mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2008, 18:36 
Cytuj  
QFC napisał(a):
jak maja sie zaludnic servery skoro np. u mnie jest low/med , ? t4 puste jak koscioly w niemczech ;p , jak mam grac skoro nie ma obecnie ataku na keep ? a czas oczekiwania na scenario 1-2h ? co mam robic skoro mam chec pograc a mam juz rank 40 all PQ zrobione ? he ?


Juz dawno nie powinienes grac, w takiej sytuacji to naprawde jest meczarnia ale widze ty wolisz pisac od trzech tygodni o tym fakcie, napisz na onecie to bedziesz mial dyskusje na poziomie, a tu tylko po tobie jezdza :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2008, 18:40 
Cytuj  
Czasami sie wkur... jak czytam posty ludzi ktorzy pisza ze jest tyle zajecia ze hoho , i musze cos od siebie napisac ;p zawsze sie staralem byc obiektywny ale to sie nie podoba heh , chcialbym grac dalej ale niestety za malo funu gra daje na 40 , teraz powiem ze chyba kupie wotlk zeby sobie bez sensu pobiegac i ze znajomymi pogankowac , pve nie tykam ;p

teraz pewnie mnie zjecie heheh

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2008, 18:44 
Cytuj  
Nie zjemy ale "nie chcem ale muszem" jest zarezerwowane juz dla innej historycznej postaci.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2008, 18:48 
Cytuj  
To, ze kupisz WOTLK to mnie nie dziwi, prawie 2k godzin w WoW moze swiadczyc o mocnym uzaleznieniu. :D Naprawde nie wiem co mozna robic w WoW przez tyle czasu, nie lubiac PvE.

Z ciakwosci sprawdzilem stan EU serwerow:

6 jest HIGH

39 MEDIUM

18 LOW (z czego 6 niemieckich)

Wiec jak ktos trafil na LOW serwer to naprawde mial pecha, albo wybieral serwer srednio rozsadnie (bo nie ma kolejek). :)

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2008, 18:56 
Cytuj  
embe napisał(a):
Nie zjemy ale "nie chcem ale muszem" jest zarezerwowane juz dla innej historycznej postaci.


moze nie do konca ale cos w tym jest (brak wyboru)

@Mrynar

ano pobiegac po landach , pogankowac, pograc bez sensowne bg,areny , czasami jakis wypad na 10-tke z kumplami i to tyle , 0 raidow dkp i innego swinstwa , tak zawsze kiedy sie zaloguje moge isc do npc zapisac sie na bg,arenke lub do wintergrasp isc i pobic przeciwna frakcje , w WAR z tym mam problem ;) no i mam combat w lepszym i bardziej " inteligentnym" wydaniu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2008, 19:00 
Cytuj  
qfc ale juz przeciez ustalilismy, ze jestes chujowym graczem i wybrales chujowy server z chujowa gildia.
skoncz wiec plakac i wypieprzaj do wow'a.
tam bedziesz mial full fun.
a i wez ze soba marka, bo widze, ze tez sie solo nie moze odnalezc w tej grze. co w sumie nie dziwie bo fun jest ale jak sie ma znajomych, z ktorymi sie gra.
a nam pozwolcie spokojnie nudzic sie i stresowac w war'ze.
bedziemy narzekac jak dojdziemy do t4, ze jest pusto, ze jest pvp, ktorego nie lubimy, ze jest rvr, ktorego tez nie lubimy.
ze nie ma balansu 1v1 co bylo wiadome od samego poczatku (to co ciebie marek) i co sie sprawdza bez wiekszych stresow.

qfc i przestan pierdolic o lepszym combacie.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 paź 2008, 19:06 
Cytuj  
Co do end contentu:
gear pvp gracz moze zdobyc 2 czesci (set conqueror) reszta tylko dla wyjebanych farciarzy(drop z lorda na siega ch) I z kazdym kolejnym setem to samo.
Wiec wbijanie kolejnych rank renow troche mija sie z celem bo i tak nie bedzie sie mialo wypasionego setu pvp(broni i acesory nie ma wcale, dopiero sety od 65+)

Wiec w grze pvp/rvr !!! gracz musi robic po koleji kazda instancje po kolei zdobywac kazdy blu e set zeby dorwac sie do epixow z miasta czy zamknietej narazie lost vale no dla mnie to jest porazka.

Chcesz wymiatac w pvp ? to niestety musisz farmic pve instancje w modzie no life bo instancje po bastionie to maly hardcore.

Oczywiscie mozna miec epixy z pq na 35-37 lev tylko wygrac rola ...


system loot i itemizacja to jest MEGA FAIL i to rozpierdoli ta gre niestety. Ci co to wymyslili to niedoroby umyslowe pierwszej klasy.


Crafting lezy i kwiczy. Na alchemi nie da sie zarobic poty na ah sa tansze niz skladniki...

talisman... mozna robic najlepsze talizmany(epickie) rozkladajac epiki na rank 55(mozna kupic u vendora) koszt epika 12-14 g +1-2 skladniki, a ludziska na ah nawet za 15 g opychaja np: +19 epic do wounds ...


Teraz pytanie po co grac pvp ? RR do niczego w pve nie jest potrzebne, wiec...

wyszlo na to ,ze pvp/rvr to taki dodatek urozmaicenie do pve, pozwala szybciej wylewelowac postac, wyrzyc sie na scenario czy siegu.

I dopiero po ubraniu sie w pve mozna szalec na scenariach tylko pozostaje pytanie po co ?

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 paź 2008, 19:11 
Cytuj  
Cytuj:
skoncz wiec plakac i wypieprzaj do wow'a.

gz

to jest temat do whinowania na warhammera, wiec jedyny ktore moze wypieprzac to ty mendol, bo dla ciebie to gra ideal ;]

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2008, 19:15 
Cytuj  
mendol jak uslyszy slowo wow,wotlk dostaje bialej goraczki , a co do kombatu MOIM zdaniem jest o NIEBO lepszy dlatego napisalem to mendolq , jak bys nie zauwazyl to jest temat wlasnie po to by ktos takii jak ja pisal tu swoje zale i to co mu sie nie podoba kumasz ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2008, 19:17 
Cytuj  
endryu gdybys poczytal cos wiecej niz ten temat to MOZE bys wiedzial cos wiecej. a tak idz pobaw sie z kolega bartusiem.

po to warhamer, ze jednak chyba nie jestes normalny.
chcesz wymiatac w pvp? to nie musisz nic farmic.
jakie kurwa instancje? masz ochote to rob sobie sety pod pve.
ja nie potrzebuje ich zeby grac. to, ze masz jakies wspomnienia z innych gier, to twoj problem.
to, ze chcesz szalec w scenario to tez twoj problem.

jakiej bialej goraczki qfc? nie powiedzialem slowa o wotlk. no moze z wyjatkiem tego, ze mnie zupelnie nie interesuje :-)
ale jak piszecie jakies glupoty o war'ze z palca wyssane to juz inna sprawa.
poza tym wylales juz swoje zale pare razy i naprawde nie musisz sie powtarzac.
kazdy sie zapoznal z twoim zdaniem, twoim podejsciem do gier wiec nikt nie jest ci w stanie pomoc.

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 paź 2008, 19:23 
Cytuj  
Wylales juz swoje zale pare razy na temat zalow innych i naprawde nie musisz sie powtarzac.

kazdy sie zapoznal z twoim zdaniem i podejsciem do whinow w dziale "whine" wiec nikt nie jest ci w stanie pomoc mendolq ;]

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2008, 19:25 
Cytuj  
czasem sie powtarzam bo jak widze "fanbojowe" posty to mnie huj strzela ze ktos jest slepy , po 2 lekarz by mi sie przydal zebym wkoncu skonczyl grac w mmo :D czasami robie przerwy po kilka miechow ale i tak wracam ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2008, 19:30 
Cytuj  
a potem napierdalasz 24/7 i narzekasz, ze sie nudzisz.
faktycznie przydalby ci sie lekarz.

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2008, 20:45 
Cytuj  
Tak na marginesie: This Week - WAR, 44h.
Toz to jest srednio ponad 6h dziennie... Nie mam pytan. ;>

*

Posty: 86
Dołączył(a): 1.08.2008
Offline
PostNapisane: 26 paź 2008, 20:46 
Cytuj  
Po co sie kłucić. Zyjmy w zgodzie i miłości :P

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2008, 21:01 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Co do end contentu:
gear pvp gracz moze zdobyc 2 czesci (set conqueror) reszta tylko dla wyjebanych farciarzy(drop z lorda na siega ch) I z kazdym kolejnym setem to samo.
Wiec wbijanie kolejnych rank renow troche mija sie z celem bo i tak nie bedzie sie mialo wypasionego setu pvp(broni i acesory nie ma wcale, dopiero sety od 65+)

Wiec w grze pvp/rvr !!! gracz musi robic po koleji kazda instancje po kolei zdobywac kazdy blu e set zeby dorwac sie do epixow z miasta czy zamknietej narazie lost vale no dla mnie to jest porazka.



wyszlo na to ,ze pvp/rvr to taki dodatek urozmaicenie do pve, pozwala szybciej wylewelowac postac, wyrzyc sie na scenario czy siegu.

I dopiero po ubraniu sie w pve mozna szalec na scenariach tylko pozostaje pytanie po co ?



Christsakezomgreceopadaja.

No czlowieku;] Sety daja ci wardy ktore sa potrzebne w instancjach/city. Tankom sa niezbedne reszta moze olac. Nie nie musisz robic instancji, chociaz sa szybkie i pomijajac bugi dosc latwe. Zeby wymiatac na scenario wystarcza graty z pq, ja jakos sobie radzilem bez setow, radze teraz.

To co napisales na koniec to typowe podejscie z WoWa i esencja tego jak ta gra spaczyla ludzi. "Kiedys bede mogl grac for fun", jeszcze tylko 50 epaxow,!!!, a potem znowu, i znowu, ale spoko za 2 lata bede mogl grac for fun, jeszcze tylko pare epaxow......

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2008, 23:39 
Cytuj  
Nishruu napisał(a):
Tak na marginesie: This Week - WAR, 44h.
Toz to jest srednio ponad 6h dziennie... Nie mam pytan. ;>


to duzo ? ja gram srednio 10h dziennie , a dzisiaj 15 godzinek.


_________________



**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 paź 2008, 23:48 
Cytuj  
Jakos mnie to nie dziwi Huragan - wlasnie tak sobie Ciebie wyobrazalem.


Ostatnio edytowano 27 paź 2008, 02:33 przez Buka, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 01:14 
Cytuj  
gry mają ubarwiać RL a nie je zastępować... :o


_________________
Suffer not the witch to live!!!

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 10:51 
Cytuj  
ej jeżeli sety mozna olać to rezygnujemy z całego PvE po dobiciu do 40.
Co nam więc zostaje:
1. scenaria (pierdylion razy bieganie po tej samej mapce 10m x 10m i wzajemne napierdalenie się)
2. claiming keepów (pierdylion razy zabijanie Hero (PvE) i przejmowanie czegoś co nam zabiera kasę a nic nie daje.

Opanujcie się!

Wielki i podstawowy whine:
Kto do kurwy nędzy robił te mapki w warhammerze? Na serverze "full open free mass PvP" gdzie żaden carebear nigdy w życiu się nie zaloguje bo się posra w majty ze strachu nie można do cholery przeleźć na drugą stronę konfliktu by poprzeszkadzać odwiecznym wrogom i największym kutasom w biciu mobów. Gdzie du wacka są tereny contested do wspólnego levelowania i zerkania czy ci jak WH nie wchodzi na plecy? Gra gdzie podstawą jest PvP i niby wszystko się obok tego PvP kręci tak naprawdę chroni carebearsów i otacza ich szklanym kloszem. Dosłownie nie chce mi się wierzyć, że ktoś naprawdę mógł wpaść na tak chory pomysł i praktycznie uniemożliwić open world PvP w grze gdzie przecież walka PvP miała być na pierwszym miejscu.
To już w WoWie mi się łatwiej levelowało i robiło do instancje bo jak biegłem do Molten Core to wiedziałem, że 20 alliantów właśnie się tam czai by mi to uprzyjemnić. Tutaj masz oddzielne wejście by broń boże komuś krzywda się nie stała, a jak ktoś jest evil i zechce pozabijać poza wyznaczonymi granicami (czyli scenaria i keepy) to dostanie bolta za 30000HP.

ROTFL.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 57  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.