mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 14:23 
 
Mysle ze tu bardziej chodzi o team-play anizeli o skilla. Podobnie w PvE w WoW, w endgamowych instancjach skille do niczego sie nie nadadza jak nie ogarnie sie gry zespolowej, jak przed TBC mozna bylo wybaczyc slackerom tak po juz jedna osoba mogla "wipnac" caly rajd, tu skoncentrowano uwage na teamplayu. W WAR nie ma jako takich indywidualnosci jak w WoW (based on skill), bo tu rozgrywka jest based on team.
Reasumujac:
WoW -> PvP based on Skill
WAR -> RvR based on Team

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 14:25 
 
tomugeen napisał(a):
r_ADM napisał(a):
I tak najlepsze jest roaming group pvp a tego w warze nie ma.

whine off.

Zbierz grupe to bedzie.

Ta, nie ma to jak plakac i nic nie robic w tym celu. U nas juz byla juz pare razy zabawa tego typu.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 14:25 
 
Vercin napisał(a):
Mysle ze moglo to miec zwiazek z tym ze pry 20 osobach mieli wiecej niz 1 fps i wogole dalo sie tam grac:D? Narazie w to w war malo kto ma jakis wypasny sprzet


Nie wiem o czym mowisz Vercin. Mam karte 8600 GT (512), procek Core Duo 2.4, tylko 2 GB RAM i przy walkach 100 na 100 (ostatnio taka mielismy w Praag) FPSy spokojnie sie trzymaja na 20 :) Co pozwala na normalna gre.

Bodziu napisał(a):
WoW -> PvP based on Skill


hehehehehe, skilla w WoWie w PvP nie trzeba wiele, wystarczy dobry gear i ownujesz wszystkich. WoW to gra oparta na gearze i levelu postaci. WAR opiera sie na skillu.


_________________




Ostatnio edytowano 21 paź 2008, 14:29 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 14:28 
 
no bodziu pojechales.
tylko zupelnie nie w ta strone.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 14:31 
 
I wystarczy 6 osobowa gildia zeby ogarniac wszystko poza keepami, ale do tego sa aliance. TO sie nazywa gra dla casuali.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 14:31 
 
Wlasnie nie, Mendol, chodzi o to ze w WoW bardziej skill i gear jest wazny, wyjatkiem w WoW sa wlasnie rajdy PvE, gdzie poza gearem trzeba miec "Skill" grania w grupie, choc po ostanich zmianach to bossowie sa easy mode ;)

Nietylko gear Huragan, ostanio rozmawialem z kumplem, ktory gra drutem i ma 400+ res i rogal go pojechal jak chcial ;)


Ostatnio edytowano 21 paź 2008, 14:33 przez Bodziu, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 73
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 14:32 
 
Huragan napisał(a):
hehehehehe, skilla w WoWie w PvP nie trzeba wiele, wystarczy dobry gear i ownujesz wszystkich. WoW to gra oparta na gearze i levelu postaci. WAR opiera sie na skillu.


a co sie liczy jak trafiasz na przeciwnika w podobnym gearze?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 14:34 
 
Bodziu napisał(a):
w WoW bardziej skill i gear jest wazny,


no to zdecyduj sie skill czy gear ? Bo juz zaczynasz sie platac. Osoba bez gearu (np. nago) nie ma szans zabic przeciwnika w super gearze, bo bonusy z geara sa bardzo duze. A jak jescze bedzie 5 leveli nizsza to w ogole moze zapomniec :)

zenon666 napisał(a):
a co sie liczy jak trafiasz na przeciwnika w podobnym gearze?


enchanty


_________________



*

Posty: 73
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 14:37 
 
a jak bedzie mial takie same enchanty?
swoja droga to smieszne zarzucac grze mmo ze gear ma wplyw na nasza postac :D chyba rodzaj gier pomyliliscie, ja polecalbym wam counterstrika nie trzeba farmic nic.


Ostatnio edytowano 21 paź 2008, 14:48 przez zenon666, łącznie edytowano 2 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 14:37 
 
Bodziu napisał(a):
Nietylko gear Huragan, ostanio rozmawialem z kumplem, ktory gra drutem i ma 400+ res i rogal go pojechal jak chcial ;)


Ja mam drutem 300+ resi i zabiłem wczoraj w AB sam 2 rogali + wara i zostało mi 10% hp a potem przegrałem 1v1 w Ab z paldkiem , tylko o czym to świadczy? ( Rogale mieli przynajmniej Arena helm+shoulders )


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 14:52 
 
A po kiego diabla latac nago? Co do skila w WoWie to jest on podstawa jak w kazdej innej grze. Oczywiscie sa sytuacje, gdzie roznica w gearze uniemozliwia dobremu graczowi pokonanie slabszego, ale to nie oznacza, ze w tej grze skil sie nie liczy. Nie raz, nie dwa w czasie, kiedy gralem w WoWa, dostawalem w dupe od znacznie gorzej ubranych graczy, zdarzalo mi sie tez zamiatac sporo lepiej ubranych. Pewnie zaraz Embe wyjedzie z tekstem, ze w WoW liczy sie tylko szybkosc klikania itd, ale to tez jest bzdura - WoW co prawda wymaga szybszego klikania w klawisze niz WAR, ale tak samo jak w WARze, klawisze te trzeba wciskac w odpowiedniej kolejnosci i o dziwo tak jak w WARze kolejnosc trzeba dostosowac do okolicznosci. W WARze gear ma duuzo mniejsze znaczenie, ale tez balans pomiedzy poszczegolnymi klasami w 1v1 jest znikomy (jak sami pisaliscie nacisk jest na balans grupowy) a co za tym idzie mozesz miec zajebistego skila a trafiasz na klase, przy ktorej osrasz sie a nic nie zrobisz. Natomiast jesli chodzi o BG/SC to i w jednej i drugiej grze wieksze znaczenie ma zgranie, komunikacja i skil teamu niz gear i skil poszczegolnych graczy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 14:55 
 
Brawo Buka !
Choc jeden skumal o co w tym wszystkim chodzi :)

Im proud of you ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 14:58 
 
Jezlei chodzi o 1v1 to znacznie lepsza i wymagajaca od graczy wiecej umiejetnosci jest mechanika wow. Ciezko jednak czynic zarzut war pod tym wzgledem, bo to gra rvr. Tu mechanika wara sprawdza sie dobrze.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 15:22 
 
Bodziu napisał(a):
Mysle ze tu bardziej chodzi o team-play anizeli o skilla. Podobnie w PvE w WoW, w endgamowych instancjach skille do niczego sie nie nadadza jak nie ogarnie sie gry zespolowej, jak przed TBC mozna bylo wybaczyc slackerom tak po juz jedna osoba mogla "wipnac" caly rajd, tu skoncentrowano uwage na teamplayu. W WAR nie ma jako takich indywidualnosci jak w WoW (based on skill), bo tu rozgrywka jest based on team.
Reasumujac:
WoW -> PvP based on Skill
WAR -> RvR based on Team


troche za bardzo chesz oddzielic jedno od drugiego
ile przypadkow w WoW masz 1v1? poza duealami pod orgri?
zarowno tu i tu teamplay jest wazny
a czy teamplay jest dobry czy zly zalezy od skilla ludzi w danym teamie
roznica polega na tym ze w WAR jest dodatkowo cala masa skilli do walki w grupie - bufow debufow taktyk moralek itp itd
WoW tyle tego nie ma - ale nie znaczy to ze teamplay nie ma znaczenia - bo ma czy to na arenach czy bg
dodatkowa roznica to ze WoW jest gear based w duzo wiekszym stopniu niz WAR jak bylo wczesniej wspominane
i podejscie Mythica ktory nie daje poddaje sie placza dzieci ze "o jeju pojechal mnie w duelu nerf him nerf!!11"
w WAR skill jest bardzo wazny ale wazny dla teamu

zreszta w WoW tez nie ma i nie bylo balansu - blizz wpadl na swietny pomysl aby dzieciakom zatkac jadaczki - od czasu do czasu ktos dostaje bosta i moze sobie OWNOWAC w duelach

Edit:
zenon666 napisał(a):
a jak bedzie mial takie same enchanty?
swoja droga to smieszne zarzucac grze mmo ze gear ma wplyw na nasza postac :D chyba rodzaj gier pomyliliscie, ja polecalbym wam counterstrika nie trzeba farmic nic.

no ale powiedz mi jak noskill bedzie mial epaxy - ale bedzie potrafil cos tam klikac i trafi na green skilzora
kto wygra?
a w CS musisz dobrze celowac - a nie kazdy to potrafi
nie jest w swiecie fantasy
itd itp...
gear powinien miec pewien wplyw - ale nie decydujacy - a w WoW niestety ma decydujacy

*

Posty: 73
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 15:38 
 
a po co ten skilzor ma w greenach chodzic?

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 15:44 
 
Lufanga moze i w wow nie ma balansu, ale to co jest jest wielokrotnie bardziej zbalansowane niz w war. A jezeli chcesz brac pod uwage starcia masa vs masa, to po co ci balans takie kupy sie zawsze same balansuja, chyba ze jedna strona ma klase kluczowa ktorej druga strona nie ma, a wiec i tu wow jest bardziej zbalansowany - z tym ze nie ma gdzie tego wykorzystac, ale to juz inny temat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 15:51 
 
A jaka klasa nie pokona jakiej klasy w WAR ? Biorac pod uwage wszystkie skille z lvl 40 i odpowiedni build, oraz to kto pierwszy zaatakuje to uwazam, ze kazda klasa ma szanse pokonac kazda inna.
Przykladowo jesli Witch Elfka zaatakuje Bright Wizarda to ten drugi nie ma szans, jednak jak Bright Wizard zaatakuje pierwszy Witch Elfke to ja pokona spokojnie.
W zadnej innej grze mmo nie widzialem tak dobrego balansu jak w WAR.


_________________




Ostatnio edytowano 21 paź 2008, 15:52 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 15:52 
 
shahray napisał(a):
Lufanga moze i w wow nie ma balansu, ale to co jest jest wielokrotnie bardziej zbalansowane niz w war. A jezeli chcesz brac pod uwage starcia masa vs masa, to po co ci balans takie kupy sie zawsze same balansuja, chyba ze jedna strona ma klase kluczowa ktorej druga strona nie ma, a wiec i tu wow jest bardziej zbalansowany - z tym ze nie ma gdzie tego wykorzystac, ale to juz inny temat.

Ehehehhehe. Mam wrazenie ze nie masz pojecia o czym mowisz z balansem grupowym. No ale to typowe.
Zobacz na GW, tam tez nie ma balansu 1v1 jest tylko team vs team.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 15:58 
 
Cytuj:
no ale powiedz mi jak noskill bedzie mial epaxy - ale bedzie potrafil cos tam klikac i trafi na green skilzora
kto wygra?


Zależy kto na kogo, ale ogólnie green skillor w wielu wypadkach nie jest bez szans.

Zresztą non stop udowadniają to arena teamy wbijające naprawde ładne ratingi z naprawdeprzeciętnym gearem.

Znajomy zrobił 2200+ z magiem w green gearze i rogalem z itemkami z honoru, fakt że był to season 2.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 73
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 16:01 
 
Huragan napisał(a):
A jaka klasa nie pokona jakiej klasy w WAR ? Biorac pod uwage wszystkie skille z lvl 40 i odpowiedni build, oraz to kto pierwszy zaatakuje to uwazam, ze kazda klasa ma szanse pokonac kazda inna.
Przykladowo jesli Witch Elfka zaatakuje Bright Wizarda to ten drugi nie ma szans, jednak jak Bright Wizard zaatakuje pierwszy Witch Elfke to ja pokona spokojnie.
W zadnej innej grze mmo nie widzialem tak dobrego balansu jak w WAR.


ciekawe co na to wszyscy fanboje WAR co udowadniali ze w tej grze nie moze byc balansu klas bo to gra RVR stawiajaca na balans grupowy i takie tam pierdoly :D jakies papier kamien nozyce przywolywali i inne smieszne porownania :D


Ostatnio edytowano 21 paź 2008, 16:02 przez zenon666, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.