mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 20:44 
Cytuj  
Wlasnie zauwazylem ze gralem dzis od 16 do 21 i zero DC, zero wywalenia do Windowsa. Lag jakby tez mniejszy,gra lepiej chodzi, aniamcja nawet sie klei z tym co robie. :-) tzn. fajnie mi sie gralo i sie nie wkurwialem na scenario (oprocz ofc. Morale buga). :-)
Co prawda zjechalem troche z ustawieniami w panelu nVidii ale nieznacznie wiec to raczej nie to.

Co oni tam poprawili?
Sa wogole jakies patch notes dostepne? link plx.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 07:30 
Cytuj  
Ja dziś natknąłem się na buga (na szczęście nie poszło mi coś bardzo kosztownego). Vault keep - jak się wybiera przedmioty i spróbuje bezpośrednio zestackować z przedmiotami w plecaku to te trzymane bezpowrotnie giną.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 17:24 
Cytuj  
Trofea przy pasku sie nie wyswietlaja FFS! Mam nadzieje, ze to naprawia, bo mnie to wkurza mocno ><


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.12.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 18:34 
Cytuj  
1,5h zeby wejsc na serwer ? O ja piernicze ;)

*

Posty: 162
Dołączył(a): 14.05.2007
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 07:03 
Cytuj  
Kilka la temu - keidy zaczynałem gry W MMORPG nic bardziej mnie nie wcieagnelo niz WoW ( ten sprzed TBC ) . Juz dawno nie gram w WoW ze względu na gówno jakie z tego zrobili ale z przykrością stwierdzam ze WHO jest ...nudny jak flaki z olejem. Jasne :
PQ - Fajny był do 15 chaptera potem już się nie dobrze robi
RVR scenariosy - super ale po raz 40 grać to samo ?
RVR open - 2 razy atakowałem, ze trzy razy broniłem. Co fajnego jest z tego że cały czas masz zamkniętą możliwość skoro Order jest takim łamagą że nie pilnowanej nie umie odbić woląc dostawać łomot na scenariosach. Nuda. Quest - no nie panowie - bez jaj
Przynieś podnieś pozamiataj - ale ile razy? każdy quest to to samo.
Jakze smutnej est latanie i szukanie Flight Mastera - a i zasięg ograniczony. Gdziekolwiek sie dostać to udręka. Chyba ze masz książeczkę...
Różnorodność grafik - Jedna czy 2 axe, wszystkowygladajace hammery - , hełmy - dobrze ze malować się da bo wszyscy na 30 lvl wyglądają tak samo...
Skille - 30 sekund na wysianie jednego ziarenka, średnio zrozumiale apotheracy..
Az czasami mam ochotę pójść na 6 osobowe party z healem tankiem i dpsem. Poszedłem wiec i w WHO w 25 osób na Gunbad ? - jak tak ma wyglądać PVE Ze wszyscy latają, instancja nie jest bound to group tylko free for all czyli wszyscy grzmocą HERO i losowanie ( to akurat dobry pomysł ) lootu. Wciągające...
Na razie brak wizji endgame, samo keepy sa super - szkoda ze kod spierdolony ( moj komputer to cztery jajka. x280GTX, 4 giga ramu 1200 bla bla ) wystarczający żeby połknąć WHO bez problemu - szkoda mi oczu na keepy przy walce - slide show i zero przyjemności.
Niestety w ta grę grałem od Closed Bety - pogrywałem raczej i jeśli liczycie że na 40 lvl będzie fajnie ... zobaczcie sami!

Zapraszam do komentowania na najciekawsze opinie nagrodzę kluczem na 60 dni pre- paid, który się złożyło dostałem...



Na allegro co raz więcej kont z ta gra - wiec i moje tam dołączy

/kkthxbye

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 07:14 
Cytuj  
PQ - co za dużo to niezdrowo. W WoW mi też się niedobrze robiło po n-tym rajdzie na ten sam inst. Życie
RvR - Tu przynajmniej masz duuużą różnorodność scenario. Kilka trybów + inne tereny. Oczywiście wiadomo,że się znudzi (jak wszystko) jeśli się będzie tam spędzać kupę czasu
RvR open - nic nie poradzę, że masz lebiegi po swojej stronie. Reroll.
Questy - grałem w kilka MMO i w 90% q na tym polegają. To tak jak by mieć pretensję, że w grze fpp się non stop strzela do wrogów.
Crafting - ssie, agree
Optymalizacja - koszmarna
Flight masterzy - pomyłka z tymi warcampami. Jak się ma mounta to pół biedy, chociaż często na głównej drodze jest PQ, albo stoi banda championów. Zrzucanie z mounta za każdym razem jak cię trafi mob - fail

Różnorodność - wielkiej nie ma, ale:
a) To gra wzorowana na WH Fantasy Battle a tam nie ma jarmarku. na RvR jesteś członkiem oddziału a nie trupy cyrkowej.
b) Nawet biały sprzęt wygląda sensownie i nie wygląda się tak jak obszarpaniec w WoW albo w VG. Za to duży plus.
c) Możesz sobie pomalować sprzęt.

Ogólnie WAR to dobry tytuł nad którym devsi muszą non stop pracować, żeby dawał radę. Póki co 4/5 a i tak lepszy od obecnej nudy jaką serwuje WoW. Zobaczymy jak w wotlk


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 07:53 
Cytuj  
QFC napisał(a):
jescze jesli chodzi o Shadow Warriora tyo zauwazylem ze to naj. naj. warzywo w grze , ta klasa potrafi cos zabic 1vs1 ? a moj shaman w specu heal lub dps tez warzywko jesli chodzi o 1vs1 (pomijajac Shadow Warriora :P ) , na moje oko rogue i BW sa OP , deprecha..... :P


Bo WAR jest nastawiony na teamplay a nie na 1v1.


_________________
Mam leniwe szare komórki.


Ostatnio edytowano 1 paź 2008, 07:54 przez Bloodleaf, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 07:54 
Cytuj  
a co woltk zmienia takiego? 10lvl,jedna klasa,profesja,nowy bg,nowy land i tak jest tylko do nabicia lvl pozniej mozna go wyciac,na koncu dostajemy nowy tier X i arena sezon X to taka rewolucja? na pochwale zasluguje tylko ten super miodny combat.

*

Posty: 78
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 07:55 
Cytuj  
corscahk napisał(a):
szkoda ze kod spierdolony ( moj komputer to cztery jajka. x280GTX, 4 giga ramu 1200 bla bla ) wystarczający żeby połknąć WHO bez problemu - szkoda mi oczu na keepy przy walce - slide show i zero przyjemności.


true
2 jaja 3ghz, 3870x2, 8g ram - to samo
jak nie mam fastest frame to na scenariosach nawet slide lapie w kupie luda
mam nadzieje ze cos poprawia
myslalem nawet nad zmiana na 4870x2 ale widze ze nie ma sensu

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 07:58 
Cytuj  
@Cors:
Chcesz pve polecam LOTRO/EQ2 (wow Ci sie znudzil wiec nie wymieniam;p)
Chcesz crafting polecam VG/EQ2
Chcesz questy troche inne niz tluczenie wilkow/owiec/swinek polecam EVE
WAR to nie jest gra pve. Ten aspekt jak i tradeskilling zostal przez producentow doklejony raczej "na sile". Gra stawia na mass pvp i jesli ktos nie lubi takiej rozgrywki powinien trzymac sie z dala od WAR. Proste.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 08:01 
Cytuj  
Cytuj:
Chcesz questy troche inne niz tluczenie wilkow/owiec/swinek polecam EVE

Zamiast tluc swienie bedzie tlukl statki kosmiczne. Ewentualnie popierdale przez pol galaktyki z misjami kurierskimi :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 08:41 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Zamiast tluc swienie bedzie tlukl statki kosmiczne. Ewentualnie popierdale przez pol galaktyki z misjami kurierskimi :P.

Zawsze to jakaś odmiana. A raz na jakiś czas uwolnisz jakąś laseczkę z niewoli u złego pirata kosmicznego. ;)
Brakuje mi takiego questu w MMORPG:
"Uwolnienie księżniczki z niewoli u złego Smoka". ;)

*

Posty: 89
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 08:48 
Cytuj  
corscahk napisał(a):
Na allegro co raz więcej kont z ta gra - wiec i moje tam dołączy

/kkthxbye


Moja diagnoza - wypalenie MMORPG zwiazane z przedawkowaniem tegoz. Tesknota 'za pierwszym razem' po ktorym zaden raz nie jest juz taki sam widoczna jest zwlaszcza u wszystkich apologetow UO ;)


_________________
L2, WoW, DDO, LotRO, AoC, WAR - retired

Rift (EU-Firesand)
Cersei - lvl 20 Cleric

*

Posty: 162
Dołączył(a): 14.05.2007
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 08:57 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
@Cors:
Chcesz pve polecam LOTRO/EQ2 (wow Ci sie znudzil wiec nie wymieniam;p)
Chcesz crafting polecam VG/EQ2
Chcesz questy troche inne niz tluczenie wilkow/owiec/swinek polecam EVE
WAR to nie jest gra pve. Ten aspekt jak i tradeskilling zostal przez producentow doklejony raczej "na sile". Gra stawia na mass pvp i jesli ktos nie lubi takiej rozgrywki powinien trzymac sie z dala od WAR. Proste.


Jasne ze massive PVP - ale... OStatnie massiv PVP przyprawilo mnie o bol glowy. Ze wzgledu na klatkowanie. Ten silnik prawdopodobnie nie uciagnie massive PVP - just that. Swoja drogą silnik WHO to po prostu DAOC.
Jeśli ma uciągnąc 2 warbndy z każdej strony - ciekawe jak to ma zrobić? + Balistyka, ciekanący olej, efekty czarow - jest co rysować. Ale niestety RVR jest not playable bo po godzinie trzeba wyjsc.
Chcialbym PVE w dobrym stulu a mysle ze dobrym stylem jest WoW - szkoda ze im sie nie chce juz nic nowego wnosic w tym względzie - shame.
Questy - jasne ze tak jest - tluczesz moby ale chociaz co dziesiaty bym chcial miec TROCHE inny + małośc questow i nagle zostajesz na 24 lvl i masz moby na 29... wie walisz scenariosy z grupa. CAla niedziele gralem ( destro jestem ) 85 % wygranaych zczego playable sa moze dwa scenariosy z czego tylko na jeden masz logowanie - rano zapomnij 1 h oczekiwania.
Trade skill to zrobilem sobie kilka leveli i olałem :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 09:03 
Cytuj  
no ja mialem klatkowanie w rvr. przy 100 osobach walczacych.
pve w dobrym stylu jest w lotro.
ale dziekujemy za krytyke.
zycze powodzenia na nowej drodze zycia, cokolwiek bys nie wybral.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 09:06 
Cytuj  
Mendol ci proboje powiedziec zebys skoczyl. (jakbys nie zalapal).
Twoje zarzuty oprocz kompletnie zjebanego Enginu sa ogolnie troche ekhm smieszne -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 09:47 
Cytuj  
Cytuj:
CAla niedziele gralem ( destro jestem ) 85 % wygranaych zczego playable sa moze dwa scenariosy z czego tylko na jeden masz logowanie - rano zapomnij 1 h oczekiwania.
Trade skill to zrobilem sobie kilka leveli i olałem


Hmm no tak, 85% z 2 scenario wygranych, jak sie na 1 zalogowales... Reroll jak masz za duze czasy, po co sie wszyscy na destro pchali, wiadomo bylo ze bedzie ich o wiele wiecej ( add all nabz cause destro is cute evil side this time...).


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 10:07 
Cytuj  
jaka jest przyczyna ze destro jest wszedzie wiecej? wyglad ? niedziwie sie ...

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 10:12 
Cytuj  
NIe uwazacie ze wszyscy jestesmy zajebisci i po jakiej stronie bysmy nie grali to te minium 85% winow sie robi?

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 10:16 
Cytuj  
QFC napisał(a):
jaka jest przyczyna ze destro jest wszedzie wiecej? wyglad ? niedziwie sie ...


Przyczyna jest prosta - byl straszny hype ze strony producentow na WAAAAGHH i ogolnie destro. Poza tym po WoW , gdzie wszystkie dzieci graly alliance, te same dzieci postanowily zagrac zajebiscie wygladacymi chosenami czy BO (nie mowiac o bitchelfkach). Dlatego jest wiecej Destro, kazdy chce byc tym "zlym", taka moda.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 57  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.