mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 19:19 
 
tomugeen napisał(a):
Tia, blend-a-med, afair grales w bete. Tam tez co jakis czas rzucali dlugasnego posta z tym co zamierzaja dodac/zmienic po czym zapowiedzianych zmian dokonywali.
Wypracowali sobie u mnie duzy kredyt zaufania takim dzialaniem.

A czy to jakos zmienia sens mojej wypowiedzi? Dla mnie nie. Celem jest bysmy zaplacili kolejny abonament. Pewien jestem, ze gdyby nie konkurencja wow mythic nie spieszylby sie z wprowadzaniem kontentu. Kto mysli inaczej jest mocno naiwny. Po klapie kilku gier w ciagu ostanich lat i rosnacej dominacji na rynku "wiadomej gry" strategia moze byc tylko jedna. Mnie po prostu bawi ta systuacja, ktora wszyscy lykaja "o jaki mythic jest fajny i slucha graczy". Slucha bo musi. :]


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 19:21 
 
uparles sie zeby pierdolic? czy jak.
serio coraz gorzej tutaj jest.
slucha bo musi. ty piszesz bo musisz jak rozumiem?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 19:26 
 
Mendol mam cie za calkiem bystrego goscia. Prosze nie psuj tego. Chyba dla kazdego jest oczywiste, ze trzeba ciagle podtrzymywac zainteresowanie gracza-klienta, bo pojdzie do konkurencji jak to sie stalo juz kilka razy w ciagu ostanich lat. Moze zburze twoje dzieciece marzenia, ale jestes tylk kilkunastoma dolarami dla mythica, bliza czy innego wydawcy. :> Dla zlagodzenia sporu powiem: tak podoba mi sie war, czekam na zapowiadane zmiany, ktore rowniez mi sie podobaja. Chyba nie wolna jednak powiedziec zlego slowa o wydawcy nawet, nie mowiac o samej grze. :<


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 19:30 
 
tor po prostu jestem ciut zmeczony wlasnie 'krytykowaniem' na kazdym kroku.
skupmy sie moze na tym co zapowiedzieli zrobic, a nie po raz kolejny na tym dlaczego/po co/a jak/a skad.
zamiast skupic sie na tresci, znowu szukasz dziury w calym ;-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 19:34 
 
Ja sie wlasnie fajnie bawie w war. Moje slowa to pochwala dla mythica, bo wszystko co robia jest przemyslane i widac w tym cel. Marketing i rozwoj gry od fazy bety jest naprawde godzien pochwaly.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 20:29 
 
Poza jedna rzecza: za duzo WAAAAAAAAAAAAAAAAGH! ;<

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 20:59 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Slucha bo musi. :]


Sony nie musi, Funcom nie musi, wiec Mythic tez nie musi, Blizz tez tu nie jest idealny bo np hero wprowadza cztery lata i wiele innych rzeczy ale blizz to inna bajka.

Jak dla mnie to Mythic nic nie musi, jak zjebia gre to bye bye, placzu nie bedzie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 21:19 
 
embe napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Slucha bo musi. :]


Sony nie musi, Funcom nie musi, wiec Mythic tez nie musi, Blizz tez tu nie jest idealny bo np hero wprowadza cztery lata i wiele innych rzeczy ale blizz to inna bajka.

Jak dla mnie to Mythic nic nie musi, jak zjebia gre to bye bye, placzu nie bedzie.

O czym ty piszesz wogole? Zupelnie o co innego chodzi.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 21:21 
 
No wiesz, embe jako weteran nie potrafi napisac posta bez odniesienia do tych wszystkich mmo w ktore gral ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 86
Dołączył(a): 1.08.2008
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 21:38 
 
Najwazniejsze ze mozna bedzie linkowac itemy. Pewnie kanal Trade tez zrobia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 22:42 
 
no linkowanie to podstawa.
normalnie nie da sie grac bez mozliwosci chwalenia sie :-)

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2008, 17:17 
 
Chwalenie chwaleniem ale kazdy wie ze linkowanie itemow jest szalenie przydatne.
Niech tylko naprawia performance (wiem nudny jestem)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 paź 2008, 18:26 
 
jakos wszyscy sobie radza bez linkowania :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2008, 18:39 
 
No nie do konca Mendol bo czasami jak cos wypadnie nie dla mnie, a trafi do mojego bp to chcialbym komus pokazac czy chce czy nie czy mam to wyjebac :<

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2008, 18:43 
 
Oczyścicie, ze ludzie sobie radzą bez tego. Nie ma przecież innego wyjścia. Proste. Co nie zmienia faktu, ze jak zostanie taka opcja zaimplementowana to na pewno większość graczy będzie z niej korzystać.
Zdaje sobie sprawę, ze dla niektórych WAR w stanie w jakim znajduje się obecnie jest wystarczająco dobry ale umówmy się, ze to jednak trochę za mało żeby na dłuższą metę konkurować na rynku z innymi tytułami.
Dlatego moim zdaniem "zapożyczanie" tego co dobre z innych tytułów i dostosowywanie tego do konkretnej gry może jej wyjść tylko na dobre (pod warunkiem, że się czegoś nie spieprzy). Ot takie linkowanie itemów. Mała rzecz a cieszy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 paź 2008, 18:44 
 
ociec. ile czasu zajmuje ci napisanie jaki to rodzaj itemku i z jakimi statsami? :-)
10sekund?
nie mowie, ze by sie nie przydalo. ale nie jest to cos niezbednego.
wolalbym zeby sie skoncentrowali na jebanym collision detection, ktore jest spierdzielone na maxa. i zmniejsza fun/efektywnosc gry tankiem o jakies 40% ;-p

bre ale mowisz ogolnie o grze, czy o pierdolach, ktorych nie ma?
bo chwilowo zadna gra poza eve, aoc nie oferuje tego co war :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2008, 19:18 
 
Niech zajmuje i 5sek co nie zmienia faktu, ze lepiej odda komus ogolne wyobrazenie "clickable" item na /whisper, a nie moje wypociny +34 corp, +35ele +11int +45wil dfijdsfiofidfidsfis.

:<

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 18 paź 2008, 19:33 
 
Mendol napisał(a):
i zmniejsza fun/efektywnosc gry tankiem o jakies 40% ;-p


Cytuj:
The Combat and Careers team has spent the last month looking at the changes that they want to make with an eye towards making improvements and buffs, not removing or weakening abilities. I won’t go into details here but the vast majority of careers all have nothing but love coming their way.

stfu ;p


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2008, 19:43 
 
Squig Herder to normalnie idealna class rdps co tanki robia wieszky dps dobrze ze chociaz maly jest to nie tak czesto go celuja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 paź 2008, 19:53 
 
pompa ale cd nie dziala. i to nie ma nic wspolnego z careers.
a niestety bez mozliwosci blokowania wejscia/schodow w keepie, nie widze zastosowania dla tanka przy obronie :-)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.