mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 lip 2002, 17:58 
Cytuj  
Jestem nowy w UO i szukam polakow. Jesli ktos gra w tym momencie w UO i czyta ten post, prosze, zeby napisal, gdzie mozemy sie spotkac itp. Chcialbym znalezc polska spolecznosc serwera Europa. Bo o tym serwerze jest mowa. Dzieki!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2002, 18:08 
Cytuj  
Kiepsko panie Isilidur - zgubi cie pierscien :P
Masz jak byk topic poswiecony wlasnie polakom grajacym na europie (info i topic jest w zakladce Europa) z lista kontaktowa - kazdy z nich zna namiary na server uo-automap dedykowany dla europy - tam tez mozna spotkac polakow - pogadac zasiegnac informacji itd ... Pobiez sobie program uo-automap -np z uo.stratics i dalej mecz kogos na gg lub icq zeby ci powiedzial co i jak - generalnie jest to jedyne miejsce gdzie soptyka sie wiekszosc Polakow - czasem mozna tez spotkac Polakow w Brit pod bankiem.
Wygladaj nastepujacych harow :
Edwin
Scorpio Thurin
Stopa
Osse
Edmund
Nathaniel
Eno
Ikspil
Lepper
Stokorotka
Potforny Stefan - ten w minoc pod bankiem robi skille
Mysza Desperatka
Monisia
itd ..
i jeszcze kilku - ale nie pamietem calosci - aha i jeszcze mozesz sie natknac na Vem w felluca - ale to juz jedno imie kilka roznych osob
Generalnie szukaj kontaktu via icq/gg lub na uo-automap -> linki do stron o temetyce uo i do straticsa sa w tym dziale w topicu " podstawowe linki"


_________________
- Przeciwnie wprost - ciągnoł Tweedledee - gdyby tak bylo, mogło by tak być, było by tak; a ponieważ nie jest, nie jest. To logiczne.
" O tym, co Alicja odkryła ..."


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-07-03 19:11 ]</font>

*

Posty: 107
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2002, 19:08 
Cytuj  
No hej hej wedrowcze :smile: ja jestem jako Nike i jestem w tej chwili gm magiem oraz gm tailorem wiec jesli chcesz zapolowac to icq do mnie 119115602 :smile:

CHEERS

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2002, 20:18 
Cytuj  
to jaki teraz buff sie od kombinacji magery/tailoring dostaje?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2002, 20:20 
Cytuj  
Cytuj:
2002-07-03 21:18, konrador napisał:
to jaki teraz buff sie od kombinacji magery/tailoring dostaje?

Rofl - bez ciebie by te forum zeszlo na psy :D


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*

Posty: 107
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2002, 21:18 
Cytuj  
Zaraz ja cie buff`ne to bedziesz mial :wink:
To co juz jakas zasada panuje ze musi by gm mage, ei, med, wrestling, resist i cos tam. Albo mule - gm miner, smith, tailor itp? Hmm Ja tam lubie kopac tylki w feluce swoim Najkiem :smile: a jesli sie komus nie podoba to tsfuuu tsfuu bleeeee.. :razz:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2002, 21:41 
Cytuj  
You may not select as your User ID the name of another person (unless it is also your name), or a name which violates any third party's trademark, copyright, or other proprietary right, or which Origin Systems deems in its discretion to be vulgar or otherwise offensive.

omg omg omg ur sooo banned

*

Posty: 107
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2002, 17:19 
Cytuj  
To jest Nike a nie Najk z angielkiego. Poza tym moga mnie cmoknac w dupke bo ja nazwe wzialem z kads indziej. Poza tym nie reklamuje produktu a jesli komus sie kojarzy to jego sprawa. Jesli za to ze tylko sobie chodze jest ban to by musieli ban na okolo 3k postaci dac ale zalezy im na graczach. Mowili ze beda kasowac God i inne takie. Pieprza bzdury i nie stac ich na to. Wiec tym ktorym sie to nie podoba moga sobie wklejac i mowic OMG OMG OMG ..

CHEERS


_________________
Daan

*

Posty: 107
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2002, 17:22 
Cytuj  
A tak wogole to to jest gra. Ban powinien byc za to gdy ktos sobie zrobi postac http://www.nike.com albo cos takiego. Poza tym nie po to sie gra w UO zeby sie nazwac Ziutek bo to by bylo po chu*** troszku, oni sami o tym wiedza. Idioci nie pomysleli o tym wczesniej a teraz jest za duzo postaci z roznymi fajnymi i firmowymi imionami w grze. Poza tym ja sie nazywam Nike jakis tam wiec mi moga naskoczyc. Wysle im faxem jesli chca swoje dane hihihi.. ale watpie zeby im sie chcialo to robic no i nie jestem przekonany czy maja do tego prawo.

Czy mam racje? Slucham komentarzy ALWAYS WELCOME :smile:

CHEERS


_________________
Daan

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2002, 21:50 
Cytuj  
ale ja zartowalem ;[

zalezy im na graczach.

ty widze tez...

*

Posty: 107
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2002, 18:10 
Cytuj  
Alez jestem wybuchowy hehe przepraszam tez zartowalem. OSI SUCKS haslo na dzis heh

*

Posty: 107
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2002, 18:22 
Cytuj  
Ale faktem jest ze banuja za to. Rozmawialem z Gejm masterem ostatnio jak mialem tytul "www.nike.com. [RAT]" :smile: i powiedzial ze reklamowanie produktu badz strony tego typu komercyjnej jest zabronione hihihih.. w myslach powiedzialem mu get lost ale pozniej zmienilem


_________________
Daan

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lip 2002, 21:53 
Cytuj  
ja zalozylem postac
http://www.bitchsex.com
ale jakos nie bylo skarg.. widocznie ci co wchodzili byli zadowoleni ;/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.