mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 08:50 
 
Oyci3C napisał(a):
What? :O


motyla noga,

to znasz inne języki też?


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 08:56 
 
gdzie ten film który Oyci3C miał nagrac z przyjemnoscia i ma dużo fps ?
jestem w pracy, mam kawe. jest szansa ?

licze na coś wiecej niz obrazanie mojej zony.


_________________
psn

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 08:59 
 
no właśnie,

bo już trochę wody upłynęło...

a filmu nie ma


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

**

Posty: 233
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 09:18 
 
Deshroom napisał(a):
gdzie ten film który Oyci3C miał nagrac z przyjemnoscia i ma dużo fps ?
jestem w pracy, mam kawe. jest szansa ?

licze na coś wiecej niz obrazanie mojej zony.


http://www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0

10000000 wyswietlen i rosnie :o

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 09:33 
 
Oyci3C napisał(a):
Widze drogi Bartku, ze nadal starasz sie postowac jak wyrafinowany troll, a tym czasem wychodza Ci farmazony.

Jesli dla Ciebie 1d18h played time to gracz WAR to gg.

Twoje uszczypliwe komentarze, bo nie mozna tego nazwac postami, sa na poziomie polglowka ze smarkiem wokol szyi.

Jesli juz tak bardzo chcesz wnosic cos do topicow na tym forum czasami nawet powodujac flame czy rozrzut swierzego miesa to terapie polecalbym zaczac od wypracowania sobie innego nicka, Bartku_Be, ktory o Tobie tak naprawe mowi wszystko.

zostaw bartusia
kazde forum musi miec swojego wiejskiego glupka

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 09:36 
 
hhehehe taaak pod presja czesci uzytkownikow tego zacnego forum nic innego nie bede robil tylko wam filmy nagrywal.
internet sie wam skonczyl? czy jak?
ale konczac temat.
przykro mi, ze macie 2 fpsy, ze macie problemy z lagiem, z bugami, z grywalnoscia. mam nadzieje, ze zanim mythic poprawi performance na tyle, ze zacznie wam dzialac dobrze to juz odechce sie wam grac.
nie mam problemu z fpsami, wydajnoscia,a nawet powiem wiecej.
na 50 osob, ktore braly udzial w eventach rvr moze jedna narzekala na to, ze nie moze grac.
reszta nie miala problemu.
takze pierdolenie o szopenie :-)

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 09:38 
 
Lufanga napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Widze drogi Bartku, ze nadal starasz sie postowac jak wyrafinowany troll, a tym czasem wychodza Ci farmazony.

Jesli dla Ciebie 1d18h played time to gracz WAR to gg.

Twoje uszczypliwe komentarze, bo nie mozna tego nazwac postami, sa na poziomie polglowka ze smarkiem wokol szyi.

Jesli juz tak bardzo chcesz wnosic cos do topicow na tym forum czasami nawet powodujac flame czy rozrzut swierzego miesa to terapie polecalbym zaczac od wypracowania sobie innego nicka, Bartku_Be, ktory o Tobie tak naprawe mowi wszystko.

zostaw bartusia
kazde forum musi miec swojego wiejskiego glupka


kurde a my tu mamy aż 3, ciebie, ojca ( czy jak go tam zwą) i mendola


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 09:40 
 
Mendol napisał(a):
hhehehe taaak pod presja czesci uzytkownikow tego zacnego forum nic innego nie bede robil tylko wam filmy nagrywal.
internet sie wam skonczyl? czy jak?
ale konczac temat.
przykro mi, ze macie 2 fpsy, ze macie problemy z lagiem, z bugami, z grywalnoscia. mam nadzieje, ze zanim mythic poprawi performance na tyle, ze zacznie wam dzialac dobrze to juz odechce sie wam grac.
nie mam problemu z fpsami, wydajnoscia,a nawet powiem wiecej.
na 50 osob, ktore braly udzial w eventach rvr moze jedna narzekala na to, ze nie moze grac.
reszta nie miala problemu.
takze pierdolenie o szopenie :-)


zanim naprawią to gra niestety umrzę bo będzie WOTLK i będziesz sam sobie siedział w WAR bez lagów ze 100 FPS


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 09:46 
 
co do wydajności to po wgraniu najnowszych sterowników nvidi przy wyłączonych cieniach w 1680x1050 naprawdę gra płynnie chodzi w keepach. Zdarzają się przycięcia ale to jest sporadyczne. Wcześniej nawet w scenario t2 MT cięło się czasami bardzo. Teraz chodzi bardzo ładnie :)

edit :
bartek nie sam bo ja na pewno temu gniotowi jakim jest wow nie dam 3 szansy :) prędzej wrócę do aoc niż zagram w niego :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 09:49 
 
dark no o to wlasnie chodzi.
2 tygodnie temu nie dalo sie w keepach grac, teraz jest calkiem ok.
to samo w scenariuszach. w t2 dwarfikow nie dalo sie praktycznie nic zrobic, a teraz nie ma zadnych problemow z wydajnoscia.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 09:50 
 
taka prawda, ale zawsze znajdą się Ci którzy narzekają bo grają w jedyną słuszną grę :]


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 09:52 
 
Albo graja we wszystko i tak naprawde w nic wychwalajac jedyna sluszna gre oraz chwalac sie jej znajomoscia - a potem zadaja pytanie: do czego magowi potrzebny Rank 1 frostbolt rofl.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 09:53 
 
dark_lord napisał(a):
co do wydajności to po wgraniu najnowszych sterowników nvidi przy wyłączonych cieniach w 1680x1050 naprawdę gra płynnie chodzi w keepach. Zdarzają się przycięcia ale to jest sporadyczne. Wcześniej nawet w scenario t2 MT cięło się czasami bardzo. Teraz chodzi bardzo ładnie :)

edit :
bartek nie sam bo ja na pewno temu gniotowi jakim jest wow nie dam 3 szansy :) prędzej wrócę do aoc niż zagram w niego :)


ja też gram w WARa teraz, wczoraj się zalogowałem do WOW i po zmianie fryzury znudziłem się, ludzie sprzedaja glyphy, wariują i wogóle latają- jest pełno znowu, ale jakoś nie wzrusza, może postać muszę zmienic albo co

a w WAR wkurza mnóstwo rzeczy niestety

i niestety (obym się mylił) może być za późno i tylko ty i mendol będziecie koniom grzywy pleść


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 09:54 
 
Tylko widzisz mendol do ciebie wciąż nie dociera że inni maja problemy z klientem to że ty ich nie masz to super ale na tobie się wszechświat nie kończy , u mnie w gildii dużo ludzi ma problemy , jest to też na pewno winą serwerów ponieważ na innym na którym mam alty żadnych problemów nie mam , więc skończ gadać gierka jest 100% si pod tym względem a 99,9% z nas się nie zna na konfiguracji PC tylko ty.

Ja już pisałem nie jednokrotnie że do WoW nie mam zamiaru wracać bo już mam go serdecznie dość , wolę sobie w single player pograć ale jeżeli WAR nie poprawią to tu też miejsca nie zagrzeję.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 09:59 
 
Naprawde wam sie musi nudzic ze odpowiadac na te jaskinowe zaczepki bartusia.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:00 
 
Rozumiem, ze gros ludzi piszacych na WA w topicach o sprzecie to albo ludzie ktorzy nie potrafia ustawic odpowiednio swojej maszyny, albo wow-boye szukajacy dziury w calym ?

Troszeczkie sie panowie zapedziliscie w kozi rog.

P.S.

Jezeli chcecie to sam zapodam filmiki jak wyglada sprawa performance na moim sprzecie. Naprawde wszystkie te problemy nie sa wyssane z palca.


Ostatnio edytowano 16 paź 2008, 10:02 przez bre, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:00 
 
iniside napisał(a):
Naprawde wam sie musi nudzic ze odpowiadac na te jaskinowe zaczepki bartusia.


Ja juz chyba przestane, jeszcze FBI mi do domu wpadnie.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:00 
 
niedługo wychodzi Aion :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:02 
 
dark_lord napisał(a):
niedługo wychodzi Aion :)

Gram w AoC, gdyby nie crashe srednio co 20 minut byloby fajnie :<.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:04 
 
dark_lord napisał(a):
niedługo wychodzi Aion :)


Szybciej Chronicles of Spellborn wyjdzie.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.