mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 09:24 
 
Na BL'u kolejki po 650 osob teraz wieczorami... chyba ludzi z Wara wywialo.... Mi sie war tez znudzil, grafika boli, lvlowanie boli ( po xxxxx scenario mam troche dosc jak farmowania grand marshala w wow). PVE nie istnieje, jedyne co fajne to niezbalansowane rvr i mnostwo zapowiedzi fajnych rzeczy, ktore nie do konca dzialaja jak nalezy...


Zreszta sam zaczalem znow gnomke lvlowac, nie ma jak stary dobry WoW ( ktoremu zreszta znow troche grafike poprawili, cienie ownuja).


_________________
Nie mam pomyslu na signature

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 09:24 
 
Shadhun napisał(a):
...
Cytuj:
@Shadhun wracaj do wowa...


Już wróciłem, czekam aż będe miał pewność że po wydaniu 2-3k na nowy komp WAR będzie chodził mi w stopniu zadowalającym, narazie takiej pewności nie mam, a wole nie ryzykować takiej ilości pieniędzy.


prędzej aoc będzie Ci działał na full detalach niż war :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 09:35 
 
Shadhun napisał(a):
Motopompa napisał(a):
Hey!
Ja tez postuje o 10 rano i nie mam zycia.


Jak dorośniesz to zrozumiesz że postuje się najlepiej z pracy :)

Cytuj:
@Shadhun wracaj do wowa...


Już wróciłem, czekam aż będe miał pewność że po wydaniu 2-3k na nowy komp WAR będzie chodził mi w stopniu zadowalającym, narazie takiej pewności nie mam, a wole nie ryzykować takiej ilości pieniędzy.

Jak poczekasz do przyszlego roku to moze za 3k kupisz kompa na ktorym war bedzie dobrze chodzil :lol:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 09:59 
 
No właśnie dlatego wbijam narazie, głowny sens tej gry to granie rvr, na lowendzie to ja moge grać w wow-a bo i tak większośc czasu robi się pve które nie wymaga dużej ilości klatek, jakiś mały freeze to nie tragedia.

Mam nawyki z gier FPP że jak gram pvp to musze miec maksymalny komfort grania inaczej nie sprawia mi to funu.

Wiem że można być w czopku urodzonym jak niektórzy tutaj i na dużo słabszym kompie mieć cąłkiem niezłe osiągi, jednak tak jak mówiłem, nie mam aż tyle kasy by ryzykowac.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 10:04 
 
Fajnie się tak czyta od rana :)

WoW może był fajny w 2005 teraz to już jest oklepany niestety i nawet najlepsze cienie mu nie pomogą , jakby Blizz dal coś nowego zamiast pierdyrialda instancji gdzie farmujesz gear żeby iść do lepszej instancji żeby farmić lepszy gear i iść do lepszej instancji żeby... a w między czasie dla rozrywki można pofarmić BG/areny żeby.... i dla rozrywki pofarmić gold/consumables żeby... no sorry ale Blizz nawet się nie wysila na tyle żeby nowe modele broni/armoru zrobić co nawet zajadli gracze WoW przyznają.

Ludziom już tak w głowę zapadła farma że niestety albo i stety nie potrafią grać w gry gdzie nie ma jej w tak dużej ilości imo.

Moje 2 grosze żeby rozkręcić "dyskusję" bo nudzi mi sie w work.

@Bartek jesteś idiotą.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 10:06 
 
Ja wciaz czekam na Battlefielda w settingu fantasy i Space MMO w stylu Silent Huntera :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 10:09 
 
Blood, poczytaj może co zmienia się w Wotlk, zapewniam cię ze sporo więcej niz nowe instancje.

Naprawde denerwuje mnie takie pieprzenie.

Zaraz przybiegnie ktoś i powie że 'omg lol ale i tak war jest lepszy'
ok, nie mówie że nie, chodzi o to że wow się zmienia, sporo fajnych pomysłów wprowadzają i niezauważanie tego to ignorancja.

I nie, nie będe nic wypisywał, sami sobie znajdźcie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 10:09 
 
Bloodleaf napisał(a):
bleble

WoW może był fajny w 2005 teraz to już jest oklepany niestety i nawet najlepsze cienie mu nie pomogą ....

ble ble ble


Pomogly, wpierniczyla sie kupa osob i trzeba stac w kolejce zamiast farmowac :<

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 10:11 
 
W sumie to dobry pomysł na trade board 'sprzedam kompa na którym dobrze chodzi WAR' ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 10:13 
 
Shadhun napisał(a):
Blood, poczytaj może co zmienia się w Wotlk, zapewniam cię ze sporo więcej niz nowe instancje.

Naprawde denerwuje mnie takie pieprzenie.

Zaraz przybiegnie ktoś i powie że 'omg lol ale i tak war jest lepszy'
ok, nie mówie że nie, chodzi o to że wow się zmienia, sporo fajnych pomysłów wprowadzają i niezauważanie tego to ignorancja.

I nie, nie będe nic wypisywał, sami sobie znajdźcie.

Całkiem powaznie. Jakie to nowosci. Zmiana mechaniki (troche), czy dodanie paru nowych spelli/talentow ?

Chyba jedyna prawdziwa nowoscia jest Wintergrasp.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 10:15 
 
shadhun i bardzo dobrze, ze zmieniaja.
tylko, ze ja naprawde nie mam czasu ani ochoty levelowac postaci do 80ki zeby sie sensownie pobawic.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 10:15 
 
W wara nie gralem, slyszalem ze jest git.

Wyjdzie wotlk i i tak bedziecie w niego grali ( moze kilku bedzie sie opieralao, ale potem i tak sie spotkamy). Dlaczego wow > war ?

Bo do wowa nie musze kupowac nowego kompa. Niech sie naucza w koncu pisac gry pod komputery a nie odwrotnie.

Co do nudnego farmienia. Na tym ta gra polega.

A ze ktos sie zachwyca levelowaniem poprzez PvP w warze to pragne przypomniec ze kiedys w wowie tez mogles levelowac oddajac marki za bg( moze nie szlo szybko ale sie dalo). A teraz w Wotlk maja to w jakis sposob znowu reaktywowac.

Sam czasami stukalem po 2 levele tylko na bg, bo sprawialo mi to niesamowita frajde.

Dobil juz ktos do final levela w War ? Co gra oferuje na tym poziomie ? Slyszalem ze pve lezy i ciagnie pod stolem.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 10:16 
 
Shadhun napisał(a):
Blood, poczytaj może co zmienia się w Wotlk, zapewniam cię ze sporo więcej niz nowe instancje.


Shad ale ja grałem w betę WoTLK , nawet latałem ten nowy end game jak to umożliwili i serio ale ja tam nie widzę nic kompletnie co by mnie ponownie wciągnęło do WoW.

@Up WAR to gra RvR nie PvE , jak chcesz PvE to fakt WoW jest grą dla ciebie , było to wałkowane tyle razy że ehh...

Ja też levelowałem przez BG w WoW + trochę q i wtedy właśnie miałem największy fun ale tamte czasy już nie wrócą dla mnie bo 2 - 3 dniowe AV > post TBC wow.


_________________
Mam leniwe szare komórki.


Ostatnio edytowano 21 paź 2008, 10:19 przez Bloodleaf, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 10:17 
 
bo war nie jest gra skupiona na pve.
ja nie bede sie opieral bo zupelnie mnie nie pociaga nowy dodatek.
jak mi dadza mozliwosc kupienia gry zrobienia /level 60 to moge pomyslec.
inaczej nie dziekuje.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 10:19 
 
@Ziolo ile razy mam zaznaczać że nigdy więcej nie dam trzeciej szansy wow. Do eq2 prędzej wrócę (bo dla mnie ta gra nie ma konkurencji ):)Zresztą wychodzi Aion, czy The Chronicles of Spellborn jeszcze w tym roku chyba :) A póki co to war jest super :)


_________________
no more wow...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 10:22 
 
Ja tam nigdy w wow nie grałem i nawet nie mam zamiaru, ale porównywanie gry nastawionej na pve do gry nastawionej na rvr jest skrajną głupotą... Porównywać to można wow, ff i lotro, a nie war z wow... To tak jakby porównywać co jest ładniejsze: małe piersi czy duże piersi. Przecież każdy wie, że to tak naprawdę zależy od jędrności a nie rozmiaru :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 10:23 
 
Pve w WAR? Takie jak byc powinno, szybkie instance dajace gear w rozsadnej ilosci. Mogliby tylko dac token system, zeby nie lazic pve 2 miesiace bo ktos ma niefart. Ot taka przerwa jak sie komus na rvr nie chce, i dobrze ze nic wiecej. Bossy jakistam challenge oferuja, zwlaszcza te w city dungeons, ale nie trzeba 2 dni farmic flaskow, instalowac 50 modow i umawiac sie na 10 godzin rajdowania zeby dostac epaxa.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 10:27 
 
Huba napisał(a):
Pve w WAR? Takie jak byc powinno, szybkie instance dajace gear w rozsadnej ilosci. Mogliby tylko dac token system, zeby nie lazic pve 2 miesiace bo ktos ma niefart. Ot taka przerwa jak sie komus na rvr nie chce, i dobrze ze nic wiecej. Bossy jakistam challenge oferuja, zwlaszcza te w city dungeons, ale nie trzeba 2 dni farmic flaskow, instalowac 50 modow i umawiac sie na 10 godzin rajdowania zeby dostac epaxa.


Ta, i liczyc na to, ze po 10 razie moze ta torbe dostaniesz z pq... Endgame PVE w War jest totalnie zjebane - szczegolnie jezeli chodzi o instance pq.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 10:28 
 
Erelen napisał(a):
Ja tam nigdy w wow nie grałem i nawet nie mam zamiaru, ale porównywanie gry nastawionej na pve do gry nastawionej na rvr jest skrajną głupotą... Porównywać to można wow, ff i lotro, a nie war z wow... To tak jakby porównywać co jest ładniejsze: małe piersi czy duże piersi. Przecież każdy wie, że to tak naprawdę zależy od jędrności a nie rozmiaru :D


No i tu pojawia sie pytanie. Co po wbiciu max levela w war ?
Milionnowy scenario czy jakies world pvp ? To mnie wlasnie zastanawia.

Tak siedze i mysle, ze jesli ktos czuje radoche z napirdalania sie w pvp te kilka godzinek dziennie to war powinien dac mu radoche.

Ja osobiscie nie wyobrazam sobie ze mogloby braknac rajdowania.
A jak chce pvp to odpalam bg, teamuje sie z kolesiem i dzialamy :]

Co do Aion i The Chronicles of Spellborn - nie znam. Zaraz odpale sobie google i bede wiedzial co i jak.

Ale pewnie i tak nie pogram, bo nowego kompa nie mam zamiaru juz kupowac. A ze wow bedzie chodzil - to bede w niego gral ( a moze jestem skazany na niego ? :> )

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 10:28 
 
lutus napisał(a):
i liczyc na to, ze po 10 razie moze ta torbe dostaniesz z pq... Endgame PVE w War jest totalnie zjebane - szczegolnie jezeli chodzi o instance pq.


Bosh czy ty umiesz czytać? WAR = RvR , WoW = PvE , chcesz pve endgame idz do wow.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.