mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:51 
 
rzeczywiście, szkoda że tu w tylko fanboje wowa się wypowiadają :( mam na myśli tych co jadą po war i aoc :(


_________________
no more wow...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:52 
 
Chcialbym zeby modele w wow wygladaly tak jak te z war bo poprostu bardziej mi sie podobaja ale same modele , animacje posatci jak i czarow, silnik musialby zostac z wow:D

Co chwile ktos z was robi jakies osobiste wycieczki jesli sie wyrazi swoje
zdanie na temat wyzszosci wow na war/aoc :D (pomijam huragana ktory tak bardzo stara sie prowokowac ze staje sie groteskowo smieszny a nie denerwujacy)
Tak was prawda boli ze nie potraficie argumentow podac tylko wyjezdzacie z wowfanboyami itp?


Ostatnio edytowano 22 paź 2008, 12:56 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:54 
 
Huragan napisał(a):
srodkowy_olek napisał(a):
Grafika WoWa to w tej chwili jedna wielka żenada ! Takie bezguscie jakie wprowadzil WoW do swiata fantasy mozna porownac jedynie do tego co wniosla Doda do muzyki i Huragan do mmorp.pl.community. Jeden wielki kicz.


tak oleczku, WoW to kicz.



a ktos mowi, ze nie? :> wobec kogo ty jestes opozycja? czy tak tylko stoisz na srodku pustego pola z brona u nogi ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:55 
 
Huragan napisał(a):
srodkowy_olek napisał(a):
Grafika WoWa to w tej chwili jedna wielka żenada ! Takie bezguscie jakie wprowadzil WoW do swiata fantasy mozna porownac jedynie do tego co wniosla Doda do muzyki i Huragan do mmorp.pl.community. Jeden wielki kicz.


tak oleczku, WoW to kicz.

http://img507.imageshack.us/img507/6/trolehd3.jpg


Ciągle wrzucasz te porównania graficzne, ale nie zapominaj, że wow wyszedł ponad 3 lata temu, jak chcesz się utwierdzić, że grafika w war jest na prawdę taka wspaniała to powrzucaj screeny z everquesta, tam będzie wyraźniejsza różnica. :)

Btw dla mnie w mmorpg animacja>grafa.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:58 
 
dlaczego wiec kazdy mowi jaki to wow engine jest zajebisty?
w tej chwili komputery roznia sie zdecydowanie od tych 3 lata temu.
i wcale nie jestem przekonany, ze po premierze wow'a kazdy mogl komfortowo grac na highest details i w max rozdzielczosci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:58 
 
Atherius napisał(a):
Ciągle wrzucasz te porównania graficzne, ale nie zapominaj, że wow wyszedł ponad 3 lata temu,


TBC wyszlo pozniej, mogli poprawic grafike ? mogli ale nie zrobili tego. WOTLK wychodzi na dniach i jaka ma grafike ? Nadal na poziomie disco-polo, tylko cienie dodali i nic wiecej. A moze silnik WoWa jest tak prymitywny ze nie udzwignie lepszej grafki ? :)


_________________



*

Posty: 73
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:00 
 
no nie moge :D gre komputerowa do dziela sztuki porownywac :D

Po co ma dzwigac lepsza grafike jak ta sie doskonale sprawdza, ma swoj WOWowy klimat.

btw ten super nie prymitywny WAR nie ma nawet mozliwosci elaczenia AA z poziomu gry :D


Ostatnio edytowano 22 paź 2008, 13:03 przez zenon666, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:01 
 
nie jestem fanbojem ale posiadam umiejetnosc obiektywnie ocenic imo wara i wowa , potrafie dostrzec wady i zalety , wy tylko zalety wara i wady wowa , panowie otrzasnijcie sie troszke , jestescie przykladem prawdziwego fanboya.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:01 
 
Dla mnie bezsprzecznie modele w war wygaldaja ladniej i sa bardziej szczegolowe niz te w wow ale te screeny porownawcze wygaldaja jak robione specjalnie na nizszych ustwieniach i podswietlonym modelu posatci tak ze nie widac na nich cieni. Po nowym patchu na max usatwieniach z nowymi cieniami gra prezentuje sie to naprawde niezle i fajne wygalda jak stoisz w lesie nad toba ktos przelatuje na smoku i widzisz an ziemi jego cien.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:02 
 
@Vercin po co podawać argumenty skoro i tak fanboye wowa wszystko negują i żaden nie wyrazi oceny obiektywnej :]


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:03 
 
zenon666 napisał(a):
no nie moge :D gre komputerowa do dziela sztuki porownywac :D


Jak najbardziej, gra komputerowa to rowniez dzielo sztuki.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:03 
 
qfc od narzekania na war'a mamy inny dzial. nie musimy robic tego tutaj.
idz zapoznaj sie z postami, ktore tam piszemy a potem wroc i przepros :-)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:04 
 
@dark_lord
Wydaje mi sie ze jestem dosc obiektywny ;P To ty masz z tym problem do tego co chwila kogos obrazasz.


Ostatnio edytowano 22 paź 2008, 13:04 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:04 
 
Huragan napisał(a):
zenon666 napisał(a):
no nie moge :D gre komputerowa do dziela sztuki porownywac :D


Jak najbardziej, gra komputerowa to rowniez dzielo sztuki.


ta, a pixel też człowiek ...


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:05 
 
dark_lord napisał(a):
@Vercin po co podawać argumenty skoro i tak fanboye wowa wszystko negują i żaden nie wyrazi oceny obiektywnej :]


Neguję, że fanboje WoWa wszystko negują!


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:06 
 
Huragan napisał(a):
Atherius napisał(a):
Ciągle wrzucasz te porównania graficzne, ale nie zapominaj, że wow wyszedł ponad 3 lata temu,


TBC wyszlo pozniej, mogli poprawic grafike ? mogli ale nie zrobili tego. WOTLK wychodzi na dniach i jaka ma grafike ? Nadal na poziomie disco-polo, tylko cienie dodali i nic wiecej. A moze silnik WoWa jest tak prymitywny ze nie udzwignie lepszej grafki ? :)


Widocznie grafika nie jest najważniejszą rzeczą w mmorpg... ;/
No i dobra, mnie się grafa/klimat z w3 podobał, dlatego lubię tą z wow'a, mimo to, że jest "rysunkowa", bajkowa itp. , bo po prostu taka ma być, na wzór w3, nie na poważnie, tylko pół-żartem, pół serio. :)
A, że taka grafika się kojarzy z dziećmi to już inna sprawa, ale w tej prostocie jest coś, co się podoba i w połączeniu z fajną animacją tworzy spójną całość, która trzyma się "kupy". ;)

Mendol myślisz, że po 3 latach (o ile jeszcze ta gra będzie egzystować w formie bardziej zaawansowanej niż wegetacja - czego nie życzę z wiadomych względów) mythic wprowadzi poprawkę graficzną, bo być może będą mmorpg z jakością gfx crysisa ? Wtedy powiesz, że grafika Cie pierdoli i czerpiesz fun z gry, dlatego nie rozumiem kompletnie, dlaczego niektórzy się przyczepiają do przestarzałej grafy w wow, przecież nie to się liczy w tym gatunku gier.


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:07 
 
Swoja droga czy to nie smutne ze to najpopularniejszy watek w dziale war i wszyscy fani war zamiast pisac cos ciekawego w innych tematach wola tracic czas tutaj klocac sie z wow fanbojami:)?

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:07 
 
@Vercin - ja obrażam ?? Dzisiaj pierwszy raz mi się to zdarzyło odkąd jestem na forum :)A już jestem jakiś czas :) Zresztą nie uważam że napisanie "jeśli ktoś twierdzi że grafiką i animacje są brzydkie w aoc to powinien iść do okulisty " jest obrazą tylko żartem ukazującym prawdę :)


_________________
no more wow...

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:08 
 
Cytuj:
z nowymi cieniami gra prezentuje sie to naprawde niezle i fajne wygalda jak stoisz w lesie nad toba ktos przelatuje na smoku i widzisz an ziemi jego cien.


wcale nie fajnie :/
bo przyszle ofiary moga dostrzec moj cien i spier...taktycznie sie wycofac w podskokach ;]

Cytuj:
po co podawać argumenty skoro i tak fanboye wowa wszystko negują i żaden nie wyrazi oceny obiektywnej


dobrze wiedziec, ze ty juz wiesz jak ta ocena by wygladala. Dzieki czemu mozesz szybko ocenic ktore wypowiedzi obiektywnymi nie sa. Tyle, ze po co ci o najmroczniejszy z lordow, czytac wypowiedz-ocene ktora juz masz we lbie.

*

Posty: 73
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:08 
 
Huragan napisał(a):
zenon666 napisał(a):
no nie moge :D gre komputerowa do dziela sztuki porownywac :D


Jak najbardziej, gra komputerowa to rowniez dzielo sztuki.


dla niektorych muzyka disco polo to tez sztuka

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.