mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 17:41 
Cytuj  
konrador napisał(a):
To zycze duzo szczescia i rownie duzych heali stanowiacych 250% zadanego damage, ktory wynika oczywiscie z wysokiego willpower.


Zawsze i każdego chcesz tak leczyć? Zresztą wyrażaj się jaśniej bo nie każdy może wiedzieć że mówisz Rend Soul.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 18:22 
Cytuj  
Zawsze i każdego chcesz tak leczyć?

Ciebie na pewno nie, bo nic by nie weszlo. Pomijajac fakt, ze nie ma to w tej chwili znaczenia, bo nie rozmawiamy o ustawianiu statystyk dla klasy. Co do nazewnictwa, to nie ja zadawalem pytanie odnosnie "dps heala" - jesli temat jest niezbyt jasny, to zwroc sie ze swoimi uwagami do Ezraela.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 21:54 
Cytuj  
Konrador napisał(a):
Ciebie na pewno nie, bo nic by nie weszlo.


Graj DoKiem jak tam chcesz, tylko się nie przestrasz jak jednak wejdzie.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 23:01 
Cytuj  
Okejas.

*

Posty: 107
Dołączył(a): 23.09.2008
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 13:11 
Cytuj  
Doszedłem właśnie do wniosku że chyba rerolne na DoK'a.
Stąd próba odświeżenia tematu.

Jak się Wam gra panowie? Czy postać faktycznie jest tak trudna do opanowania jak się o niej mówi?
Jeśli chodzi o to co może zdziałać to z punktu widzenia 19 lvlowego maraudera muszę powiedzieć że DoK mi imponuje. Często widze na 1 miejscu pod kątem dpsa a rozumiem że i przeżywalność (pod kątem self heala) jest niemała.

Pls o jakiś feedback. ;-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 14:06 
Cytuj  
Nie wiem jak sie gra ale wiem, ze wk**** mnie to jak DOK mnie sciaga 2-3 strzalami na tym samym lvl. :<

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 15:02 
Cytuj  
bo DoK jest OP to wiadomo nie od dzis ;]

*

Posty: 107
Dołączył(a): 23.09.2008
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 15:32 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Nie wiem jak sie gra ale wiem, ze wk**** mnie to jak DOK mnie sciaga 2-3 strzalami na tym samym lvl. :<


Hmm hehe jeślibym miał jakieś "ale" przed rerolem to właśnie zostało ono rozwiane ;-). Dzięki Oyci3c

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 15:39 
Cytuj  
QFC napisał(a):
bo DoK jest OP to wiadomo nie od dzis ;]


:roll:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 10:21 
Cytuj  
W niedługim czasie mam zamiar kupić sobie WAR. I już teraz chciałbym dowiedziec się nieco o DoK-u. Mianowicie mam na oku 2 buildy i pytanie do osob grajacych ta klasa czy maja one racje bytu.
Nie wiem czemu niektore, career tactis oraz moral abilities nie staja sie aktywne w po wybraniu ich więc dopisze je pod spodem.

1st build.
http://www.wardb.com/career.aspx?id=23# ... 5:695:9607
Persistant Rending
Resotored Motivation
Potent Convenants
Bloodthirst

Moral 4lvl:
Thousand and One Dark Blessings

Nie mam zielonego pojęcia co wybrac z tome tactics. Myslalem jeszcze nad Discipline z career tactis (+160 willpower) ale inne taktyki wydawaly mi sie bardziej atrakcyjne.

2nd build.
http://www.wardb.com/career.aspx?id=23# ... :9606:9607
Renown Tactics:
Horrifying Offering
Gift of Khaine
Empowered Transfer

Morale 4lvl
Chant of Pain

Tutaj tez mialem problem z tome tactics.


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 10:23 
Cytuj  
jaki theorycrafting ;) imho musisz pograć aby wiedzieć co Ci będzie "leżało".

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 10:45 
Cytuj  
Zapomniałeś wykupić skille (i taktyki)


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:29 
Cytuj  
Ok. Wczesniej troche na szybkiego to robilem. Teraz znalazlem chwlke aby troche bardziej poklikac ^^

http://www.wardb.com/career.aspx?id=23# ... :9607:9618

http://www.wardb.com/career.aspx?id=23# ... :9607:9616

Cytuj:
jaki theorycrafting imho musisz pograć aby wiedzieć co Ci będzie "leżało".
No ja mam niejako zarys tego co chcem robic bo doka troche pomeczylem u znajomego jak betowal gierke. Ale tez chcem dowiedziec sie czegos od was, zebym odrazu lecial do tego "prawidlowego" builda a nie bladzil i zmienial po xxx razy. ;)


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 14:03 
Cytuj  
Path of Sacrifice jest srednio przydatne, lekko powiedziawszy. Musisz pograc i potestowac, zeby zdecydowac, ktore umiejetnosci bardziej ci sie przydadza. "Prawidlowy" (aka Tor Anroc) spec to w tej chwili Dark Rites ze szczatkami Torture. Z tym ze jeszcze niedawno do "prawidlowego" build zaliczalo sie noszenie masy equipment na willpower. Mysle, ze jeszcze troche i ludzie dojda, ze zamiast stac jak te useless szmaty z tylu z Dark Rites udajac, ze sa w stanie efektywnie healowac i byc przydatna klasa na odleglosc, ZNACZNIE lepiej by wyszlo, gdyby rollneli sobie szamanka albo zealota po prostu.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:42 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
jaki theorycrafting ;) imho musisz pograć aby wiedzieć co Ci będzie "leżało".


A to sie nie powinnu tu nazywac Theoryhammeringiem? :)

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 18:49 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Path of Sacrifice jest srednio przydatne, lekko powiedziawszy. Musisz pograc i potestowac, zeby zdecydowac, ktore umiejetnosci bardziej ci sie przydadza. "Prawidlowy" (aka Tor Anroc) spec to w tej chwili Dark Rites ze szczatkami Torture. Z tym ze jeszcze niedawno do "prawidlowego" build zaliczalo sie noszenie masy equipment na willpower. Mysle, ze jeszcze troche i ludzie dojda, ze zamiast stac jak te useless szmaty z tylu z Dark Rites udajac, ze sa w stanie efektywnie healowac i byc przydatna klasa na odleglosc, ZNACZNIE lepiej by wyszlo, gdyby rollneli sobie szamanka albo zealota po prostu.
I wlasnie o taka odpowiedz mi chodzilo, szybko i zwiezle. Czyli build pod dark rites/torture mozna powiedziec, ze wyszedl mi w miare ok. Kosmetyczne zmiany bede wprowadzal jak juz bede sobie gral.
Thx.


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 20:14 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
A to sie nie powinnu tu nazywac Theoryhammeringiem? :)


Niby dlaczego?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 21:16 
Cytuj  
Kosmetyczne zmiany bede wprowadzal jak juz bede sobie gral.

Nie ma z tym zadnego problemu, bo przy ilosci nagromadzonego przez kazdego gracza golda respec to zadne pieniadze. Ja mam spec do konkretnych "zadan" i jego efektywnosc w bardzo duzej mierze zalezy od okreslonego equipment, ale juz teraz moge ci odradzic sanguinary extension i specowanie tej postaci pod stanie na tylach i healowanie, bo ma to tyle samo sensu, co tworzenie maraudera z mysla o tankowaniu; sa klasy, ktore w siedzeniu w jednym miejscu i rzucaniu heali sprawdza sie duzo, duzo lepiej. Z drugiej strony jak ktos rollnie DOK-a i bedzie chcial biegac solo po scenariuszach itp. (szczegolnie Tor Anroc w T3) pelniac role hybrydy dpsujaco-healujaco-supportujacej, to bedzie cierpial, ale WAR to nie jest gra do solo PVP niestety.

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 21:43 
Cytuj  
Stanie za plecami i healowanie raczej mnie nudzi dlatego moj wybor padl na DoK-a. Bardziej mierze w drugi styl gry ktory opisales tylko nie solo a group.


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

*

Posty: 193
Dołączył(a): 22.10.2007
Offline
PostNapisane: 24 paź 2008, 13:42 
Cytuj  
Stanie z tylu i healowanie to jest wymuszone zdeka taktyka przeciwnika, jak grasz zerg na zerg w scenario i chcesz cos pokazac(idziesz z mdpsami) DoKiem to bedziesz mial respawna co 10 sec bo taka jest prawda ze kazdy wizz orderu bedzie dpsowal wlasnie ciebie ... sad bad true...

Ez.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.