mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 351 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 14:58 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Szczerze? To gra jest zajebista i wogole. Ale klient i serwery mnie zaczyanja wkurwiac. Nie dosc ze po jednym dniu spokoju wrocily kolejki na K8P bo nikt sie nie przeniosl to na scenario i jakimkolwiek RvR sa takie lagi ze grajac Witch Hunterem najczesciej ogladam "Target is too far Away" (koles zaraz przy mnie), teleportacje, kolesi biegnacych w miejscu, postacie meele bijace mnie z odleglosci 30 yardow, zycie skaczace z 50% na 70% a potem na 30% samo z siebie, itd, itp....

Dotego gra wyjebuje do windowsa losowo jak sie jej podoba. Aniamcja i synchronizacja klient-serwer nawet przy biciu jednego moba jest tragiczna. Poprostu zal na to patrzec jak to sie rusza i wogole.

Wogole od strony technicznej to zal jak skurw..... czuje sie jakbym gral w Alphe.

Nie da sie grac normalnie. Nie wiem czy to wina Mythica czy GOA, czy chuj wie czego ale jesli tego do konca darmowego miecha nie poprawia to szkoda bedzie Warhamera.

Wszystko mi siada w Warze, klimat, tematyka, RvR, PvE nawet tylko kurwa szkoda ze sie nie da grac. :-)


Za kilka miesiecy ustabilizuje sie zapewne, podobnie pamietam za dawnych dobrych czasow na BL-u w wow jak ludzie pchali sie na ten serwer mimo ze byl zalagowany i mial gigantyczne kolejki.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 55
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 17:09 
Cytuj  
DAro napisał(a):
Intel Core2Duo 8400
Asus P5Q Pro
2GB DDR2 800MHz
Chieftec 650W
ATI Radeon 4870 Catalys 8.9

Wywala mnie różnie po 10, 15,20 min dostaje artefakty na ekranie później paski i komp stoi.Wywala mnie tylko na Warhammer Online inne gry chodzą bardzo dobrze.Może ktoś ma jakiś pomysł bo nie da się grać.
Pozdrawiam :cry:


Nikt nic nie wie,nawet uzytkownicy Radeona 4870 :(


_________________
Jak chcesz rozśmieszyć Boga,to powiedz mu o swoich planach.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 13:28 
Cytuj  
Miał ktoś z was problem z patcherem? cholera dochodzi mi do manifest file i stoi na 0% jak zrobie cancel to sie wypieprza proces i juz dupa z opdaleniem ponownie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 13:32 
Cytuj  
embe napisał(a):
Za kilka miesiecy ustabilizuje sie zapewne, podobnie pamietam za dawnych dobrych czasow na BL-u w wow jak ludzie pchali sie na ten serwer mimo ze byl zalagowany i mial gigantyczne kolejki.
ta już nikt nie pamięta że Nihilum i Grimsoul korzystało z darmowego transferu z BL na Magtheridon bo na BL MC się zesetowało co wieczór poczas crasza serwera :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 13:47 
Cytuj  
Sidagel napisał(a):
Miał ktoś z was problem z patcherem? cholera dochodzi mi do manifest file i stoi na 0% jak zrobie cancel to sie wypieprza proces i juz dupa z opdaleniem ponownie.

Problem rozwiązany, zajebisty Kaspersky ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 14:05 
Cytuj  
DAro napisał(a):
DAro napisał(a):
Intel Core2Duo 8400
Asus P5Q Pro
2GB DDR2 800MHz
Chieftec 650W
ATI Radeon 4870 Catalys 8.9

Wywala mnie różnie po 10, 15,20 min dostaje artefakty na ekranie później paski i komp stoi.Wywala mnie tylko na Warhammer Online inne gry chodzą bardzo dobrze.Może ktoś ma jakiś pomysł bo nie da się grać.
Pozdrawiam :cry:


Nikt nic nie wie,nawet uzytkownicy Radeona 4870 :(

mam nvidie mialem inny problem niz Ty - freezy 10 sekundowe - black screen kursor sie wyswietlal pozniej grafika robila sie low res i wracala do normy
pomogly mi drivery Omegi
te freezy mialem we wszystkich zamknietych pomieszczeniach albo gdzie tekstury zamykaly mi pole widzenia (nawet namiot ;))
po zainstalowaniu Omegi problemy zniknely
czasami mam taki spajki freezy na milisekundy - ale to mi nie przeszkadza
no i raz na scenario mialem 5 sec freeza (ale to tylko raz od ponad 5 dni)

aha Omega ma tez wlasnie drivery do ATI wiec warto przetestowac - a chyba masz malo do stracenia skoro kraszuje Ci z taka czestotliwoscia

www.omegadrivers.net

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 14:08 
Cytuj  
Polecam drivery ATI Omegi...tylko najpierw proponuje dokladnie wywalic poprzednie. Moze nie zyskalem bardzo wiele na szybkosci dzialania, ale freezow prawie juz nie mam, do tego spoooooro rzadziej wywalaja sie tekstury.


_________________
------

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 14:29 
Cytuj  
Mazee napisał(a):
Polecam drivery ATI Omegi...tylko najpierw proponuje dokladnie wywalic poprzednie. Moze nie zyskalem bardzo wiele na szybkosci dzialania, ale freezow prawie juz nie mam, do tego spoooooro rzadziej wywalaja sie tekstury.

wiesz co ja np (przy tej nvidii) nainstalowalem na najnowsze drivery nvidii i tez smiga
ale moze jakbym pozbyl sie oryginalnych streownikow to smigalo by jeszcze lepiej

*

Posty: 86
Dołączył(a): 1.08.2008
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 09:45 
Cytuj  
Wam tez jak chcecie sie zalogowac do gry to cofa wam teraz do wyboru postaci?

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 11:06 
Cytuj  
Ta duzo osób tak mam conajmiej pare serverow jest dotknietych.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 11:09 
Cytuj  
Już naprawili.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 14:21 
Cytuj  
Naprawili, ale teraz nie mozna skilli uzywac LOL tylko autoattack pozostal :(


Posty: 28
Dołączył(a): 19.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 15:10 
Cytuj  
za kazdym razem jak sie loguje do gry ustawiania mam na full, pomimo ze wczesniej gralem na blanaced, wie ktos czego to moze byc wina ? karta 8600gt stery 178.13

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 18:30 
Cytuj  
Cr45h napisał(a):
za kazdym razem jak sie loguje do gry ustawiania mam na full, pomimo ze wczesniej gralem na blanaced, wie ktos czego to moze byc wina ? karta 8600gt stery 178.13

Masz na full, ale tak naprawde sa ustawione na minimum :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 20:24 
Cytuj  
Dla osob z mini-spikami: sprawdzcie jaki macie plik swapa ustawiony w Windozie. Mialem podobny problem, w Windzie swapa mialem ustawionego na min. 2GB, max. 4GB, przy zalecanym 3GB. Po zmianie na min. 3GB te mini spiki prawie zniknely, a na pewno pojawiaja sie o wieeeeeeele rzadziej.


Posty: 28
Dołączył(a): 19.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 01:49 
Cytuj  
iniside nie rozumie :-? gram na ustawieniach balanced, wylaczone cienie. po ponownym zalaczeniu gry, ustawienia pokazuja te na ktorych gralem wczesniej, jednak mam np. zalaczone cienie, zasieg widzenia na maska, itp. czyli poprostu zalacza sie wszytk jakbym gral na high. i musze powiedziec ze mnie to nieco irytuje, gdy za kazdym razem musze zmieniac ustawienia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 07:06 
Cytuj  
Cr45h napisał(a):
iniside nie rozumie :-? gram na ustawieniach balanced, wylaczone cienie. po ponownym zalaczeniu gry, ustawienia pokazuja te na ktorych gralem wczesniej, jednak mam np. zalaczone cienie, zasieg widzenia na maska, itp. czyli poprostu zalacza sie wszytk jakbym gral na high. i musze powiedziec ze mnie to nieco irytuje, gdy za kazdym razem musze zmieniac ustawienia.
Masz ustawione na high. ale fizycznie wszystko jest na low [;. Musisz recznie zminic na low ok > apply i potem znoowu high ok > apply.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 08:22 
Cytuj  
dokładnie mam tak w lapsie mam na low bo ustawiłem na low, a pokazuje, że mam high, ale to nie jest ważne, bo mam low bo sobie ustawiłem - wiem straszne zdanie
ogólnie cokolwiek ustawisz pokazuje high wiec sie tam nie gap :P
inside mówi prawde :wink:


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 09:12 
Cytuj  
zalogowałem się właśnie na war-europe, wchodze w my profile i co widzę? Enter a Key - do wbicia, My Licenses - nic. :wtf: też tak macie = nie można jeszcze ustawiać subscription,czy coś mam zjebane? :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 10:01 
Cytuj  
poprostu zalacza sie wszytk jakbym gral na high. i musze powiedziec ze mnie to nieco irytuje, gdy za kazdym razem musze zmieniac ustawienia.

Zostalo to hotfixniete w US, wiec w Europie tez pewnie niedlugo hotfix sie pojawi... Na razie pozostaje reczna zmiana ustawien. Wybierasz np. high performance i potem recznie ustawiasz swoje ustawienia (w ekranie logowania postaci), ew. da sie chyba przez przelaczenie predefiniowanych konfiguracji tego samego osiagnac.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 351 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.