mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 19:58 
Cytuj  
Ehh to wy jestescie zalosni... "dorobil do ideologi"... jesli to tak bardzo zmienia postac rzeczy to juz spiesze poprawic swojego posta, zebys nie plakal... Geez :sad:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*

Posty: 52
Dołączył(a): 18.06.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 20:01 
Cytuj  
Ej, Psyche jesłi łaska możesz założyc topic na którym będziesz się mógł kłócić z innymi graczami


Posty: 20
Dołączył(a): 22.06.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 20:28 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-23 20:58, Psyche napisał:
Ehh to wy jestescie zalosni... "dorobil do ideologi"... jesli to tak bardzo zmienia postac rzeczy to juz spiesze poprawic swojego posta, zebys nie plakal... Geez :sad:



Przykladzik:

"Psyche, jest super gosciem, ale jego kupel jest popierdolony"

a teraz,

"Psyche(...)jest popierdolony"

Hm, ktore fajniejsze?

EDIT: A teraz Twoj poprawiony post sux jeszcze bardziej. Bo jak widzisz, Karol66 wstawil tam taka magiczna literke "i". Umiesz rozszyfrowywac zdania?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Abelen dnia 2002-06-23 21:30 ]</font>

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 21:00 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-23 20:52, Jonathan napisał:
Shingi trafił w 10


Shinji :smile:

No karol66 wstawił to "i" , bo są przypadki że kogoś naprawde nato niestać przez sytuacje materialną w rodzinie , może korzystac z netu tylo u kumpla albo w szole i taka osoba chciała by tez pograć w UO i jedynym ratunkiem jest free shard :sad:

I co teraz o nim powiecie???? wy którzy klniecie na free shardy???? no prosze , nie stać go to niema prawa grać????

Zastanówcie sie nad taką sytuacją , nie każdy grając na free shardzie żałuje tych 10$ , niektórych poprostu niestac....


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

*

Posty: 52
Dołączył(a): 18.06.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 21:12 
Cytuj  
Shinji ...... nie do końca, nie wiem jak się korzysta z karty kredytowej i podobno trza mieć 18 lat, a ja mam starszego brata i po prostu zrobi account na niego (już się zgodził) po prostu nie mogę sobie poradzić z biurokracją

Jeszcze jedno, może wpadne na SoA na mały trening, to tam buduje się chaty ściana po ścianie?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Jonathan dnia 2002-06-23 22:18 ]</font>

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 21:44 
Cytuj  
Albo przeszkadza wam wiek graczy na fre shardach, graja na nich bo na OSI ich nie stac caszami tacy 14-15 latkowei sa lepszymi graczami od owiele starszych. Jeden z naszych GMow ma 15lat i gdyby nie on to pewnie serwer ledwo by zipial a tak rozkwita.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 21:55 
Cytuj  
Abelen, twoj przykladzik jest naprawde boski, a ma sie nijak do sprawy... Sens tej wypowiedzi jest taki sam bez wzgledu na to, czy przytocze caly cytat(tak jak teraz) czy tylko jego czesc(tak jak bylo pierwotnie)... Naprawde popisales sie, nie ma co. Na przyszlosc jesli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie odzywaj sie, dobrze?


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...


Posty: 20
Dołączył(a): 22.06.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 21:57 
Cytuj  
Oj Psyche Psyche HE HE idz stad :[

*

Posty: 52
Dołączył(a): 18.06.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 21:58 
Cytuj  
Jestem krótko mówiąc zmieszany i nie wsztrząśnięty.

Admin jak Cie bejtam zrób dwa nowe działy
"Uo ogólne OSI" i "Uo ogólne free"

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 00:18 
Cytuj  
Shinji, lol, Miś live! :smile:
Jak to tam sobie tlumaczyl ten milicjant? "A jesli by wasza corka (sprawdzic czy nie ksiadz)..." :smile:

Ja nie mowie o przypadkach szczegolnych - takich 1 na 100.
Tylko o prostym ukladzie - ktos wydaje 100 zl zeby potem wyjac 400 (skutek uboczny zupelnie niezlej zabawy).
Faktem jest ze ja patrze na przyklady ludzi ktorzy grali na OSI (w wiekszosc sa to Ci >15 lat). Nie mam zielonego pojecia czy ktos <15lat jest na tyle bystry zeby zalapac podstawy UO ekonomii i nie moge gwarantowac rezultatu.

A tak juz zupelnie na marginesie to jak ja sprzedawalem UO to konta poszly za jakies smieszne pieniadze albo jako bonus do itemu (teraz jest prawdopodobnie jeszcze gorzej).
Nie oplaca sie sprzedawac wszystkiego razem tylko osobno konto, osobno domki, osobno itemy. Latwiej jest komus wydac 50, 100 czy nawet 200 usd bo to jakis maly fragment jego kieszonkowego :wink:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 03:20 
Cytuj  
Mozna... na niektorych shardach w stanach.

ffs przestan chrzanic i idz juz sobie stad:[

uo ogolne emulatorki ~ nastepny dzial dla debili? oni juz maja takich kilka wiec wiecej nie trzeba.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 07:48 
Cytuj  
Karol66 wiem ze takie przyadki są rzadkie ale nieda sie ich wykluczyc :smile:

A co do OSI to mam ten 1 miesiąc :smile:

Mam nadzieje ze pomożecie mi , a nie zjebiecie jak na forum za proste pytanie :sad:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 08:31 
Cytuj  
Widze ze kolejne pokolenie freeeeshardowcow stanelo do walki z wrednymi imperialistycznymi graczami (i oczywiscie glupimi) z OSI
zajebiscie :sad: jestescie boscy itd
no i oczywiscie wasza sprawa jest sluszna

aha i chcialbym podziekowac Psyche ze nie bedzie gral na OSI

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 09:23 
Cytuj  
Powiem wam jedno - dotyczy to calego tego smiesznego topica
*rofl*
i jeszcze raz
*rofl*
Kolejny raz gracze z osi przezucaaj te same argumenty za tak i kolejny raz gracze z free wyciagaja te same argumenty na nie -> to juz jest nudne :eek:
Co do treningu na SOA to lepiej sobie odpusc - raczej nie uzyjesz nic z SOA na OSI :sad:

Co do pomocy nowym itd .. sluze rada, swoja osoba oraz sprzetem jesli potrzebny. Pojecie mam sporo mniejsze niz inni gracze z OSI o wiekszym stazu ale zawsze to cos - > icq w profilu

Co do RPG na OSI to takiego rpg jakie zobaczylem ostatnio w wykonaniu klanu Tolagal i Uruk Hai nie widzialem i sadze ze nie zobacze na free :/

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 11:04 
Cytuj  
Racja może czas skonczyć :razz:

Ja proponuje obie strony do przedszkola :grin:

Scorpio jak zacznę grac to napewno dam ci znac , pomoc i sprzet zawsze mile widziane :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 13:10 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-24 04:20, konrador napisał:
uo ogolne emulatorki ~ nastepny dzial dla debili? oni juz maja takich kilka wiec wiecej nie trzeba.


Kolejna wypowiedz konradora i kolejne glebokie przeslanie. O tresci juz nie wspominajac. Wiesz, jestes beznadziejny... chelpisz sie tym, ze grasz na OSI i dlatego jestes taki dojrzaly, madry i wpsanialy, a prezentujesz soba poziom mniej wiecej taki wlasnie jak te twoje "dzieciaki z free"... Zal mi was. Bogu dzieki, ze nie wszyscy polacy na OSI reprezentuja taki poziom jak ty...

Prosba do moderatorow: zablokujcie ten topic, bo polemiki z panami pokroju konradora nie maja wiekszego sensu


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 13:52 
Cytuj  
widzisz nie o to chodzi ze sobie gram na 'osi'... ba juz nawet nie gram:/ chodzi o to ze tak jak ci mowilem jestes debilem
twoje posty nie maja zadnego sensu i pewnie sam nie wiesz po co tutaj piszesz
przyszlo za toba pare gowienek ktore tez costam probuja pisac o tym jakie my to na osi jestesmy chamy i sie nic nie znamy.
tak jak wam juz pisal kojot w ktoryms z topicu - zmiencie podejscie to i my zmienimy

Prosba do moderatorow:

psyche prosi o zamkniecie topicu w momencie gdy koncza mu sie argu.. blah jakie argumenty :[ kiedy koncza mu sie bezsensowne pomysly na nastepne posty

*

Posty: 52
Dołączył(a): 18.06.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 14:15 
Cytuj  
Panowie, może skończycie te dziecinne gadania i zaczniemy gadać w cywilizowany sposób.

I jeszcze jedno do gości z OSI:
Jeżeli chcecie mieć więcej ludzi znad Wisły na waszych ulubionych serverach to nam POMÓŻCIE a nie wyśmiewajcie, OK?

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 14:55 
Cytuj  
Nie jestem gówienko :grin: pozatym cenię doświadczenie osób grających po pare lat na OSI i nie twierdze ze sie nieznają :grin:

Ale jak ktos poczyta posty , np ciebie konrador to moze pomyslec ze na tej OSI same chamy :razz:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 15:33 
Cytuj  
Wiesz co, na poczatku mnie denerwowales, ale teraz to juz tylko smiac mi sie chce jak czytam twoje odpowiedzi. Twierdzisz, ze nie mam zadnych argumentow? Nie widze jakos rowniez twoich, bo jak dotad wszystkie twoje wypowiedzi opieraja sie na: "jestes debilem", "dzial dla debili", "pieprzysz jak poparzony", czy tez: "jestes idiota" Widze, ze masz dosc ograniczony zasob slow, no ale to na pewno wynika z tego iq>50, o ktorym to pisales...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.