mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:10 
 
atherius ja sie nie czepiam samej grafiki (ktora mi osobiscie zupelnie juz nie odpowiada).
chodzilo mi tylko o argument jaki to zajebisty jest engine wow'a.
wlasnie jesli chodzi o mythica to o ile mnie pamiec nie myli, wraz z dodatkami wprowadzal zmiany graficzne rowniez. i nie beda one pewnie odpowiadaly standardom za 3 lata, ale nie bedzie to tez poziom terazniejszy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:10 
 
Widzialem ze kogos przepraszasz wiec uzylem to jako argumetu!

No i nie wiem ktos czytajacy to na forum moze nosic okulary bardzo slabo widziec i moglo go to zabolec:P
Zreszta skoro przeprasza;les za to to chyba sam uznales ze obraziles kogos:D?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:11 
 
Atherius napisał(a):
dlaczego niektórzy się przyczepiają do przestarzałej grafy w wow, przecież nie to się liczy w tym gatunku gier.


To bylo tylko a propo postu lutusa, ktory mowil ze grafika w WoW jest ladniejsza :)
Oczywiscie sa rozne gusta i ktos moze powiedziec ze Violetta Villas jest ladniejsza od Marilyn Monroe, ale to tylko swiadczy o tym, ze ten ktos ma wypaczony gust albo jest slepy.

Tak, grafika ma drugorzedne znaczenie, liczy sie glownie gameplay.


_________________



****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:13 
 
@srodkowy_olek no ta pisanie tekstów war to gówno, aoc ma obrzydliwą grafikę jest oceną obiektywną, raczej nie wydaje mi się Oluś :]

@Vercin - sam noszę okulary i mam to w ....:)dopuki jeszcze widzę i rozróżniam kolory to znaczy że jest OK :)


_________________
no more wow...


Ostatnio edytowano 22 paź 2008, 13:15 przez dark_lord, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:13 
 
Huragan napisał(a):
Atherius napisał(a):
dlaczego niektórzy się przyczepiają do przestarzałej grafy w wow, przecież nie to się liczy w tym gatunku gier.


To bylo tylko a propo postu lutusa, ktory mowil ze grafika w WoW jest ladniejsza :)
Oczywiscie sa rozne gusta i ktos moze powiedziec ze Violetta Villas jest ladniejsza od Marilyn Monroe, ale to tylko swiadczy o tym, ze ten ktos ma wypaczony gust albo jest slepy.

Tak, grafika ma drugorzedne znaczenie, liczy sie glownie gameplay.

Skoro liczy sie gampelay tp posrednio przyznajesz ze wow>war? Bo jak waidomo gameplay w wow jest duzo fajniejszy niz w war.Czyz nie?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:15 
 
Vercin napisał(a):
Swoja droga czy to nie smutne ze to najpopularniejszy watek w dziale war i wszyscy fani war zamiast pisac cos ciekawego w innych tematach wola tracic czas tutaj klocac sie z wow fanbojami:)?


Dokladnie. Czekam od prawie godziny, az ktos odpowie na mojego posta tutaj, odswiezam forum, a nowe posty pojawiaja sie jedynie w tym temacie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:15 
 
Huragan napisał(a):
Atherius napisał(a):
dlaczego niektórzy się przyczepiają do przestarzałej grafy w wow, przecież nie to się liczy w tym gatunku gier.


To bylo tylko a propo postu lutusa, ktory mowil ze grafika w WoW jest ladniejsza :)
Oczywiscie sa rozne gusta i ktos moze powiedziec ze Violetta Villas jest ladniejsza od Marilyn Monroe, ale to tylko swiadczy o tym, ze ten ktos ma wypaczony gust albo jest slepy.

Tak, grafika ma drugorzedne znaczenie, liczy sie glownie gameplay.


Uściślając - grafa z war'a ma więcej detali a co jest ładniejsze to już kwestia gustu a o tym...


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:17 
 
Vercin napisał(a):

Skoro liczy sie gampelay tp posrednio przyznajesz ze wow>war? Bo jak waidomo gameplay w wow jest duzo fajniejszy niz w war.Czyz nie?


gameplay przed TBC tak, byl zajebisty. Po TBC gameplay w WoWie to tylko nudna farma, wiec suxx


_________________



*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:18 
 
Mendol staruszku, engine != grafika ;]
nam/im/wam (<- wybrac sobie w zaleznosci od pogladow.) chodzi o te, jak ktos mundrze wczesniej napisal, respon...raspons...responsywnosc? szit! :>

Huraganek, tak juz wiemy, ze jestes zwyklym konsumentem, wychowankiem Tv i public radio. Podoba ci sie to, co podoba sie "ogolowi" ;] do lba ci pewnie nie przyjdzie, ze Monroe to rownie wielki kicz jak ten ktorym okreslasz grafike w wowie ;] Kicz na miare swoich czasow ofc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:20 
 
srodkowy_olek napisał(a):
do lba ci pewnie nie przyjdzie, ze Monroe to rownie wielki kicz jak ten ktorym okreslasz grafike w wowie ;] Kicz na miare swoich czasow ofc.


Nie zrozumiales mnie. Ja nie porownuje ich osiagniec artystycznych tylko sama urode :)


_________________



****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:21 
 
co do aktorek to prawda jest taka że rzadko która dobrze wygląda bez makijażu :] Wyjątkiem są Polki - bo Polki są najpiękniejsze :)


_________________
no more wow...

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:21 
 
Cytuj:
Po TBC gameplay w WoWie to tylko nudna farma


gameplay w tbc sie nie zmienil. przeczytaj jeszcze raz definicje gameplayu.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:23 
 
Ja jestem gotow sie zalozyc ze takiemy mendolowi to war juz sie zdazyl znudzic i tak sie spiera dla zasady bo nie znosi wow;D

Pewnie woli grac w cos na xboxie.

Huragan to z kolei poprostu kocha kiedy go nienawidza dlatego nie mozna z nim powaznie dyskutowac bo w sumie to on poprostu chce sie poklocic i poprowokowac wiec jego opinie nie sa szczere(tak naprawde to kocha wow i wszyscy to wiedza)

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:24 
 
huragan zle zinterpretowales gameplay, vercinowí nie chodzi o to co robisz po lvl capie tylko o ... wiesz co mam na mysli

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:24 
 
Cytuj:
Nie zrozumiales mnie. Ja nie porownuje ich osiagniec artystycznych tylko sama urode


jej uroda, zachowanie, maniery byly dosc waznym elementem kariery 'artystycznej' - a calosc (wlacznie z owa uroda) byla niezlym kiczem stworzonym by zdobyc poklask u protoplastow pokolenia mtv ;]


Ostatnio edytowano 22 paź 2008, 13:25 przez srodkowy_olek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:24 
 
Huragan napisał(a):
zenon666 napisał(a):
no nie moge :D gre komputerowa do dziela sztuki porownywac :D


Jak najbardziej, gra komputerowa to rowniez dzielo sztuki.

Te czasu juz minely. chociaz od strony graficznej za dzielo sztuki to bym Crysis uznal. No i Project Offset pomimo ze narazie istnieje tylko w formie silnika..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:25 
 
Co by nie mowic obecnie war to jedyny oprocz wow mmorpg wart uwagi i pieniedzy na abonament

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:27 
 
@Vercin miło że tak uważasz - skreślam Cię zatem z listy fanboyów :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:30 
 
vercin zakladam sie z toba o 100k.
numer konta wysle ci na maila.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 13:30 
 
ja tez tak uwazam i do tego gram w wara, w wowa nie gram,skresl mnie tez. Ale uwazam ze gameplay wow>war , bo prawdy nie da sie oszukac niestety,nawet huragan przyznal troche wymijajaco ale przyznal sie


Ostatnio edytowano 22 paź 2008, 13:34 przez QFC, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.