mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 09:22 
Cytuj  
Przypominaja sie czasy wow, co chwila dawali jakies dni w ramach rekompensaty, czlowiek przyzwyczajony do takich akcji.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 09:26 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
7600gs (jak tylko upewnie sie ze to przez karte gra sie tnie, a nie przez syf silnika, to wymienie).


Tomu ja zmieniłem grafę wczoraj ale skok był może o 2-3 klatki więc to raczej silnik.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 09:31 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
jest prawdopodobne natomiast że na r40 nie bedzie co robić a destro zajmie wszystko co jest do zajęcia - nie bedzie po co grać


nie ma co sie martwic, wyjdzie dodatek do wow'a to sporo elo zimow wroci do wow'a i liczba destro znacznie spadnie :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 10:17 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Przypominaja sie czasy wow, co chwila dawali jakies dni w ramach rekompensaty, czlowiek przyzwyczajony do takich akcji.


Nie w tym rzecz.

http://www.war-europe.com/

Widzisz jakies info? Nie.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 11:32 
Cytuj  
TO racja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 14:06 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
jest prawdopodobne natomiast że na r40 nie bedzie co robić a destro zajmie wszystko co jest do zajęcia - nie bedzie po co grać


hmm... a ja caly czas myslalem ze to wlasnie na tier4 zaczyna sie cala zabawa, Desh ty masz jakies koszmary chyba, poczekaj z miesiac jak zapelni sie tier4 i zaczna sie konkretne akcje.

Co do przewagi destro to tez podobnie mysle ze z dwa meisiace i zrobi sie balans, na Axe Bite Pass order jest w posiadaniu wszystkich keepow tier4 i nie zapowiada sie by oddali je nam szybko.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 14:21 
Cytuj  
embe napisał(a):
hmm... a ja caly czas myslalem ze to wlasnie na tier4 zaczyna sie cala zabawa, Desh ty masz jakies koszmary chyba,
mówiłeś identycznie tydzień po premierze AoC.
mam nadzieje, że tym razem masz racje i tak właśnie bedzie.

jak patrze na K8P gdzie Order nie może pójść do Guild Banku to matrwie się że się bede nudził. zobaczymy


_________________
psn

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 14:36 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Randone napisał(a):
Deshu, pograsz do 30 lvl i zaczniesz jechac po WARze :P
war może mi się tylko znudzić, bo nie mam mu nic do zarzucenia. gra jest zrobiona dobrze i praktycznie nie ma wiekszych bugów.
kolejna osoba próbuje zasugerować że AoC nie był takim failem jakim był ?

jest prawdopodobne natomiast że na r40 nie bedzie co robić a destro zajmie wszystko co jest do zajęcia - nie bedzie po co grać

Desh chcial powiedziec, ze destro zabije wszystkich NPC broniacych keepow :-) i nastapi Game Over bo nie bedzie Orderu ktory by bronil to co jest do zdobycia. Mam powazne watpliwosci co do zdolnosci profetycznych Embe, na codzien obserwuje niestety spadek graczy po stronie mojej frakcji i dziwi mnie te pustki w sumie na poczatku gry. Krainy sa spore a spotkanie questujacego gracza to niemalze cud. Bywa tak ze latajac po zonach pare godzin potykam sie jedynie o wlasny cien ni zywego ducha... Niestety mam wrazenie jakbym gral w gre w ktora poza mna rodzina i kilkoma znajomymi nikt nie gra. Pora chyba poszukac innego serwera bardziej zaludnionego...ale jesli rzeczywiscie na serwerach miesci sie 500 osob to zbyteczny jest komentarz.

Kabu napisał(a):
nie ma co sie martwic, wyjdzie dodatek do wow'a to sporo elo zimow wroci do wow'a i liczba destro znacznie spadnie

tak nastapi balans beda takie same pustki po stronie destro jak sa teraz po stronie orderu


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 14:52 
Cytuj  
Skad macie to info o 500 osob ? Cap jest w przedziale od 2,5k do 3k.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 14:53 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
embe napisał(a):
hmm... a ja caly czas myslalem ze to wlasnie na tier4 zaczyna sie cala zabawa, Desh ty masz jakies koszmary chyba,
mówiłeś identycznie tydzień po premierze AoC.
mam nadzieje, że tym razem masz racje i tak właśnie bedzie.

jak patrze na K8P gdzie Order nie może pójść do Guild Banku to matrwie się że się bede nudził. zobaczymy


Ja tu bardzo sugeruje sie gwarancjami Mendola, ktore dal ze bedzie super, wiec chyba bardzo wiarogodne to jest dla wszystki ? :)

Co do tego zdobywania stolicy itd to przeciez oczywiste ze bedzie to ostra przepychanka ale musi byc duzo ludzi w tier4, wtedy raczej zapomnij o tym ze order czy destro bedzie cos trzymac godzinami, obrona/atak bedzie miala sens bo wszyscy tam beda.

Limit graczy na serwerze napewno nie jest 500, ludzi jest wiecej niz na closed becie us gdzie bylo na stale info, a tam byl limit 2500 i czesto kolejki.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 14:56 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Skad macie to info o 500 osob ? Cap jest w przedziale od 2,5k do 3k.


1,500 na strone.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 15:00 
Cytuj  
Na K8P podobno 2k na stronę, co nie zmienia faktu, że to totalne nieporozumienie i bieda straszna;) jak dla mnie limity powinny być około 4k-5k

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 15:04 
Cytuj  
Spoko. Mozna ich spamowac feedbackowie ze limity powinny byc wieksze :P. 2k na strone byłoby elo.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 15:16 
Cytuj  
tak zwieksza wam limity po 5k na strone
fakt nie bedziecie mieli kolejek ale pozniej bedziecie plakac ze krainki przepelnione nie da sie grac itp
zwiekszanie capa imo nie wchodzi w gre
teraz gracze sa rozbici na 4 tiery ale za dwa miesiace wszyscy beda siedziec w jednym tierze

edit:
pamietacie start serwerow? ktory byl i tak rozbity na 3 fazy


Ostatnio edytowano 2 paź 2008, 15:19 przez Lufanga, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 15:18 
Cytuj  
Z tego co pamietam to limit graczy na serverach mial byc systematycznie zwiekszany. Mialo to chyba zabezpieczyc przed powstaniem kilku mocno przeludnionych servow i reszty pustych. Nie wiem czy juz jest osiagniety najwyzszy mozliwy cap.


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 20:01 
Cytuj  
Niech oni zajmą się czymś ważniejszym niż limitami graczy.
Scenaria są tak zlagowane, że się grać nie da.
Działanie skila 5 do 10 sekund po skończeniu animacji to jest żart.
To nawet nie jest Beta. To jest wczesna Alfa to, co oni prezentują.
Po prost grać się odechciewa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 20:13 
Cytuj  
Rank 26/RR21 no rzeczywiscie odechciewa sie :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 20:19 
Cytuj  
To chyba kwestia przepelnienia serwera na karak azgal nie stwierdzilem zadnych lagow w sc

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 21:00 
Cytuj  
Ty tam siedź cicho bo się wszyscy nagle zlecą i się przekonasz co to lag :)

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 21:25 
Cytuj  
Lagi na KArak Azgal sa.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 57  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.