mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 11:38 
 
jest tylko jeden malutki problem vercin, a moze nawet dwa w moim przypadku.
a. grafika - sorry wyglad wow'a odrzuca mnie juz w tej chwili.
b. w war'e naprawde pvp mozna robic od pierwszego levelu, gear tez zdobywa sie za pvp i to bez potrzeby siedzenia i farmowania punkcikow non stop.

oczywiscie, ze na poczatku w wowie bylo 'open' pvp (z lagami jak chuj), byly walki, kampienie respawnow itd itd. ale mimo wszystko szanse w duzej mierze zalezaly od tego w co byles 'ubrany'. i nie sadze zeby do tej chwili to sie akurat zmienilo.

mythic dal mi produkt, ktory mnie zadowala i mi sie podoba.
nie mam wiec ochoty powracac do czegos, co jest 'naprawiane' i 'poprawiane' w produkcji blizzarda. bo biorac pod uwage, ze blizzard po 4 latach skopiuje pomysly, ktore juz dzialaja w war'ze to mysle, ze za rok w warhammerze bedzie tylko lepiej.
a poza tym podoba mi sie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 11:45 
 
Wniosek taki - gramy w to co lubimy i tak przez te 24 strony nikt nikogo nie przekona do swojej racji. :)


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 11:45 
 
no to bylo jasne raczej od samego poczatku.
a pogadac sobie mozna :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 11:47 
 
Ja pier... przeciez mieliscie wczoraj patcha w WoW i nadal tu spamujecie ?!
Wileki patch, tyle sie blizz nameczyl, naprawde wiele ciekawych rzeczy tam macie, a wy nadal tu plakac bedziecie na temat WAR-a ?

Ja wiem ze WoW ma super system pvp i bije na leb kazda inna gre, ale nie mam skila i nie potrafie grac w tak dobrze zrobione gry, wole cos slabego gdzie sa same bugi, lagi, nie ma pvp i pve, gram poprostu bo lubie dofinansowywac firmy zaczynajace sie na M i konczace sie na C.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 16 paź 2008, 11:48 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 11:48 
 
szczerze to to levelowanie przez pvp w takim stylu jak w war nie podoba m siw wcale. NAwet swiata nie tzreba zwiedzac tylko przechodzic z lokacji do lokacji stawac kolo npca co daje q na dane scenario i robic je w kolko az do koljnego tier. To przeciez jest smieszne i glupie jak dla mnie co to za mmorpg to przypomina mi cs'a . Jasne nie treba tak robic ale naprawde wiecej ciekawych akcji pvp w czasie levelowania mialem w wow niz tu.
Owszem moge isc sobie na keepa itp ale w wow nie musialem niczego szukac masa pvp pprostu wynikala z tego ze levelowaalo sie w tym samych lokacjach i bylo to jakies naturalniejsze niz napieprzanie scenarios pol dnia albo bieganie do specjalnej zony pvp. Nie dalo sie tego pvp uniknac jak sie chcialo zrobic jakis quest czesto trzeba bylo wolac o pomoc"bo mnie bija"
W wow kiedys tez mozna bylo levelowac przez bg jak sie oddawalo marki to dostawalo sie expik i pewnie tak zmienia spowrotem niedlugo.

Jak na gre mmorpg i to pvp to w war na serwerach core ale nie tylko jakos wyjatkowo latwo jest zrobic max level latajac tylko po sc nie majac konaktu z graczami pozatym:O Naprawde nei rozumiem czemu tak zrobili.

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 11:52 
 
Vercin, ale nie rozumiem w czym tkwi problem? Jak chcesz levelujesz w PvE, jak chcesz, walczysz o keepy, jak chcesz, siedzisz na scenario. To indywidualny wybów każdego - nikt Cie nie zmusza do włażenia tylko i wyłacznie na scenario. To chyba lepiej jak masz wybór?

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 11:55 
 
Heh Vercin pisze prawde, najwięcej fajnych akcji w pvp to spontany wynikające przez to że w jednej lokacji questowali gracze innych frakcji, z pvp miałeś doczynienia od 20 lvlu właściwie kiedy to zaczynały się pierwsze contested zony. To co teraz wow proponuje w kontekscie pvp to syf , musze przyznać , chociaż osobiście , jako fan competitive gaming lubie arenki.

Ale w wowie był okres kiedy pvp było na niezłym poziomie, i mam nadzieje że blizz będzie chciał taki stan rzeczy przywrócić.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 11:56 
 
vercin otrzasnij sie czlowieku.
czy ktos ci kaze w ten sposob grac? probowales wpasc na pq do destro?
albo w miesjce gdzie robia questy? wpadali na pq twojej frakcji?
mam wrazenie, ze nie poznales tak naprawde nawet 20% mozliwosci war'a.

kazdy z nas wybiera sposob gry. ja robie scenariusze bo wole pvp od pve to raz, dwa w ten sposob zdobywam exp, ktory zbliza mnie do endgame contententu.
i mimo, ze gramy w miare regularnie 2-3h prawie codziennie zrobilem 22 level. i jest to optymalne wedlug mnie.
mialem ochote to altem robilem sobie pve questy, pq i czasami scenariusze, czasami open rvr.
jesli nie potrafisz sie odnalezc to nie jest naprawde wina gry...


shad prosze cie nie pierdol juz :-) w war'ze akcje mozna robic jeszcze lepsze jesli tylko ma sie ochote.
biegajace destro z respawnu zeby zdazyc wyjac reward z chesta w pq - to naprawde zabawny widok.

chociaz gdybym byl zlosliwy to stwierdzilbym, ze wow tak was ograniczyl, ze nie jestescie w stanie wpasc na to jak urozmaicic rozgrywke w war'ze. a mozliwosci jest naprawde wiele.
albo moze i zbyt duzo dla osob przyzwyczajonych do wow'a.


Ostatnio edytowano 16 paź 2008, 11:59 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 11:58 
 
Lol Mendol, czemu pierwotnie twój list był grzeczniejszy i później zedytowałeś go na bardziej agresywny ? :D


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 11:59 
 
bo przeczytalem twoj komentarz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:00 
 
embe napisał(a):
Ja pier... przeciez mieliscie wczoraj patcha w WoW i nadal tu spamujecie ?!
Wileki patch, tyle sie blizz nameczyl, naprawde wiele ciekawych rzeczy tam macie, a wy nadal tu plakac bedziecie na temat WAR-a ?

Ja wiem ze WoW ma super system pvp i bije na leb kazda inna gre, ale nie mam skila i nie potrafie grac w tak dobrze zrobione gry, wole cos slabego gdzie sa same bugi, lagi, nie ma pvp i pve, gram poprostu bo lubie dofinansowywac firmy zaczynajace sie na M i konczace sie na C.


A tam chuj z patchem, widocznie nie jest to na tyle duze wydarzenie, zebym wznowil abo, jak wyjdzie exp i bede mial gescik pograc to wtedy pomysle. Embe po prostu granie nie wypelnia mi calego dnia w przeciwienstwie do ciebie, jest duzo ciekawszych rzeczy do roboty np. dyskusje na forum. ;p


_________________
@polygamia

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:01 
 
Eee ale 'grzeczniejsza' część dotyczyła Vercina :)

Czyli dojebałeś Vercinowi bardziej po przeczytaniu mojego komentarza ? ;o

Cytuj:
a pier... przeciez mieliscie wczoraj patcha w WoW i nadal tu spamujecie ?!


A co to za różnica czy był patch, niektórzy chodzą do pracy kmieciu.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:02 
 
Vercin zyje starymi czasami, wspomina wyimaginowane historie, to co wspominasz to bylo trzy lata temu i tez mnie cieszylo, a jak widzi ze ktos pisze ze inna gra jest dobra to wpada w panike i szamota sie na forach.
Nastepne stadium Vercina to mesjasz przynoszacy dobre slowa od blizza.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:03 
 
embe napisał(a):
Ja pier... przeciez mieliscie wczoraj patcha w WoW i nadal tu spamujecie ?!
Wileki patch, tyle sie blizz nameczyl, naprawde wiele ciekawych rzeczy tam macie, a wy nadal tu plakac bedziecie na temat WAR-a ?

Ja wiem ze WoW ma super system pvp i bije na leb kazda inna gre, ale nie mam skila i nie potrafie grac w tak dobrze zrobione gry, wole cos slabego gdzie sa same bugi, lagi, nie ma pvp i pve, gram poprostu bo lubie dofinansowywac firmy zaczynajace sie na M i konczace sie na C.

Biorac pod uwage jasno sprecyzowany tytul to zagladajac do tego tematu osoba nawet srednio inteligentna powinna miec jasnosc o czym tu rozmawiamy. Ale widac dla ciebie to takie jasne nie jest. Jesli zagladasz do niego i spodziewasz sie ze rozprawiamy tu teraz o ociepleniu klimatu to rozumiem twoje zaskoczenie i zdenerwowanie:| Moze na przyszlosc, zeby nie musiec sie denerwowac i pisac takiego posta nie majacego zadnej tresci i nic nie wnoszacego to poprostu nie wchodz tutaj?


Ostatnio edytowano 16 paź 2008, 12:08 przez Vercin, łącznie edytowano 4 razy
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:04 
 
Narazie to najbardziej 'szamoczesz' to sie ty, pamiętam jak swoją gołą piersią broniłeś crapu jakim był AoC, teraz mamy powtórke z rozrywki.

Tańcz pajacu.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:05 
 
Shadhun napisał(a):
A co to za różnica czy był patch, niektórzy chodzą do pracy kmieciu.

ej... przestan wyzywac od kmieci bo widzielm twoje zdjecie !


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:05 
 
a jak dla mnie to jest super, ze mozna levelowac na scenario.
Dzieki temu mniej idiotów biega po świecie, siedząc w swoich scnario rezerwatach.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 16 paź 2008, 12:07 przez Toll, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 33
Dołączył(a): 8.10.2008
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:07 
 
Shadhun napisał(a):
Ale w wowie był okres kiedy pvp było na niezłym poziomie, i mam nadzieje że blizz będzie chciał taki stan rzeczy przywrócić.


z naciskiem na był i myślę, że nikt tego nie neguje ale prawda jest taka, że WoW preBC i WoW teraz to dwie różne gry, prędzej czy później w pogoni za pieniądzem WAR przejdzie podobną falę uproszczeń i ułatwień, które to wyciągną kase z portfeli rodziców dzieciaków, które wreszcie będą mogły zagrać

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:07 
 
Noi nie mozna tepic idiotow to ma byc zaleta:D? Jak w wow zalazl mi a skore jakis idiota to pozniej mialem wiele okazji w kolejncy lokacjach zeby sie zemscic a tak to moge go juz nigdy nie spotkac:D



embe napisał(a):
Vercin zyje starymi czasami, wspomina wyimaginowane historie, to co wspominasz to bylo trzy lata temu i tez mnie cieszylo, a jak widzi ze ktos pisze ze inna gra jest dobra to wpada w panike i szamota sie na forach.
Nastepne stadium Vercina to mesjasz przynoszacy dobre slowa od blizza.


Przeciez ja spokojnie pisze co mysle o obu grach i nie atakuje nikogo to ty rzucasz sie i miotasz probujac chyba mnie obrazic. Przeczytaj swoje posty zero tresci/argumentow z ktorymi mozna by dyskutowc :) sam jad i zlosliwosci widac komu puszczaja nerwy:)
Mysle ze na tym forum znalazlo by sie kupa ludzi ktora grala na bl i moglaby potwierdzic te wyimagonowane historie:)
Jesli czytanie tego tematu powoduje u ciebie dyskomfort i nie mzoesz przezyc ze ktos krytykuje twoja ukochana gre to moze poprostu nie czytaj go.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:14 
 
Przecież tak samo było w AoC - embe dostawał piany na ustach za każdym razem. Fajnie można było sie nim bawić, ale dłuższą mete nudził.

Cytuj:
Mysle ze na tym forum znalazlo by sie kupa ludzi ktora grala na bl i moglaby potwierdzic te wyimagonowane historie:)


Ale wogóle zauważ fajną rzecz :

Cytuj:
wspomina wyimaginowane historie, to co wspominasz to bylo trzy lata temu i tez mnie cieszylo,


Niby wyimaginowane ale też go cieszyły !! ;D


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.