mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 149
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 09:01 
 
Jak ta gildia sie nazywa jesli mozna wiedziec ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 09:05 
 
Hubertus napisał(a):
Jak ta gildia sie nazywa jesli mozna wiedziec ?


ma na myśli Fury która ma 70 osób :wink: www.warhammer.waw.pl


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 10:05 
 
Deshroom napisał(a):
Hubertus napisał(a):
Jak ta gildia sie nazywa jesli mozna wiedziec ?


ma na myśli Fury która ma 70 osób :wink: www.warhammer.waw.pl


eeee
dark_lord napisał(a):
Sam zapraszam na ten serwer szczególnie ludzi grających po stronie order :) (...) Dodam także że jest Polska gildia po stronie na którą zapraszam :)

desh my jesteśmy po stronie destro :roll:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 10:06 
 
Destro to jedyna słuszna strona :wink:


_________________
psn

*

Posty: 92
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 10:11 
 
T1, destro, greenskin - mam niestety złe wrażenia jeśli chodzi o scenaria. Zacząłem grać shammym, niestety do 6-7 rank może ze 2 scenaria się załadowały i ogólnie długo się czekało, czasem miałem tylko 1- 1,5 h na grę i nic się nie ładowało. Próbuję teraz na innym serwerze order i jest OK, od czasu do czasu wskoczę na opisanego wyżej shamkę i niestety czekam godzinę i więcej na próbę a scenario brak :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 10:14 
 
Deshroom napisał(a):
ma na myśli Fury która ma 70 osób :wink: www.warhammer.waw.pl


z czego 30 osob juz nie gra/sa nieaktywne/alty


_________________



****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 10:23 
 
Hubertus napisał(a):
Jak ta gildia sie nazywa jesli mozna wiedziec ?

Chyba Order of Death ale nie jestem pewien, ktoś tutaj w topicu o tym pisał :) Tutaj masz ładny spis gildii po stronie order na DM :
http://www.wardb.com/search.aspx?browse ... =64;1006=1

edit :
Desh wiem że Dest to jedyna słuszna ścieżka, ale chciałbym aby Orderu było więcej :) Bo jest ich za mało i strasznie obrywają :)


_________________
no more wow...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 10:27 
 
dark_lord napisał(a):
chciałbym aby było więcej :) Bo jest ich za mało i strasznie obrywają :)

tutaj bym polemizował :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 10:40 
 
wczoraj był pacz który poprawia czestotliwość odpalania się scenerio .. kosmicznie :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 11:00 
 
Varenthin napisał(a):
dark_lord napisał(a):
chciałbym aby było więcej :) Bo jest ich za mało i strasznie obrywają :)

tutaj bym polemizował :)


nie chodzi mi o scenario, tylko o keepy, gdzie rzadko zdarza się że długo go utrzymują, bo najwięcej to ich chyba z 15 - 20 w zamku naliczyłem w t2. Jak utrzymają go przez godzinę to jest dobrze.
Bardzo często za to trafiałem na 5 - 10 kolesi lvl 25 - 30 którzy okupują t2, na tym lvl powinni na t3 iść :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 11:08 
 
dark_lord napisał(a):
nie chodzi mi o scenario, tylko o keepy, gdzie rzadko zdarza się że długo go utrzymują

na rank 14 gildi możesz przejmować keepy jako gildia nie jako destro czy order i w t4 płacisz za to 10g na godzine. dostajesz za to wielki boost do expa gildi.

obecnie jest tak, że zdobywają i wychodzą - na cholere mają tam siedzieć i go okupować


_________________
psn


Ostatnio edytowano 1 paź 2008, 11:09 przez Deshroom, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 11:08 
 
powinni , tylko na t2 maja latwiej po co maja sobie utrudniac, czuja sie koxami jak bija graczy z przedzialu 12-19 lvl


Ostatnio edytowano 1 paź 2008, 11:22 przez QFC, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 11:16 
 
dokładnie :)


_________________
no more wow...

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 11:29 
 
Zabawne sa te wasze monologi wszyscy gracie destro i narzekacie ze jest malo orderu i ze niby czuja sie koxami... nie wiem ale chyba gram w inna gre i na innym serwerze. Orderu jest tyle co kot naplakal do tego jak patrze w friends liste polowa juz spasowala z mlotka biegajac po zonach ludzi jak na lekarstwo w dodatku destro 3 razy tyle i macie radoche ze keepy trzymacie :lol: powodzenia walki z mobkami zatem albo reroll na order jesli chcecie miec z kim grac :lol:


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 12:08 
 
moze za jakis czas sie wyrowna, jak mialbym zamienic greenskiny na order to musieli by mi zaplacic za te bole patrzac jak order "cieplo i mhrocznie wyglada"

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 13:31 
 
QFC napisał(a):
moze za jakis czas sie wyrowna, jak mialbym zamienic greenskiny na order to musieli by mi zaplacic za te bole patrzac jak order "cieplo i mhrocznie wyglada"

Nie sadze by sytuacja sie jakos diametralnie zmienila co najwyzej na gorsze wiekszosc dochodzacych graczy robi postacie po stronie destro, tez na poczatku mialem robic magusa albo sorca ale tony destro mnie zniechecily a orderu nieco ubywa przynajmniej obserwuje sytuacje na dragon back. Sposrod moich znajomych gra obecnie 3 osoby a gralo 12 widze maly odplyw graczy przynajmniej po stronie orderu.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 13:33 
 
Falangista napisał(a):
QFC napisał(a):
moze za jakis czas sie wyrowna, jak mialbym zamienic greenskiny na order to musieli by mi zaplacic za te bole patrzac jak order "cieplo i mhrocznie wyglada"

Nie sadze by sytuacja sie jakos diametralnie zmienila co najwyzej na gorsze wiekszosc dochodzacych graczy robi postacie po stronie destro, tez na poczatku mialem robic magusa albo sorca ale tony destro mnie zniechecily a orderu nieco ubywa przynajmniej obserwuje sytuacje na dragon back. Sposrod moich znajomych gra obecnie 3 osoby a gralo 12 widze maly odplyw graczy przynajmniej po stronie orderu.
ogólnie tak jest. sam w headstarcie miałem IB i na r14 nie mogłem na niego patrzeć - zmieniłem serwer i strone i gram destro.
nie moge powiedzieć, że nie myślałem o przeludnieniu destro i ja naprawde chciałem grać orderem, bo jest ich mało, ale wyglad jest dla mnie nieakceptowalny ..


_________________
psn

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 14:35 
 
Wiesz desh to w perspektywie prowadzi do tego, że nie ma z kim rywalizowac no chyba ze komus odpowiada sytuacja realm vs mobs/npc :lol: czasem wbijam na serwer i populacja Orderu Low Destro Full nie wyobrazam sobie gry po stronie destro na DB bo nie ma kogo zabijac :lol:. Dla mnie wyglad Orderu tez ze tak powiem nie jest zbyt pociagajacy, ale wole to niz zdobywanie keepow poprzez zabijanie NPC i radoche, że dojebalem kilku sterowanym przez serwer mobkom:). Mam nadzieje, że sytuacja sie zmieni bo na chwile obecna czesto zwiedzam swiat i nieco dziwi mnie brak ludzi w zonach co prawda jestem jeszcze w T3 ale jednak...miło byłoby spotkac od czasu do czasu jakiegos playera


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 14:42 
 
zgadzam się jednak nie mam specjalnie wpływu na mój gust .. szkoda


_________________
psn

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 15:11 
 
Poprostu jestes slabym czlowiekiem, pociagnela cie ciemna strona, ciekawe czy juz sie zaczely u ciebie mutacje. :] na poczatek szukaj na ciele podejrzanych tatuazy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.