mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 394 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 10:19 
Cytuj  
Bleh i znowu ułatwianie wszystkiego na siłe.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 10:37 
Cytuj  
No zamieszali i apo straciło jeden feature :/ To nie tylko upraszczanie a zmniejszanie możliwości :/


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 11:18 
Cytuj  
I bardzo dobrze.

Wali mnie bycie fajnym bo w pocie czola "naprawcowalem sie" nad dana profesja i odstaje od innych na kilometr.

Chce jak najszybciej stackowac dobre talizmany do dobrego pvp gear i isc sie bic.

Wiec o co Wam chodzi?

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 11:26 
Cytuj  
http://herald.warhammeronline.com/warhe ... war?id=372
Szczegolnie wazny jest ostatni punkt. Moze to nie jest wielka sprawa, ale zawsze jakis poczatek zeby rozruszac openRvR.


_________________
------

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 11:27 
Cytuj  
IMO crafting jest strasznie z dupy.
Wzeliby postawili NPC co sprzedaje talismany i byloby po problemie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 12:15 
Cytuj  
iniside napisał(a):
IMO crafting jest strasznie z dupy.
Wzeliby postawili NPC co sprzedaje talismany i byloby po problemie.


Mi sie crafting bardzo podoba, zrobic dobry talizman to sztuka, a potionki tez calkiem fajne.
Boli mnie tylko brak urozmaicenia, dwa crafty to strasznie malo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 12:18 
Cytuj  
Ja wczoraj dociagnlem Talisaman Making do 26lvl i... mi sie odechciało. Ot akie gadanie. Ten gosc w podcastach mowil, ze nie bedzie nie potrebnych itemow, zmurzednego levelowania bla bla bla. No to wszystko co zrobilem do 26 zvendorowalem bo do niczego sie nie nadawało :P. Ot taki crafting z WoWa, tylko, ze nie pokazuja ci sie odrazu itemy jakie mozesz zrobic tylko musisz zgadywac.
To juz EQ2, po uproszczeniach jest lepszy.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 12:22 
Cytuj  
Fakt, crafting jest do dupy, mialo byc duzo ciekawiej w zapowiedziach w 2007 roku, jednak wyszlo kiepsko, jedyna nadzieja ze kiedys beda dodawac cos ciekawego.


Mi brakuje troszke info o roznych rzeczach w grze, przykladowo jaki wplyw ma renown i exp na exp gildii, nie wspominajac o tym co daje posiadania keepa, uczestnictwo w rvr, to ogrnaicza troszke organizacje bo wszystko jest po omacku, ludzie lubia miec dokladne info by kalkulowac co warto itd.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 12:22 
Cytuj  
no sorry inside ale skoro twierdzisz, ze talismany nie sa potrzebne to pierdolisz glupotki :-)
takze do robotki i leveluj go tam ;-p

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 12:24 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Ja wczoraj dociagnlem Talisaman Making do 26lvl i... mi sie odechciało. Ot akie gadanie. Ten gosc w podcastach mowil, ze nie bedzie nie potrebnych itemow, zmurzednego levelowania bla bla bla. No to wszystko co zrobilem do 26 zvendorowalem bo do niczego sie nie nadawało :P. Ot taki crafting z WoWa, tylko, ze nie pokazuja ci sie odrazu itemy jakie mozesz zrobic tylko musisz zgadywac.
To juz EQ2, po uproszczeniach jest lepszy.


Ja mam 89 i to prawda, ze nie ma zmudnego levelowania, tylko trzeba ten craft rozpracowac. Ze skladnikami tez nie ma problemu, ciezko o dobre, ale wlasnie to jest fajne.

W WoW craft jest chyba najgorszy z wszystkich jakie widzialem, strasznie schematyczny. To juz LOTRO ma lepszy, bo jest szansa na HQ itemy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 12:35 
Cytuj  
Cytuj:
tylko trzeba ten craft rozpracowac.

Rozpracowalem pod katem power-levelowania. Kupujesz najtansze itemy i ciagniesz, az przestanie ci skill leciesz czyli lvl 25 do 50, poznie 50 do 75 itd. Az bedziesz mogl uzywac najlepszych skladnikow na najlepsze talizmany.
Talismany z ograniczeniem czasowym sa imo smieszne.. Nie wiem co przez to chcieli osiagnac ale ok.
Pewnie ludzie pozniej, beda robic listy co dodac zeby, wyszlo takie cos i takie i bedziemy mieli znany i nielubiany system z WoW :<.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 12:41 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Cytuj:
tylko trzeba ten craft rozpracowac.

Rozpracowalem pod katem power-levelowania. Kupujesz najtansze itemy i ciagniesz, az przestanie ci skill leciesz czyli lvl 25 do 50, poznie 50 do 75 itd. Az bedziesz mogl uzywac najlepszych skladnikow na najlepsze talizmany.
Talismany z ograniczeniem czasowym sa imo smieszne.. Nie wiem co przez to chcieli osiagnac ale ok.
Pewnie ludzie pozniej, beda robic listy co dodac zeby, wyszlo takie cos i takie i bedziemy mieli znany i nielubiany system z WoW :<.


Mi pare niebieskich wyszlo cos kolo lvl 25 (takie +11, +12).
CO za roznica czy jest ograniczenie czasowe czy nie, jesli zmieniasz sprzet zanim sie ono skonczy?
Porzadne talizmany (fioletowe) nie maja ograniczen czasowych, mysle ze beda bardzo w cenie jak juz ludzie beda lvl 40 i gearu nie bedzie sie zmienialo co pare dni.

Na fragmentach masz napisane co ci wyjdzie, wiec zadne listy nie sa potrzebne. Da sie latwo przewidziciec +ile moze item wyjsc.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 19:57 
Cytuj  
UPDATE: Guild Recall Scrolls have been fixed so they can be purchased and used correctly by guild members of a Guild Rank 17 Guild. This fixes an issue where the scrolls were potentially being purchased ahead of time and could not be used until Guild Rank 17.

nawet nie chce mi się komentować tego czegoś


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 20:42 
Cytuj  
@up

To jest GOA sapport.

Napisałem im w tikecie że kiedy ma się w plecaku kilka scrolli i użyje jednego, to zawsze zjada dwa.
W odpowiedzi dostałem:

Cytuj:
Dear Customer,

Your guild rank must be 17 before your may use guild recall scrolls, if you guild rank is 17 or over, please file a new appeal.

Kind Regards,
WAR European Customer Support Team

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 22:51 
Cytuj  
iniside napisał(a):
....wyszlo takie cos i takie i bedziemy mieli znany i nielubiany system z WoW :<.


to nie jest system z WoW, taki system istniał wcześniej w pierdylionie gier (nie tylko mmo), nie przyczepiajmy się na siłę do *nielubianego i złego* WoW, cichcem cały czas w niego pykając. Wcale przez to nie stajemy się bardziej cool czy trendi... :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 22:59 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
iniside napisał(a):
....wyszlo takie cos i takie i bedziemy mieli znany i nielubiany system z WoW :<.


to nie jest system z WoW, taki system istniał wcześniej w pierdylionie gier (nie tylko mmo), nie przyczepiajmy się na siłę do *nielubianego i złego* WoW, cichcem cały czas w niego pykając. Wcale przez to nie stajemy się bardziej cool czy trendi... :/


W imie szatana wywalilem Wotlk z dysku.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 23:14 
Cytuj  
brawo, teraz możesz po nim jechać jak po łysej kobyle, sam wychodząc na głupka, bo grałeś w tą zjebaną kompletnie i nienadającą się do niczego grę 3+ lat :lol:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 23:20 
Cytuj  
Mark sio , już myślałem że nas tutaj nie odwiedzisz :wtf:


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 23:21 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
brawo, teraz możesz po nim jechać jak po łysej kobyle, sam wychodząc na głupka, bo grałeś w tą zjebaną kompletnie i nienadającą się do niczego grę 3+ lat :lol:

2 z przerwami. Jakos nie mialem sily zeby dluzej niz 2 miesiace bez przerwy wytrzymac :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 23:27 
Cytuj  
no to rzeczywiście możesz psioczyć, tylko 2 lata płaciłeś za ten chujowy produkt.. prawie miszcz..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 394 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.