mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 23:22 
Cytuj  
pff 150k dmg to robi moj pet:)
a sorca to maslo dla mojego axe :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2008, 08:39 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
A w ogole to niech BW dodadza efekt Combution od kazdego ticka dota to bedzie najsprawiedliwiej, wtedy beda zadowoleni ;)


A nie jest tak? Zrobię dzisiaj test ale na 90% jestem przekonany że tak właśnie jest...


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 379
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2008, 12:30 
Cytuj  
na pewno tak nie jest... inaczej byś szybko skończył życie wizardem... ;p

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 09:20 
Cytuj  
sorc pod buildem solo robi 1000damagu na sekundę, mam prawie 7k HP, zasięg 100ft, crowd control, disarm i jakiegoś root-a (którego ostatnio odkryłem w szeregu skilli nieużywanych). Jedyna klasa która mnie łoi 1vs1 to WH aktualnie, owszem czasami padam od innej klasy ale raczej ciężko to zwalić na brak balansu a szybciej na brak skill-a.

Problem z BW jest to, że ma pierdylion skilli instant stąd jest biegającą jednoosobową armią która w ciągu sekund zadotuje cały warband. Sorc musi stać w miejscu by castować, bo szybkie spelle do PvP trwają 1s, a te wolne 3s.
Imho zmienią BW kilka skilli z instant na 1s i będzie płacz, że zamiast 200-300k na sc wyciąga już tylko ~50k. Wbrew pozorom pomiędzy instant a 1s jest przepaść.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 09:25 
Cytuj  
to, ze zadotuje nie znaczy, ze zabije.
i z tego co widac bw pada w ulamku sekundy w zwiazku z czym jego dmg nie jest jakis przesadzony (tym bardziej, ze w polowie przypadkow sam sie zabija).
niech zmienia insta na 1sec ale pozwola uzywac go w ruchu i bedzie git.
swoja droga nerf sorca tez by sie przydal.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 09:40 
Cytuj  
sorc też pada w ułamku sekundy, przeżywalność sorca/BW jest identyczna. A to, że ktoś się sam zabija bo nie kontroluje backslashy (czy jak to się nazywa u BW) to tylko jego wina. Dokładnie wiadomo jakie jest prawdopodobieństwo i za ile jebnie backslash, ile mamy HP też widać...

generalnie u nas mendol jest 30-osobowa z gildia z engineerem i kilkoma BW która piżga 100-osobowe pugi w kilka sekund. To tak przy okazji by ci pokazać że team magus + kilku sorców ma dokładnie takiego samego odpowiednika w Orderze.
Z tego tylko co wiem engineera dużo trudniej zabić niz Magusa co działa na korzyść orderu. Magus ma najmniejszą przeyżwalnośc po stronie destro.
Anyway te riftowanie jest chujowe na max-a powinni w ogóle z tego zrezygnować zarówno u magusa jak i inżyniera. Wbiegasz, tracisz kontrolę nad postacią i padasz. A ile bugów jest z tym związanych... Przeciągnie przez mury, zamknięte drzwi, etc. etc... :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 09:48 
Cytuj  
w kilka sekund? tzn w 9 sekund zabijacie 100 osobowego zerga? jakos nie chce mi sie wierzyc.
poza tym w patchu beda poprawki do tego wiec nie bedzie to mozliwe.
a to, ze caly pug pada to tylko jego wina. nie wiem jaki to problem poswiecic kilka we, zabic engi, zabic bw - i po problemie.
oczywiscie najlatwiej narzekac, ze cos jest przegiete niz sprobowac samemu to zwalczyc.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 lis 2008, 10:41 
Cytuj  
ale jest przegięte bo wlasnie to nerfuja.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.