mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 107
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 17:18 
Cytuj  
My tu gadu gadu.. ale sie wlacze. Czy moze mi ktos powie dlaczego.. to za chwile poniezej. Moze nie jestem ekonomistą - bo nie jestem ale nie rozumiem dlazcego konta veteranow na UO platnych shardach so tak tanie? Nie mowie tu o oszustach ale moj kolega z UK wlasnie zakupil konto z gm tamerem, wojownikiem i mulem 7x gm.. itd. wlasciwie to wszyscy sa minimum 6x gm. Do tego dochodzi Large marble w trammel no i pelno raresow. Rozumiem ze sa ludzie ktorym zalezy na szybkiej sprzedazy konta bo .. rozne powody. Ale dlaczego np. powyzsze konto - 43 month kosztuje tylko niecale 200$ ? to jest kolo 1000 zlotych o ile dobrze licze. 430 $ to by bylo na tyle jesli chodzi o fakt ze miesiecznie buliles 10$ za gre. Do tego dochadza raresy no i dom .. a co najwazniejsze wyrobione skille. Dlaczego taka taniocha? Nie zebym byl wscipski czy cos.. ale co jak bym chcial sprzedac konto ktore jest 15 miechow stare no i zabulilem prawie 150 dolarow za samo to ze moglem grac.. nie mowiac o skillach.
CHEERS

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 17:19 
Cytuj  
Dla mnie kazdy kto gra na emulatorze i tlumaczy sie skapstwem (bo inaczej nie potrafie nazwac sepienia sie na 10 usd/month) jest debilem.
Pogralem 1.5 roku na Siege i sprzedalem stuff za ok 2000 usd. Za polowe zona sobie zrobila kuchnie, za druga polowe ja upgradnalem kompa :grin:
I nie gralem tak zeby stukac na UO rl cash - po prostu wyprzedalem co mi wpadlo w rece przez czas mojej gry.
Skoro argument o 'kosztach' jest kretynski to wezmy sie za reszte.
Argument o piractwie mnie nie rusza - soft mam legalny glownie dlatego ze zona pracuje w microsoft (system/office) a gierek 'wybrakowanych' po prostu nie kupuje - wole zaplacic za oryginal. Tym niemniej divx'ow ktore zebralem wystarczylo by pewnie na jakies 5 lat odsiadki :smile:.
Argument o tym ze 'dobre bo polskie'... lol, jak ktos lubi to jezdzi maluszkiem ale jako wole Nissana, Toyote albo choc Citroena :smile:.
Ale masz racje. Dobry polski elmulatorek jest jak nasza druzyna futbolowa! Zaiste powod do dumy... :grin:

*

Posty: 52
Dołączył(a): 18.06.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 17:36 
Cytuj  
BTW o co chodzi z tym zarabianiem, widziałem u Dipola filmik, ale nie wytłumaczyli do końca o co chodzi.


Posty: 20
Dołączył(a): 22.06.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 17:40 
Cytuj  
Grasz, zdobywasz.
Ktos gra ale jest niecirpliwy badz ma straszna ochote na to co zdobyles.
Wiec sprzedajesz mu to na aukcji za prawdziwa kase i on jest happy i ty.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 18:06 
Cytuj  
Daniels, kiedy podaz przewyzsza popyt to cena rynkowa ustala sie na niskim poziomie. Heh - tak, studiuje ekonomie. Po prostu jest wiecej chetnych do sprzedazy konta, niz do kupienia.

Wogole to masz bledne zalozenie, poniewaz w UO nie gra sie dla pieniedzy, tylko dla zabawy. Nie staraj sie grac w sposob najbardziej efektywny ekonomicznie, tylko tak, zeby sie odprezyc, rozerwac, albo miec satysfakcje. UO nie sluzy do zarabiania pieniedzy, tylko do zabawy :smile:

*

Posty: 52
Dołączył(a): 18.06.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 18:15 
Cytuj  
Wiecie co, z tym zarabianiem to tylko chciałbym wyjść na zero (fee = income) przynajmniej tak chciałbym zrobić.
Jeśli sie nie uda to musze sobie załatwić kredytową.
Jestem otwarty na propozycję. Jakieś pomysły??


Posty: 20
Dołączył(a): 22.06.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 18:20 
Cytuj  
HEH a nie wierzylem w resocjalizacje...

*

Posty: 107
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 18:32 
Cytuj  
Eh wiadomosc mi sie powtorzyla 2 razy. Coval.. tak to prawda i obawiam sie ze masz racje. Oczywiscie nie gram dla kasy tylko dla zabawy.. bo grac w Uo dla pieniedzy to dla mnie glupota.

Kont jest tak duzo na sprzedaz przez te bledy w grze no i ludzie pseudo ekonomisci odpalaja uo tylko po to zeby zrobic 4 postaci po 7x gm rozne kategorie z domkiem extra i na sprzedaz. Przez to wydaje mi sie te konta sa warte tyle ile sa. Ale nie bede wnikal szkoda ze to taka taniocha.

Ja na razie nie koncze z UO ale wrecz mysle o kupieniu sobie dobrego konta na Europie.. z kolei 2 konta 20$ miesiecznie ehhh... to juz jak mi sie praca ustabilizuje :smile:
CHEERS

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Daniels dnia 2002-06-23 19:36 ]</font>

*

Posty: 107
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 18:40 
Cytuj  
Ja niestety korzystam z Game Time Code. Rowniez chcialbym sprzedawac zloto przy uzyciu karty kredytowej no i jak wyzej kolega wspomniaj grac za free.

Gratulacje - upgradnoles kompa :smile: wohoo.. jednak UO ma swoje dobre strony.. niech zgadne.. zona zaczela tez grac ? :wink:

CHEERS


_________________
Daan

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 18:41 
Cytuj  
przeciez ci coval juz wyjasnil...
poza tym kto by teraz chcial kupywac postacie i domki w trammel? na sp to inna sprawa tak wiec jesli ktos chcialby zakupic ladny duzy tower za jedyne 199.99 zapraszam na icq~

*

Posty: 107
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 18:46 
Cytuj  
Ah kolego.. tu sie post powtorzyl i go zmienilem. Teraz to i ja czekam na zmiany - zobaczymy co sie bedzie dzialo. Tak naprawde nikt tego nie wie


_________________
Daan

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 19:04 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-23 18:19, Karol66 napisał:
Dla mnie kazdy kto gra na emulatorze i tlumaczy sie skapstwem (bo inaczej nie potrafie nazwac sepienia sie na 10 usd/month) jest debilem(...)


No nie moge, *placze ze smiechu*. Chryste, ale wy jestescie rowno popierzeni... Myslalem, ze padne, jak to przeczytalem. :lol: Ehh... no nic

Tak BTW: To chce ktos kupic kod upgrade lub miesiac free na OSI. Kupujac UO:LBR planowalem w wakacje sobie pograc, ale widze jacy ludzie graja na OSI i chyba sobie daruje...

P.S. Cytat specjalnie zmieniony dla pewnego pana, ktory sie czepial, ze "dorabiam sobie do ideoligi"...

_________________
"Ten naród się podniesie, zwycięży i zginie,
miecze na wrogach połamie
A potem wroga myślą zabije"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Psyche dnia 2002-06-23 21:01 ]</font>

*

Posty: 52
Dołączył(a): 18.06.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 19:10 
Cytuj  
Juz wiem czemu psyche...........

*

Posty: 52
Dołączył(a): 18.06.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 19:11 
Cytuj  
Wracając do tematu.......czy można przelewać złoto (kasa w grze) na dolary....Wiem, że gentlemeni o kasie nie gadają...., ale nigdzie nie znalazłem aspektów ekonomicznych w graniu (poza beta testem) więc nie wiem co i jak.
Do moderatora: Zmień nazwę topiku na "Co początkujący powinien wiedzieć"


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Jonathan dnia 2002-06-23 20:15 ]</font>

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 19:23 
Cytuj  
Mozna... na niektorych shardach w stanach.


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*

Posty: 107
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 19:31 
Cytuj  
=============================================
Tak BTW: To chce ktos kupic kod upgrade lub miesiac free na OSI. Kupujac UO:LBR planowalem w wakacje sobie pograc, ale widze jacy ludzie graja na OSI i chyba sobie daruje...
=============================================

A ile taki kod jest wazny czasowo? tzn ile go mozna trzymac i nie uzywac

Tak wogole to w UO graja zupelnie inni ludzie. Jednym z normalnych ktorych mialem przyjemnosc poznac w grze jest Coval. Mam nadzieje ze uda mi sie spotkac wiecej Polakow na europie takich jak on. Co do emulatorow to nie bede tego komentowal bo nie ma co.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Daniels dnia 2002-06-23 20:34 ]</font>

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 19:37 
Cytuj  
Hmmmm wiekszość grających na OSI ma 18> a na free shardach <18 więc logiczne że dla takiego 16latka ta kasa to poważny problem :sad:

Paru reguralnych bywalców ogólnego ma już rodziny lub prace , więc logiczne ze dla nich ta kasa to pryszcz :smile:

Tak można w kółko jak z piractwem , drogie to kupie pirata , a dystrybutor na to ze kupują piraty i dlatego drogie :sad:

Spływam bo oberwę :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!


Posty: 20
Dołączył(a): 22.06.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 19:51 
Cytuj  
Wypowiedz Karola66:
Cytuj:
Dla mnie kazdy kto gra na emulatorze i tlumaczy sie skapstwem (bo inaczej nie potrafie nazwac sepienia sie na 10 usd/month) jest debilem.

A tutaj jak ladnie Psyche sobie dorobil do swojej ideologii zeby mu pasowalo:
Cytuj:
2002-06-23 18:19, Karol66 napisał:
Dla mnie kazdy kto gra na emulatorze(...)jest debilem(...)


Psyche, jestes zalosny.

*

Posty: 52
Dołączył(a): 18.06.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 19:52 
Cytuj  
Shingi trafił w 10

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 19:55 
Cytuj  
Daniels o ile wiem to taki kod mozesz trzyac ile ci sie podoba...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.