mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 00:27 
Cytuj  
Lubie ta gre :smile:.

Psyche troche mnie smieszy jak sie wypowiadasz na temat idiotow a piszesz np: (...)

W zdaniu nalezy zachowac jednolity uklad, albo stosujemy przy pierwszym czasowniku zdania zlozonego czas dokonany "smieszysz", albo przy drugim niedokonany "wypowiada (sie)". Na przyklad "Psyche troche mnie smieszysz, jak sie wypowiadasz na temat idiotow, a piszesz np.: (...)". Prosze zwrocic uwage na 2 bledy interpunkcyjne, ktore rowniez wdarly sie do oryginalu wypowiedzi.

(...)kulurka ( chyba miales na mysli kulturke ); wież ( od wiary l.p os.2 powinno być wierz ); drógie (drugie?); pżeżyć (przeżyć). (...)

Stosowanie skrotow w jezyku polskim moze wzbudzac wiele kontrowersji, dlatego lepiej unikac tej formy pisemnej wypowiedzi. O ile skrot "l." funkcjonuje jako skrot od slowa "liczba", to "l.p" jest zapisem blednym. Szczegolnie, iz po literze "p" nie zastosowano znaku interpunkcyjnego ".". Rowniez skrot "os." nie figuruje w slowniku ortograficznym - nieuwazny czytelnik moglby pomyslec, iz w zdaniu autorowi chodzi tutaj o roj os.

"(...)Radze w amoku czytac pare razy swoje teksty.(...)"

Zdanie jest niejasne. Czytelnik moze pomyslec, iz podmiot jest aktualnie w amoku i radzi odbiorcy, czytac pare razy, owczesniej napisane, teksty. Najprawdopodobniej chodzilo o parokrotne czytanie swoich tekstow, pisanych w stanie amoku.

"(...)Literowek juz nie pisalem bo to sie kazdemu moze przytrafic :smile:

Ja rowniez pominalem wszystkie literowki, stosujac sie do powyzszej zasady. Zostawiam tekst wraz z komentarzami, w celu kontynuacji moich przemyslen. Serdecznie pozdrawiam, Coval.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Coval dnia 2002-06-19 01:39 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 03:24 
Cytuj  
co do twoich dobrych zasad to czy widziales mnie kiedys na euro? :{
zrozum ze nie rozchodzi sie o to gdzie grasz i co robisz rozchodzi sie o to ze jestes idiota
zadaje sobie wystarczajaco duzo trudu zeby przebrnac przez ostatnie posty twoje i twoich kolegow z free shardow na uo ogolne
soa cl czy inny emulatorek to zadna roznica - te same dzieciaki ta sama mentalnosc
jesli chodzi o graczy z emulatorkow to nie podoba mi sie jakies 99.9% gdyby nie te podpisy po lewej stronie pomyslalbym ze te wszystkie dzialy flames soa pogawedki cl i reszte spammuje jedna i ta sama osoba silaca sie na jakies pseudo smieszne komentarze w stylu Ale jaka to dla ciebie, wielkiego gracza OSI roznica.

**

Posty: 326
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 06:41 
Cytuj  
konrador - nie udowodnisz idiocie, ze jest idiota :<


_________________
Ikspil

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 08:14 
Cytuj  
Eeee... gosc chcial delikatnie a wy go z banki :grin:

P.S. Coval grats :smile:

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 14:20 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-19 07:41, Ikspil napisał:
konrador - nie udowodnisz idiocie, ze jest idiota :<


Prosze, prosze kto to mowi...

Co do ciebie Konrador, to jesli twierdzisz, ze jestem idiota, to udowodnij to prosze... Przedstaw choc jeden moj topic, jeden post na poparcie swojej tezy. Uwazasz, ze kazdy grajacy na free to dzieciak... zal mi ciebie.
Wbij sobie do swojego pustego lebka, ze SoA i CL to nie jest to samo, wypowiadasz sie na temat tych shardow, a czy poswieciles chociaz pare dni na zapoznanie sie z nimi? Watpie... Krytykujac je, dajesz wlasnie dowody na swoje lamerstwo i radze ci sie powaznie zastanowic nad tym kto tu jest "idiota" Inna sprawa jest oczywiscie to, ze skonczeni kretyni sa zarowno na CL jak i na SoA(nad czym strasznie ubolewam, ale nic na to poradzic nie moge), ale zapewne i na OSI znajdzie sie paru takich(vide ty)... :sad:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 326
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 14:35 
Cytuj  
Moze jakbys powiedzial cos madrego, to by mi sie chcialo polemizowac. Ale wpisze te kilka slow ku uciesze twego ciala i duszy :<
Nie zauwazyles, ze kilka osob juz przytoczylo pare przykladow, ktore udowadniaja, ze jestes idiota?
To wystarczy powiedziec: JESTES IDIOTA. Idiota nie zrozumie ze jest glupi, wiec jakiekolwiek argumenty sa nie na miejscu :|
CL i SoA niczym sie nie roznia. Jedno i drugie to EMULATOR.


_________________
Ikspil

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 14:54 
Cytuj  
ja nie musze tutaj niczego dowodzic potwierdzasz to co ja mowie za kazdym razem gdy piszesz nowego posta :(
co do mojej opinii o graczach z emulatorkow to nie ma sie czemu dziwic wystarczy wejsc na wasze fora i przeczytac pare pierwszych postow
na emulatorki stracilem/trace wystarczajaco duzo czasu i tak... moja wiedza o nich jest wystarczajaca zebym mogl pisac co pisze
naprawde gdy ktos z emulatorkow mowi mi abym najpierw zapoznal sie z tematem a potem krytykowal z trudem powstrzymuje sie od smiechu bo od razu przypominaja mi sie te posty o nieklimatycznym osi banalnie prostym skill gainie i ogolnie emulatorach w kazdym stopniu przewyzszajacych te legalne zlagowane smieszne serwerki za ktore na dodatek trzeba placic - skandal!!
moglbys juz przestac drazyc i wrocic do siebie bo co bedzie jak sie spreze wyszukam te twoje posty i udowodnie ci ze jednak jestes idiota? wtedy to ci dopiero bedzie smutno :< bye

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 14:54 
Cytuj  
Ale mu mad gank zrobiliscie :[


_________________
The Legendary.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 15:08 
Cytuj  
Ikspil, przede wszystkim to chcialbym ci podziekowac, ze marnujesz swoj cenny czas na mnie. Doprawdy jestem wzruszony. Twoja teoria zaprawde jest fascynujaca? Mam tylko nadzieje, ze nie wszyscy gracze OSI sa tak elokwentni jak ty, bo jesli tak, to wspolczuje...
Co do kwestii roznic miedzy CL i SoA, to moze faktycznie pominmy ja, bo jak to Ikspil slusznie zauwazyl idiotom nie da sie niczego wytlumaczyc.

Konrador, czytajac twoje wypociny, szczerze watpie, czy spedziles chociaz dzien na jakims free shardzie, ale skoro ty tak twierdzisz, to...
Co do twoich "grozb", ze sie sprezysz i wyszukasz moje posty, to zapraszam, szukaj. Bedziesz mial z tego tylko pozytek i moze wreszcie czegos sie nauczysz... :mad:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 15:20 
Cytuj  
Az resist mu sie zwiekszyl :<


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 15:28 
Cytuj  
atakowalem newb hatchetem ;[

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2002, 20:13 
Cytuj  
Ja was nie rozumiem - ze wam sie chce po raz kolejny ? Cofnijcie sie kilka psotow wstecz i zobaczcie o co tak naprwde chodzi ?
Duzo szumu - itd .. a temat tego nie wart :/
Slowo do Psyche :
Grajca na free nie zrozumiesz hmm OSI i UO w wydaniu OSI - to jest hmm komercyjny shard - to znaczy ze GM biara kase za to ze sa do dyspozycji a ponadto zawsze mozesz probowac odwolac sie od decyzji jakiegos GM badz zlozyc skarge - byc moze nic ci to nie da ale mozesz. Powiem szczeze ze przez caly okres grania na OSI ani razu nie zaistaniala potrzeba wezwania GM bo mi zniklo cos ze skrzynki badz moja postac stala sie lysa itd ... i powiem wiecej ani razu moje oczy nie widzialy GM :razz:
Servery pracuja bardzo stabilnie - raz dziennie jest down o okreslonej godzinie i za kilka min juz mozna grac znow. Sa lagi ale sa one hmm mniejsze w moim przypadku niz te ktorych doswiadczylem na CL czy na SC old NOX. Zreszta po co ja to pisze - no nic.
A odpowiedz ze ciebie to nie dotyczy nawiazywala do faktu ze grasz na free i ze nie dotyczy free a tylko OSI to tyle :/

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 19:24 
Cytuj  
Scorpio, wiem jakie sa roznice miedzy tzw. "emulatorami" a OSI. Wiem tez, ze to drogie jest bez porownania stabilniejsze i wygodniejsze dla graczy... Wkurza mnie jedynie to, ze ci kretyni traktuja kazdego gracza z free jak smiecia. :mad:
Cytuj:
A odpowiedz ze ciebie to nie dotyczy nawiazywala do faktu ze grasz na free i ze nie dotyczy free a tylko OSI to tyle :/

heh... zdazylem juz wpasc na to, ale dziekuje...
_________________
"Ten naród się podniesie, zwycięży i zginie,
miecze na wrogach połamie
A potem wroga myślą zabije"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Psyche dnia 2002-06-23 20:25 ]</font>

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 19:32 
Cytuj  
Ja tez jak można wtrące słówko :smile:

To niema sensu , ja juz sie przekonałem że UO ogólne to inne forum niewpuszczają tutaj ludzi z free shardów i ich gnoją :sad:

Żeby sie tu wypowiadać trzeba grać na OSI bo inaczej wezmą cie za lamę która niewie co mówi i nie wpuszczą cie do swojej "małej enklawki" :razz:

Już zmykam bo mnie znowu zgnoją :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 19:53 
Cytuj  
No nie wiem, mi nie bardzo pasuje, jak mnie wyzywa od "idiotow" jakis kretyn, ktory sam ma niewielkie pojecie o tym co mowi...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 20:16 
Cytuj  
Forum UO ogolne dotyczy shardow OSI. Kazdy emulatorek na swoje oddzielne boardy. Jesli brakuje Wam czegos takiego jak Emulatorki ogolne, to radze wyslac PM do Admina/Fergeroda.

Na forum Flames mozecie sie obrzucac blotem bez ogrodek, tutaj nalezy zachowac przynajmniej minimum szacunku. Posty typu:

"No nie wiem, mi nie bardzo pasuje, jak mnie wyzywa od "idiotow" jakis kretyn, ktory sam ma niewielkie pojecie o tym co mowi... "

swietnie nadaja sie na Flames. Jednak tutaj nie maja miejsca.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 21:17 
Cytuj  
Coval masz rację , ale czytając wasze posty to ludzie z ogólnego często walą gorsze posty , atakujecie biednego psyche jak stado wilków :sad:

Wyzywanie od debili i idiotów jakoś nie jest okazywaniem szacunku , i to ludzie z ogólnego zaczynają , akurat ty tak nie robisz i dobrze :smile:

Ja miałem przykład tego szacunku , jak sie zapytałem w poscie poco są kwiatki , zaczeliście mnie gnoić i chyba Troll dopiero napisał do czego są :smile:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!


Posty: 20
Dołączył(a): 22.06.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 21:33 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-23 20:53, Psyche napisał:
No nie wiem, mi nie bardzo pasuje, jak mnie wyzywa od "idiotow" jakis kretyn, ktory sam ma niewielkie pojecie o tym co mowi...



No wiesz, nie lubisz jak Ciebie wyzywaja od idiotow... ale sam to mozesz?

"No widzicie, wy na Ogolnych tez macie idiotow... "
To post z Makra w UOA :/

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 21:36 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-19 15:35, Ikspil napisał:
CL i SoA niczym sie nie roznia. Jedno i drugie to EMULATOR.



Wiesz koles idz sie leczyc widac ze nigdy nie garales na zadnym z nich te szardy sa calkiem inne, nie zmienia tego fakt ze chodza na tym samym emu.

Wiesz ja bym tam nie chcial grac na tym waszym OSI, ponoc komercia jest najgorsza to tak jak bys sluchal britney ona jest komercyjna.


Cowal skoro to jest dzial o OSI to czemu pisze UOogolne(czyli obejmujace calosc UO, to tak jak by free shrdy to nie UO)napiszcie tylko dal OSI i juz.

A na freeshardzie to byscie sobie nawet jednego dnia nie poradzili bo tam zeby cos osiagnoc trzeba naprawde umiec myslec, a nie miec wszystko na tacy podane, a nie robic postacie do zarabiania kasy no paranoja!!


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 21:41 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-23 21:16, Coval napisał:
Forum UO ogolne dotyczy shardow OSI.


I tu sie mylisz. To nie jest UO OSI Ogolne tylko UO Ogolne i niewidze przeszkod, aby gracze z free(z malymi wyjatkami) tu zagladli i sie wypowiadali. A jesli chodzi o zachowanie sie na Ogolnych, to oczywiscie masz racje, ale przypomnie ci ze to wy zaczeliscie, olewajac mnie i dajac do zrozumienia ze jestem z tych gorszych graczy, nie odpowiadajac mi na pytanie... :sad:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.