mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 29.07.2008
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 10:58 
Cytuj  
Dofus to rozbudowana gra z gatunku MMORPG stworzona we francuskim studiu programistycznym Ankama. Przenosi ona graczy do baśniowego świata zrealizowanego przy użyciu ładnej i niezwykle barwnej grafiki 2D. Tradycyjnie dla tego typu produkcji, tłem dla przygód jakie przeżywają gracze, jest walka pomiędzy dobrem a złem.

Na nudę w DOFUSie narzekać nie można, bowiem poza odkrywaniem jeszcze nie widzianych obszarów, czeka na nas ogromna ilość questów do wykonania. Dofus pozwala na walki nie tylko z potworami, ale także z innymi graczami. Pomimo tego, iż rozgrywka przebiega w czasie rzeczywistym, to potyczki toczą się w systemie turowym. Dużą przyjemnością dla poszczególnych osób jest także pozyskiwanie nowego, lepszego ekwipunku oraz współdziałanie z innymi graczami (wspólne wyprawy, gildie etc).


Tu macie filmik : http://pl.youtube.com/watch?v=uSQGH2VY5b0

Wymagania: PentiumIII 700 Mhz, 128MB RAM, karta graficzna 32 mb

Bardzi polecam tą gre :]
Oficjalna strona to http://dofus.com
Ale prosiłbym o rejestrowanie się ze strony : https://www.dofus.com/en/godfather-fort ... swieciik09
Dziękuję :)

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 17:22 
Cytuj  
Śni mi się,czy tam jest premium jakieś?

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 17:58 
Cytuj  
też chciałem zapytać od kiedy dofus jest za friko ? :roll:


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*

Posty: 83
Dołączył(a): 7.07.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 19:25 
Cytuj  
Te słowa same mówią za siebie:

Kod:
Then, you can play for free and for as long as you want. If you want to go further in the game and discover it all, you can easily subscribe.


A więc jednak lepiej zapłacić te parę $ i grać sobie w pełni na wszystkich mapkach niż cisnąć się na kilku.


_________________
Setki MMO zostało zrobione i setki MMO przeze mnie sprawdzone. Ehh... chyba nic dla siebie nie znajdę :(

*

Posty: 193
Dołączył(a): 15.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 21:56 
Cytuj  
viewtopic.php?t=16205&highlight=dofus

Jeśli ktoś zamierza grać dłuższy okres czasu, to granie bez płacenia jest bez sensu

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 20:16 
Cytuj  
achmir a zabulisz mi na 12 miechów? ... no tak myslalem wiec nie reklamuj tego tu bo dofus wcale nie jest darmowe. oczywiscie mozna przejsc sie na paru pixelach za free ale to tak malo ze nie warto sciagac

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 21:13 
Cytuj  
warsoldar napisał(a):
achmir a zabulisz mi na 12 miechów? ... no tak myslalem wiec nie reklamuj tego tu bo dofus wcale nie jest darmowe. oczywiscie mozna przejsc sie na paru pixelach za free ale to tak malo ze nie warto sciagac


To nie znaczy,że ma tego nie reklamować. Domyślam się,że premium i tak nie jest strasznie drogie. A jak ktoś chce to może grać za darmo. Więc nie rozumiem Twojego posta.

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 4 paź 2008, 16:04 
Cytuj  
Kulka napisał(a):
warsoldar napisał(a):
achmir a zabulisz mi na 12 miechów? ... no tak myslalem wiec nie reklamuj tego tu bo dofus wcale nie jest darmowe. oczywiscie mozna przejsc sie na paru pixelach za free ale to tak malo ze nie warto sciagac


To nie znaczy,że ma tego nie reklamować. Domyślam się,że premium i tak nie jest strasznie drogie. A jak ktoś chce to może grać za darmo. Więc nie rozumiem Twojego posta.

rownie dobrze mozna pograc w wowa za freeko przez 14 dni. a to czy premmium jest tanie czy nie nie oznacza ze cos jest darmowe

*

Posty: 126
Dołączył(a): 24.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2008, 20:42 
Cytuj  
Kulka napisał(a):
To nie znaczy,że ma tego nie reklamować. Domyślam się,że premium i tak nie jest strasznie drogie. A jak ktoś chce to może grać za darmo. Więc nie rozumiem Twojego posta.

Tak może ale to że może grać za darmo nie czyni gry darmowej a z tego co wiem Dofus ma straszne ograniczenie dostępne jest chyba tylko 3% całego świata oraz większości przedmiotów a żeby je zdobyć lub zobaczyć coś więcej niż te 3% trzeba zapłacić więc odpowiedz sobie sam na pytanie czy jest to odpowiedni dział dla tej gry?


_________________
Obrazek
You are pure evil, and hate personified. You don't care anything.

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 4 paź 2008, 21:41 
Cytuj  
Na tym forum,nie mia działu dla gier z premiumem. A jak by nie patrzeć reklamować można to tutaj. Chociaż już jest chyba topic o Dofus. Kłócić się nie będziemy,bo po co. Dał posta i tyle. A takie uwagi w stylu kilka postów wyżej są zbędne.

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 19:43 
Cytuj  
no tak, lecz autor mogl wprost napisac, ze gra bez placenia nie ma sensu. Imho gre mozna zaliczac do platnych...

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 22:40 
Cytuj  
http://www.wsku.pl/
Strona dla Was.


Posty: 3
Dołączył(a): 11.06.2008
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 10:19 
Cytuj  
Co mogę powiedzieć o grze, przeleciałem wszystkie płatne i darmowe mmo w przeciągu 7 lat i Dofus zdecydowanie okazuje się najbardziej złożoną i taktyczną grą jakąkolwiek spotkałem na własnej drodze.

Jest to trudna gra i wielu graczy odpada w przedbiegach, podstawą tutaj jest zespół 2-8 ludzi (w zależności na co chce się iść), grając samemu odbieramy sobie radość z gry i dodatkowo pozbawiamy się szansy przejścia niektórych starć.

Uwielbiam ją za walory taktyczne, to nie jest gra w której wciska się bezmyślną kombinację klawiszy lub jak zombie napieprza się w LPM.

Gra jest w porównaniu do innych gier jest tania, abonament miesięczny obecnie wynosi 14-17 zł! co według mnie jest niezła ceną w stosunku do poziomu gry.

Trzy miesiące temu ruszył nowy serwer - Solar, polecam go dla świeżych graczy. Obecnie trzymam prymat wśród sramów na tym serwerze :)

Chcesz się dowiedzieć o grze więcej? Odwiedź dofus.com.pl lub dofus.com jeśli używanie języka angielskiego Cię nie boli.

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 10:36 
Cytuj  
zgadzam sie, ze gra jest jedna z lepiej rozbudowanych gier na rynku. firma zajmujaca sie tym tytulem tworzy jeszcze bardziej ambitniejszy projekt nazwany wakfu(dwie rozne gry polaczone ze soba). jednakze wypadaloby zauwazyc, ze gra jest platna =)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 16:40 
Cytuj  
Dofus depcze WoW po pietach, ma juz 10 milionow graczy http://www.developmag.com/press-release ... -threshold ;)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 2 lis 2008, 12:27 
Cytuj  
ciekawe, ciekawe, moze niedlugo mit o wowie, czyli "najlepszej, nie pokonanej grze", zaniknie na wieki wieków, amen.

*

Posty: 142
Dołączył(a): 26.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 lis 2008, 16:08 
Cytuj  
A ja dostałem emaila że beta wakfu czy jakoś tak już blisko,dokładnie nie pamiętam
Dofus mnie nie wciągnął.To chyba nie ten wiek (kiedyś zagrywałem się w Runescape'a,gry są podobne,różnią się tylko szczegółami jak turowa walka).


_________________
http://mfo3.pl/281609

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.