mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 16:32 
 
zaboleq napisał(a):
...Sorka ale Trial AoC mi się podobał/podoba - tam chociaż PvE JEST :] i nikt mnie nie zmusza do grania Stricto PvP lvlując(ok w WAR też ale dla mnie AoC PvE>>>WAR PvE) , i chodzi na moim sprzęcie lepiej niż WAR .


Jesli ciebie zmuszaja do grania w cos to naprawde jest zle, juz ci tyle ludzi pisalo ze WAR to nie gra pve mimo ze posiada wiekszy content pve od WoW na etapie lvlowania postaci, a ty uparcie dalej piszesz posty i placzesz ze ty tylko pve itd.

WAR nie jest dla ciebie, podobne jak nie jest dla bartka_BL, zenona, Vercina, Cypisa i wielu wielu innych graczy, ktorzy sa na tyle uparci ze beda tu siedziec zawsze i prowadzic swoje krucjaty w nawracaniu innych do grania w jedyna sluszna gre na swiecie.

Zastanawiam sie... jakby tak wszyscy co tu pisza i co im podoba sie WAR napisali ze jednak wow > war to moze by bylo juz po klopocie, moze by tak udawac ze gramy w wow-a zaczac spamowac martwy dzial WoW ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 16:35 
 
Dzial war nie jest martwy glownie dzieki temu tematowi:D Dzial wow gdy gra ledwo wyszla byl 10 razy bardziej oblegany:)
Jak wykasuja /przeniosa ten temat do flames to zniknie polowa postow z dzialu war:D
A nie sorry jeszcze temat problemy techniczne jest bardzo aktywny ciekawe czmu:D
Troche postow w pytaniach poczatkujacych a tak to malo co ciekawego ktokolwiek ma do napisania.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 16:56 
 
Jak to jest, ze gra ktora nie ma zadnego pvp (albo jesli juz ma to, pvp polega na tym kto ma lepszy gir, enczanty i szybciej stuka w klawisze) jako pierwsza i jak na razie jedyna stala sie prawdziwym esportem? Pomijam tutaj turnieje na eventach blizzarda takich jak WWI albo blizzcon, chodzi mi o powazne 'ligi' jak ESL lub MLG gdzie nagrody siegaja 10k $.
Czemu nie ma tam warhammera? Jak jeden maz mowicie, ze war miecie wowa pod wzgledem pvp, wiec jak to jest?

embe napisał(a):
WAR nie jest dla ciebie, podobne jak nie jest dla bartka_BL, zenona, Vercina, Cypisa i wielu wielu innych graczy, ktorzy sa na tyle uparci ze beda tu siedziec zawsze i prowadzic swoje krucjaty w nawracaniu innych do grania w jedyna sluszna gre na swiecie.

Drogi amebo. Tobie (i kilku innym osobom) chyba wydaje sie, ze mocze sie w nocy dopoki nie przekonam przynajmniej jednej osoby do tego jaki to wow jest elofajny, a war chujowy. Chcialbym cie wyprowadzic z bledu, mam gleboko w powazaniu twoja opinie na temat wowa i jakiejkolwiek innej gry, i tego w co, i jak grasz. Ty chyba masz jakies problemy z ego :(~


Posty: 4
Dołączył(a): 12.09.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 17:07 
 
Teraz to wyjebales ,jak dzieciol w beton cypis....po 1 War wyszedl troche ponad miesiac temu,wiec juz tutaj masz zawarta odpowiedz na swoje idiotyczne dopierdalanie sie, po 2 granie RvR to nie arenki 3 vs 3 ,po 3 Twoja glowa jest tak zjebana Wowem,ze bardziej byc nie moze,wiec EOT i idz farm te swoje gowna do outlandu..pa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 17:11 
 
cypis napisał(a):
Pomijam tutaj turnieje na eventach blizzarda takich jak WWI albo blizzcon, chodzi mi o powazne 'ligi' jak ESL lub MLG gdzie nagrody siegaja 10k $.
Czemu nie ma tam warhammera? Jak jeden maz mowicie, ze war miecie wowa pod wzgledem pvp, wiec jak to jest?



Bo takie podejscie do WAR okaleczyloby go, tak jak okalecza WOW jako mmo.



Qu'vatlh guy'cha b'aka! Cypisku ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 17:13 
 
@cypis

e-sporty, e-peeny itd to marketingowa papka firm produkujacych hardware by sie reklamowac. Mam nadzieje, ze ominie to Warhammera i inne gry mmorpg.
Pozatym, WoW jako e-sport zostal na sile wcisniety przez sponsorow, mimo sprzeciwow calego community graczy esports. Gry e-sportowe opieraja sie na skillu a nie na gearze i chocby z tego powodu WoW sie tam nadaje jak piesc do oka.


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 17:14 
 
Aha, nie mozna porownywac bo wyszedl miesiac temu. Jakos innym ludziom nie przeszkadza to porownywac grafiki obu gier, chociaz wow wyszedl 4 lata temu.
Rvr to nie 3vs3, czyli zdobywanie keepa dla szatana jest niefajne?

Jesli czyjs post W INTERNECIE Cie tak cie irytuje to sugeruje pojsc do specjalisty zanim w szale nienawisci zabijesz kolegow z pracy ewentualnie sasiada ;]

@ tomu
Aha, wszystko jasne. Danke szun :<

@huragan
Zapomniales dodac zydowski spisek masonerii tam. Aha, no i roznicy w enczantach i gemach w gearze!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 17:17 
 
*snip*


_________________
Nestor#1522


Ostatnio edytowano 22 paź 2008, 17:23 przez Nestor, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 17:23 
 
embe napisał(a):
zaboleq napisał(a):
...Sorka ale Trial AoC mi się podobał/podoba - tam chociaż PvE JEST :] i nikt mnie nie zmusza do grania Stricto PvP lvlując(ok w WAR też ale dla mnie AoC PvE>>>WAR PvE) , i chodzi na moim sprzęcie lepiej niż WAR .


Jesli ciebie zmuszaja do grania w cos to naprawde jest zle, juz ci tyle ludzi pisalo ze WAR to nie gra pve mimo ze posiada wiekszy content pve od WoW na etapie lvlowania postaci, a ty uparcie dalej piszesz posty i placzesz ze ty tylko pve itd.

WAR nie jest dla ciebie, podobne jak nie jest dla bartka_BL, zenona, Vercina, Cypisa i wielu wielu innych graczy, ktorzy sa na tyle uparci ze beda tu siedziec zawsze i prowadzic swoje krucjaty w nawracaniu innych do grania w jedyna sluszna gre na swiecie.

Zastanawiam sie... jakby tak wszyscy co tu pisza i co im podoba sie WAR napisali ze jednak wow > war to moze by bylo juz po klopocie, moze by tak udawac ze gramy w wow-a zaczac spamowac martwy dzial WoW ?



To chyba dział WAR jest martwy co nie?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Posty: 4
Dołączył(a): 12.09.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 17:28 
 
cypis napisał(a):
Aha, nie mozna porownywac bo wyszedl miesiac temu. Jakos innym ludziom nie przeszkadza to porownywac grafiki obu gier, chociaz wow wyszedl 4 lata temu.
Rvr to nie 3vs3, czyli zdobywanie keepa dla szatana jest niefajne?

Jesli czyjs post W INTERNECIE Cie tak cie irytuje to sugeruje pojsc do specjalisty zanim w szale nienawisci zabijesz kolegow z pracy ewentualnie sasiada ;]




Ty czegos nie rozumiesz chlopcze i na dodatek jeszcze sie rzucasz, nie gram juz w Wowa,bo za duzo tam takich przybitych impotentow umyslowych ,dlatego nie zamierzam wdawac sie z Toba w polemike,bo Twoj maly mozdzek i tak nie zrozumie,gdy napisze cos na wyzszym poziomie...mozesz charczec dalej ,z przyjemnoscia sie posmieje bo o irytacji raczej tu mowy byc nie moze,za cienki jestes :P

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 17:31 
 
Super nerd rage, brakuje jeszcze tekstu o tym, ze mam pryszcze i jestem gruby *o*.
No ale jak na pierwsze kilka postow wejscie masz calkiem niezle i spore szanse na dalszy rozwoj, keep it up mejt.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 17:38 
 
Cytuj:
za cienki jestes


Za to Ty jesteś zajebisty, zakładać alta by kogoś flejmnąć, orginalne..... NOT.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 17:49 
 
kurde idę po piwo i chipsy :)


_________________
no more wow...


Ostatnio edytowano 22 paź 2008, 18:54 przez dark_lord, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 17:51 
 
a co w tym zlego ze ktos ma neostrade? ty pewnie jestes Waroboy astera ;]

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 17:52 
 
endryu napisał(a):
a co w tym zlego ze ktos ma neostrade? ty pewnie jestes Waroboy astera ;]


lol jakbyś zgadł :P czytasz mi w myślach ??
edit :
dobra ide grać w grę która wgniata to g... jakim jest wow, bo szkoda mi czasu na takie pierdoły :)


_________________
no more wow...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 17:55 
 
Ić.

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 18:04 
 
dark_lord napisał(a):
kurde idę po piwo i chipsy - rozkręca się niezła zadyma tutaj jak czytam wowboyow neostrady tutaj :)


Jak bedziesz szedl po to piwo i chipsy, to pomysl nad korepetycjami z j. polskiego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 18:20 
 
Ale się pięknie dyskusja rozkreciła. Bartus pierdoli głupoty jak cholera.
Cypis wyjeżdza z esportem, który z natury pasuje do mmo jak pięść do nosa.
Czyjs alt zaczyna go jechać. No panowie jedzm dalej, za jakas godzine znowu sie sprawdzi jak sie rozkreca :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 18:35 
 
sry ze tak tutaj nieproszony ale tylko ten temat zyje i ktos tu zaglada ale mam pytanie. czy ta gra po mieisacu od premiery juz jest grywalna? bo 3 tygodnie temu jak pogrywalem jeszcze za bardzo nie byla ale moze po jakis hotfixach cos polepszyli?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 18:36 
 
hehehe komentuje cypis, ktorego zycie kreci sie dookola wow'a a o innych mmo dowiedzial sie i czytal tutaj na forum.
marne prowokacje cypis bo jak zawsze tutaj wypisujesz glupoty.
zastanawiam sie tylko dlaczego kasujesz posty jak pisze w twoim dziale?
tzn. tam jestes taki madry, fair, cool i w ogole a tutaj udajesz twardziela?

turnieje eheheheheheh. widocznie ludzie, ktorzy graja w inne gry niz wow nie potrzebuje sie dowartosciowywac braniem udzialu w takowych.

jednak fajnie czytac posty osoby, ktora poza wow'em naprawde nic nie widziala.
sorry ale zeby wypowiadac sie tutaj nalezaloby miec chociaz podstawowa wiedza na temat gier.
bycie ekspertem w sprawach wow'a nie spowoduje, ze staniesz sie madrzejszy cypisku czy, ze zaczniemy wierzyc w to co piszesz :-)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.