mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 20:06 
 
Cytuj:
I niech nie wraca. Po chuj oni? Wrócą i zaczną marudzić że dalej tak mało instancji.


Zobaczymy jak rozpocznie sie whine że nie ma z kim sie bić bo serwery puste, jeszcze zatęsknicie za graczami wow-a :D

Co do buki to poziom jego postów jest wielokrotnie wyższy niż Huragana, ośmiesza sie owszem, Huragan, ale całkowicie z innego powodu.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 20:15 
 
Buka napisał(a):
Huragan napisał(a):
Buka napisał(a):
Rozumiem, ze do pozostalej czesci mojego postu nie zamierzasz sie ustosunkowac.


Pisz krotsze posty, bo nie czytam ich w calosci. Wybieram tylko to co mnie interesuje.


Raczej opuszczasz to, czego nie rozumiesz, badz nie potrafisz sie do tego ustosunkowac. To, co czytasz - czytasz bez zrozumienia i starasz sie zachowac twarz chichoczac jak glupiec.


Nice1.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 20:29 
 
Shadhun napisał(a):
Zobaczymy jak rozpocznie sie whine że nie ma z kim sie bić bo serwery puste, jeszcze zatęsknicie za graczami wow-a :D


Ale oni i tak napieprzaja tylko scenariosy 24/7, wiec straty nie bedzie wielkiej ale nie martw sie bo 2-3 miesiace po premierze wotlk beda sie znowu nudzic.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 20:29 
 
Shadhun napisał(a):
Cytuj:
I niech nie wraca. Po chuj oni? Wrócą i zaczną marudzić że dalej tak mało instancji.


Zobaczymy jak rozpocznie sie whine że nie ma z kim sie bić bo serwery puste, jeszcze zatęsknicie za graczami wow-a :D

Co do buki to poziom jego postów jest wielokrotnie wyższy niż Huragana, ośmiesza sie owszem, Huragan, ale całkowicie z innego powodu.

Nie marudz. Niby w AoC tez nikt nie gra, a na tej wyspie co sie tam z Toratage idzie mnie gankowali :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 20:32 
 
Shadhun napisał(a):
Cytuj:
I niech nie wraca. Po chuj oni? Wrócą i zaczną marudzić że dalej tak mało instancji.


Zobaczymy jak rozpocznie sie whine że nie ma z kim sie bić bo serwery puste, jeszcze zatęsknicie za graczami wow-a :D


Ludzi którzy postanowili sobie za punkt honoru zrobić mount gunbada każdego dnia. Jasne.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 21:41 
 
MagPS napisał(a):
Shadhun napisał(a):
To że ~połowa odejdzie po wotlk, to jest pewnik


I niech nie wracają. Po chuj oni? Wrócą i zaczną marudzić że dalej tak mało instancji.

@Huragan
Ośmieszasz się, dalej dyskutując z tym przygłupkiem.


W samym zalozeniu to forum jest bardzo..dziecinne ;] Pewnie dlatego admini puszczaja tu te wszystkie fekalia i flajmy. Gdyby to wycieto, cholernie nie wiele by zostalo.
Mimo wszystko nawet na tym forum, poswieconym bylo nie bylo gierce takiej czy innej - sa ludzie z ktorymi i "poklocic" sie jest milo.
Z takim mendolm, inisidem, embem i normalna dyskusja i flejmy sa czasem calkiem ciekawe ;] Sa w stanie wymyslic cos, przeanalizowac tekst i wypluc z siebie sensowna "kontre".
Ty (MagPs i Tobie podobni) jednak w ogole moglbys sie nie odzywac. Nie stac cie nawet na ciekawego flejma. Jedyne co potrafisz, to wypowiedziec sie na poziomie rynsztokowym, wrzucic kilka najbardziej prostackich bluzgow i wypiac swoja cherlawa piers jakbys wlasnie zdobyl mistrzostwo swiata a tak naprawde nawet rekawic nie podniosles.
No sa jeszcze "ojcowie" i "robale" ktorzy az kipia w sobie zeby upuscic pary, pobluzgac i stoczyc sie na samo dno...tylko, ze musza dalej oszukiwac siebie i innych - czasem tylko puszcza jedno slowo komentarza, zeby dac znac, ze "mogliby zabic" swoja ostra riposta...ale...ludzie patrza.
...ciekawe czy juz dredy sciete i wlosy po raz pierwszy w tym stuleciu umyte. Moi drodzy, zeby zasluzyc sobie na opinie taka jak ma naprzyklad Swengu czy kon, trzeba czegos wiecej niz marnego forumowego aktorstwa.

Ps. tak, ja was tez... ;]

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 22:08 
 
Powoli zaczynam być twoim fanem Olek <3


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 22:11 
 
Shadhun napisał(a):
Powoli zaczynam być twoim fanem Olek <3

A co z tomem ? :<


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 22:15 
 
Huragan, embe jest starszy i chudszy...zle podpisy rozmiesciles.
Widze, ze flame pelna para...co sie dziwic: WAR is everywhere!! :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 22:18 
 
w jednym się zgadzam z olkiem - o jakąś konkretną dyskusję tu ciężko. Niedawno zapisałem się na to forum, sądząc, że znajdę tu jakąś konstruktywną dyskusję na temat gry, w którą sobie pogrywam ostanio, licząc iż dowiem się jakiś ciekawych informacji od speców co to na niejednym mmorpg zęby pozjadali, ale widzę, że się pomyliłem :)
90% postów to leczenie kompleksów, wyładowywanie frustracji i udowadnianie kto ma większego e-peeena... :/


_________________
Suffer not the witch to live!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 22:23 
 
sivar napisał(a):
w jednym się zgadzam z olkiem - o jakąś konkretną dyskusję tu ciężko. Niedawno zapisałem się na to forum, sądząc, że znajdę tu jakąś konstruktywną dyskusję na temat gry, w którą sobie pogrywam ostanio, licząc iż dowiem się jakiś ciekawych informacji od speców co to na niejednym mmorpg zęby pozjadali, ale widzę, że się pomyliłem :)
90% postów to leczenie kompleksów, wyładowywanie frustracji i udowadnianie kto ma większego e-peeena... :/

Bo tematy z info sa po przyklejane. W reszcie jest to co zwykle :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 22:30 
 
Bo przecież większość postów to piszą ludzie w pracy czego efektem jest to że forum pełni funckję odstresowywacza :) .A swoją drogą ja podziwiam ludzi pokroju Olka właśnie bo piszę nawet inteligentnie - co prawda dużo flejmu w tym ale na poziomie .Tylko ciekawy mnie czuim Olek altem jesteś chyba że naprawdę zapomniałeś loginu do poczty itp .

PS

A może Olek , Mendol i Inside to ta sama osoba :D?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Ostatnio edytowano 14 paź 2008, 22:43 przez zaboleq, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 22:33 
 
przesadziles kurwa zabol ;-p

sivar tu nikt nie musi pisac nic madrego bo kazdy juz wie wszystko na temat gier ;-p
za pozno dolaczyles mate do tego elitarnego grona :-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 22:45 
 
Mendol ja po prostu jestem ciekaw co by było gdyby forumowa elita spotkała się , wypiła mnóstwo litrów "Smirnofa" i zaczęła flejmować o mmo :D .A tak na poważnie to właśnie robię sobie chara po stronie chaosu ...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 22:49 
 
mysle, ze dyskusja skonczylaby sie ostrym mordobiciem ;-)
ja tam coraz bardziej lubie swojego nudnawego ib.
nie do zajebania jest ;-)

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 22:51 
 
zaboleq napisał(a):
Mendol ja po prostu jestem ciekaw co by było gdyby forumowa elita spotkała się , wypiła mnóstwo litrów "Smirnofa" i zaczęła flejmować o mmo :D .A tak na poważnie to właśnie robię sobie chara po stronie chaosu ...


Forumowa elyta pewnie od kompa nie odchodzi ;-)


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 22:55 
 
zaboleq napisał(a):
Mendol ja po prostu jestem ciekaw co by było gdyby forumowa elita spotkała się , wypiła mnóstwo litrów "Smirnofa" i zaczęła flejmować o mmo :D .A tak na poważnie to właśnie robię sobie chara po stronie chaosu ...


Czasem sie spotykamy i 'generalnie' jest 'calkiem epicko' i 'do want' kolejne :P

Oczywiscie nie cale forum, bo bylby taki sam burdel jak tutaj :)


_________________
Nestor#1522

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 07:57 
 
Przestaję wierzyć w to co widzę;) Ktoś uważa że z Mendolem można dyskutować na poziomie;) - widzę że moje heale pomagają.....chyba jeszcze będę Ci dawał buff o inta;)

A tak bardziej poważnie - dyskusja o poziomie mmorpg.pl wydaje się być nieco nie na miejscu. Czego oczekujecie po forum o grach? Głębokiej analizy życia społecznego na serwerach? Wykładu o wpływie cen nasionek na AH na ekonomię serwera? Dyskusja ma naturalną skłonność do przeistaczania się w wojnę dygresji. Gdyby tego rodzaju tematów nie było - to forum byłoby martwe. A tak dla wielu osób od wielu lat jest miejscem do którego zagląda się jako 1 po włączeniu kompa w pracy. :)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Posty: 22
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 08:00 
 
srodkowy_olek napisał(a):
MagPS napisał(a):
Shadhun napisał(a):
To że ~połowa odejdzie po wotlk, to jest pewnik


I niech nie wracają. Po chuj oni? Wrócą i zaczną marudzić że dalej tak mało instancji.

@Huragan
Ośmieszasz się, dalej dyskutując z tym przygłupkiem.


W samym zalozeniu to forum jest bardzo..dziecinne ;] Pewnie dlatego admini puszczaja tu te wszystkie fekalia i flajmy. Gdyby to wycieto, cholernie nie wiele by zostalo.
Mimo wszystko nawet na tym forum, poswieconym bylo nie bylo gierce takiej czy innej - sa ludzie z ktorymi i "poklocic" sie jest milo.
Z takim mendolm, inisidem, embem i normalna dyskusja i flejmy sa czasem calkiem ciekawe ;] Sa w stanie wymyslic cos, przeanalizowac tekst i wypluc z siebie sensowna "kontre".
Ty (MagPs i Tobie podobni) jednak w ogole moglbys sie nie odzywac. Nie stac cie nawet na ciekawego flejma. Jedyne co potrafisz, to wypowiedziec sie na poziomie rynsztokowym, wrzucic kilka najbardziej prostackich bluzgow i wypiac swoja cherlawa piers jakbys wlasnie zdobyl mistrzostwo swiata a tak naprawde nawet rekawic nie podniosles.
No sa jeszcze "ojcowie" i "robale" ktorzy az kipia w sobie zeby upuscic pary, pobluzgac i stoczyc sie na samo dno...tylko, ze musza dalej oszukiwac siebie i innych - czasem tylko puszcza jedno slowo komentarza, zeby dac znac, ze "mogliby zabic" swoja ostra riposta...ale...ludzie patrza.
...ciekawe czy juz dredy sciete i wlosy po raz pierwszy w tym stuleciu umyte. Moi drodzy, zeby zasluzyc sobie na opinie taka jak ma naprzyklad Swengu czy kon, trzeba czegos wiecej niz marnego forumowego aktorstwa.

Ps. tak, ja was tez... ;]


Dobrze powiedziane :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 08:17 
 
srodkowy_olek napisał(a):
No sa jeszcze "ojcowie" i "robale" ktorzy az kipia w sobie zeby upuscic pary, pobluzgac i stoczyc sie na samo dno...


Nudy, mate, unfortunately.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.