mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 07:35 
Cytuj  
Moj jedyny serious whine na WAR:

Czemu do k nendzy ludzie nie zauwaza, ze na t3 sa przy wyborze scenario STRZALKI, i jak sie k NACISNIE te strzalki to jest k DRUGIE scenario. No pare dni i JEDEN raz zagralem w cos innego niz 1 scenario z dostepnych, no K mac....

/rabble rabble

No dobra nie jedyny, Tor Anroc tez mnie doprowadza czasem do wscieklosci bo big slash ma zwalony system knockowania, czesciej nie dziala niz dziala albo cel leci 3 metry. IB walnie knock i full nara przez pol mapy...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 08:12 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
iniside napisał(a):
Tier 3 scenario elfów. Pierdolony kurwa konckback fest.
I jeszcze te jebane AoE knockbacki orderu.
Wyplakalem sie.


Przekonaj reszte destro zeby wchodzili do innych scenario ni to na ktorym maja przewage terenu a chetnie pogramy. Probowalismy nawet dodawac sie do _kazdego_ SC poza tor anroc, i dupa, destro brak ;]
Zwlaszcza temple of isha jest swietne, gdzie walczy sie o 1 punkt na mapie i ciagle cos sie dzieje.

Narazie to scenario o ktorym mowisz ma scenariusze:
1> destro (jako ze ma blizej) kradnie kulke i chowa sie pod swoim campem
2> order (jako ze WL skacza przez lawe) kradnie kulke a destro i tak chowa sie pod swoim campem

Niestety chowanie sie pod campem, to jedyna skuteczna obrona, stanie na tch waskich przejsciach to samobojstwo :D.
A jak order ma to gg, stanie w waskich przejsciach i orobna nie do przebicia :E.

No nic moze dzisiaj bedzie lepiej.

A i jeszcze jebanie DoT-specced BW. No kurwa. DoTy tickajace za 900. WTB to my sorc ;o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 10:02 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
widze, ze po aoc kazdy doszukuje sie bug'a w kazdym miejscu ;-p

mnie ciagle wkurwia tylko bugowanie sie kolejek do scenariuszy.
co chwila albo ktos nie dostaje z grupy, albo po uzyciu flight mastera nie mozna wejsc, albo nie widzi itd. itd.


No sorry ale np bug z 'ability not ready yet' potrafi wkurwic na maxa, szczegolnie jak sie zdarza w co 2giej walce ;/

@down taaa, u mnie ten bug wskakuje na morale(insta 800+dmg) i dmg+disarm,dosyc kluczowe w walce ;/


Ostatnio edytowano 29 wrz 2008, 12:35 przez TaoTao, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 11:11 
Cytuj  
Tak , jesli chodzi o morale....Ja tu ledwo zipie , chce sobie zarzucic heala za 1k a tu qpa bo ability is not ready :| .Wkurwia szczegolnie ze ability jest ready bo nie ma juz cd na danym morale a tu klikasz i pojawia sie 1 sec....Niech to poprawia bo to wkurwia niemilosiernie ....


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 12:47 
Cytuj  
No wkurwiajace, np. grajac healerem zostawiam sobie tego insta heala na moment kiedy siedza na mnie dpsy i zostaje mi jakies 200hp. Wtedy wiem, ze mam jakies 2-3s zycia, klikam insta.. i klikam.. i klikam.

Tak samo z leczeniem innych, widze ze ktos juz pada, wiec klikam klikam klikam.. potem ten ktos pada i w tym momencie insta odpala sie w kosmos gdzies. Ale tak tbh to dzieje sie tak glownie wtedy jak mam laga, nie wiem czy powinienem miec pretensje do developerow gry czy do providera (da sie jakos zmierzyc pinga ingame?)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 14:09 
Cytuj  
Fapuse napisał(a):
Tak samo z leczeniem innych, widze ze ktos juz pada, wiec klikam klikam klikam.. potem ten ktos pada i w tym momencie insta odpala sie w kosmos gdzies. Ale tak tbh to dzieje sie tak glownie wtedy jak mam laga, nie wiem czy powinienem miec pretensje do developerow gry czy do providera (da sie jakos zmierzyc pinga ingame?)

Lagi mają wszyscy, więc raczej nie są z winy providera.
Zresztą ping nie jest miarodajny.
Można mieć mały ping, a mimo to mieć laga. Wystarczy, że gdzieś po drodze jakiś router dropuje pakiety dużo gubionych pakietów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 14:19 
Cytuj  
Te opisywane lagi to co dokladnie bo ja nigdy nie spotkalem czegos takiego, moze dlatego ze sorcem gra sie inaczej, ale uzywam sporo instant castow.
Problem z morale jest taki ze prawdopodobnie jest opoznienie w cd na nim i jak pokazuje ze mozna uzywac to faktycznie jest chyba jeszcze 3-4 sekundy jakis cd.
Teleportujace sie mobki sa ale nie jest to irytuacy i nagminny bug.

Sporo jes tez sytuacji ze ktos mowi o bugu w questach czy w innych rzecach, a potem okazuje sie ze to nie bug tylko niezrozumienie sytuacji.
Gra jest dopracowana swietnie i jak na tydzien po premierze nie mozna sie przyczepic do wielu rzeczy, nie ma tez panicznego fixowania czy patchowania wielu rzeczy jak np w AoC, widac ze dlugie beta testy przydaly sie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 14:34 
Cytuj  
Chyba chodzi o ogolny lag w scenario zarowno na US jak i EU serverach(sporo whine threadow na obu forach ),'opoznione' cd na morale to tez chyba nie to,nie mozna go uzyc nawet po 20 sekundach dopoki sie nie 'zresetuje' i nie wejdzie nowe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 15:17 
Cytuj  
ogolnie to jest mix nedopracowanego odpalania skili i laga
lag chyba nasila taki efekt

ja mam problemy (wybijaniem skili) np z robieniem disarma, silenta, odpalaniem morale (i tu nie chodzi o cooldown - bo nawet na takich gdzie dlugo morale nie odpalalem a i tak lipnie to dziala) itp...
ogolnie ciezko to wyczuc
pomaga np nie spamowanie skili
ma to chyba jeszcze jakis zwiazek z kolejkowaniem skili...
ogolnie te bugi sa najbardziej irytujace - szczegolnie jak sie gra duzo pvp
i mam nadzieje ze zrobia to jakos szybko

a i wnerwiaja mnie moje rolle w PQ :/

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 15:52 
Cytuj  
Morale jest zjeb.. i nie ma co gadac, mija 60s, nabija sie pasek i nie mozna tego uzywac czasem i kolejna minute, wszsytko dziala a to nie. Znaczy - czasem dziala czasem nie, wkurza mnie to strasznie, bo mam skile ratujace dupe, jeb w morale i nie zyje. Nie przesadzalbym z tym wyjebistym dopracowaniem, super gra etc, ale czesto scenario potrafi zdenerwowac.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 16:35 
Cytuj  
embe napisał(a):
Gra jest dopracowana swietnie (...) nie ma tez panicznego fixowania czy patchowania wielu rzeczy jak np w AoC, widac ze dlugie beta testy przydaly sie.

Masz prawo do wlasnego zdania, luzik. Tylko jedna malutka prosba:
nie wypisuj takich rzeczy na forach gdzie devsi mogli by to przeczytac, uznaja ze skoro taka swietna robote zrobili to pieprzna wszystko i pojada na roczne wakacje - a my sie z tym bedziemy uzerac przez idiotyczne wypowiedzi ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 16:44 
Cytuj  
olek dobrze, ze ty tylko tutaj sie wypowiadasz.
strach pomyslec co by sie stalo gdyby ktos w swiecie przeczytal twoje idiotyzmy.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 16:52 
Cytuj  
ale oni czytaja ;]
nawet czasem tlumacze niektore Twoje wypowiedzi i im cytuje, ubaw wtedy mamy z tego co wypisujesz nieziemski ;]

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 18:37 
Cytuj  
dzisiaj wpadlem w depresje , synchro miedzy client-server to poracha , przyklad: knockback - odrzucam typa a ona jest odemnie w dleglosci 50 feet i dalej mnie bije (melee) to jest jeden z wielu przykladow zjawiska ktory uniemozliwia "normalna gre" PvP , morale i ten zbugowany cooldown 0s,1s , i tak jescze jesli chodzi o Shadow Warriora tyo zauwazylem ze to naj. naj. warzywo w grze , ta klasa potrafi cos zabic 1vs1 ? a moj shaman w specu heal lub dps tez warzywko jesli chodzi o 1vs1 (pomijajac Shadow Warriora :P ) , na moje oko rogue i BW sa OP , deprecha..... :P

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 18:48 
Cytuj  
WTF 250 osob kolejka na k8p w orderze.

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 18:51 
Cytuj  
Fapuse napisał(a):
WTF 250 osob kolejka na k8p w orderze.

Nie bój nic. Już jestem 130 na te 250. ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 19:55 
Cytuj  
Lo kurwa 1.5h kolejka.
Chyba, pojde pograc w cos innego dzisiaj -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 20:16 
Cytuj  
Nie chcieliscie sie przeniesc na server klon to teraz macie :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 20:29 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Nie chcieliscie sie przeniesc na server klon to teraz macie :)

Niech sie inni przenosza.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 20:40 
Cytuj  
Teraz sie zrobily powazne kolejki przez ta dzisiejsza poprawke, bo jak juz ktos sie wbije na serw to siedzi do oporu, a wczesniej po kazdym dc stawal grzecznie w kolejce.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 57  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.