mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 33
Dołączył(a): 8.10.2008
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:58 
 
bartek_b napisał(a):
zabić?

chyba śmiechem,

jak zobaczyli 1 lvl postać to pękli

a zabiłeś chyba jak grupa: ty + 10 levelowcy

nie chrzań


to, że ty nie potrafisz nie znaczy, że wszyscy są ułomni

*

Posty: 53
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 13:00 
 
bartek_b napisał(a):
Mendol napisał(a):
jest tylko jeden malutki problem vercin, a moze nawet dwa w moim przypadku.
a. grafika - sorry wyglad wow'a odrzuca mnie juz w tej chwili.
b. w war'e naprawde pvp mozna robic od pierwszego levelu, gear tez zdobywa sie za pvp i to bez potrzeby siedzenia i farmowania punkcikow non stop.

oczywiscie, ze na poczatku w wowie bylo 'open' pvp (z lagami jak chuj), byly walki, kampienie respawnow itd itd. ale mimo wszystko szanse w duzej mierze zalezaly od tego w co byles 'ubrany'. i nie sadze zeby do tej chwili to sie akurat zmienilo.

mythic dal mi produkt, ktory mnie zadowala i mi sie podoba.
nie mam wiec ochoty powracac do czegos, co jest 'naprawiane' i 'poprawiane' w produkcji blizzarda. bo biorac pod uwage, ze blizzard po 4 latach skopiuje pomysly, ktore juz dzialaja w war'ze to mysle, ze za rok w warhammerze bedzie tylko lepiej.
a poza tym podoba mi sie.


ty jesteś chyba zakochany w WAR, idź sobie 1 lewelową postacią na scenario i baw się 1 skillem, a i niech cię zmiecie 10 lewelowy ktokolwiek
a no i sprzęt jest jak zawsze bardzo ważny więc
to że się tak wyrażą na twoim poziomie


NIE PIERDOL GŁUPOT JUŻ


heh, 1 skillem ? jak bijesz pve to tez na 1 lvl uzywasz jednego skilla, a nie dac sie zabic, tak jak mowisz 10lvl komukolwiek, nie jest trudno, troche umiejetnosci, taktyki i troche ulanskiej fantazji ;] (mam 2 alty IB i RP ktore leveluje tylko na SC, wiec raczej wiem o czym mowie)


_________________
Praise The Lord and Pass The Ammunition

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 13:02 
 
Tak mi sie zdaje że WAR by sporo zyskał gdyby wywalili całkowicie SC właśnie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 53
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 13:03 
 
Shadhun napisał(a):
Tak mi sie zdaje że WAR by sporo zyskał gdyby wywalili całkowicie SC właśnie.


zyskal by chyba tryb singleplayera ;]


_________________
Praise The Lord and Pass The Ammunition


Ostatnio edytowano 16 paź 2008, 13:04 przez Macior, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 13:04 
 
nie zgodzę się ja lvluje głownie poprzez sc bo pve znudziło mi się :)


_________________
no more wow...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 13:05 
 
@bartuś_b
Cytuj:
You have been warned.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Posty: 33
Dołączył(a): 8.10.2008
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 13:07 
 
Shadhun napisał(a):
Tak mi sie zdaje że WAR by sporo zyskał gdyby wywalili całkowicie SC właśnie.


też mi się tak wydawało ale tylko na początku, sc nie jest super ale przynajmniej jest jakąś alternatywą gdy człowiek już nie może bić mobków a przeciwnik nie wychyla nosa ze swojego warcampu

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 13:07 
 
nie zyskalby. dla mnie jest to DOBRE rozwiazanie.
w tygodniu nie mam duzo czasu zeby bawic sie sensownie w open rvr.
a z reguly zajmuje to wiecej niz 2h jak juz sie czlowiek wciagnie.
scenariusze sa przemyslane i miejscami trzeba sie nakombinowac zeby wygrac.
ale za to jaka przyjemnosc gdy wygrywa sie 500-0 badz 500-496.
w weekendy mam czasami wiecej czasu, z reguly sa eventy gildiowe i wtedy mozemy isc sie klepac pare godzin. po ~30minutach zona jest pelna orderu i destro.
nie spodziewam sie, ze na 1 levelu 'wygram' scenariusz czy, ze zabije 5 graczy na levelu 11.
jednak po pol godzinie mam level 3 i grajac np sw zadaje juz nawet jakis dmg. czuje, ze mimo wszystko mam jakis wplyw na to co sie dzieje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 13:08 
 
Macior napisał(a):
heh, 1 skillem ? jak bijesz pve to tez na 1 lvl uzywasz jednego skilla, a nie dac sie zabic, tak jak mowisz 10lvl komukolwiek, nie jest trudno, troche umiejetnosci, taktyki i troche ulanskiej fantazji ;] (mam 2 alty IB i RP ktore leveluje tylko na SC, wiec raczej wiem o czym mowie)

ale bartus to jest taki retard kid (http://www.youtube.com/watch?v=U8Y3e1c9RMg - tylko polski odpowiednik)
na mysl o pvp rece mu sie poca i wszystko go strasznie denerwuje
i jakby bartus faktycznie gral - a nie udawal ze mu mama WARa kupila - to by wiedzial ze po wejsciu na scenario lvl jest podnoszony
co np pozwala mi wyciagac top heale na T3 - postacia 20/21

Edit:
jesli chodzi o scenario to dorym rozwiazaniem byloby np zablokowanie wchodzenia na 40 lvlu
a teraz chwale je sobie bardzo - lubie pvp a lvlowanie przez pvp (nawet scenario) jest dla mnie swietnym rozwiazaniem

zreszta szkoda to ograniczac
jak Mendol pisal ma malo czasu to wpada na sc - cos ala partyjka CS
albo nie masz np fazy na szfendanie sie w poszukiwaniu zadymy
i naprawde nie widze problemu - fakt czasami jest spokoj - ale np na granicy w avelronie ostatnio jest non stop jatka
a tydzien temu na T4 tez bylo ladnie (teraz dawno tam nie zagladalem - ale napewno jest lepiej niz gorzej)


Ostatnio edytowano 16 paź 2008, 13:14 przez Lufanga, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 13:11 
 
i niestety znowu Lufa ma racje.
wczoraj grajac w t2 nasz rp lvl12 byl bodajze drugi w scenariuszach jesli chodzi o healing. i szlo mu to naprawde calkiem sprawnie.
fakt odczuwalem roznice grajac swoim ib22 w porownaniu do reszty, co nie zmienia faktu, ze robilem co moglem - snarowalem, knockbackowalem, debuffowalem itd itd. nie pcham sie do pierwszego szeregu, tylko trzymam sie z tylu i pomagam. zrobie level 28 to bede jebal heady wpadajac w srodek destro :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 13:13 
 
Scenario jes dobre ale caly czas mamy okres "lvlowania" w grze gdzie ludzie sa podzieleni miedzy tiery i spora czesc z nich zainteresowana tylko osiagnieciem wysokiego lvl.
To wszystko zmieni sie jak wiekszosc ludzi bedzie w okolicah 40lvl i RvR zapelni sie ludzikami glodnymi renown, wtedy wydaje mi sie ze siedzenia na scenario bedzie wylacznie po godzinach szczytu w grze.
Scenario dla wielu jest alternatywa na lvlowanie, wiec szkoda im czasu na przepychanie sie w rvr, taka mentalnosc ludzi.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 13:25 
 
Wczoraj bawiłem się w dwarf t2 w przejmowanie pointow było nas 5 osób było zabawnie ale naprawdę powiń trochę buffnąc xp/ren za open rvr bo za zajęcie 2 punktów i przejecie krainy dostaliśmy 600 renow tyle to ja robię RP w 1 czasami nawet przegranym sc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 13:47 
 
Shadhun napisał(a):
Tak mi sie zdaje że WAR by sporo zyskał gdyby wywalili całkowicie SC właśnie.


Tez tak uwazam, choc niektore sa naprawde fajne i dobrze sie na nich bawie (ale robie 2-3 dziennie, zeby sie nie zanudzic).

*

Posty: 53
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 13:53 
 
Szlam napisał(a):
Wczoraj bawiłem się w dwarf t2 w przejmowanie pointow było nas 5 osób było zabawnie ale naprawdę powiń trochę buffnąc xp/ren za open rvr bo za zajęcie 2 punktów i przejecie krainy dostaliśmy 600 renow tyle to ja robię RP w 1 czasami nawet przegranym sc.


to dziwne, bo za przejecie punktu jest 300renown po 5 bodajze minutach 300 renown znowu, a za przejecie krainy jest 600, czyli powinienes dostac 1800 renown ( przynajmniej ja tak dostalem w t2)


_________________
Praise The Lord and Pass The Ammunition


Posty: 33
Dołączył(a): 8.10.2008
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 13:55 
 
Szlam napisał(a):
za zajęcie 2 punktów i przejecie krainy dostaliśmy 600 renow tyle to ja robię RP w 1 czasami nawet przegranym sc.


coś ci się chyba trochę pomerdało, 600 RP to za jeden objectiv w t2, ty mówisz, że wzięliście dwa więc już co najmniej 1200 RP, a jeżeli razem z keepem to pewnie koło 2000

ja wczoraj w 3 godzinnym open RvR nabiłem 12.000 RP (objectivy, keepy i fragi), wiem że niektórzy wbijają jeszcze więcej a to tylko T3

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 13:58 
 
Po 15 min jest drugie 600 chodzilo mi bardziej o zasade :D Bo gra jest bardzo fajna szczegolnie dla mnie casuala nie chce zabardzo narzekac.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 14:16 
 
Panowie, panowie.
Przeciez gramy dla funu, nie dla cyferkow i numerkow.


_________________
Obrazek

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 14:21 
 
Lufanga napisał(a):
Macior napisał(a):
heh, 1 skillem ? jak bijesz pve to tez na 1 lvl uzywasz jednego skilla, a nie dac sie zabic, tak jak mowisz 10lvl komukolwiek, nie jest trudno, troche umiejetnosci, taktyki i troche ulanskiej fantazji ;] (mam 2 alty IB i RP ktore leveluje tylko na SC, wiec raczej wiem o czym mowie)

ale bartus to jest taki retard kid (http://www.youtube.com/watch?v=U8Y3e1c9RMg - tylko polski odpowiednik)
na mysl o pvp rece mu sie poca i wszystko go strasznie denerwuje
i jakby bartus faktycznie gral - a nie udawal ze mu mama WARa kupila - to by wiedzial ze po wejsciu na scenario lvl jest podnoszony
co np pozwala mi wyciagac top heale na T3 - postacia 20/21

Edit:
jesli chodzi o scenario to dorym rozwiazaniem byloby np zablokowanie wchodzenia na 40 lvlu
a teraz chwale je sobie bardzo - lubie pvp a lvlowanie przez pvp (nawet scenario) jest dla mnie swietnym rozwiazaniem

zreszta szkoda to ograniczac
jak Mendol pisal ma malo czasu to wpada na sc - cos ala partyjka CS
albo nie masz np fazy na szfendanie sie w poszukiwaniu zadymy
i naprawde nie widze problemu - fakt czasami jest spokoj - ale np na granicy w avelronie ostatnio jest non stop jatka
a tydzien temu na T4 tez bylo ladnie (teraz dawno tam nie zagladalem - ale napewno jest lepiej niz gorzej)



retard?

ty znasz wogóle znaczenie tego słowa?

a po drugie widać brak argumentów... wyzwiska i inne takie świadczą że się skończyłeś zanim się zacząłeś

a szkoda...


a wpada na CS???

chyba wcześniej czeka około godziny zanim mu się załączy

haha


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 14:26 
 
W Twoim przypadku zamiast retard mozna uzyc slowa disabled.

EDIT: godzine? ahehaehahhahehaeh.

Co prawda to tylko Tor Anroc ale nie czekalem dluzej niz 3 min.

Niestety z innymi SC juz jest gorzej :< Ale to wina ludzi nie Mythica, ze ida na latwizne.


Ostatnio edytowano 16 paź 2008, 14:33 przez Oyci3C, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 14:31 
 
bartus moze ty czekasz godzine.
najdluzej czekalem 2 dni temu - 10min.
wczoraj w t2 scenariusze odpalaly sie co 2minuty, w t3 co 3-5 minut.
takze, po raz kolejny przykro mi, ze zle wybrales a teraz musisz narzekac.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.