mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 19:35 
Cytuj  
@Ethan
25lvl masz tą swoją postacią, a takie głupoty wypisujesz.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 20:05 
Cytuj  
W ogole dobor klas przez Mythic dla Orderu to dla mnie ich najwiekszy blad jak dotad jesli chodzi o WAR. Dziwne, ze nie wyszlo to w praniu, podczas wewnetrznych testow.

Jak zostalo wspomniane brak pure healera, tanka, ale tez typowego dps w Empire, bo WH to stealther, glass cannon, ktory nie kazdemu odpowiada.

Dwarfs, najbardziej wojownicza nacja obok Empire rowniez pozbawiona klasycznego melee dps-a.

Mamy White Lion-a, przyjemna klase, ale raz masa osob nie zagra elfem, dwa to tez nie jest klasyczny mdps bo ma peta.

I teraz wszyscy, ktorzy chca grac human tankiem albo dps, klasycznym wojownikiem, ktory jest wybierany najczesciej w roznego typu grach MMO, ida na destro na Maraudera lub Chosena... To jedna z glownych przyczyn dlaczego destro jest overpopulated.

Dlatego tez nie dziwie sie w ogole ludziom, ktorzy graja IB, SM, WP jak melee 2h dpsami, bo tez Mythic nie dal im zadnej alternatywy.

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 20:09 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
@Ethan
25lvl masz tą swoją postacią, a takie głupoty wypisujesz.

To co niby Empire ma klasycznego tanka i klasycznego healera?
No proszę. Bez wolnych żartów.
A dopóki nie wróci usunięty tank - Knight of the Blazing Sun Empire jest nieco poronione. Koniec. Kropka.

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 20:24 
Cytuj  
A krasnale powinni dostac melee dps w postaci Troll Slayera. Order mialby alternatywe dla marudy.
Zupelnie nie moge zrozumiec dlaczego go nie ma w grze... Pamietam jak sie nim podjaralem w pierwszym trailerze. Z reszta jest to jedna z klimatyczniejszych klas w uniwersum warhammera podparta swietnym lore.


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 20:52 
Cytuj  
Całkowicei się zgadzam, pominięcie slayer'ów (normalny melee dps) to wielki fail imo, no a brak 'normalnego' healera strasznie wkurza w scenarios.

*

Posty: 63
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 22:44 
Cytuj  
To jest wątek o marauderze.
Płakać możecie tu: http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=31078


_________________
Soulforge - Największy serwis o Dragon Lance -> http://soulforge.shron.org

*

Posty: 107
Dołączył(a): 23.09.2008
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 11:16 
Cytuj  
Powodem dla którego Destro jest overpopulated wszędzie są intra do WARa na których DESTRO jedzie ORDER (co do zasady). Drugą sprawą też jest to że, jednak duża część graczy mimo wszystko woli DESTRO bo ma, w moim odczuciu, jednak więcej klimatu i kolorytu niż ORDER. Jednocześnie hmm wydaje mi się że można robić Ironbreakera albo Swordmastera na tanka niż na dps albo War Priesta na hilera a nie na dps - kwestia wyboru (niemniej nie znam się na orderze wiec może bzdury gadam).

A to że Mythic uciął klasy to mega minus... mam nadzieję że wrócą z jakimś tam patchem.

Jak śledziłem rozwój gry to moim typem był Black Guard (o ile dobrze pamiętam nazwę)...

Btw wie ktoś jaką (najciężą) zbroję może nosić maruder?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 11:54 
Cytuj  
ja atm chodze w plytowce takiej jak chosen


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 107
Dołączył(a): 23.09.2008
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 14:22 
Cytuj  
Jeszcze jedno pytanko. Jaki macie system na pq? Ja w T2 (14 lvl) pomimo że sądzę że robię całkiem przyzwoity dmg to raczej rzadko udaje mi się wyjść z najniższych miejsc... a może się mylę i wcale takiego wykokosanego dmg nie robie?

Generalnie ja grzeję w brutality i zazwyczaj leję moba po plerach skillem impale. Jak przeagruje to flail po pysku. Co prawda mam tylko blood chaosaxe z 11 lvla ale szczerze powiem że na przykładzie innych broni wcale źle nie wygląda.


Posty: 28
Dołączył(a): 29.09.2008
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 15:46 
Cytuj  
Healerzy i tank zawsze punktują najlepiej na PQ.
Ja nie pamiętam kiedy ostatni raz byłem pierwszy, a się dwoję i troję. Najczęściej 300-350pkt. dostaję.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 16:13 
Cytuj  
i tak najważniejszy jest ostatni roll. Co z tego, ze jestem pierwszy w poczatkowym podliczaniu jak potem rzucisz 50 i jestes 12 :D

Mi kilka razy zdażyło się, ze dobiegłem na bicie Herosa i zdobylem w koncowym rozliczeniu 2 miejsce.
Raz nawet pierwsze, które zaowocowało epickim paskiem.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 18:34 
Cytuj  
5 pq pod rzad pol godziny temu w Chapter 8 Empire. Witch Hunter rank 16 - obie bronie blue za inf z dwoch poprzenich chapterow. Staty:

Pierwszy - 2 razy
Drugi - 2 razy
Trzeci - raz

Wiec IMHO mozna DPSem zrobic pierwsze miejsce.

ofc przed rollem, ktory btw mnie strasznie wkurwia. :-) Dzis koles mi sprzatnal epicka torbe jak bylem pierwszy bo mi roll nie siadl.


_________________
Obrazek


Posty: 3
Dołączył(a): 1.10.2008
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 23:51 
Cytuj  
@Ash
prosze cie, Chosen nosi Heavy a Maruder Mediumy więc nie mów ze biegasz w tym samym


_________________
Obrazek

*

Posty: 140
Dołączył(a): 3.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 01:26 
Cytuj  
Mnie zasakuje zawsze dmg jaki robi DoK.
Co do dmg na scenario wazne by nie siadac bezmyslnie na tankach tylko jechac to co odsloniete nawet switchujac co chwila targety. Czasem warto wbic na kamikadze i sciagnac skurwialego maga czy rangera flamujacego naszego healera. Nawet jak padniemy to zazwyczaj pozniej mamy spokuj z healem jesli patrzymy co targetuje naszego healera, a i dmg ladny wpada ;) Ja zaczynam od corruption i staram siejakiegos dota na szybko wrzucic, przed c.slashingiem.
No i potki, i tak pewnie skawenging/alchemie macie, wiec potek od groma jest. Czemu se nie psiknac troche AP albo HP ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 07:24 
Cytuj  
nilir napisał(a):
@Ash
prosze cie, Chosen nosi Heavy a Maruder Mediumy więc nie mów ze biegasz w tym samym


mowie o wygladzie, wiadomo ze typ to medium.
Obrazek


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 107
Dołączył(a): 23.09.2008
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 11:45 
Cytuj  
Swoją drogą - ma ktoś maraudera na lvlu 3x?
Wiadomo jak się sprawuje na wyższym capie lvlowym? Jak podłóg innych klas? Jakby ktoś dał screena postaci to bym sie nie obraził :D.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 16:59 
Cytuj  
Semai napisał(a):
Swoją drogą - ma ktoś maraudera na lvlu 3x?
Wiadomo jak się sprawuje na wyższym capie lvlowym? Jak podłóg innych klas? Jakby ktoś dał screena postaci to bym sie nie obraził :D.

Mara na 40 http://i524.photobucket.com/albums/cc32 ... s/at40.jpg
http://i280.photobucket.com/albums/kk18 ... eM_114.jpg

Imo ustepuje na nizszych rankach chosenowi w kwestii wygladu, pozniej jest zajebiscie :)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 17:11 
Cytuj  
hmm czy to drugie zdjecie to nie jest jakis fake przypadkiem? myslalem, ze jak marauder ma mutacje, to nie moze miec 2h sworda :)

a co do zdjęcia ash'a, to jakis taki przestraszony ten twoj marauder :p

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 17:26 
Cytuj  
Podobno to Brugg's Hammer z 18 chapter od Greenskinow.Pewnosci nie mam.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 19:46 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Imo ustepuje na nizszych rankach chosenowi w kwestii wygladu, pozniej jest zajebiscie :)

no czy ja wiem
http://www3.telus.net/public/mehwulfe/k ... n-t4-i.jpg
http://www3.telus.net/public/mehwulfe/k ... n-t4-v.jpg

Marauder:
http://www3.telus.net/public/mehwulfe/k ... r-t4-v.jpg
:P Te od Ciebie jakies lepsze byly


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.