mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 17:55 
Cytuj  
Tyle, że w WARze farmiąc renown przy okazji farmisz expa = levelujesz, zarabiasz i jest fajnie. W WoWie PvPując w zasadzie nie masz nic... prawie nic no ;)


_________________
Obrazek

**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 18:03 
Cytuj  
dla mnie rzeczy ktore sie roznia znacznie to :
- war bardziej zacheca do grania w grupie (nie ma kar do xp za bycie w warbandzie (raid) itd..)
- gra nie jest jakos tak wysrubowana na bosach pve jak wow (skala trudnosci) - dla niektorych to moze byc wada.
- naprawde czuc moc taktyki w pvp
- influence to nie reputacja wiec grajac w grupie 5-6+ osob zaliczasz 1 chapter w 1-2h majac przy tym kupe funu , xp i itemkow

gra jest inna nie kazdemu sie spodoba - trzeba ocenic samemu.


_________________
Nauka jazdy w Tychach

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 18:25 
Cytuj  
endryu napisał(a):
@ Embe

Wow jest slaby, ale nikt nic lepszego nie wymyslil jescze, zupelnie jak z demokracja.


tłumacz sobie ten farming jak sobie tam chcesz :]


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 18:39 
Cytuj  
Bryndek napisał(a):
shahray napisał(a):
WArto sie przeniesc jezeli sie lubi pvp i kisilo sie w wow farmiac honor i tlukac arenki, czujac ze cos jest nie tak.
Nie warto jezeli zyjesz dewiza "Sranie na raidzie spowalnia progres."


Fakt, blizzard spi jesli chodzi o nowe bg, zreszta to oczywiste bo wow to pve a nie pvp. Ale nie wmawiaj prosze ludziom ze pod wgledem farmy War jest inny.

Tu tez farmisz, jak nie honor to exp PvP. Jak nie reputcje to influence. Czy moze jednak mi sie cos popieprzylo i gadam bzdury?

Na koniec dodam public questy. Siedzisz robisz chaptery, robisz robisz. Wpadna End Boss. Wipe. Wipe Wipe. Kilku kolesi idzie spac. Zbiersz ekipe, masz ekipe luzik. Idziesz do Public i co? I farmisz chaptery od poczatku...

Konkretna odpowiedz na pytanie zawarte w temacie. Jesli ktos lubi PvP to niech wybierze War. Jesli ktos lubi PvE niech pozostanie przy WoW.


Bryndek o jakiej farmie Ty mówisz w WAR? O tej, że w 2-3 godziny jestem wstanie zdobyć kilka itemów z PQ/PvE/PvP? Bez jaj. To nie farma. Farme masz w WoW - aby zdobyć jeden item z PvP to trzeba z 30 godzin (sam potrzebowałem 1.5 miecha niezłego farmowania, aby mojego warlocka w S2 ubrać).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 19:03 
Cytuj  
Bryndek napisał(a):
Fakt, blizzard spi jesli chodzi o nowe bg, zreszta to oczywiste bo wow to pve a nie pvp. Ale nie wmawiaj prosze ludziom ze pod wgledem farmy War jest inny.

Niczego nie staram sie wmawiac ludziom, wszystko w co grasz w pewnym momencie moze sie okazac farma, podciagnac pod to mozna wszystko, np levelowanie jako farmienie expa.

Bryndek napisał(a):
Tu tez farmisz, jak nie honor to exp PvP. Jak nie reputcje to influence. Czy moze jednak mi sie cos popieprzylo i gadam bzdury?

Kwestia tego czy czynnosci ktore robisz, generujac sobie te, czy inne punkty, sprawiaja ci frajde.

Bryndek napisał(a):
Na koniec dodam public questy. Siedzisz robisz chaptery, robisz robisz. Wpadna End Boss. Wipe. Wipe Wipe. Kilku kolesi idzie spac. Zbiersz ekipe, masz ekipe luzik. Idziesz do Public i co? I farmisz chaptery od poczatku...

Fajnie ze moge w kazdej chwili wyjsc po browar do lodowki, wyprowadzic psa, a jak mi sie przymyka oko poprostu isc spac. Takie lekkie i przyjemne pve, mily dodatek do pvp.

Bryndek napisał(a):
Konkretna odpowiedz na pytanie zawarte w temacie. Jesli ktos lubi PvP to niech wybierze War. Jesli ktos lubi PvE niech pozostanie przy WoW.

To chcialem przekazac, widocznie mi sie nie udalo.

A tak na marginesie, to ktos ma z was 40lvl i robil wjazd na stolice? BO jak czytam niektore wypowiedzi to widze tu porownania ala Sunwell vs chapter IV PQ.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 22:51 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Bryndek o jakiej farmie Ty mówisz w WAR? O tej, że w 2-3 godziny jestem wstanie zdobyć kilka itemów z PQ/PvE/PvP? Bez jaj. To nie farma. Farme masz w WoW - aby zdobyć jeden item z PvP to trzeba z 30 godzin (sam potrzebowałem 1.5 miecha niezłego farmowania, aby mojego warlocka w S2 ubrać).


Hahaha, dobre, porównywać endgame z noobowym levelowaniem. Tobie się wydaje że w WAR w endgame to będzie wyglądało tak jak levelowanie? Tzn też tak będzie że w 2-3 godziny wyfarmisz wszystko? I co potem?

Edit:
Yuurei napisał(a):
Tyle, że w WARze farmiąc renown przy okazji farmisz expa = levelujesz, zarabiasz i jest fajnie. W WoWie PvPując w zasadzie nie masz nic... prawie nic no ;)


To mi się wydawało że można robić pvp dla samego funu, a nagrody to tylko bonus. No ale przecież zapomniałem, wow nie może być zabawny, przecież to kupa i tyle.

/sigh

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 23:21 
Cytuj  
Cytuj:
I co potem?

PvP.
Niektorym to tak kurwa ciezko pojac, ze poprostu rece opadaja.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 23:40 
Cytuj  
Chlopaki w warze nie farmia - oni graja PVP to w WOWie sie farmi grajac pvp - w WARze nie, bo itemy dostaja przy okazji i wcale im na nich nie zalezy ;) Rozumiem, ze sprzet w WAR ma takie samo znaczenie jak w GW, czyli marginalne i kompletnie nikt nie zbiera punkcikow jak w WOW, zeby wyfarmic upragnione graty? Gdzie sie konczy farma a zaczyna otrzymywanie itemow "przy okazji" bo chyba czegos tu nie rozumiem. Co z ludzmi, ktorym arenki i BG sprawiaja radoche i graja dla samego grania (itemy przy okazji) rozumiem, ze to nie sa PVPerzy tylko farmerzy bo graja w WOWa?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 23:43 
Cytuj  
Nie masz itemow, nie grasz aren, bo cie biora na dwa strzały.
W warzenie. Grasz bez itemów. dostajesz Achivmenty -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 01:15 
Cytuj  
Ktos tam z bety pisal ze w pewnym momencie zeby podniesc renown lvl chociazby o 1 trzeba farmic jak pojebany wiec jeszcze wszystko przed nami :)

**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 07:10 
Cytuj  
napisalem co mialem napisac i jakos mi przeszlo - wiec usunalem i teraz macie ten post :P


_________________
Nauka jazdy w Tychach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 07:38 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Nie masz itemow, nie grasz aren, bo cie biora na dwa strzały.
W warzenie. Grasz bez itemów. dostajesz Achivmenty -;-.


Uwaga co do aren sluszna ( gear albo 2-shoot ). Lecz widze ze wiekszosc z was traktuje BG jako forme "zmudnego farmienia itemow do areny".

Tymczasem nikt nie pamieta / interesuje sie takimi ludzmi jak ja, wiec postanowilem dodac swoje 2 grosze.

Areny nie interesowaly mnie w ogole. Ot tak gralem sobie 10 tygodniowo.
Prawdziwa przyjemnosc sprawialo mi dopiero bieganie po bg.
Piwko + vencik i z kumplem smigalismy calymi dniami. Tak jak wy w War tak i my w wowie. I bylo OK. Nikogo nie przekonywalem jak to hujowow na bg sie farmi, i ze tylko arena sie liczy.

Widze duzo flejmu w calym topicu i zupelnie tego nie rozumiem.

Nie ma co na sile zmuszac ludzi do War i odwrotnie. Albo mowic dlaczego wow jest nudny a war to dzieli i rzadzi.Kto gra w wara - chwala mu za to. Niech szaleje do woli. Kto siedzi przy wowie levelujac kolejnego alta ( ja ) tez niech sobie gra w spokoju.

Jako podsumowanie pragne jedynie zauwazyc, ze podobna dyskusja toczyla sie na temat AoC, gdzie "fani" AoC przekonywali jaki to on nie jest zajebisty i jak to wow smierdzi.

A jak wszyscy wiemy, zycie zweryfikowalo szybko ta teze :)

Tak wiec zapalencom WaR zycze jak najdluzszej zabawy i duzo Renowna ( chyba tak sie pisze). Oby ta gra okazala sie hitem na miare wowa, i oby chlopaki z blizzard podpieprzyli wszystkie fajne pomysly z tamtad i wrzucili do Wotlk :)

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 08:22 
Cytuj  
"chlopaki z blizzarda" powinni podjebac
caly pvp ,guild system i bedzie co robic bo jak narazie to gra dla pve farmerow a pvp jest uposledzone ;-)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 08:54 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
TobiAlex napisał(a):

Yuurei napisał(a):
Tyle, że w WARze farmiąc renown przy okazji farmisz expa = levelujesz, zarabiasz i jest fajnie. W WoWie PvPując w zasadzie nie masz nic... prawie nic no ;)


To mi się wydawało że można robić pvp dla samego funu, a nagrody to tylko bonus. No ale przecież zapomniałem, wow nie może być zabawny, przecież to kupa i tyle.

/sigh


Ty napisałeś o tej kupie, nie ja :) Bardzo lubiłem PvP w WoWie. Lubiłem na tyle, że niestety gdy moi znajomi bili levele ja zatrzymywałem się w STV na przykład i bawiłem się w open PvP. Albo dla funu grałem BGsy. Owszem frajda była nie zaprzeczę. Tylko co dalej? Znajomi 10 leveli wyżej, gildia progresuje a ja co? Nic bo siedzę w STV albo AB i klepie aliantów nie mając z tego nic poza funem. W WARze klepiąc wroga mam ten plus, że poza fanem: pomagam rozwijać swoją gildię, expię, zdobywam lepszy sprzęt. I to jest ta różnica, która mnie przekonuje do WARa. Nigdzie nie stwierdziłem, że WoW to kupa więc czil ałt :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 10:20 
Cytuj  
wipe wipe ? Owszem jezeli jesteś miłośnikiem gier single player :|
Warhammer jest chyba pierwszą grą, która WYMUSZA granie w grupie.
Nie ma mowy o wipe jeżeli masz odpowiednie profesje obok siebie.
Nie ma wipe jezeli lekarz nie robi DPS, tank chroni lekarzy, a nie ściga sie z klasami odpowiedzialnymi za zniszczenia, a DPS nie zabiera sie za tankowanie.
Wreszcie widać różnice miedzy klasami.

Różnica na scenario jest najbardziej wymowna.
Pug vs Gildia = 25:500


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 10:36 
Cytuj  
jedną z pierwszych gier FFXI był chyba:) normalnie dla początkującego max 15lv solo potem już wszystko tylko w grupie ^^

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 10:40 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):

Jako podsumowanie pragne jedynie zauwazyc, ze podobna dyskusja toczyla sie na temat AoC, gdzie "fani" AoC przekonywali jaki to on nie jest zajebisty i jak to wow smierdzi.


Nie licz na to. To zupelnie inna skala gier, AoC byl zonowanym czyms na wzor MMO, ktore w swym ksztalcie nie mialo szans na odniesienie sukcesu. A szkoda, bo klimat byl bardzo fajny.

Tutaj zanim gra na dobre wyszla juz miala wiele addonow, stron fanowskich, teraz powstaja kolejne typu war.allakhazam. Innymi slowy juz teraz udalo sie zebrac ciekawe community, ktore stara sie gre rozwijac. I widac tez, ze ktos sie bardzo stara (Mythic) zeby to wypalilo, ze wlozyli ogrom w pracy i serca w ta gre, w najdrobniejszy szczegolik scenerii czy stroju npc-a.
Nie wiem ile uda sie zebrac graczy czy bedzie to liczba liczona w setkach tysiecy czy milionach, ale gra jest na dobrej drodze aby ustanowic duze, oddane community. Serwery zyja, gildie zyja, ludzie dyskutuja o buildach postaci, taktykach na rvr, sc, a nie o bugach jak w AoC.

A kazdy niech sobie wybiera sam czy WoW czy WAR. Ja moge mowic po sobie i wiem, ze po tym tygodniu w WAR grajac Witch Hunterem, na WoW-a i WotlK nawet nie zerkne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 10:51 
Cytuj  
Mnie tylko ciekawi kiedy jakis wiekszy update.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 10:57 
Cytuj  
a ja powiem jedno że wow mnie nie wciągnął ale odniosę tę grę do innym mmorpg jak eq2 czy aoc. war jest warty jeśli komuś odpowiadają realia rvr, szczególnie open rvr, bo gra wgniata wszystko w co do tej pory grałem od kliku lat, także polecam grę z czystym sumieniem :) Być może dlatego że nigdy nie grałem w realiach open rvr w żadnej grze :)


_________________
no more wow...

**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 11:00 
Cytuj  
rece opadaja czytajac ten topic ... po chuj tyle ludzi grajacych w wowa wogole tu zaglada? zal dupe sciska?
nie rozumiem ... czy gracze who wpierdalaja sie na wasze podforum trashujac wowa? (ja przynajmniej tam nie zagladalem od 1.5roku- bez zalu)

wiec o co chodzi? war to war wow to wow i tyle


_________________
Nauka jazdy w Tychach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.