mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 09:11 
Cytuj  
ja polecam Asusa albo Toshibe - ja mam drugi laptop Asusa,pierwszego oddałem po dwóch latach rodzicom bo nowego nie chcieli i teraz mam drugiego - zero awaryjności - zresztą Asus robi też bardzo dobre części komputerowe. Toshibe mają znajomi i też są bardzo zadowoleni :)


_________________
no more wow...

*

Posty: 74
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 09:58 
Cytuj  
To ja chyba jakiegos lewego Asusa kupiłem bo dwa razy już w serwisie wylądował ( ale nie narzekam max 4 dni czekalem włącznie z kurierem zeby naprawili problem)


_________________
Onaga, Ozeen, Anemic

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 10:07 
Cytuj  
wada fabryczna zdarza się to jest normalne - kolega telewizor sharpa który jest składany w Japonii ( podobno ) pod 2 tygodniach musiał oddać do serwisu. Ja mam sharpa pół roku i działa super. A co do Asusa to mam płytę główna Asus Commando i grafikę Asusa gf 8800 gts 512 i to jest moja 3 czy 4 grafika tej firmy i nie mam żadnych problemów :)


_________________
no more wow...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 10:10 
Cytuj  
Ja gram na DELL XPS 1330 (Gforce 8400GS, 4GB RAM, Vista64bit) i WAR chodzi rewelacyjnie.
Nie tylko szybko (niskie detale) ale i bardzo stabilnie.

Troche dluzej sie laduja zony ale to bylo do przewidzenia - laptokowe dyski sa sporo wolniejsze.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 145
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 10:23 
Cytuj  
Mal napisał(a):
@roball


Ja posiadam Asus G1S http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-As ... 873.0.html

NIby konfiguracja podobna do Twojej, a War na max detalach mi ostro haczy. Dodam jeszcze ze dokupilem do niego podstawke chłodzącą Zalmana : http://www.twenga.pl/oferta/12113/56866 ... 91036.html bo mój lap osiągał bardzo wysokie temperatury. Czy masz taki sam problem ze swoim?


Te podstawki bardzo polecam... 3 lata temu kupilem laptopa ktory tez mial sluzyc do gier. Mial w sobie radka x700. W sumie byl wydajniejszy niz moj duzy pecet wiec gralem praktycznie tylko na nim. Lapek grzal sie ostro a i ja niezbyt go oszczedzalem grajac np w lozku, albo trzymajac go na kolanach - w takich warunkach laptop niespecjalnie mial mozliwosc odprowadzania ciepla.

Koniec koncow laptop zaczynal sie wylaczac i juz mu tak zostalo.
Teraz juz nie pogram w nic na pelnej mocy bo sie wylacza po kilku minutach. Jedynie jak w ustawieniach karty suwak powerplay przesune na zmniejszona wydajnosc to wszystko chodzi stabilnie.

Podkladki chlodzace fajnie odprowadzaja cieplo a na dodatek (przynajmniej Zalman) jest bardzo cichy i jego chlodzenie wystarcza zeby nie wlaczal sie wiatrak w komputerze (znacznie glosniejszy).

Jedyny problem to ze zajmuje wiecej miejsca niz sam laptop, wiec ciezko targac to ciagle ze soba.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.