mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 31  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 21:14 
Cytuj  
A tak sobie od siebie napisze (pewnie zbiore/zabiore takze odczucia innych...coz, mielismy takie same).
Aha, od razu zaznacze ze moge byc/stac sie fanbojem WoWa (w ktorego nigdy nie gralem), WARa, FFIX, Eve, DFO (tak, wiem ze go jeszcze nie ma)...Naprawde moge byc.
A wiec o WAR:
Rewelacyjne mozliwosci...brakuje szlifow (no dobra, w paru miejscach przebudowy).
Grafika - ujdzie...sa lepsze, sa gorsze...szkoda ze silnik nie-ten-teges...i tutaj przeogromny minus dla tej gry, sadze ze jakby to bylo poprawione/na poziomie bez przyciec, to ludzie duzo pozytywniej by podchodzili do WARa.
Muzyka - szkoda...brakuje naprawde oprawy muzyczno dzwiekowej...
Grywalnosc - ja mam naprawde niezla zabawe, ALE ... zabawe psuja najczesciej ludzie nieumiejacy grac swoimi postaciami. Moze jestem zbyt wymagajacy ale po prostu od niektorych z zasady wymagam dzialan nalezacych do ich klasy (leczenie, dps etc).
Do tego na minus nalezy zaliczyc scenario - mimo ze przyjemnie mi sie to jednak powtarzalnosc tego samego (niestety jak napisalo juz kilka osob gra sie tylko w wybrane) przynosi nude.
RvR - jest, prawde jest..."prowokacja" w postaci zdobycia zamku/nawet proba prowadzi (na serwerze gdzie gram) do przyjemnych akcji - takich jakich oczekiwalem od WARa zaczynajac w niego grac. Przyznam szczerze ze chcialbym aby bylo ich wiecej i na nich opieralo sie 80% gry.
Rewelacyjny pomysl z PQ (ale imho niedorobiony) - szkoda ze potem ich powtarzalnosc zabija przyjemnosc ... co za roznica czy zabijemy 10 czy 100 mobow...nawet jak wygladaja i nazywaja sie inaczej.
Cos pewnie pominalem bo za duzo napisalem...
Juz teraz krotko, co wg. mnie brakuje/mozna/powinno sie zmienic:
1. PQ, questy z lepszymi nagrodami w strefach RvR i to blizej strony przeciwnika.
2. Wieksze RvR-lakes gdzie doswiadczenie i renown przybywaja szybciej niz w scenariuszach.
3. Nagradzanie graczy solujacych w scenario/PQ zdecydowanie zmniejszone w stosunku do tych w grupach.
4. Lepsze Renown Rewards - powinnych byc lepsze od tych do uzyskania z PvE, badz przynajmniej adekwatne.
...
no i silnik - niech poprawia teleportowanie i out of range ... i jak dla mnie bedzie rewelacyjnie bedzie trzech zdan.
No to sie wypisalem.


_________________
------

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 21:15 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
t3 duzo pve z instancjami...
idz pograc w wow jednak ok?


dlaczego ma isc pograc w wow? pve to bardzo wazny aspekt gry a niestety w wh nie jest on najlepiej dopracowany (choc mam dopiero 22lvl), pvp jest wazne ale to nie wszystko i ciezko grze wybronic sie tylko tym-jesli uwazasz inaczej zastanow sie czemu wow jest lepszy od gw choc to w gw jest ciekawszy system pvp. mythic powinien dopracowac pve (wogole to nie wiem o co biega z championami w roznych mijscach map(nie zwiazani z pq) ani to od q ani zabicie ich nic sensownego nie daje;/)

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 21:16 
Cytuj  
Jelcyn napisał(a):
Masz coś do Praag? =x

Moim zdaniem jakby t2 i t3 były coś w tym stylu z tym całym pve co tam jest z tą różnicą że dane tereny by przejmowały strony;) to byłoby zajebiście;:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 21:25 
Cytuj  
dlatego, ze, gdyz, poniewaz bylo wiadomo od poczatku na co bedzie kladziony nacisk w war'ze? i nie bylo to pve?
chcesz pve idz grac w wow'a, lotro, ddo.
w war'ze jest na przyzwoitym poziomie ale jak rozumiem ludzie zjebani przez wow'a oczekuja od mythica zrobienia instancji pve na poziomie produkcji blizzarda + dobrego rvr.
tak to tylko w erze.
no jak nie wiesz o co chodzi z championami to idz poczytac to sie dowiesz.


mazee silnik jest niezle zrobiony. przy walkach 100+ w open rvr gra chodzi naprawde dobrze.

w wowie/lotro/ddo wiekszosc questow mozna robic solo.
w wiekszosci gier mozesz duza czesc contentu zrobic solo. argument z dupy wiec.
od ciebie zalezy czy chcesz dostac 10% expa mniej, zrobic questa 4 razy szybciej i miec fun ze znajomymi czy solowac.

i kabu pve to dla CIEBIE wazny element gry. ale sa ludzie, dla ktorych pve jest malym dodatkiem, niekoniecznie niezbednym.

gw to pvp nie rvr. zreszta jesli w ten sposob porownujesz gry to nie bardzo jest o czym z toba dyskutowac.


Ostatnio edytowano 6 paź 2008, 21:27 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 21:26 
Cytuj  
@up

Mendol... no proszę Cię... WAR i przyzwoity poziom PvE?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 21:28 
Cytuj  
no dla mnie przyzwoity. fajne questy, ladne lokacje, dobre story.
nie wiem czego mam w sumie wymagac od pve bo expertem od tego nie jestem i nie zamierzam byc. nie sprawia mi przykrosci robienie pve questow.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 21:28 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
t3 duzo pve z instancjami...
idz pograc w wow jednak ok?


Teraz zauważam w grze 2 rozwiązania:

- ludzie trzaskają questy i zaczynają ich nudzić bo są cały czas takie same;P, ratują się PQ, by się nie zanudzić, szczególnie, że mobki nie są trudne, robiąc też RvR i SC bo fajnie nie robić w kółko tego samego, potem następuje albo przejscie do pkt2 albo gra przestaje im się podobać.

- Ludzie stają w warcamp napierprzają SC, aż ich nie wpuszcza i zmieniają warcamp

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 21:28 
Cytuj  
ok.
to nie graj.

a tak serio to kazdy znajdzie cos co mu nie pasuje.
w kazdej grze.
i zawsze mozna sie czegos doczepic.
mi war odpowiada bo gralem w daoca, bo gram w ok gildii, ktora robi rvr eventy, bo gram ze znajomymi, bo podobaja mi sie scenariusze, bo nie musze robic PVE.
jak do tej pory nie mialem takiej mozliwosci w zadnej innej grze. dlatego nie czepiam sie tego co dostalem.
w wowie dostalem super fajne zajebiste pve.
no git. porzygac sie mozna od bicia tych mobow i farmowania epixow.

eot


Ostatnio edytowano 6 paź 2008, 21:33 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 21:31 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
dlatego, ze, gdyz, poniewaz bylo wiadomo od poczatku na co bedzie kladziony nacisk w war'ze? i nie bylo to pve?
chcesz pve idz grac w wow'a, lotro, ddo.
w war'ze jest na przyzwoitym poziomie ale jak rozumiem ludzie zjebani przez wow'a oczekuja od mythica zrobienia instancji pve na poziomie produkcji blizzarda + dobrego rvr.
tak to tylko w erze.
no jak nie wiesz o co chodzi z championami to idz poczytac to sie dowiesz.


mazee silnik jest niezle zrobiony. przy walkach 100+ w open rvr gra chodzi naprawde dobrze.

w wowie/lotro/ddo wiekszosc questow mozna robic solo.
w wiekszosci gier mozesz duza czesc contentu zrobic solo. argument z dupy wiec.
od ciebie zalezy czy chcesz dostac 10% expa mniej, zrobic questa 4 razy szybciej i miec fun ze znajomymi czy solowac.

i kabu pve to dla CIEBIE wazny element gry. ale sa ludzie, dla ktorych pve jest malym dodatkiem, niekoniecznie niezbednym.

gw to pvp nie rvr. zreszta jesli w ten sposob porownujesz gry to nie bardzo jest o czym z toba dyskutowac.

Ja się właśnie na to RvR nastawiałem:) ale sam zobacz jaki % mapy to teren RvR? Jak już zrobili badziewne PvE to niech ten teren RvR będzie duży i niech coś tam się dzieje, bo jak dla mnie farmienie SC to nie RvR, a jakoś ten 40 trzeba zrobić.


Ostatnio edytowano 6 paź 2008, 21:35 przez Sidagel, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 21:34 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no kurwa. jak czytam ze war nie wymaga gry zespolowej to nie wiem czy plakac czy smiac sie z debilizmu postujacego.
grales w ogole w grupie sidagel? jakiejkolwiek?
to proponuje zebys sprobowal.
inaczej daruj sobie jakiekolwiek wypowiedzi na temat war'a.

t3 duzo pve z instancjami...
idz pograc w wow jednak ok?


Hehe - nie zesraj sie Mendol ;) Jak ten niedobry Sidagel smial miec zdanie odmienne, od jedynie slusznego na tym forum - Twojego. Jak on moze pisac na temat PVE w WAR, skoro Ty uwazasz je za zbedne. Czy w grze opartej na PVP nie moze byc sensownego PVE? W ktorym miejscu te 2 tryby wykluczaja sie wzajemnie w jednej produkcji? Gowniane PVE w grze, w ktorej wystepuje ten tryb nawet w szczatkowej formie jest minusem, czy Ci sie to podoba, czy nie ;) Ogarnij sie troche i przestan szczekac na wszystkich, ktorym nie podoba sie Twoja ukochana ;)

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 21:36 
Cytuj  
Mendol - akurat jesli chodzi o udzwigniecie duzej ilosc ludzi to calkiem sie sprawdza. Fakt, moze 100vs.100 nie bralem udzialu ale mniejsze ilosc i dzialalo sprawnie/nie wywalalo zone/serwera.
Jednak sprawy "teleportacji" mobow/playerow, czy "target out of range" mimo ze napewno jest sa mocno wkurzajace...
Zaznacze jednak ze mimo to podoba mi sie walka w WAR...chociaz jesli chodzi o scenario w tier3 to chetnie zagralbym w cos innego niz TA...a takze wiecej czasu spedzal w RvR zonach jesli bylby tam wiekszy ruch...
Co do PvE - zawsze twierdzilem ze latwiej dodac PvE content (wiec Ci co sie go domagaja to moga miec - choc wole zeby usprawniali RvR) niz dorzucic sprawna walke walke grupy vs. grupy.


_________________
------

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 21:37 
Cytuj  
imo scenario z WARa to idealny temat do sieciowego FPS. Az sie dziwie ze jeszcze zaden developer na to nie wpadl..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 21:40 
Cytuj  
teren rvr jest wystarczajacy do tego zeby przyzwyczaic nowych graczy do contentu.
w t1 jest safe zona dla noobsow jak ty i kaby zeby mogli sie nacieszyc pve.
im dalej tym mniejsze zony pve.
mimo to mythic nadal daje ludziom wybor - pve czy pvp.
i za to nalezy ich chociazby docenic. nie ida w jedna strone ale chca dac kazdemu cos do roboty.
sorry ale zony rvr sa naprawde wystarczajace.

mazee wczoraj naprawde bylo w uj ludzi w t3 i dawalo rade. z wyjatkiem inside keep (mam nadzieje ze to fixna)
target out of range juz jest coraz rzadziej.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 21:41 
Cytuj  
Mazee napisał(a):
Co do PvE - zawsze twierdzilem ze latwiej dodac PvE content (wiec Ci co sie go domagaja to moga miec - choc wole zeby usprawniali RvR) niz dorzucic sprawna walke walke grupy vs. grupy.

Ja bym wolał by powiększyli dużo bardziej teren RvR w zonach i dali możliwość przejmowania takich campów niż naprawiali teraz PvE.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 21:45 
Cytuj  
co chcesz od pve w War srsly.. instancje sa? , sa , questy sa? sa , quest huby sa nawet lepiej pomyslanie niz w WoW gdzie czasem trzeba bylo grindowac mobasy dla tak zwanych level gap gdzie questy byly za trudne i dawaly za duzy penalty nawet jak sie zrobilo

W war granica jest bardziej plynna , grind jest mozliwy i zblizowny efektywnoscia w WoW , mozna sie bawic jak chcesz pve i ten element jest dobrze zrobiony , opakowany w logiczna historie odpowiednia do danej pary rasowej .

ja sie tam dobrze bawie tym content , lubie robic unlocki , robic nowe titles , achievements , fun dla mnie w czystej postaci

co do grupy , grupy sa wymagane dla fazy od 2 w gore w PQ , zazwyczaj
, nie zawsze . Moge solowac championy , ale trwa to sporo czasu i w wiekszosci przypadkow nie zrobie tego z mobami na moim poziomie sam w oknie czasowym na faze . PQ sie roznia rozpietoscia , jak naprzyklad neborhest , gdzie do ubcia koncowego lorda trzeba uzyc mozgu , ale to nie jedyny przyklad czasem zwykly Hero w high pass moze sprawic problem 2 fg , bo spawnuje addy i ma sick hp pool . Dlatego group content jest , istnieje i ma sie dobrze . Influence zdobywany ta droga jest mniej efektywny ale exp jest lepszy zwlaszca ze niektore pg w przejsciach daja 3000-6000 exp , ilosc porownywalna za srednio udane scenario .

no i zawsze na wysokim levelu warto sobie unlocki porobic na niskich tier
backtracking ktory w WoW raczej nie istnial


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 21:46 
Cytuj  
Sidagel - chcesz mieć dużo terenu rvr? było zacząć grać na serwerze open rvr - tam cały teren jest rvr :]
gram i nie narzekam :]


_________________
Suffer not the witch to live!!!

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 21:51 
Cytuj  
questy są, tylko szybko się nudzą nie wiem czemu, w wowie jakoś mnie nie nudziły tak. instancje są, tylko nie każdy się na nie natknie bo są zazwyczaj ukryte;) mobki latwo się zabija i nie stanowia zadnego wyzwania 2-3 razy 1 klawisz i niezyje. jak zabierze 4-5 wiecej hp stoisz pare sekund max hp i lejesz dalej. za latwe troszke i nudne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 21:59 
Cytuj  
mnie sie nie nudza :) , co nowy tier to nowa historia i nowe problemy , znudzi mnie lokacja to mam jeszcze 2 inne w innych parach , warto obadac chociazby rewards za chapterki . Questy w WoW moze i overall sa nieco lepsze jakosciowo ale pve jest mniej sprawiedliwe , w pq wynosisz chociaz szczypte influence oraz exp jak nie wyrwiesz loot , w WoW mozesz przejsc caly dungeon i nie dostac nic


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 22:00 
Cytuj  
alda zostaw go ;-)
mobki sa malo wymagajace wiec nie jest zadowolony ;-p

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 22:01 
Cytuj  
Ja zacząłem zwiedzać krainki chaosu jakoś wydają mi się lepiej zrobione niż elfów.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 31  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.