mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 09:50 
Cytuj  
Po dlugich poszukiwaniach, znalazlem bardzo ciekawa metode, oparta na Socks4/5.

This may or may not work for all but it will at least work for those running on college campuses (I am one of those).

Okay I typed up this long walkthrough only to have it not post :S. So here it is in a nutshell. This took me 5 hours to figure out how to do.

Install your freedom and proxifier (remember to create a free YourFreedom account).

In YourFreedom click configure and under server select, select your server preferences. Click back to server connection and click use wizard. Click next through all options and let it ping the servers. Select the server that is in your area and has the highest score from the generated list (10 being the highest). Enter your free account info. Click save and exit. Go to ports. Under Forwarded Ports you add these ports and addresses:

Local port: 1080
Remote address: 206.112.191.130
Remote Port: 8046

Then
Local Port : 8046
Remote address: 206.112.191.130
Remote Port: 1080

Then Local Port: 1080
Remote address:206.112.184.165
Remote Port: 1380


Then Local Port: 1380
Remote address:206.112.184.165
Remote Port: 1080


Okay your done setting that up go to proxifier.

Options-Proxy Settings-add

Enter this:

address Localhost (one word)

Port 1080

Type: SOCKS 4

Check add SOCKS4A extension

Okay close out of proxifier completly (it will go to the toolbar when you click the x at first just right click it and exit).

Start YourFreedom

Right click on the WAR shortcut and select proxify.

Enter your account info and enjoy.


Drawbacks: While proxifier is running all other internet application will be slow (dont know why) the game wont be. Also YourFreedom the free version is on a one hour timer and will disconenct after 1 hour (you can reconnect no prob). To do this you must completely exit out of the game and proxifier then reset the connection and then proxify the game again. I know its a pain in the but if you pay 5 dollars you can subscribe to YourFreedom and that will stop. I am cheap so I dont (at least right now).

If you have any further questions or feedback let me know.


Niestety, w tym momencie jeszcze to nie dziala - gdyz transfer w wersji darmowej ograniczony jest do 64kbit, wiec zdecydowanie za malo, aby w 10sekund pobrac 300-400KB danych zwiazanych z lista serwerowa (tyle trzeba pobrac i tyle wynosi kretyski timeout).
Zakupilem wersje BASIC (4euro) konta your-freedom, na dole w programie przesunalem suwak uzyskujac maksymalna predkos i voila - dziala pieknie.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Avatar użytkownika

Posty: 18
Dołączył(a): 17.08.2008
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 11:45 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Zakupilem wersje BASIC (4euro) konta your-freedom, na dole w programie przesunalem suwak uzyskujac maksymalna predkos i voila - dziala pieknie.


Ja bym jednak bardziej polecał kontakt z administratorem sieci

Porty: (6881 to 6889, and 6969(TCP)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 12:02 
Cytuj  
Porty odblokowalem juz podczas US/EU Bety wiec nic kontakt nie da. Porty nie sa zablokowane, gra potrafila mi sie polaczyc 2x na 50 prob i chodzila bez zadnych przeszkod. I powtarzam, podczas US Closed/EU Open gra chodzila b. fajnie i nie mialem problemow z polaczeniem, tak jak tysiace innych osob. Jedyny problem jest z idiotycznie ustawionym timeoutem oraz tym, ze zamiast opcji "Try again" trzeba wyjsc z programu i odpalac gre kolejny raz - lazy programmers.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Avatar użytkownika

Posty: 18
Dołączył(a): 17.08.2008
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 12:47 
Cytuj  
Podobny problem występował z portami (to mnie zmyliło)
Właśnie przeczytałem opis tego problemu w innych tematach i jedyne co mogę napisać:
GOA F... :har:

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 14:03 
Cytuj  
Ogolnie mozna polecic ten program osoba ktore maja slabe polaczenie do serwerow. Bramki dzialaja na prawde swietnie, w WHO nie udalo mi sie znalesc pingu, ale np. stestowalem w WoWie gdzie bez bramki na Burning Steppes mam 120-150ms, to po uzyciu Your Freedom spada do 40-60ms (!)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.