mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2002, 09:41 
Cytuj  
Shinji, ja mysle, ze z polaczenia z wami to mielibysmy marne kozysci, ewentualnie wchodzi w gre ktos z RM, ale wy... :wink:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2002, 09:47 
Cytuj  
Shinjii to z lotowanie przec chaos to jakas aluzia do Darta :lol:

taki 2-3 miesieczny turniej co jakis czas odbywaly by sie zaody roznego typu: kto szybciej zabije kwiozerce kroliki :razz: , budowa domu na czas, pojedynki rycerskie wyscigi itd gracze dostawali by ponkty kto by uzbieral najwiecej ponktow wygrywa cale zawody i jest :lol:


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2002, 11:03 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-22 02:30, Samael ze Wzgórz napisał:
Podczas pogawendki z Radnym Smogiem zatakowaly nas te "krwiozercze"kroliki...


skoro mowa o krolikach to te dranstwo zabilo mnie jedbym ciosem :smile: moze jeszcze raz wypuscicie krwiozercze kroliki?chcialbym sie z nimi jeszczze raz zmierzyc :wink:

_________________
Born to be blacksmith!!!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: zbrojmistrz dnia 2002-06-22 12:03 ]</font>

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2002, 15:17 
Cytuj  
TEraz so jeszcze kwiozercze krowy !!


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2002, 17:38 
Cytuj  
gdzie? :smile: :smile:


_________________
WE WILL, WE WILL...FLASH YOU!!!!!!

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 10:56 
Cytuj  
Jezu ludzie . Jak tak beda wygladac questy jak nam to pieknie napisal Ivans :lol: no to ja sie kurwa stad wynosze . Gosciu ty nie masz pojecia o RPG i questach. A teraz zeby ci pokazac ze mam racje to ci cos uswiadomie. Po pierwsze atak obcych to tak samo jak zrobie nei najazdu na miasto jedna komenda ( problem tylko graficzny zeby zrobic stworki ) po drugie kilo magicznych przedmiotow. No to ten text to mnei rozbroil. w takim kurwa czyms nie chodzi zeby wszyscy dostali deamon bone armor, fullspell booki i laski of armagedon. Next thing. "maja 5 min zeby opuscic planete" powiem ci ze z gate travelem albo recallem to nie jest problem. nie ma wiecej sily .

NERESLAW :grin:





<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mardaag dnia 2002-06-24 12:00 ]</font>

*

Posty: 168
Dołączył(a): 25.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 15:21 
Cytuj  
Mardag ty nic nie kumasz,to nie bedzie takie cos jak najazd,najpierw dokladnie przeczytaj a pozniej sie wypowiadaj palo........

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2002, 16:05 
Cytuj  
Palo to nie domnie jaskiniowcu :mad: . a pozatym przeczytalem i to, wiec mi nie pierdol. nie masz gosciu poprostu glowy do questow ato juz nei moja wina. Ja nie mam nic do ceibie tylko do twojego pomyslu. I napisze to jeszcze raz quest nie ma wygladac tak ze po nim wszyscy gracze beda mieli najlepsze magicze przedmioty bo to kurwa jest bezsensu i po 3 takich questach kazdy by biegal w najlepszym stuffie.

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2002, 18:16 
Cytuj  
ehhh pokluccie sie na prywatnym (przynajmiej przestaniecie se posty nabijac :lol: )


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2002, 18:27 
Cytuj  
ok to ja mam pomysla na questa ale nie smiac sie :razz:

dawno awno temu polegl pewiem bardzo potezny chaosnik :smile: ) i coz jedyna rada to zlac chama (na smierc) oczywiscie ten facio bedzie mial wyglad licha.nie bedzie w zadnym sanktuarium czy swiatyni tylko trza go bedzie szukac :razz: .po pokonaniu jego dusza nadal bedzie na tym swiecie wiec bedziecie musieli walczyc z jego dusza (ghoul) .po pokonaniu chama bedzie mozna wziac jego wspaniala bron- staff albo vikin sword.

_________________
Born to be blacksmith!!!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: zbrojmistrz dnia 2002-06-26 19:28 ]</font>

*

Posty: 168
Dołączył(a): 25.03.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2002, 18:52 
Cytuj  
1." (...)atak obcych to tak samo jak zrobienie najazdu na miasto jedna komenda.(..)"

to by nie byl najazd zwykly,to by byly potezne stworzenia,i to by nie byl najazd na miasto jakies tylko najazd na cala sosariie ,kumasz?,to wogole co innego by bylo od takiego zwyklego najazdu,zreszta te potwory by mialy swoja twierdze gdzies na sosarii i trzeba by bylo ja odnalezc i zniszczyc

2."po drugie kilo magicznych przedmiotow. No to ten text to mnei rozbroil"

nie napisalem kilo magicznych przedmiotow ,tylko napisalem : w cialach roznego rodzaju magicze przedmioty i zbroje,takze scrolle!!!. I to by nie bylo pelno tego,tylko w tym lordzie,i tam w roznego rodzaju gwardzistach itp.

3."Next thing. "maja 5 min zeby opuscic planete" powiem ci ze z gate travelem albo recallem to nie jest problem."

czlowieku! ,to by byl inny swiat,tam by nie mozna bylo sie recallowac do adlegrim albo earb,ani nie mozna by bylo otworzyc portalu,poprostu to by bylo nie mozliwe,jedyne wyjscie to by bylo wlasnie ,wyjscie tym portalem,no moze z tymi 5 minutami to przeszadzilem ,czas by byl nieograniczony.

no i co,widzisz jednak dokladnie nie przeczytales :mad:

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2002, 19:10 
Cytuj  
:lol: :lol: :lol: :lol:

Widze ze ja cos pisze a on ciegle swoje .

No dobra stary niech ci bedzie . Wymysliles zajebistego questa, wszyscy cie za to kochaja, bedziesz autografy rozdawal , pojdziesz do televizji :razz: . Jeste dla mnie GURU ROTFL :lol:

*

Posty: 168
Dołączył(a): 25.03.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2002, 23:12 
Cytuj  
pierdolniety jestes,a co mnie to ze sie tobie nie podoba,mi to wisi tak na poczekaniu se jebnalem jakiegos glupiego questa i tyle....................

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 cze 2002, 06:22 
Cytuj  
a takie cus jak bylo na SC przed polaczeniem to pasi?


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 cze 2002, 11:38 
Cytuj  
Pasi, pasi tyle, ze nad tym trzeba bylo dlugo myslec :smile:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 27 cze 2002, 12:04 
Cytuj  
Lobo z tym questem przed polaczeniem bylo fajnie ale ogolnie to ja myslelem o takich prwadziwych questach RPG'owskich. Slyszalem ze juz amcie Questmastera to niech chlopak troche sie nameczy i cos wymysli zajebisctego.

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 cze 2002, 19:16 
Cytuj  
Questmaker juz jest, a najlepsze jest to ze jest nim osoba nie grajaca u nas, pewnie nigdy nie maial konta na SoA,ostatni zapwewne na SC nox, zamiast wybrac kogos z graczy ktorzy sa w temacie.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 52
Dołączył(a): 18.06.2002
Offline
PostNapisane: 27 cze 2002, 21:39 
Cytuj  
Mam pytanie do GM'ów : Jakie są ograniczenia waszego skryptowania w gre?

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 27 cze 2002, 22:53 
Cytuj  
Ja bym proponował na questmakerów Mnie i Eldorna oraz Anye :smile:

Niebyło by gadki ze quest jest stronniczy :smile: pozatym jak ktos ma questa nich poda go bloobowi na mircu i jesli by był fajny to napewno zostanie stworzony przez GM :razz:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

*

Posty: 92
Dołączył(a): 14.03.2002
Offline
PostNapisane: 28 cze 2002, 10:37 
Cytuj  
Shinji a skad ci sie wzial pomysl ze ja bym wymyslila QUESTA dobrego?? :smile: No zaskoczyles mnie tu :smile: Ale wisz co ty moze masz racje :razz:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.