mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 11:18 
 
Joka pochwal sie statami z NL cos mi sie zdaje ze nigdy tu takich sie by nei zdobylo niestety :sad:


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

*

Posty: 151
Dołączył(a): 26.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 11:23 
 
no bo tam jest wiekszy skillcap i statcap :grin:
115/100/34 :grin: Int RoX :grin:
a skillami nie bede sie chwalic bo nie ma co do chwalenia :grin: ale moge powiedziec ze mam 83 magery :grin: i to juz troche wolno rosnie !!!!!!!!!!!

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 11:23 
 
Eh JoKa i ty myslisz ze jestes doswiadczonym graczm i masz wielka wiedze o uo :razz: A moj kolega mial 1hp zycia joka go raz walna a potem w miescie gada ze on mial full zycia. Tak tak JoKa musiales byc bardzo waleczny z tym ze on juz od dawna nie jest nb i by cie pojechal dwoma szczalami lamo.


_________________
oderint, dum metuant...

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 11:48 
 
Ej pomylislismy forum :razz:


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 12:00 
 
Sqwa ja napewno nie pomylilem. Zrozumialbym gdyby JoKa wlasno recznie mnie zabil i zlootowal , ale zlootowal mnie po tym jak zabili mnie jakies orc lordy i magi gdy mnie z gry wywalilo. To jest po prostu lamerstwo.

_________________
oderint, dum metuant...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Astaroth dnia 2002-07-08 13:03 ]</font>

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 12:20 
 
Mnie tylko ciekawi polak przeciw polakowi :razz: to sie chyba nigdy nei zmieni :sad:


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

*

Posty: 149
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 14:09 
 
Cytuj:
2002-07-08 01:25, JoKa napisał:
Ale ten pech ze ja tu nie gram :grin:
Ale kurwa od roku co gram w UO nie widzialem tylu zjebow naraz co widze na SoA
Bosz powinni ich Gmi powybijac i zbanowac !!!!!!



Jakbyśmy ich zbanowali tych wszystkich Twoich zjebów to zastanów się ile osób by nam pozostało? :smile:


_________________
Born in a burial gown.
.................
Death Angel

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 14:19 
 
Hehe wlasnie, lepiej grac na zagraniczym freeshardzie bo po co na polskim? Wszedzie dobrze, byleby nie w Polsce. Co mnie obchodzi to, ze freeshardy w ojczyznie bylby o ciupinke lepsze z moja osoba ( bo jednak shard moze byc najlepszy, ale bez graczy to nie serwer ), skoro za granica przynajmniej polowy nie rozumiem lub nie jestem w stanie tego uslyszec ze wzgledu na zbyt duzy tlum ludu. Z takim nastawieniem to chyba Polacy beda zyc do konca w kazdej dzidzienie zycia :/

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 14:47 
 
no to ja w kwesti formalnej mozna urzywac magic locka czy nie?
chyba po to jest


_________________
THC RULES

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 15:42 
 
takim waleniem magic locka na drzwi to przysparzasz roboty GMom bo to my musimy latac na page i otwierac drzwi bo nie da sie wejsc do banku, healera, sklepu


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 15:59 
 
Magic locka mozna uzywac, ale wprowadzilem ograniczenie, ze na terenie miasta juz sie nie da rzucic tego zaklecia... :/

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 16:20 
 
Yerp ale jakis naprawde wielki (przepraszam za wyrazenie) skurwysyn moze puscic to za miastem 3mac w rece czar podejsc do drzwi i zamknac (czy da sie tak zrobic)


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 16:27 
 
A nie lepiej wstawic w zakres dzialania czaru tylko skrzynki a wpisac ze drzwi nie daja sie locknac ? Jest mozliwosc zdefiniowania prawidlowego celu dla zaklecia na POL? wydaje mi sie ze jest - bo jak inaczej by mozna bylo znakowac runy i recalowc sie Wtedy rownie dobrze mozna by marknac np noob sztylet i sie nim recalowac :razz:
To samo dotyczy innych czarow.
Zreszta to jakis totalny bezsens zamykac drzwi czarem :/

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 16:42 
 
Nie jesli umie sie to odczarowac :/, tylko niestety goscie zrobili sobie zabawe wykorzutjac bug ze troche neizbyt mozna to odczarowac, i pozamyali drzwi do healerow >:/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 17:06 
 
JoKa => http://www.fortunecity.com/rivendell/an ... sword.html

chcesz sobie troche pozabijac to zapraszamy


_________________
Obrazek

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 17:14 
 
1. ale w kombinujecie, no to do czego mam wykorzystac magic locka? (prosze przyklad)

2. najlepiej zrobcie zeby wogole czarow nie mozna w miecie rzucac, a docelowo zeby nic w miescie nie bylo mozna robic

3. drzwi trza zmaykac bo strazak nie jest glupi i sobie otwiera drzwiczki

4. ojebuje mnie zlodziej or looter, no to pedze do banku zamykam dzwiczki i moge biegac za cwokiem, a tak zaniesie do banku i co mi przyjdzie z jego zabicia (oprocz karmy i murdera)

5. wyskakuje ktos (najczesciej noob) utrudnia mi zycie - kurwi na mnie or atakuje bezcelowo po kilka razy - biore go do budynku prztryk - i mam spokuj - po 15 min otwieram i wszystko wraca do normy

6. a to ze dzwi nie otworzylem po jakims czasie bylo spowodowane albo padem albo jakimis naglym przypadkiem

7. i kolejna rzecz czy tak trudno kogos poprosic o otwracie lub po prostu zaatkowac healera ktory was zajebie w 3 sec i udac sie do healera kolo miasta

8. jak chodzi o nabicie stata czy skila to kurwa wszysko obejdziecie, kombinujecie jak pojebani ale w innych sytacjach sierotki kurwa

9. pomyslcie tez nad zakazem ustawiania szaf, skrzynek w miescie bo niedlugo sie zdziwicie jak z calego adel zrobimy salon meblowy

10. nastepne z jakiej paki dostaje crima za czaroanie fieldow w miescie? jeszcze lepsze dlaczego dostaje crima jak wleze w swoj field???
czyzby magowie stali sie za silni???

jak wy mnie czasem rozbrajacie bye bye


_________________
THC RULES

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 17:17 
 
nie kurwa zrobili se jaja tylko sie bunkruje przed straza

jeden wielki lol


_________________
THC RULES

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 17:23 
 
Cytuj:
2002-07-08 17:42, Yerpen napisał:
Nie jesli umie sie to odczarowac :/, tylko niestety goscie zrobili sobie zabawe wykorzutjac bug ze troche neizbyt mozna to odczarowac, i pozamyali drzwi do healerow >:/

Yerp kozystaj czasem z doswiadczen innych. Z tego co czytam to koles zamknol drzwi w chwili kiedy inny gracz byl wskrzeszany i go mordowal w kolko - za to powinna byc jakas kara. Pozatym nie wiem czy woj sobie odczaruje takie drzwi albo mag bez regow.
Totalny bezsens. Btw po co mozliwosc zamykania drzwi magia ?
Zwruc uwage ze w chwili obecnej za kazdym razem kiedy zostawisz furtke z bugiem do wykozystania ludzie z niego skozystaja. Tylko czekam kiedy zaczna osbstawiac sie skrzynkami z zawartoscia zamknietymi magiclockiem :/ Chyba ze na SoA taka skrzynke mozna przeniesc w przeciwienstawie do OSI.
Poczekaj jak zaczna ci blokowac spawny i inne duperele - pamietasz akcje z nox-a z stonewall ? Pojezdzala sobie banda glabow pod czyjs domek walila w wejsciu stone wall i dupa mokra - trzeba bylo czekac na GM zeby zdjol
_________________
Rishnak Uruk Snaga - COY Europa



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-07-08 18:31 ]</font>

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 17:32 
 
hehe :smile:
wlasnie o tym mowie skrzynki po 1000 wagi rules :smile:moze da sie przenosic ale jak dobrze poustawiasz to chuja ktos zrobi
sorry stolarze od jutra nie ma szaf i skrzynkek :razz:


_________________
THC RULES

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 17:40 
 
Cytuj:
2002-07-08 18:32, jashchoor napisał:
hehe :)
wlasnie o tym mowie skrzynki po 1000 wagi rules :)moze da sie przenosic ale jak dobrze poustawiasz to chuja ktos zrobi
sorry stolarze od jutra nie ma szaf i skrzynkek :P



Wlasnie o tym mowie ze maga lub archer obstawiony takim murkiem moze miec w dupie wojownikow bo ich wytlucze, a co za problem zmakrowac sobie run w takim "bezpiecznym miejscu" i podciagnac tam spawn a potem firefield lub inne wesole zaklecia?


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.