mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 11:46 
Cytuj  
Jesli sa do zdobycia dwa keepy i cztery objekty to za calosc jest gigantyczna ilosc renown, jesli do tego dojdzie obrona keepa to mozna siedziec caly dzien na tym i miec jednoczesnie zabawe jak i duzo renown.
Jednak do tego potrzeba mase ludzi w danym tier, dlatego tier2 jest takie fajne bo tam latwo i szybko sie wchodzi, tier3 smierdzi bo kazdy chce szybko dobic do tier4.
Tier4 to dopiero za jakis miesiac, wtedy tak jak pisalem juz raz zapewne zapomnimy o scenario bo wiecej zabawy i nagrod mamy z rvr.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 116
Dołączył(a): 24.09.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 12:05 
Cytuj  
Max lvl to 40 xD ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 12:06 
Cytuj  
mariobros napisał(a):
Max lvl to 40 xD ?


Rank 40, ale renown leveli jest 80 :)


_________________



*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 13:49 
Cytuj  
embe napisał(a):
Jesli sa do zdobycia dwa keepy i cztery objekty to za calosc jest gigantyczna ilosc renown, jesli do tego dojdzie obrona keepa to mozna siedziec caly dzien na tym i miec jednoczesnie zabawe jak i duzo renown.
Jednak do tego potrzeba mase ludzi w danym tier, dlatego tier2 jest takie fajne bo tam latwo i szybko sie wchodzi, tier3 smierdzi bo kazdy chce szybko dobic do tier4.
Tier4 to dopiero za jakis miesiac, wtedy tak jak pisalem juz raz zapewne zapomnimy o scenario bo wiecej zabawy i nagrod mamy z rvr.


No wlasnie to wcale nie jest gigantyczna ilosc renown - na scenario t4 masz ... tyle samo tyle ze w 30 min ( a nie 2-3h ktore potrzeba na keepy + BO). Mam nadzieje, ze to zmienia, oczywiscie nie wliczylem rp za ludzi ktorzy bronia. Choc jak ktos broni... to juz w ogole sie nie oplaca:)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 13:50 
Cytuj  
Jak znajdziesz takiego, to daj mi znac, osobiscie go wyjebie.
A do tego czasu zluzuj. Bo generalizowac latwo, tyle ze to stawia Ciebie nie nas w kiepskim swietle.


Nie chce sobie dupy zawracac. Lubie po prostu stac z boku i smiac sie z takich random zbieranin, w ktorych nikt nie wie o co tak naprawde chodzi. Jeden exploiterek/poltardzik wystawia zle swiadectwo i stawia w kiepskim swietle cala grupe - zapewne jest ci to ciezko pojac i dlatego wlasnie stanowicie tylko zbieranine. Czyscic musicie sobie sami, przykro mi.

Co do exploitow, to jest bardzo cienka linia pomiedzy nimi a sprytnym wykorzystaniem mechaniki gry, ktorej ty nie zauwazasz, bo wyraznie szukasz exploitow tam, gdzie ich nie ma. Gdyby Mythic nie chcial, zeby ktos wychodzil z grupy w scenariuszach, to zapewne nie byloby mozliwosci wychodzenia z grup w scenariuszach - proste. Idac twoim tokiem rozumowania mozna by sie doszukac exploiterow wsrod graczy, ktorych zaklecia robia wiekszy damage niz powinny robic (w zalozeniu Mythic) dzieki (nie)odpowiedniej specjalizacji itd. Takze zluzuj.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 14:27 
Cytuj  
Kon jezeli chcesz, to mozemy sie przepychac w nieskonczonosc, tylko nie wjezdzaj przy argumenracji na te drogi, gdzie ekspertem jest Huri ;)

Gdybys uwazniej przeczytal, to bys zapewne dostrzegl, ze wychodzenie z grupy sformulowane bylo w formie pytania. Mialo sprowokowac do rozmowy. Poza tym jasno dalem do zrozumienia, ze widze ta cienka linie, w kolejnym poscie. Bo wychodzenie z grupy pewnie bylo w zamierzeniu Mythica, nie wiem natomiast czy nie umknelo im to wszystko w aspekcie mechaniki nabijania doswiadczenia i renown. Na dzis, wyglada to srednio. Na t2 wiedzacy co robi healer moze wyciagnac z przegranego do 100 scenerio i 1000 renown.
Moj max za wygrana w T2 byl 2500 renown. Reszta ludzi nie wyszla powyzej 900. Po tym przestalem, bo to nie ma sensu.
Postanowiles jednak to pominac, z powodow znanych tylko sobie. Nie omieszkales takze zasugerowac, ze mam problemy z rozumieniem pojec podstawowych.

Co do gildi: sprzatamy i staramy sie pilnowac. Wychodzi to w WAR mysle calkiem niezle. Tepimy przejawy chamstwa, braku kultury, ninja loot na wlasnym podworku. Staramy sie tez trzymac policy odnosnie nickow. Nie mowie ze jest idealnie, ale tragedii nie ma.
AoC to byl jeden wielki exploit. Cele byly inne i srodki do osiagniecia tegoz tez byly inne. Moim zdaniem wyszlo srednio, ale bladzic jest rzecza ludzka.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*

Posty: 145
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 15:23 
Cytuj  
http://files.filefront.com/war+flying+sorcwmv/;11999634;/fileinfo.html

Takie cuś ostatnio mi sie zdarzyło na scenario. Bug czy cheat?

(sorry ze na filefront ale upload na vimeo lezy...)

*

Posty: 116
Dołączył(a): 24.09.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 16:59 
Cytuj  
to jest Cheat ... Chyba 2 dni temu powstal taki cheat ze mozna latac, speed hack itp w jednym xD Wyslij na typa ticketa i dolacz to. Dostanie bana.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 09:10 
Cytuj  
ta cheat, ja tez latalem bez cheata (na tym samym scenariuszu, no i troszke nizej:))-wiec jest tez taki bug...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.