mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 18:42 
 
zjadales zeby na wowie wiec nie pierdol huragan ;p


_________________
Obrazek


Posty: 44
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 18:43 
 
tylko zeby ten krasnal po lewej lepiej sie ruszal i nie byl taki plastikowy w walce to by bylo calkiem fajnie

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 18:43 
 
Huragan to tak jak porówna twojego avatara z moim , na widok twojego też chcę się zygac a na widok mojego smiac(albo w sumie , Elminster śmieszny nie jest) .Ciezko porownywac gre ktora wyszla x lat temu do gry ktora wyszla w 2008 (a i tak grafa ssie na takie wymagania jakie stawia przez graczem) :)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 21:06 
 
Ale przynajmniej widac, ze jednak grafa WAR >>WOW big time :D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 21:10 
 
Huragan napisał(a):
Obrazek

Jak patrze teraz na WoWa w porownaniu do WARa to zygam :)


jak patrze na dynamikę walki w WAR to tez żygam...


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 21:14 
 
Nie aż taki big time...Postacie są o wiele lepiej zrobione ,wieksze detale ale otwarte przestrzenie to taka sama kicha ,kurwa w lotro sie dało zrobić zeby mgły nie było i nie scinało sprzetu a w warze sie nie da ;/ Chocby miało być tandetne to zeby bylo bo mnie te mgły wkurwiają.W wowie jest jeszcze gorzej bo tam podczas lotu mountem trzeba na mape patrzyc bo chuja widac ...


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 21:20 
 
W Eve nie ma mgly, polecam.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 21:24 
 
Huragan napisał(a):
Obrazek

Jak patrze teraz na WoWa w porownaniu do WARa to zygam :)


Jak patrze na wydajnosc silnika w porownaniu do jakosci grafiki w WAR to dostaje epilepsji od drgań..


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 21:32 
 
Spyke napisał(a):
Nie aż taki big time...Postacie są o wiele lepiej zrobione ,wieksze detale ale otwarte przestrzenie to taka sama kicha ,kurwa w lotro sie dało zrobić zeby mgły nie było i nie scinało sprzetu a w warze sie nie da ;/ Chocby miało być tandetne to zeby bylo bo mnie te mgły wkurwiają.W wowie jest jeszcze gorzej bo tam podczas lotu mountem trzeba na mape patrzyc bo chuja widac ...


LOTRO ma fajna grafike, ale nie wytrzymalaby ona ani jednego porzadnego keepa.
Swe czasu Codemaster wprowadzil taki event - atak mobow na jedno z miasteczek, ludzie sie zbiegali i sie robily 1-2 klatki, a po chwili wywalalo z gry.

Nie twierdze, ze silnik WARa jest super zoptymalizowany, ale jednak nawet przy setkach osob w jednym miejscu daje rade i slajdow nie ma.

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 21:36 
 
War tym się rózni ze Server stoi mimo setek graczy,bo komfortowej gry tam nie ma.Cholera nie mozna czego kolwiek wymyslić zeby było w tych grach podziwiać jakieś konrketne widoki? Mnie tego strasznie brakuje w mmo ;/


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 21:44 
 
Spyke napisał(a):
War tym się rózni ze Server stoi mimo setek graczy,bo komfortowej gry tam nie ma.Cholera nie mozna czego kolwiek wymyslić zeby było w tych grach podziwiać jakieś konrketne widoki? Mnie tego strasznie brakuje w mmo ;/


Czekaj na TCoS :)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 21:45 
 
wyjdz na dwor, pojedz w gory albo nad morze to se poogladasz widoki :P


_________________
retired...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 22:33 
 
@zabol
Szkoda że elminster tak szybko spierdalał po za zone w BG, że nie dało się go zaatakować, na szczęście dało się ubić tego Drizzta, chociaż jednego gnoja.

@bartuś
oficjalnie jesteś kretynem


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 07:30 
 
Spyke napisał(a):
War tym się rózni ze Server stoi mimo setek graczy,bo komfortowej gry tam nie ma.Cholera nie mozna czego kolwiek wymyslić zeby było w tych grach podziwiać jakieś konrketne widoki? Mnie tego strasznie brakuje w mmo ;/


Do podziwiania widokow imho najlepszy to Vanguard, przepiekny enviroment :) Sentyment pozostanie, a co sie tyczy WARa to faktycznie jak Nestor napisal mimo, ze mi ciagle wyswietla okolo 30-40fps, to nadal te drgania sa a stabilnosci fpsow nie ma :( Po kilkugodzinnej sesji ma sie objawy niestety ale epilepsji :/ Z innej strony to tak jak embe napisal, jest to pierwsza gra MMO, przynajmniej u mnie, w ktorej nie musze dostosowywach reala pod gre, bardzo mi to odpowiada :) Zobaczymy jak bedzie potem :D

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 07:37 
 
MagPS napisał(a):
@zabol
Szkoda że elminster tak szybko spierdalał po za zone w BG, że nie dało się go zaatakować, na szczęście dało się ubić tego Drizzta, chociaż jednego gnoja.

@bartuś
oficjalnie jesteś kretynem


miło mi bardzo...że pokazałeś nam swoją prawdziwą twarz...

tragedią jest to że argumentem jest "bartuś jesteś kretynem"


po prostu żenada...

i jakże na temat...

a tak na marginesie czy nie można takich postów, ubliżających w taki sposób blokować?


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 07:38 
 
"niestety servery wszystkie low....

tragedia....
wow wins "

jestes debilem.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 07:44 
 
servery sa w wiekszosci medium na poczatku byly high/full albo capa podniesli znaczaco albo mniej ludzi gra , takie mam wrazenie i bez porownan do bartusia prosze ;-)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 07:45 
 
Co nie zmienia faktu że to jest troche zabawne, rzucić ludziom byle gówno (bo to przecież nawet dodatek nie jest) i juz polecą sliniąc się.

Co nie zmienia faktu że posty psa ostatnio są chyba jednymi z bardziej żałosnych na tym forum, zero argumentów, tylko obrażanie WoW-a i graczy w niego grających.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 07:57 
 
Shadhun napisał(a):
Co nie zmienia faktu że posty psa ostatnio są chyba jednymi z bardziej żałosnych na tym forum, zero argumentów, tylko obrażanie WoW-a i graczy w niego grających.


Jest akcja i reakcja. Jesli przychodza tu ludzie pokroju bartka, ktore nie dosc, ze co krok atakuja WARa to jeszcze podaja jakies z dupy informacje (wczoraj serwery byly jak zawsze - niektore full, inne high, niektore medium, bylo tez pare low - glownie niemieckie i francuskie).

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 08:22 
 
@Shadhun bo wow to gniot - już lepszy jest saper pod Windowsa :)


_________________
no more wow...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.