mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 20:41 
Cytuj  
srodkowy_olek napisał(a):
"od tad zawsze jak gdzies szedlem to bieglem"

Hmm... Forrest Gump :D?

A w PvP z petem bez zmian. Przynajmniej ja nie widze. W sumie jakos tragicznie z nim az tak nie jest jak uzywac odpowiednich taktyk... Tak czy siak naprawili to co napsuli ostatnim patchem.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 07:00 
Cytuj  
Mi pet działa lepiej niż działał , wczoraj utknął tylko raz i teraz leci prosto do przeciwnika.

Nowe Pounce > all nie ma przebacz teraz jak kogoś sobie upatrzę to jest martwy + echoing roar = pure ownage :D

Mam nadzieję że zmiany nadal będą szły w dobrym kierunku i naprawią też inne skille WL.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2008, 10:14 
Cytuj  
pobawilem sie troche lonerem , z odpowiednim build na str (min 650 milo by miec na 33 :) ) , mozna robic naprawde niezly dmg na szmaciarzach , crity ida w 800-900 , normal hit ok 450 , to co pet ma do 35 levela jest bardzo sytuacyjne (ar debuff , speed debuff) , i warto sobie polevelowac lonerem do 35 bo jest duzo wygodniej . pet ciagle ma takie sobie AI , lubi leciec za uciekajacym mobem i aggrowac pol camp , co tylko frustruje .

uzywam path of the hunter , echoing roar , whirlwind axe , swipe , potrafie zdjac po 3-4 gesto upakowane ranged dps jak wejda crity :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2008, 10:30 
Cytuj  
chyba jak afk'uja :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2008, 14:32 
Cytuj  
jak caster dostanie silence to rownie dobrze moze afkowac :)

btw nie rozumiem tych placzow ze gra nie jest zbalansowana 1 vs 1
zapolowalem sobie w Dragonwake , napatoczyla sie sorc i bicza , bicza padla , ciezko zdjac peta z full grown :) i -800 ar debuff , ale z sorc byla ciekawa walka , kto pierwszy zdejmie kogo :wink: , zostalo mi 200 hp z 6k :]

tak wiec uwazam ze mozna sie pobawic , no ale prosciej ryczec w chusteczke :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 12:35 
Cytuj  
Przglądajac patch notes pośród wielu nowości jedna najbardziej rzuca się w oczy:
Cytuj:
Cleave Limb: This ability now snares the target for 10 seconds, and no longer reduces auto attack speed


Zrobili z useless ability naprawdę coś dobrego, koniec z przełączaniem stance tylko poto żeby kot snarnoł a i tak zajmowało mu to parę sekund zanim tego użył...

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 15:19 
Cytuj  
Hi there :). Postanowiłem sobie opłacić Wara na święta i pograć trochę wiec czemu by sie nie podzielić wrażeniami ze zmian. Wczoraj w ogóle dopiero dobiłem te brakujące pare barow do 40tki których nie zdążyłem wbić przed końcem darmowego miesiąca :P.
W sumie nie żałuję w ogóle wykupienia abonamentu na ten miesiac. WLem gra sie świetnie po zmianach. Zarówno Fetch który właśnie dostałem jak i Cleave Limb sa absolutnie zajebiste. W rajdzie na scenario nawet specjalnie nie biegam za przeciwnikami. Po prostu wybieram sobie cel i sam leci do mnie :P. Straszne OP według mnie, ale coz... COŚ musimy mieć dobrego :D. Fetch, Cleave Limb, Blindside, mortal, jakis slasher i wykończenie Executem. Zagrałem pare scenario i ani jedna szmata czy meele dps tego nie ptrzetrwal. Totalnie baranieją jak nie dość, ze lecą z jednego krańca mapy na drugi to jeszcze maja 1o sekundowe casty zamiast instantow :D.
Minusy sa jak zawsze... jedno naprawili (pet np.) a drugie popsuli. Przestalo dzialac Ensnare :/. Zadaje dmg ale nie zatrzymuje... Throat bite jeszcze lepiej. Silence naklada NA NAS a nie na przeciwnika :D. Liczę jednak, ze to poprawia.
O zmianach w samej grze pisać nie będę bo to nie temat do tego... ale gra sie nadal przyjemnie i mam nadzieje sie trochę jeszcze pobawić moim WLem :) (jak i wylevelować szamana na k8p :P druga w sumie zajebista klasa warta polecenia).

Btw. gadalem z paroma WLeami randomowymi i płakali jak to fatalnie z WLem jest, ze zabić nic nie można etc... Imo bzdura. Najlepsza klasa pod kątem damage'u może to nie jest (WE robi DUŻO większy dps) ale gra sie bardzo dobrze. Szmatki padają w sekundy. Healerzy z nałożonymi all debuffami również.

Dla przykładu:

http://img155.imageshack.us/img155/3603 ... 010gg4.jpg

Pierwsze scenario po paru miesiącach przerwy. Nie jest tak źle... chociaż tego typu screeny z cyferkami są mało wymierne. Ale coś tam zawsze pokazują.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*

Posty: 60
Dołączył(a): 19.05.2007
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 15:49 
Cytuj  
WL ma na pewno bardzo duży potencjał, z cull the weak często zdarzaja sie crity 4-cyfrowe(ztaktyka loner), sundering chop z taktyka tearing blade, cleave limb, blindside, pounce też robią swoje, fetch jeszcze nie mam i pewnie nie bede miec:/(trzeba sprawdzic co tam w Morii, a i jeszcze ten darkfall) ale to chyba najlepszy skill WL, tylko ta przezywalnosc peta...

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 16:13 
Cytuj  
Ja teraz na paru scenarios doświadczyłem czegoś co mnie wmurowało... Healerzy randomowi leczyli mojego peta o_0. Szok :D. Sam często rzucam mu heal ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Widać sporo osób zdaje sobie sprawę z potencjału Fetch'a. Zwłaszcza, ze ma tak mały cooldown i można nim praktycznie non stop dostarczać świeże mięso w nasz rajd :).

Na razie bawię się buildem ktory wczesniej juz chyba podawałem (oczywiscie bez drugiej rvr taktyki):

Kod:
http://www.wardb.com/career.aspx?id=19#5:32:14:10792:0:0:25:521:9214:9199:9212:14120:14163::9224:9225:9226:630


Sprawdza się swietnie. Jak mi się znudzi to może sprobuję buildu nastawionego bardziej na topowanie dpsu na scenariach.

Kod:
http://www.wardb.com/career.aspx?id=19#14:10792:5:32:0:0:25:521:9204:9209:9211:14120:14163::9224:9225:629:630


Zastanawiam się jednak czy nie wywalić z buildu (obecnego) Primal Fury. Praktycznie tego nie uzywam. Albo szkoda AP albo po prostu zapominam :P. A tak można by dopakować ew drabinkę do 15u i zwiększyć trochę overall dps. Przydalo by sie gdyby ktoś obliczył ktora taktyka bardziej się opłaca... Full-grown czy Flanking/Jagged Edge. Jak, ze ze mnie jest idiota matematyczny liczył bym raczej na kogos innego :P.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*

Posty: 60
Dołączył(a): 19.05.2007
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 17:40 
Cytuj  
Imo warto w tym pierwszym buildzie odjac jeden punkcik z axemana+primal fury i dojść do pack hunting. brute force/loner/tearing blade/pack hunting jak grasz sam axemanem, z lewkiem za lonera flanking/speed training albo ewentualnie to full grown skoro je tak uwielbiasz :wink:, ale to tylko takie moje gdybanie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 18:15 
Cytuj  
Uzywanie Trained to Hunt w połączeniu z axemanem mija się z celem. Trained To Kill (ostatecznie TTT ale osobiscie nie lubię, uzywam tylko na tankow) jest dużo lepsze (i daje toughness). Zwłaszcza gdy Loner odpada. Nie lubię się gimpowac brakiem peta (sprawdzałem już parę razy wcześniej. Z lwem wyciąga się dużo więcej niż bez niego. I masz wszystkie skille do tego). Jesli pet to speed training tez jako mus. Inaczej lew absolutnie nic nie zlapie (z fetchem na czele) :/. W innym wypadku juz dawno uzywal bym obu taktyk do sily, flanking i blindsided. Niestety mus mi tego używać.
Kiedyś Full-grown dodawało dobre 120 do wounds peta. Dzieki temu nie ginał. Teraz gdy daje tylko 32 (czyli 320 hp) zastanawiam się czy jakas inna taktyka nie dawala by wiecej dpsu (glownie mysle o Flanking wlasnie). 78 siły vs. 15% wiekszy dps. Tearing blade jest boskie do hunter buildu, w axemanie AZ TAK czesto tego Sundering Chopa sie raczej nie uzywa. Z 1 czy 2 gdy wszystko jest na cooldownie.

Btw. nie wyobrazam sobie Lonera na 40tce. Fetch! jest po prostu za dobry by sobie go odmówić :D. Nawet w przegranym całkowicie scenario gdy przeciwnicy stoją pod spawnem (przykład raczej z puga, chwilowo jestem bezgildyjny :P) mozna wyjsc na swoje pullujac sobie co pare sekund kogos do bicia.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 19:38 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
(przykład raczej z puga, chwilowo jestem bezgildyjny :P) mozna wyjsc na swoje pullujac sobie co pare sekund kogos do bicia.


jeśli jesteś bez gildii, zapraszamy do Inquisitors - czysto polskiej gildii na Eltharion (prawie 22guild rank). Kumaty WL się zdecydowanie przyda, o ile zamierzasz pograć trochę dłużej niż 1 miesiąc :)


_________________
Suffer not the witch to live!!!

*

Posty: 60
Dołączył(a): 19.05.2007
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 20:40 
Cytuj  
Mowiłem ogólnie do 40 lvlu, bo przed 40 lwa nie opłaca się imo używać, a pack hunting to kilkaset dmgu na każde 9 sekund więcej. Full grown to w ogóle jakaś pomyłka, używanie tego by podnieść dps jest raczej bez sensu. A i właśnie sundering chop z tearing blade w axemanie jest jednym z najważniejszych skilli, dużo efektywniejszych od shattering blow czy blindslide bez taktyki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 21:31 
Cytuj  
ybl napisał(a):
A i właśnie sundering chop z tearing blade w axemanie jest jednym z najważniejszych skilli, dużo efektywniejszych od shattering blow czy blindslide bez taktyki.

Kwestia poglądowa. Gdy używam wszystkich skill ktore są mi niezbędne do zabicia takiego np. healera to zostaje narpawdę mało AP na takiego Sunderinga. Zwłaszcza, ze na 40 z petem jest duzo "mniej" miejsca na taką taktykę niz jak grasz z Lonerem na razie.
Zalezy tez jaką rolę sobie na sc przypiszesz. Ja np. wolę skupić się na zabijaniu pojedynczego celu (czyt healera/szmaty). Do funkcji którą chę spełniać build który wybrałem na razie okazuje mi się najefektywniejszy. Musze tylko przeliczyć opłacalność tego jednego full-grown. Fatalny na pewno nie jest. Co najwyżej średni :P. Dodaje prawie 20 dps do wszystkich skilli. Tearing Blade dodaje bonus tylko do dwoch (z czego tylko jeden jest axeman). Z tą taktyką mam 900 siły więc nie tak najgorzej.

sivar => Zobaczę jak to będzie po tym miesiącu. Po nowym roku powinienem wiedziec jak z czasem (i czy mnie ta gra znowu nie zmęczy :P). Jak by co to się odezwę :).

PS. Trochę nieskładny post mi wyszedł ale spieszę sie :P.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*

Posty: 60
Dołączył(a): 19.05.2007
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 21:58 
Cytuj  
Ja się właśnie skupiam na zabijaniu szmaciarzy i jak na razie to sprawdza sie znakomicie, zdjęcie ranged czy nawet healera zajmuje zajmuje kilka sekund. Jak dojdzie pack hunting to ten czas zmniejszy się pewnie jeszcze o 1- 1,5 sekundy. Imo za mało miejsca jest na taktyki by zawracać sobie głowętakim full grown :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 02:19 
Cytuj  
Nie ma sie co sprzeczać w sumie :P. Dopiero co wbiłem 40 to też jeszcze posprawdzam. Przed max capem tez nie za bardzo można ocenić co jest dobre a co nie. Zwłaszcza jeśli na 40tce ktoś planuje dropnąć Lonera (co znacznie zmieni mu gameplay). (Nie zmienia to jednak faktu, ze nadal uważam, iż bijąc szmatę nie ma za wiele AP by przyspamowac Sunderingiem :P Po tych wszystkich blindside'ach, mortalach, cleave limbach, throat bite'ach, executach itp. ;))

Irytuje mnie tez trochę inna sprawa. Totalna nieprzydatność rank 4 morale u naszej klasy (już pomijając fakt, ze te morale rank 4 które mamy do dyspozycji są bardziej niż kiepskie) to o ile dobrze sięgam pamięcią to rank 4 morale moglem użyć chyba tylko 2 razy w ogole na ten czas jak grałem (w teamie z healem na plecach :P). I to wtedy kiedy takiego morale nie miałem :P. A nawet jak już by miał.. i mógł bym nawet użyć to wole rzucić np. rank 3 które jest dużo mocniejsze i bardziej przydatne. Po prostu szkoda czekać do 4ki skoro niższe levele są dużo lepsze. To juz lepiej użyć z 2-3 razy głupiego Ensnare niż czekać na pseudo-imba buffa do dps na 10s. Nie wiem jak u innych meele dps. Obstawiam podobnie. Albo się ginie wcześniej albo nie warto zbierać tego r4.

Ale co by nie narzekać... zawsze pociesza fakt posiadania Fetch :D. Serio... chyba w żadnej grze nie miałem tak zajebistego skilla u danej klasy :P. Coś na co plączą wszyscy i nie zanosi się w sumie na nerf :D. Jeszcze niech tylko naprawią dwa nowe bugi, o których wspomniałem i będzie cacy.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 12:28 
Cytuj  
Bierzgal - tak czy siak szukaj mnie w grze. Najczęściej coś kombinujemy na orvr czy instancjach to możesz pobiegać z nami.


_________________
Suffer not the witch to live!!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.