mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 394 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 00:32 
Cytuj  
Ddiabelekk napisał(a):
wydaje mi sie, czy zjebali animacje castowania, przynajmniej u warrior priesta? po ruchu postaci mimo tego, że pasek castowania się skończył, spell się nie aktywuje, trzeba stać w miejscu z 0.5-1.0 s po cascie, aby zadziałał ;/


rotfl, naprawdę niemoc ich "programistów" mnie zaczyna szczerze rozśmieszać, jak ci skubańce to robią że poprawiając jedno rozpierdzialają 10 innych rzeczy? ;)

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 06:02 
Cytuj  
nagminne jest wyrzucanie zblazowanego knighta do okna logowania po scenerii. Na dodatek jak widzę animację biegu knighta to mnie krew zalewa.. u WP tego nie widać zbytnio bo biega w habicie....

aczkolwiek generalnie zadowolony jestem ze zmian...


_________________
Suffer not the witch to live!!!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 08:59 
Cytuj  
A ja mam wrażenie, że Mythic nie chce widziec healerow w warze. Kurwa robią wszystko, żeby wszyscy zrobili reroll na klasy dps. Boost dotów, nerf hotów, zjebane drzewka do leczenie u AMa. Znerfowali wszystko co było dobre u RP - normalnie żal.pl :(


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 09:08 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Ddiabelekk napisał(a):
wydaje mi sie, czy zjebali animacje castowania, przynajmniej u warrior priesta? po ruchu postaci mimo tego, że pasek castowania się skończył, spell się nie aktywuje, trzeba stać w miejscu z 0.5-1.0 s po cascie, aby zadziałał ;/


rotfl, naprawdę niemoc ich "programistów" mnie zaczyna szczerze rozśmieszać, jak ci skubańce to robią że poprawiając jedno rozpierdzialają 10 innych rzeczy? ;)


Podobnie jest ze strzałem z korkowca u WH. Pomaga wciśnięcie jeszcze raz tego samego lub innego czaru/skilla. Wygląda to jak by wyrwanie z letargu khkhkh. Co zaś do programistów i stosunku 1 naprawa i 10 problemów, to przez x gier przeszedłem i wszędzie było tak samo, przynajmniej na początku, więc nie ma co oczekiwać, że nagle tu się to zmieni :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 09:10 
Cytuj  
zeby jeszcze ten boost dotow byl jakos widoczny na 39-ym go specjalnie nie odczuwam


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 09:11 
Cytuj  
Sirian gram także BW - i akurat uważam że zmiany w BW (które jak rozumiem miały być odpowiedzią na płacze że bw jest OP) wyszły mu na dobre.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 09:48 
Cytuj  
wyszedł jakiś pacz ?
widze ożywienie w topicu...


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 09:53 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
wyszedł jakiś pacz ?
widze ożywienie w topicu...

no 1.0.6.
Lista zmian taka dluga ze mi sie czytac nie chcialo E:.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 51
Dołączył(a): 22.10.2008
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 10:09 
Cytuj  
Fakt jest taki, ze poprawili kolo polowy z tego co bylo w patch notes :P w dalszym ciagu caly interfejs gildi mozna sobie w nos wsadzic ;) UI rozjechane, skile czasami sie nie podswietlaja, wywala z gry jak by troche czesciej (5 razy na 4h grania :P). Na plus zgranie animacji z castem, nowe animacje do speli (u Archmaga), poprawki na sceno no i wkoncu wiecej tankow dla Orderu ;) Reasumujac, ida w dobra strone tylko powoli :P


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 10:14 
Cytuj  
Ja troche odetchnąlem bo nerf WH nie był tak duży.
Zmniejszyli self healowanie sie o jakieś 30-40% a nie jak zapowiadali o 66% :).
Najgorzej że przestał działać mój ulubiony addon od buffów.
Ktoś może zna jakiś nadal działający, który pokazuje na friend targecie TYLKO MOJE buffy/heale a nie wszystkie jakie ten target ma? (najlepiej w formie paska a nie ikony).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 10:44 
Cytuj  
ktory addon?
jak dufftimer, to aktualizacja w drodze.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 11:39 
Cytuj  
FoToMoTo napisał(a):
Fakt jest taki, ze poprawili kolo polowy z tego co bylo w patch notes :P w dalszym ciagu caly interfejs gildi mozna sobie w nos wsadzic ;) UI rozjechane, skile czasami sie nie podswietlaja, wywala z gry jak by troche czesciej (5 razy na 4h grania :P). Na plus zgranie animacji z castem, nowe animacje do speli (u Archmaga), poprawki na sceno no i wkoncu wiecej tankow dla Orderu ;) Reasumujac, ida w dobra strone tylko powoli :P


Byle tak dalej a juz w rok/dwa to bedzie naprawde dobra i copracowana gra

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 12:56 
Cytuj  
http://vnboards.ign.com/warhammer_online_age_of_reckoning_general_board/b22997/109615698/r109615735/
Hmm,1.1 mialby byc za tydzien?


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 13:10 
Cytuj  
Tak by to wyglądało.


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 13:51 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):


Duzo fajnych zmian, szczegolnie "Open RvR Influence System".

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 15:24 
Cytuj  
slimoon napisał(a):
ktory addon?
jak dufftimer, to aktualizacja w drodze.


Tia, dokladnie ten.
Najlepszy jaki znalazlem dla mojego WP.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 18:14 
Cytuj  
Zapowiada sie duzo zabawy:) Musze powiedziec, ze sposob, w jaki Mythic konsekwentnie komunikuje sie z graczami, reagujac na problemy, przewyzsza moje dotychczasowe doswiadczenia z roznych gier, moze tylko LotrO mialo na poczatku cos podobnego. Dobra robota, imho.
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 20:24 
Cytuj  
Mnie trochu zaczyna denerwować to że po 10 razy piszą że coś usuwają a wchodzisz do gry i poraz kolejny to widzisz (np cd ability, zacinanie się animacji spelli...). Niewiem czy są ślepi, niesprawdzaja tego czy poprostu ściemnieją nam za każdym razem.

Po tym patchu casterzy dostali dodakowe 1s casta... oby to szybko naprawili bo wkurwia to masakrycznie.

Sporo jest plusów ale jak zwykle nieobyło sie bez kilku wpadek przy nowym patchu.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 07:59 
Cytuj  
dokładnie sonoman, jedną rzecz poprawiają w kilku patchach a i tak nie działa ;)
do tego te wszystkie patche to szczerze mówiąc drobna kosmetyka gry, praktycznie (oprócz 2 eventów) nic nowego, jakaś nieudolna próba balansu, np. animacje dalej się przycinają mimo usunięcia tego bugu kilka patchy temu...

w mało mmo grałeś inkubpendragon.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 09:42 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
dokładnie sonoman, jedną rzecz poprawiają w kilku patchach a i tak nie działa ;)
do tego te wszystkie patche to szczerze mówiąc drobna kosmetyka gry, praktycznie (oprócz 2 eventów) nic nowego, jakaś nieudolna próba balansu, np. animacje dalej się przycinają mimo usunięcia tego bugu kilka patchy temu...

w mało mmo grałeś inkubpendragon.


a moglbys podac 3 tytuly mmo, w ktorych po 3 miesiacach od wyjscia gry dodano jakies "nowe" rzeczy?
choc faktycznie ta 1 sec jest wkurzajaca:\

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 394 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.