mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Czy zamierzasz kontynuować grę po darmowych 30 dniach?
Tak, gra jest dobra i na pewno będę kontynuował grę. 26%  26%  [ 64 ]
Tak, jednak grze brakuję kilku rzeczy, szlifu liczę na kolejne duże patche. 31%  31%  [ 76 ]
Wciąż się zastanawiam. 22%  22%  [ 54 ]
Nie, zawiodłem się na grze, liczyłem na coś innego, lepszego, ale na pewno będę śledził losy gry i być może kiedyś do niej wrócę. 13%  13%  [ 33 ]
Nie, gra jest słaba, nie dostanie ode mnie II szansy. 8%  8%  [ 20 ]
Liczba głosów : 247
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 12.09.2008
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 15:19 
Cytuj  
Ja zostaje (odp 2),WAR mi sie podoba,szczegolnie ze to dopiero pierwszy miesiac i jest naprawde niezle,jesli tworcy nie dadza dupy i beda myslec ,to cos powinno z tego byc.Zastanawia mnie tylko jedna rzecz...ilu z nas zostanie po wyjsciu WOTLK ?,podejrzewam ,ze dla wiekszosci to tylko krotka przerwa od Wowa,ktory przeciez jest ponad wszystko :D.Najbardziej mnie bawia (a moze irytuja) takie typy jak simo,czy jak mu tam..koles pial z zachwytu,ze WAR to masakra,ze WoW to przy tym padaka,ze wszystkie jego ziomy juz nigdy nie beda grac w Warcrafta hahaha,minely 2 tyg i chlopak zmienil font,gratuluje...zreszta nvm.Mam tylko nadzieje,ze Warhammer nie skonczy jak AoC...pozdro.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 15:20 
Cytuj  
ja mam nadzieje, ze wiekszosc graczy wow'a wroci do niego po wyjsciu dodatku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 15:25 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
van na open pvp serwerze byl zajebisty.
nawet kasa sie dropowala z kolesi.
szkoda, ze go tak zjebali bo mial naprawde duza szanse na powodzenie.
no i crafting... nie do pobicia.

To zmienia faktu, ze imo to jeden wielki bug. Zupelnie z z Tabula Rasa. Wielcy ludzie, wielkie nazwiska, a wyszlo gowno [;.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Posty: 4
Dołączył(a): 12.09.2008
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 15:36 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ja mam nadzieje, ze wiekszosc graczy wow'a wroci do niego po wyjsciu dodatku.


W sumie racja ,WoW powoduje ,ze znaczna wiekszosc graczy traci zdolnosc obiektywnej oceny,bo patrza na wszystko przez pryzmat swojej ukochanej gry i potem ciezko sie dogadac... :lol:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 15:41 
Cytuj  
kam1en napisał(a):
Mendol napisał(a):
ja mam nadzieje, ze wiekszosc graczy wow'a wroci do niego po wyjsciu dodatku.


W sumie racja ,WoW powoduje ,ze znaczna wiekszosc graczy traci zdolnosc obiektywnej oceny,bo patrza na wszystko przez pryzmat swojej ukochanej gry i potem ciezko sie dogadac... :lol:


Oczywiscie fani WAR czy DAoC sa w 100% obiektywni w kazdej sytuacji :)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 15:48 
Cytuj  
kam1en napisał(a):
Ja zostaje (odp 2),WAR mi sie podoba,szczegolnie ze to dopiero pierwszy miesiac i jest naprawde niezle,jesli tworcy nie dadza dupy i beda myslec ,to cos powinno z tego byc.Zastanawia mnie tylko jedna rzecz...ilu z nas zostanie po wyjsciu WOTLK ?,podejrzewam ,ze dla wiekszosci to tylko krotka przerwa od Wowa,ktory przeciez jest ponad wszystko :D.Najbardziej mnie bawia (a moze irytuja) takie typy jak simo,czy jak mu tam..koles pial z zachwytu,ze WAR to masakra,ze WoW to przy tym padaka,ze wszystkie jego ziomy juz nigdy nie beda grac w Warcrafta hahaha,minely 2 tyg i chlopak zmienil font,gratuluje...zreszta nvm.Mam tylko nadzieje,ze Warhammer nie skonczy jak AoC...pozdro.

playerbase WAR to raczej ludzie pragnacy czegos wiecej niz PvE
90% mojej gildi na KA to veterani DaoC a i Ci wywodzacy sie np z w WoW napewno zostana
fakt ze do WAR trafilo paru fanow PvE - ale to byla pomylka wiec zapewne wraz z WOTLK wroca do WoW - a moze i wczesniej ;)
i jak pisales jesli nie spartola czegos i pacze na odpowiednim poziomie beda w miare szybko wychodzily to WARowi wroze spokojna przyszlosc
a ze playerbase nie dorowna nigdy WoW no coz ja nie kieruje sie w zyciu powiedzonkiem "miliony chinczykow nie m oga sie mylic"


Posty: 29
Dołączył(a): 13.09.2008
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 16:04 
Cytuj  
Imo gra fajna ale nie wiem czy przedłużę. Bo Wow mnie znudził ale to jest tylko o klase lepsze od Wow'a. I jest zrobione dla graczy Wow'a aby mieli to samo ale trochę bardziej PVP. Tylko co jeśli wow kogoś zanudził. Chyba poczekam na polską wersje AoC chociaż też wątpie[tam postacie były ciekawsze]. Na razie pogram ze znajomymi, brak przekonania tutaj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 16:24 
Cytuj  
"zrobione dla graczy wow'a". niezle :-)

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 16:33 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ja mam nadzieje, ze wiekszosc graczy wow'a wroci do niego po wyjsciu dodatku.

A wtedy bedziesz gral z babcia w WARa

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 16:40 
Cytuj  
4 opcja.

pogram do 18 jak sie skonczy free miesiac. nie tego oczekiwalem ale napewno bede sledzil jak gra sie rozwija. zobaczymy za troche.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 18:51 
Cytuj  
Uwazam ze gra jest ok, pvp jest fajne - jest to cos czego brakowalo na rynku. jedyny mankament dla mnie to to ze wg mnie order ma o wiele gorzej dopracowane klasy niz destro.

Ostatnio jednak nie chce mi sie logowac, sam nie wiem czemu.... wole porobic cos innego, wyjsc gdzies, tudziez pogrzebac przy aucie ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 18:59 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Uwazam ze gra jest ok, pvp jest fajne - jest to cos czego brakowalo na rynku. jedyny mankament dla mnie to to ze wg mnie order ma o wiele gorzej dopracowane klasy niz destro.

Ostatnio jednak nie chce mi sie logowac, sam nie wiem czemu.... wole porobic cos innego, wyjsc gdzies, tudziez pogrzebac przy aucie ;)

Ja mam wrazenie ze to order ma duzo lepiej dopracowane klasy :P.
Destro to co najwyzej ma ladniejsze armory -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 19:02 
Cytuj  
chodzi mi o aspekty typu anorektyczny elf albo pokurczowaty brodacz w ciezkim pancerzu, co nie czyni ich wcale nic a nic mniej anorektycznymi/pokurczowatymi - to wiekszy fail niz gnome warrior w wowie ;)

swoja droga High Elfy wygladaja imo jak cpuny na glodzie :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 19:04 
Cytuj  
No to musisz za to winić Games Workshop, albo jeszcze lepiej, Tolkiena.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 19:05 
Cytuj  
powinna byc opcja jak w gta, ze mozna isc na silownie i podpakowac :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 19:22 
Cytuj  
Wole anorketyczne elfy z WAR niz przekoksane elfy-mutanty z WoW :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 23:20 
Cytuj  
takie juz sa elfy , w kazdym MMO sa pedalowate moze najmniej to Dark elf z l2 ten jakos wygladal reszta prawie jak "ciota" ;]


Posty: 33
Dołączył(a): 8.10.2008
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 10:01 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Wole anorketyczne elfy z WAR niz przekoksane elfy-mutanty z WoW :P.

Mutagen musiał być silny bo uszy im nieziemsko urosły... o brodach to nie będę nawet wspominał... a oczy im się świecą jakby się wychowały w komorze reaktora a nie na drzewach...

QFC napisał(a):
takie juz sa elfy , w kazdym MMO sa pedalowate moze najmniej to Dark elf z l2 ten jakos wygladal reszta prawie jak "ciota" ;]

Ja wiem, że niektórzy chcieliby, żeby elfy były łyse i chodziły w dresach, albo miały włoski na żel i firmową koszulkę za 200zł i szpanowały na naszejklasie.pl ale sorry na szczęście ktoś inny obmyślił elfi image :]

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 10:28 
Cytuj  
Jak najbardziej odp. nr 2 ! Tym bardziej że jest to miła odmiana od wow a na horyzoncie i tak nic ciekawego nie widać.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 10:30 
Cytuj  
oczywiście ... że NIE :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.