mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:46 
 
no skoro uwazasz endryu, ze dfo bedzie opierac sie na zergu to twoja sprawa.
hehehe instant w wowie, dobre. 20sec lag w outdoor pvp srednio mozna bylo nazwac instant.
napisz po prostu, ze dla ciebie gry to przede wszystkim ladna grafika, wykonanie, plynnosc postaci.
i zrozum, ze dla innych liczy sie to co napisal inside. mozliwosc zajebania ci toporkiem w plecy jak bedziesz stal i podziwial widoczki.

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:46 
 
Cytuj:
Ja preferuje zbudowac sobie domek, napasc cie zamiastem obciac twoje genitalia i leb, nabic go na pal pod moim domkiem, a kase, zbroje i inne rzeczy jakie miales przy sobie sprzedac, albo powiesic w domku jako trofea.


z prezentacji DFO narazie wynika ze to wszystko bedzie klocem, obiecanki cacanki, jesli rzeczywiscie to co piszesz bedzie w grze i bedzie faajne to pojde w to grac jak pojebany, ale z doswiadczenia wiem ze bedzie to raczej slabe, jesli to nie totalnie failowe.

cze.
ObrazekObrazek

*

Posty: 73
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:47 
 
iniside napisał(a):
Ja preferuje zbudowac sobie domek, napasc cie zamiastem obciac twoje genitalia i leb, nabic go na pal pod moim domkiem, a kase, zbroje i inne rzeczy jakie miales przy sobie sprzedac, albo powiesic w domku jako trofea.

O ile obcinania lbow graczy nie bedzie w dfo (szkoda :<), to reszta jak najbardziej. I badz pewny jak cie wyruchaja i zlupia bedziesz mial powazniejszy problem niz zastanawienie sie czy postac sie plynnie porusza :lol: :lol:


powialo frostem

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:47 
 
Bloodleaf napisał(a):
Ja tylko nie rozumiem jednego , kto zmusza tych wszystkich wow-fanboy do grania w inne MMO ? Przecież skoro wow jest tak rewelacyjny to po co nawet próbować innych gier?


Nie jest rewelacyjny, jest bardzo przeciętny.

To jak z demokracją ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:49 
 
kloc tez ci moze przyjebac endryu.
ale ty chyba jednak nie jestes w stanie zrozumiec, ze dla czesci z nas wieksze znaczenie ma to co oferuje sama gra, niz jej wyglad.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:50 
 
endryu napisał(a):
Cytuj:
ale przestan na sile szukac dziury w calym skoro nie masz pojecia o co chodzi.


wooohoo! czekalem na to zdanie! To twoje takie credo:D

O dfo mam takie samo pojecie co ty, chyba ze grasz w jakas prealpha build 4345. I nie obchodzi mnie grafika, inaczej bym juz 2 lata temu przestal grac w wowa. Interesuje mnie natomiast jak sie poruszaja postacie, czy daja uczucie 'plynnego poruszania sie', i jak postac reaguje na to co robie, czyli instant w wowie, vs 3 sec w WAR'rze.

O pvp tez mam pojecie, tylko inne niz ty, poprostu wole small scale pvp, niz rabanke 100vs100, Niektorzy wola 20vs20 ffa w quake'a (niech bedzie ze to war) ja wole preferuje 3v3 w cs'a( a to wow) kwestia gustu.


jak interesuje Cię grafika i bardzo ładna animacja postaci to masz aoc które kładzie wow w każdym aspekcie :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:51 
 
Cytuj:
z prezentacji DFO narazie wynika ze to wszystko bedzie klocem, obiecanki cacanki, jesli rzeczywiscie to co piszesz bedzie w grze i bedzie faajne to pojde w to grac jak pojebany, ale z doswiadczenia wiem ze bedzie to raczej slabe, jesli to nie totalnie failowe.

Full loot bedzie. Ocinanie czescia ciala nie bedzie. Housing bedzie.
Przeciez DFO to ultima online w 3d..
Jak narazie dla ciebie liczy sie zeby postac sie plynnie ruszała. Pies to trącał :E.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:52 
 
tak mendol, bo grafika wogole moze nie istniec, "wazne co oferuje gra"

Cytuj:
i zrozum, ze dla innych liczy sie to co napisal inside. mozliwosc zajebania ci toporkiem w plecy jak bedziesz stal i podziwial widoczki.


taaa, to wlasnie napisal w swoim poscie iniside.

@dark_lord, no tak tylko ze poza grafika w aoc to mam same bugi, crashe i inne duperele, nie da sie w to grac w obecnym stanie.

http://pl.youtube.com/watch?v=fMmGv10YQjI - conan mial tak wygladac.

btw, jak lubicie budowac domki to moze simsy?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:53 
 
Cytuj:
@dark_lord, no tak tylko ze poza grafika w aoc to mam same bugi, crashe i inne duperele, nie da sie w to grac w obecnym stanie.

Chuja wiesz. Teraz gra sie bardzo przyjemnie. Jak sie ruskim i hipszapanom w plecy wjezdza. Co prawda brak chociazby lootu kasy no ale coz :<


Cytuj:
btw, jak lubicie budowac domki to moze simsy?

Weak. Bardziej sie staraj jak chcesz trolowac.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:54 
 
Cytuj:
tak mendol, bo grafika wogole moze nie istniec, "wazne co oferuje gra"


A myślisz że dlaczego do tej pory zdarza mi sie pocinać w gry typu roguelike ?

WTB jacyś sensowni zwolennicy wow-a, bo z tymi troche wstyd stać po jednej stronie :(


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:54 
 
Ja rozumiem to wszystko ze DFO>ALL, ale historia pokazala, ze wszystkie mmo mialy bic wowa na leb i na szyje [b]w załozeniach[/b], aoc i war to wogole dostaly po 20 nagrod zanim byla premiera rofl.

Chodzi mi o to ze obecnie producenci obiecuja rozne rzeczy a jak przychodzi co do czego to jest kloc.

eot o DFO juz plz :<[/u]

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:56 
 
@endryu nie piernicz bo aoc naprawdę łącznie z pvp patchem który był ma bardzo dużo rzeczy poprawionych więc w obecnym stanie gdyby nie fakt że open rvr w war bardzo mi się spodobał to wróciłbym do niego :) Bo dla mnie trzy najlepsze mmorpg to eq2, war i aoc :) I dla mnie wow nigdy żadnemu z nich nie dorówna :)


_________________
no more wow...

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:57 
 
dark_lord napisał(a):
jak interesuje Cię grafika i bardzo ładna animacja postaci to masz aoc które kładzie wow w każdym aspekcie :)


Prosze ciebie... w Aoc grafika moze i jest zrobiona na poziomie, ale do ladnosci to ma dalekooo. Nie nawidze realistycznej grafiki - eg. grafiki ktora sie sili na bycie realistyczna, choc animacja postaci kuleje , zreszta.... AoC jest po prostu obrzydliwy...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:58 
 
@lutus i co może powiesz że grafika wowa jest lepsza od tej w aoc ??


_________________
no more wow...


Ostatnio edytowano 22 paź 2008, 12:00 przez dark_lord, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:59 
 
Dobra nie pisze o aoc juz bo niegralem w niego ponad miesiac, ale tutaj pare osob oplacilo i nadal ponoc bugi :<

@shad
napisalem ze nie liczy sei dla mnie grafika na 1 miejscu, ale w warze moja postac rusza sie jak kloc i to mi przeszkadza. Moze zle sie wyrazilem.

Czas isc na wyklad, more trolling soon.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:00 
 
lutus powie, ze woli bajeczna grafike z wow'a niz niedopracowana realistyczna z aoc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:01 
 
lutus napisał(a):
.... AoC jest po prostu obrzydliwy...

A grafika wow ci sie podoba? Jak ma sie zjebany gust to chociaz nie powinno sie tym chwalic. :< Rozumiem, ze ze swojego szarego smutnego zycia z przyjemnoscia wskakujecie do kolorowego pawia rodem z kreskowek dla dzieci, ktory nazywa sie wow.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:02 
 
Shadhun napisał(a):
WTB jacyś sensowni zwolennicy wow-a, bo z tymi troche wstyd stać po jednej stronie :(


Shad wow jest fajny w PvE , zresztą już pisałem kiedyś wow pre TBC był dla mnie rewelacyjny , zergi pod TM , ataki na stolice i wywalanie serwa 3 dniowe bitwy w AV , 40 osobowe rajdy itd.

W chwili obecnej wow nudzi mnie i odrzuca po 2 dniach od przedłużenia subskrypcji.

Imo wow i war to dwie gry nastawione na zupełnie co innego i nie ma co ich porównywać.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:06 
 
endryu napisał(a):
Dobra nie pisze o aoc juz bo niegralem w niego ponad miesiac, ale tutaj pare osob oplacilo i nadal ponoc bugi :<

@shad
napisalem ze nie liczy sei dla mnie grafika na 1 miejscu, ale w warze moja postac rusza sie jak kloc i to mi przeszkadza. Moze zle sie wyrazilem.

Czas isc na wyklad, more trolling soon.

NO ja oplacilem i wiekszego buga nie bluescreen przez zjebane sterowniki nvidi mialem naprawde rzadko.

Cytuj:
Prosze ciebie... w Aoc grafika moze i jest zrobiona na poziomie, ale do ladnosci to ma dalekooo. Nie nawidze realistycznej grafiki - eg. grafiki ktora sie sili na bycie realistyczna, choc animacja postaci kuleje , zreszta.... AoC jest po prostu obrzydliwy..

Naprawde. Jak juz jestes kompletnie slepy na kolory to chociaz sie z tym publicznie nie obnos..
Fakt u mnie z nienanych przyczyn w AoC nie wyswietla sie trawa (;o). Ale pozatym.. Juz same Particles bija wowa o kilkanascie dlugosci..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:12 
 
@lutus masz prawo jazdy ? bo jak tak to powiedz gdzie jeździsz , to będę unikał tego miejsca ?? bo jak masz kłopot z rozróżnianiem kolorów to powinieneś do okulisty czym prędzej się udać :)

edit :
chyba sobie jakieś ubezpieczenie wykupie :]


_________________
no more wow...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.