests, prosperous cities are a source of wealth and opportunity to enemy looters. Capturing a city allows the attackers to take part in the events and quests that are available within the city, meaning that rank 5 cities are a much more valuable target to the opposing realm. By opening up the World Map, a player can then see the rank of a city, and see what events are taking place in the city at this time. This allows for greater coordination among players of a realm for offensive pushes in the campaign.


Scrolle sprzedaje merchant w tawernie.

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 18:52 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Altdorf leveluje?


Tak. Oba leveluja.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 19:02 
Cytuj  
Zajebiste Dana. Dzieki. Ile to czlowiek traci przez swoje lenistwo;-)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 19:06 
Cytuj  
"For example, while Altdorf is poor, a player may overhear a peasant talking about seeing a giant "rat man"; as the city becomes more and more prosperous the culmination of the story will reveal Skaven tunnels under the city, allowing for players to explore new territory."

Dzis rozwalilem "trzesaca sie" beczke w Aldorfie i wyskoczyl z niej ukrywajacy sie Skaven Champion na 20lvlu i mnie zabil. :-)

PS. Zdaje mi sie ze dzis pojawily sie w slumsach portale w kratkach piwnicznych w bunkrach (widzialem jeden) lecz nie moglem wejsc pbo brakowalo levela. Zakladam ze to wlasnie te tunele Skavenow beda.
Nie wiem czy byly od poczatku bo miasto na K8P ma chyba lvl1 i tak. :-)


_________________
Obrazek

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 19:13 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Nie wiem czy byly od poczatku bo miasto na K8P ma chyba lvl1 i tak. :-)


Były

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 20:29 
Cytuj  
Gdzie sie wylacza pokazywanie helmu i plaszcza, bo nie moge tego w ui znalezc?

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 20:57 
Cytuj  
W oknie postaci poszczegolne itemy mają do odhaczenia "ptaszki". Ale i tak to nei działa, więc sobie tym nei zaprzataj głowy.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 22:20 
Cytuj  
Witam, myślę właśnie o zakupie młotka online i jako, że nie chcę popełnić takiego błędu jak przy LoTRO, mam parę pytań, byłbym wdzięczny za odpowiedzi:
1) Jak wygląda walka? Czy trzeba dużo biegać podczas jednego pojedynku, czy np. jak w FF, staje wokół jednego moba grupa i go bije wciskając tylko skille?
2) Jak wygląd PvE oraz RvR? Mówiąc szczerze jestem przyzwyczajony do PvE i pewnie ciężko będzie mi się na początek przestawić na czysty PvP czy Rvr.
3) Jak wygląda współpraca między graczami? W LoTRO w porównaniu do FF (gdzie stawia się na kooperację, gdzie solo w praktyce nie istnieje) kooperacja stała na marnym poziomie, jak jest tutaj? Czy są jakieś progi gdzie widać różnicę (np. low level preferuje party, high solo)?
4) Może to jeszcze wczesne pytanie, ale jak wygląda reakcja devów na usterki? Szybko starają się naprawić?
5) Czemu grafika jest tak cukierkowa i nie młotkowa? :/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 22:29 
Cytuj  
1. Bieganie jest ważne, zwłaszcza u postaci meele. W PvE to logiczne, że się stoi, choć można z nudów biegać.
2. WAR to gra nastawiona głównie na PvP i RvR. Jeśli ciężko będzie ci się przestawić to się wcale nie przestawiaj.
3. Polecam zaznajomić się co oznacza skrót "RvR" a potem pytać czy wymagana jest kooperacja.
4. Starają się.
5. Pokaż mi jedną, chociaż jedną figurkę z bitewniaka która wygląda mniej cukierkowo niż jej odpowiednik w grze.

Ogólnie post wygląda na prowokację, ale z nudów odpisałem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 22:49 
Cytuj  
A co w nim prowokacyjnego? Wolę się dowiedzieć zanim coś kupię (forsą się nie podcieram póki co). Co do figurek: Mroczne elfy :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 22:58 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
A co w nim prowokacyjnego? Wolę się dowiedzieć zanim coś kupię (forsą się nie podcieram póki co). Co do figurek: Mroczne elfy :P

Kapisz czy o droge pytasz ?
Figurki Mrocznych eywglada tak samo jak modele w grze -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 23:13 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
A co w nim prowokacyjnego?

Glownie piaty punkt brzmi jak flame-starter/

5) Czemu grafika jest tak cukierkowa i nie młotkowa? :/

Skad niby mamy to wiedziec? Jest jaka jest. I nie bylo to bynajmniej pytanie o gameplay albo o performance.


_________________
Obrazek

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 23:21 
Cytuj  
Mam pytanko odnosnie talisman making ... gdzie moge kupic "fragmenty" potrzebne do zrobienia talizmanu?
Z gory thx za pomoc :)


_________________
Pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.